Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Neděle 14. září 2014 v 16:14® tombu
tombu
Datum lovu: 14.9. | Revír: lipno | Způsob lovu: Přívlač

chytám hlavě na pop pery a na smáčky delka je 54 51

foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109518.jpg
(5) (10) Komentáře k příspěvku: (21)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Čtvrtek 18. září 2014 v 15:33

    tombu: ok

  • Úterý 16. září 2014 v 16:00

    lovec-r: Jasný, už to neřeš. Akorád řekni taťkovi ať ti k vánocům koupí podložku pod ryby, ať se ty ryby netrápí v písku, jů ?

  • Úterý 16. září 2014 v 5:26

    tombu: a pak sem je pustil

  • Úterý 16. září 2014 v 5:25

    tombu: jo děkuji ale já je vždy pouštím a tyhle na obr. sem taky pustil jenom jedna zůstala ve vezírku 3 min.a pak sem chytil druhou za ty tři min.a já je vubec nejim

  • Pondělí 15. září 2014 ve 14:56

    HaD: Nic by se nemělo přehánět. Ani jedním směrem. Tobmu, jsi šikula a hlavní je, že Tě baví tenhle super koníček. Abys to pochopil, dnes je hodně lidí, kteří ryby pouštějí aby je mohli ulovit znovu. I já. Ale nic špatného jsi neudělal. Přeju další úspěšné lovy!

  • Pondělí 15. září 2014 ve 13:14

    tombu: ja taky ryby nejim mam povolenku a ryby pouštim ja nikdy nemužu vidět když někdo zabie rybu mě je jí vždy líto

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:54

    TJSS: BigMike: moc se hněváš, každej má svůj názor… A netahej sem ponechané kusy na 1 povolenku. Pro mě je to koníček, do kterého investuji, stejně jako do ostatních a hledat návratnost ceny povolenky v rybím mase? NESMYSL! Teda alespoň pro mě. Ať je ten kluk jakej je, tyhle 2 statusy si měl rozmyslet …

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:20

    BigMike: A rybu, která mi uteče málokdy vyfotím! A radost z toho nemám už tuplem:(

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:18

    BigMike: Tak ty kapry jsem přehlédl, výhrada je, že jsou od písku! Na druhou stranu si myslím, že se dlouho netrápili. Já ryby nekupuji nikde, pstruhy nejím, já si je nachytám sám! Prostě masař jako poleno! Ne, vlastně jako pražec! A nestydím se za to ani v nejmenším, proto jsem si také povolenku kupoval, abych naplnil povolený a dovolený limit 50 ks ponechaných ušlechtilých ryb za rok! No nekup to, za takovou cenu!

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:17

    lovec-r: Taky mu nechi kazit radost, jenom jsem chtěl aby si uvědomil, že radost by měl i kdyby sem tam ukázal foto, jak si ryba plave dál.

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:11

    s14sh: chudak kluk takdle mu kazit radost :))

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:08

    vat: Je pravda, ze jsou trošku menší, ale pro kluka jsou velký až až a hlavní je, že míru mají, tak není důvod aby si je klučina nevzal.. Navíc, jsetli má pouze jihočeskou povolenku, tak má omezení na 50 ryb za rok, takže zase takovej masař bejt nemůže..

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:02

    s14sh: ⇒ lovec-r Ty jsi hroznej ocas :D

  • Neděle 14. září 2014 ve 21:01

    lovec-r: BigMike Kdyby to byly jen 2 štičky tak držím hubu, ale ty 2 kapry si asi přehlédl viď ? Jinak mladej je tu registrovanej pár dní , takže co už zmasařil ví akorád on a jeho fotr. Navíc kdyby toho chytil víc tak pochybuju, že by něco pustil.

    ,,Bude je pouštět a pak si kupovat v obchodě file na blití?" Asi nakupuješ jenom u vietnamce z mrazáku, protože v tesku a rybárně stojí pstruh živý zhruba 80 korun za kus.

  • Neděle 14. září 2014 ve 20:44

    BigMike: Já bych to nechal koňovi! Závidím někomu, když si pro ryby chodí jak na houby v lese, já říkám, že na ryby jen chodím. Za 2 dny 2 mírové štičky, Kdy chytí další? A i kdyby chytil, co je nám do toho? A osobně si myslím, že zimní návštěva černé smrti o 100 hlavách zdevastuje určitý revír na několik let tak, že se nám o tom nezdá! Tedy nezdá, to víme a vidíme na 100%! A nemluvím už o vydrách, volavkách, lednáčcích!!! Takže z tohoto pohledu jsem jen rád, že si ten mrňous ty 2 štičky chytil, ochutnal skvělé štičí masíčko ( myslím si, že ty lehce přes míru jsou chutnější než nějaké 70+ ), rybařina ho chytí o to více a z nějakých zcestných komentářů tady si nebude dělat hlavu!

  • Neděle 14. září 2014 ve 20:24

    lovec-r: Někdo si asi plete ryby s houbama v lese, neříkám , že si občas nic nevemu, ale za 2 dny tolik masa? Se pak nedivme, když potom nadáváme na kormorány a přitom mají nemyslící plné mrazáky.

  • Neděle 14. září 2014 ve 20:02

    BigMike: Někdo ho špatně vede? Já si tady připadám čím dál víc jak magor! To je asi jako když někdo někoho od mala vede k vegetariánství! Kluk má radost, ryby mu asi také chutnají, tak proč by si ryby nenechal? Bude je pouštět a pak si kupovat v obchodě file na blití? Až bude mít štika míru 60, tak je nevezme, až dospěje a dojde k poznání, že bude mít z rybařiny větší radost, když ryby bude pouštět, jeho věc!

  • Neděle 14. září 2014 v 19:59

    BigMike: Přesně tak, ryby mají míru, má z nich radost, nevím co víc komentovat! Za chvíli aby se člověk styděl přiznat, že jí ryby!!! A pokud chce někdo moralizovat, ať si udělá RS a věnuje se záslužnější činnosti než tady komentovat ponechané, mírové ryby!!!

  • Neděle 14. září 2014 v 19:58

    TJSS: to je jedno, mladej, starej… někdo ho špatně vede… tam je ta chyba. Ale má spousta času rybářsky a myšlením vyzrát.

  • Neděle 14. září 2014 v 19:40

    Atik: Nechte ho být. Má 12 a na ty ryby má nárok.

  • Neděle 14. září 2014 v 16:59

    lovec-r: Že by další budoucí masař ?

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.