Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pátek 17. října 2014 v 11:07® lunimus
Datum lovu: 11.10.2014 | Revír: VN Orava | Způsob lovu: Přívlač

Priatelia, dlhšie som sa tu neukázal, ale aby ste videli, že žijem, tak som sa došiel pochváliť svojou šťučkou – necelých 80cm a 4kg – ulovená na prívlač z člna

foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img110081.jpg
(1) (14) Komentáře k příspěvku: (17)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 20. října 2014 ve 12:17

    Drholdr: Parádní zubejda :-)Karasek: Jak psal Corrvete …Vemte pytle a jděte uklízet bordel kolem vody :-D

  • Sobota 18. října 2014 v 9:29

    karasek: Tak mi to šťastný lovec vysvětlil v osobní poště.Jeho kolega pravděpodobně testér potřeboval odfotit rybu s nástrahou pro sponzora a tak napytlovali štiku do vezírku.Víc už není k tomu co dodat…Zhovadilost.

  • Sobota 18. října 2014 v 8:49

    karasek: Tak to jsem nečekal,že se tady rozproudí taková debata.Akorát si můj názor každý vysvětluje po svém a vkládá si tam něco,co jsem já nenapsal.Je mi šuma fuk,jesli si šťastný lovec štiku ponechal nebo ji pustil.Ale proč sakra musíte dělat z ryby fotomodelku za každou cenu? Big Mike:nemyslíš že výlov je trošku specifická a odlišná záležitost,jako normální lov s udicí? Trošku si poplet jabka s hruškama a to není dobré,to ti řekne každý kto pálí:-)

  • Pátek 17. října 2014 ve 22:24

    lunimus: inak v princípe nemám dôvod sa nejako obhajovať, lebo viem, že som neurobil nič zlé a môže mi byť jedno, ako sa kto na toto pozerá. Len ma mrzí, že sa tu začínajú diať veci, ako je u konkurencie bežným zvykom, že človek zbadá na fotke eštus a hneď si každý myslí, že je tam upečená každá ryba, ktorú človek chytí …

  • Pátek 17. října 2014 ve 22:21

    lunimus: Priatelia, pre kľud v duši uvediem pár faktov. Kamarát nutne potreboval fotku šťuky. Nebudem konkretizovať prečo, ale potreboval ju … Ulovená bola z člna, šetrne odháčkovaná, umiestnená do extra veľkej úlovkovej sieťky, kde sa mohla bez problémov aj otočiť. Na brehu bola nástraha len zavesená do miesta kde bola pôvodne chytená. A to, že je vidno vidličky – tie sú tam len na ukotvenie podložky, aby nám ju neodfúklo … bolo nás na Orave pár kamarátov. Jedni kaprovali, iní vláčili … je na tom niečo zlé, že sme používali tú istú podložku pod ryby? Inak ak by som nerobil z fotky výrez, tak naľavo vzadu je o chatku opretá celá kaprárska výbava .. ale to asi v rybárskom kempe tiež nebude nič neobvyklé …

  • Pátek 17. října 2014 ve 20:46

    BigMike: Ježíši Kriste, dej mi sílu! Ani nikdo nic naznačí, ale už se tu zase rozproudí debata či dilema jak se zachází s rybou, jestli jí vzal, nevzal, jestli je podložka správně navlhčená, jestli není na jedné straně shrnutá a nepoškrábe rybu za uchem.. Děte se někdy kouknout na výlov rybníka, odkud jdou ryby na komorování, třeba i metrové štiky, candáti, kapři, sumci a co musí snést a snesou to! Rok co rok, pak rostou, množí se a zase je „otočí“. Ryba není anorektická modelka, snese hodně, když se s ní zachází přiměřeně!

  • Pátek 17. října 2014 v 19:01

    corrvete: Davide a Filo :)

  • Pátek 17. října 2014 v 19:00

    corrvete: Tak se přejmenuji na Blábola :D Myslel sem že si dám Petr Bartoš . Místo Corrvete . Jen sem myslel že na chytej sou lidi aspon z poloviny normální ................

  • Pátek 17. října 2014 v 18:31

    Filo: Karasek: někteří rybáři dělají s rybami i horší věci, ale myslím si že není potřeba se v tom rejpat. A souhlasím s corrvetovo ,,blábolem'' bylo by to fakt užitečnější:-) Jinak pěkná štika gratuluji.

  • Pátek 17. října 2014 v 16:57

    karasek: Jako pokuď ti přijde normální tahat rybu v lodi na břeh jenom kuli fotce,tak jsi normální pako.Ten tvůj dalśí blábol nebudu komentovat

  • Pátek 17. října 2014 v 16:35

    corrvete: Co když neměli foták na vodě ? coco ? Co když ji fotil na podložce u nějakého kapraře z opatrnosti ?? Vemte pytle a jděte uklízet bordel kolem vody než si tady vylejvat vztek na netu :)

  • Pátek 17. října 2014 v 15:06

    HaD: karasek: jo tak … okolnosti neznám…

  • Pátek 17. října 2014 v 15:05

    karasek: David H.Já jsem nikde nenapsal,že si jí nemůže vzít.Jenom mě zaráží,že byla ulovena z člunu,v tlamě ponechaná nástraha a pak fotka u podložky a vidličky na prut.Ten tyátr kolem toho.Kdyby jí chtěl pustit,tak jí odfotí v člunu.To je vše

  • Pátek 17. října 2014 ve 13:01

    HaD: Karasek: Nechci mluvit za Lunimuse, ale ryba je nad podložkou a o tom, že by se jednalo o mrtvolku, není ani slovo ani indicie. A i kdyby, je to jak píše corrvete. Je to svaté právo lovce, ať se nám to líbí či nikoliv…

  • Pátek 17. října 2014 ve 12:43

    corrvete: Wo co gou tak i kdyby si jí ponechal tak je to jeho věc a svoje názory si nechte ! Jak ti pomatenci aláhovo mi připadáte už !!!

  • Pátek 17. října 2014 v 11:45

    karasek: Jo byla to kočka:(

  • Pátek 17. října 2014 v 11:20

    HaD: Kočka! :-)

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.