Chytej.cz

Z lovu

V diskuzi je 18.395 příspěvků, z toho 18395 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 4. září 2014 v 8:00® emrik1
Datum lovu: na těžko | Revír: severní čechy | Způsob lovu: Kaprařina

Vyrazili jsme s roinou na rybník a znáte to.Pod mrakem ale užje rozhodnuto jedem a se slovy z toho nezaprší se začali lít z nebe kýble vody.Musel jsem dát ženě za pravdu,že jsme měli přibalit i pláštěnku.nic méně se synem jsme vytrvali a vyplatilo se to.8 kaprů za hodinu,náádhe­ra.Všechny vráceny vodě

foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109368.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109369.jpg
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
    Středa 3. září 2014 ve 23:07® košťa
    Datum lovu: 3.9. | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

    Zdravím pánové, tak jsem dnes vyrazil na céčka. První nához rána do prutu a hned mi bylo jasné že to céčko nebude, po deseti minutách tvrdého (s pletenkou na 20kg a proutkem 20–60g) boje odpor povolil. Pletenka byla jistě 2m od slizu a ryba se prakticky nehla z fleku zdolával jsem jí na 5m ode mě jen párkrát kopla do poverpročka. Sumce jinak vláčím tři roky a na svém kontě mám sumíka nej 148cm a musím říct že se to nedalo absolutně srovnat. A teď k meritu věci, myslíte pánové že mohl ty dva metry mít?

    Tento příspěvek byl editován 3.9.2014 23:09:17 uživatelem košťa.
    (0) (3) Komentáře k příspěvku: (5)Přidat komentář
    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
    • Čtvrtek 4. září 2014 v 10:30

      košťa: Zkrátka mě jen zajímalo zda lze alespoň částečně odvodit délku sumce od délky šňůry od slizu. Jinak sumík mi to neurazil ale vypnul se :-)

    • Čtvrtek 4. září 2014 v 9:49

      HaD: :-) Jasně že jo :-)))

    • Středa 3. září 2014 ve 23:49

      jepice-zruseno: Ty urvaný ryby jsou vždycky největší. Musíš ho chytit znova a uvidíš.

    • Středa 3. září 2014 ve 23:43

      košťa: ale jo naběh sem si dobře mi tak…

    • zobrazit všechny komentáře (5)
    Středa 3. září 2014 ve 21:51® hanis93
    hanis93
    Datum lovu: 29.8 | Revír: MP řeka | Způsob lovu: Přívlač

    pár fotek z minulého týdne, tak zase příští rok se budu těšit :-)

    foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109365.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109366.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109367.jpg
    (0) (12) Komentáře k příspěvku: (3)Přidat komentář
    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
    • Středa 3. září 2014 ve 22:09

      kubas: Tak určitě :-).

    • Středa 3. září 2014 ve 21:59

      hanis93: celé léto! už mám posledního jenom, s dolepovanou lopatkou, pohlým očkem drátku, otřískaný, nechce se mu chodit ale baští to. Už jsem zase v Brně tak doplním stavy, dovezu rybařinu a zajdem někam! :)

    • Středa 3. září 2014 ve 21:54

      kubas: Vidím, že Kenoši fungují :-).

    Středa 3. září 2014 ve 21:06® arapajma
    Datum lovu: 13.8.2014 | Revír: bilina 5 | Způsob lovu: Plavaná
    Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
    foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109361.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109362.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109363.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109364.jpg
    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
      Středa 3. září 2014 ve 20:13® Filo
      Datum lovu: 3.9 | Revír: rybníček | Způsob lovu: Feeder

      Tak jsem tenhle rok konečně překročil čtyřiceti cm hranici, ale že se takhle přiblížím k padesátce jsem nečekal. I když na to nevypadá měl rovných 47 cm.

      foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109356.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109357.jpg
      (0) (10) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
      • Čtvrtek 4. září 2014 v 19:52

        Filo: Děkuju

      • Čtvrtek 4. září 2014 v 8:41

        Marekzprahy: Krása

      Středa 3. září 2014 v 19:33® Scanix
      Scanix
      Revír: mimopstruhovka | Způsob lovu: Přívlač

      Původně jsem měl být v práci, ale pak se nějak změnily okolnosti a já zůstal doma, resp. jsem si na chvíli odskočil za rybkami ;-) Voda kalná, přizvedlá, doufal jsem v nějakou tu kočku, ale ty prostě mají asi v té studnené vodě jiné zájmy, nakonec z toho byl pěkný lov blbenů ;-)

      foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109351.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109352.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109353.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109354.jpg
      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
        Středa 3. září 2014 ve 14:56® BigMike
        Datum lovu: dnes | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

        Dnes jedna neskutečně agresivní bota – ještě na břehu se pěkně házela a chňapala po všem v dosahu! A ještě nějaké parmičky.

        foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109345.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109346.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109347.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109348.jpg
        (0) (14) Komentáře k příspěvku: (3)Přidat komentář
        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
        • Středa 3. září 2014 v 19:32

          Scanix: Bud rad, ze jsi tomu utopenci tu botu sundal :)

        • Středa 3. září 2014 v 17:11

          BigMike: Jak jinak, ale kdybych vytáhl i pravou, asi bych si je nechal:) Ale u nás na jihu je stejně celoročně chráněná! Tedy bavíme se o tenisce a pak o parmě:)

          Abych byl úplný, tuhle známý chytil na malého w. parmu 92cm, na fotku stále netrpělivě čekám – to bude mazec!

        • Středa 3. září 2014 v 15:06

          Mysak1: Dostala doufám svobodu? Takhle pěkně v koutku.

        Úterý 2. září 2014 ve 20:45® lovec-r
        Datum lovu: 02.09.14 | Revír: vltava-Praha | Způsob lovu: Plavaná

        Koupeno 10 mini plotiček a výsledek je 55cm.

        Tento příspěvek byl editován 2.9.2014 20:46:36 uživatelem lovec-r.
        foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109342.jpg
        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
          Úterý 2. září 2014 v 16:52® kubas
          kubas
          Datum lovu: dny minulé | Revír: Severomoravský skoro stoják | Způsob lovu: Přívlač

          Tak letos zatím největší. Sice jsem zmokl, ale potěšil velmi moc :-) .

          foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109339.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109340.jpg
          (1) (27) Komentáře k příspěvku: (17)Přidat komentář
          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
          • Středa 3. září 2014 ve 22:11

            kubas: Já jsem ti posílal tu fotku, jak tam jsem já s rybou nebo co :-)? Díky moc :-).

          • Středa 3. září 2014 ve 21:55

            hanis93: krasavec! moc gratuluju :D

          • Středa 3. září 2014 v 19:57

            kubas: Díky borci :-).

          • Středa 3. září 2014 v 19:52

            Filo: Gratuluju též. Pěknej fousáč.

          • zobrazit všechny komentáře (17)
          Úterý 2. září 2014 v 15:25® xsemik
          Datum lovu: 2.9.2014 | Revír: zpč. přehrada | Způsob lovu: Přívlač

          Tak dneska měla být cílová ryba štika a okoun. Skóre ale bylo následující: 4 hříbky, 3 bedly a 2 boleni… A to už jsem bolena nechytil několik let… Kromě toho jsem měl ještě neúspěšný atak bolena kolem 60 na spíše štičím stanovišti a další podobně velký pronásledoval typicky okouního woblera z hloubky u skály…

          foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109324.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109325.jpg
          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
            Úterý 2. září 2014 v 15:03® BigMike
            Datum lovu: dnes | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

            Tak já v sobotu jako David taktéž Audi.)))A padá mi to letos neskutečně! Dnes sumík tak do metru, pak kapr 2kg za ocas spadl taktéž, 2 boleni jakbysmet a jen jeden krásnoočák se nechal vytáhnout:) Takhle vybarveného lína jsem ještě neviděl, jen to umět nafotit.

            foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109320.jpg
            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
              Úterý 2. září 2014 ve 12:56® Futureriver
              Futureriver
              Datum lovu: 1.9. | Revír: Vltava | Způsob lovu: Kaprařina

              Včerejší krasavec 62cm –6kg

              foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109318.jpg
              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                Úterý 2. září 2014 v 10:26® skwor
                skwor
                Datum lovu: 2.9. | Způsob lovu: Přívlač

                Konečně trochu lepší ryba, po těch letních ouklejích :-)

                foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109314.jpg
                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                  Pondělí 1. září 2014 ve 21:59® xsemik
                  Datum lovu: 31.8.2014 | Revír: Hracholusky | Způsob lovu: Přívlač

                  Třetí letošní návštěva přehrady a okouni stále stejné velikosti… Takže jen dodávám fotodokumentaci, co chytají ostatní – z fotek Basse jr. to vypadá, že se tady chytají jen samé velryby… ;-) Teda jeden o kousek větší okoun se odmítl nechat vyfotit a jeden ještě menší nebyl focen z důvodu příliš silného deště… ;-)

                  foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109311.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109312.jpg
                  (0) (7) Komentáře k příspěvku: (4)Přidat komentář
                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                  • Úterý 2. září 2014 v 16:48

                    xsemik: Já si na ně nemůžu stěžovat. Mají možná o něco méně agresivní akci než Salma, ale jinak chodí podobně. Jsou ale většinou štíhlejší a mají pěkné barvy. Vloni se rybám vyloženě líbily… ;-) Ale Kenarty mám jen ve zbarvení okouna a letos se dravci na západě rozhodli, že mi budou brát jen na to, co barevně připomíná ouklej nebo plotici, a to od Kenarta nemám…

                  • Úterý 2. září 2014 v 16:02

                    wirr: Aha tak to jsem se splet je podobnej tim tvarem. A kenarty jinak fachaj dobře jo?

                  • Úterý 2. září 2014 v 15:18

                    xsemik: To je prehistorický Nils Master. Na Kenarty jsem letos ještě nechytil snad ani šupinu… A přitom vloni byly nejúspěšnější… ;-)

                  • Úterý 2. září 2014 ve 13:46

                    wirr: To je kenart že, jak pracuje?

                  Pondělí 1. září 2014 ve 21:52® xsemik
                  Datum lovu: 30.8.2014 | Revír: Otava | Způsob lovu: Přívlač

                  Tak jsem se v sobotu vydal rozloučit se pstruhovkou. Ryby sbíraly, ale sem tam se něco ohnalo i po rotačce. Ale jen do té doby, než dorazily zástupy vodáků, pak už to vypadalo jak mrtvá voda…

                  foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109310.jpg
                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    Pondělí 1. září 2014 ve 20:46® wirr
                    wirr
                    Datum lovu: 1.9.2014 | Revír: Litavka | Způsob lovu: Přívlač

                    Tak jsem si včera již sklidil rybařinu s tím že si zavláčím až tak na konci června, kuli škole. Své předsevzetí jsem nevydržel ani den. Neuvědomil jsem si, že pršelo, takže voda byla hnědavá. Za občasného mrholení se mi z toho kaliště podařilo vydolovat jednu 60 dámičku.

                    foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109306.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109307.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109308.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109309.jpg
                    (1) (12) Komentáře k příspěvku: (10)Přidat komentář
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    • Středa 3. září 2014 ve 22:41

                      Scanix: David H: To mas pravdu, ale tady na P chytam jeden jednohak ;)

                    • Středa 3. září 2014 ve 22:40

                      Scanix: wirr: Tak to promin, ja to tak nezkoumal, to jsi alespon trosku ohleduplny, je fakt, ze alespon takhle dostane ta ryba sanci se toho snaze zbavit, kdyz se ji to podari ukousnout.

                    • Středa 3. září 2014 v 17:37

                      wirr: Scanix: cože vždyť tam mám jeden trojháček a je poctivě zamáčklý, myslím jelikož to byla nástraha určena na tlouště tak jsem možná až přehnaně šetrný, nespočetněkrát mi kvůli tomu kdejakej spadne nebo se ani nechytne.

                    • Úterý 2. září 2014 ve 21:56

                      HaD: Scanix: ryby ale naše rozdělení na P a MP neznají.

                    • zobrazit všechny komentáře (10)
                    Pondělí 1. září 2014 v 17:51® Filo
                    Způsob lovu: Přívlač

                    Tak jsem si byl dneska zavláčet na nádrži . Nádrž byla mírně přikalená a byla i zvedlá voda. Ryby moc nereagovaly, ale po 20 minutách házení rotačky přišla rána do prutu.V prvopočátku jsem si myslel, že jsem podsekl kapra, ale když jsem cítil prudký rány do šňůry došlo mi že moje rotačka zaujmula sumce Karla.Po pěti minutách souboje stylem přitáhnutí ryby o 2 metry a následné mizení šňůry to sumce přestalo bavit a namířil si to přímo do místa plného větví. I když jsem se ho snažil přibrzdit dělal si se mnou co chtěl a keře ve vodě se jen třásli. Po sedmi minutách přetahování ryba asi najela do větve na dně a při mém zatáhnutí tah povolil.Rotačka byla stále na šňůře a háčky v pořádku takže netuším co se pokazilo ,ale na druhou stranu jsem rád že tam ten sumec pořád je.

                    Tento příspěvek byl editován 1.9.2014 17:54:31 uživatelem Filo.
                    (0) (0) Komentáře k příspěvku: (3)Přidat komentář
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    • Úterý 2. září 2014 v 7:58

                      malamut: OK :-)

                    • Úterý 2. září 2014 v 7:04

                      Filo: Jo omlouvám se nevšiml jsem si.

                    • Pondělí 1. září 2014 ve 22:58

                      malamut: Keře se třást mohly, ale s Y.

                    Pondělí 1. září 2014 v 17:44® HaD
                    HaD
                    Datum lovu: 30.8.2014 | Způsob lovu: Přívlač

                    V sobotu jsem si byl zvednout sebevědomí na závodech v Chýnově, kde jsem už pár výsledků dosáhl. Chytalo se 4× 45 minut a udělal jsem AUDI výsledek, tedy 4× nic :-D No někdy to holt nejde. Vítěz měl 3 pstruhy… A tak jsem se jel alespoň rozloučit se pstruhovou sezónou na potok. Tam naše snažení pstruzi ocenili a rozloučit se přišli :-) Abych eliminoval úplné cvrčky, nasadil jsem velkou nymfu. Měl jsem ale blbé háčky a několik ryb (největších) přes 35cm, což je zde velká ryba, mi spadlo. Ale neva. Bylo to super!!!

                    foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109299.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109300.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109301.jpg
                    (0) (15) Komentáře k příspěvku: (4)Přidat komentář
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    • Úterý 2. září 2014 ve 13:52

                      HaD: Ta velká je fakt moc bavila

                    • Úterý 2. září 2014 v 9:26

                      dam: Dejve, je to zvláštní, ale tak jak jsem v průběhu sezóny nástrahy zvětšoval a rybám se to líbilo, tak v srpnu zase chtěly menší věci… V každém případě pěkné barvy bodkáčů:-)

                    • Pondělí 1. září 2014 ve 21:11

                      Scanix: Ja ti rikal, ze jsme meli zabouchat ;)

                    • Pondělí 1. září 2014 v 18:17

                      jepice-zruseno: Já jsem párkrát chytal na mouchu na Čern. potoce (MP část) a přes 30 jsem se nedostal :-D Ale je dobře, že jich tam máte v těch potokách alespoň hodně. Nevím co používáš za háčky, ale jestli tě to uklidní, tak mě včera spadly 4 kusy odhadem 40+ z plandavky (s jednohákem) a jeden mi to pro jistotu urval v kořenech.

                    Pondělí 1. září 2014 v 16:50® jepice-zruseno
                    Datum lovu: 1.9.2014 | Revír: Hostivař | Způsob lovu: Přívlač

                    Přívlačové zahájení na tomto revíru bylo spíše podprůměrné. Kromě malých a ještě menších okounů jsem vylovil jednoho malého candáta a zaznamenal jednu štičí minelu.

                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                      Pondělí 1. září 2014 ve 13:09® Mysak1
                      Datum lovu: 30,8,2014 | Revír: písek | Způsob lovu: Klasická položená

                      Tak koukám ,že se všem docela daří. Já s kolegou v sobotu na poslední přeznočce. Začalo to suprově ,když jsem v kaufu zjistil že peněženka s doklady leží doma. No nic třeba to nějak vysvětlím. Krásný teplý večer,nějaká ta slivovička jen ten potah ani jeden. Ráno naprosto stejné tak si říkám,se protáhnu a zkusím něco vydráždit. To že krabice s gumkama je taky doma jsem rozdýchal ale zlomená špička na milovaném grauwelu mě dostala. Kolega mě ukecal ať ještě vydržím ,tak jsem na ulku tahal docela velký woby (demence) a samozřejmě zero. Na poledne jsme ukončili moje trápení s tím že je alespoň štěstí ,že nás nekontrolovala RS. Jiného názoru ovšem byla Pčr hlídkující na obchvatu Mohelnice, ta ty doklady vidět chtěla! Ani jsem se nepokoušel vytáčet a bylo to „jen“ za 200kč. Tak nevím asi nechám vercajk až do Jestřabek ležet a bude pokoj.:-((
                      P.S. nic jsem nefotil,tmu umí jen David.

                      (0) (4) Komentáře k příspěvku: (1)Přidat komentář
                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                      • Pondělí 1. září 2014 v 16:04

                        HaD: To je teda pech!!!

                      Neděle 31. srpna 2014 ve 14:16® krejča
                      krejča
                      Datum lovu: 31.08.2014 | Revír: Labe | Způsob lovu: Přívlač

                      Tak jsem tento týden završil dalším nad 70, sice „jen“ 71, ale opět velká radost-třetí ryba za týden, která překonala pro mne dlouhou dobu magickou hranici 70cm…,doufám, že ta 80 brzy padne – už jsme se potkali, ale nějak se mu nechtělo:-)

                      foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109289.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109290.jpg
                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                        Neděle 31. srpna 2014 ve 13:37® Filo
                        Datum lovu: 30.8 | Revír: Lužnice | Způsob lovu: Klasická položená

                        Včera jsme se byli s taťkou podívat na Lužnici.Po několika okounech, kteří mi spadli vytáhl taťka malýho tlouště a dva okouny. Pak se vše uklidnilo a byly slyšet pouze zálovy sumců a bolenů.Po setmění přišel taťkovi záběr a po deseti minutách souboje se u břehu objevil 110 cm dlouhý sumík.Po focení byl vrácen matce řece. Omluva za foto, foceno mobilem.

                        foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109288.jpg
                        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                          Sobota 30. srpna 2014 ve 23:38® TJSS
                          Datum lovu: 30.8.2014 | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

                          Dnes s bratrem na řece v okolí rodičů DavidaH. :-) Byl to pěkný den, bratr usměvavá kudla 3cm do 60 a já když kráčel na druhý břeh k vyproštění vysáku – neskutečný! Na 10m2 taška a dva vezírky hříbků… Pak už rybařina neměla význam … Petrův ZDAR!

                          foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109280.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109281.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109282.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109283.jpg
                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                            Sobota 30. srpna 2014 ve 21:05® Scanix
                            Scanix
                            Revír: pstruhovka | Způsob lovu: Přívlač

                            Rozloučení se pstruhovkou bylo velice příjemné, skoro se mi chtělo vyměřenou dvouhodinku prodloužit, ale nedalo se svítit. Duháků je tam pořád dost, někteří i dost pěkní, ukázala se i ostrá za ploutvičku a pár okyšů, škoda, že už to bude možné dál jen na mušák, bude mi to chybět…

                            foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109276.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109277.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109278.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109279.jpg
                            (0) (10) Komentáře k příspěvku: (3)Přidat komentář
                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                            • Neděle 31. srpna 2014 v 11:39

                              jepice-zruseno: Já dneska potkal asi tak 5 mírně přes 40, jenomže ta plandavka s jednohákem jim nějak nedržela v hubě. Teda až na jednoho, kterej mi to urval někde u kořene. Nakonec jsem vyndal jenom jednoho prcka, co měl sotva 30. Na mušku jsem měl na jaře sice míň záběrů, ale víc ryb na břehu. Po tý plandavce vystartuje třeba 5krát ten samej pstruh, ale buď to vůbec netrefí, nebo se mi pak sklepe. Nevím, co dělám blbě.

                            • Sobota 30. srpna 2014 ve 23:47

                              Scanix: No tady u nas obecnaku fakt moc neni, nahore uz jo, jen jsou to nejaci zakrslici, vyrazne pres 40 nepotkas, nebo nevim kde a jak ;)

                            • Sobota 30. srpna 2014 ve 23:31

                              jepice-zruseno: Já se jdu zejtra rozloučit s hnědejma na MP. Je to paradoxní – ty na pstruhovce smíš chytat jenom na mouchu, ale hájený pstruzi tam asi moc nejsou a já na mimopstruhovce smím cokoliv, ale nesmím od pondělí chytat pstruhy obecný :-D

                            Sobota 30. srpna 2014 ve 20:46® pipa
                            pipa
                            Datum lovu: hádej.. | Revír: pro masny střekováky,tam to nebylo... | Způsob lovu: Přívlač

                            Ahoj,už jse mi prolomily ledy: 143 ka hurá,na vláčku…

                            foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109272.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109273.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109274.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109275.jpg
                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                              Sobota 30. srpna 2014 v 18:00® Noodling
                              Noodling
                              Způsob lovu: Kaprařina

                              Něco z maďarské výpravy…

                              foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109261.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109262.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109263.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109264.jpg
                              (0) (7) Komentáře k příspěvku: (1)Přidat komentář
                              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                              • Neděle 31. srpna 2014 v 19:44

                                macek2: krásní kapři

                              Sobota 30. srpna 2014 v 17:56® Bass jr.
                              Bass jr.
                              Datum lovu: 30.8. | Revír: Hrachy | Způsob lovu: Přívlač

                              Davide, funguje !!! koupim zas :-D

                              foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109257.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109258.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109259.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109260.jpg
                              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                Sobota 30. srpna 2014 v 16:50® sethy
                                sethy

                                Lovime…

                                Odesláno prostřednictvím aplikace SmartChytej.
                                foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109256.jpg
                                (0) (5) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                • Sobota 30. srpna 2014 v 19:11

                                  jepice-zruseno: Sem si říkal, k čemu ty drahý broďáky jsou, když je ve vodě uplně jedno, jestli to „dejchá“ nebo ne …

                                • Sobota 30. srpna 2014 v 16:57

                                  corrvete: tak je to správně :)

                                Sobota 30. srpna 2014 ve 13:32® krejča
                                krejča
                                Datum lovu: 28-29.8.2014 | Revír: Labe | Způsob lovu: Přívlač

                                Boleni…72,63 a 79 zatím můj nej

                                foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109251.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109252.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109253.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109254.jpg
                                (0) (12) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                • Pondělí 1. září 2014 ve 20:04

                                  krejča: ..tlustej? to protože se v tom Labi maj..

                                • Sobota 30. srpna 2014 v 19:11

                                  jepice-zruseno: nějakej tlustej ne?

                                Pátek 29. srpna 2014 ve 21:12® Atik
                                Atik
                                Datum lovu: 29.8 | Revír: Opavice | Způsob lovu: Přívlač

                                Dnešní vláčka přinesla mi přinesla mého prvního bolena(40),nej­většího okouna(30) a uvláčenou ouklej :-)

                                Tento příspěvek byl editován 29.8.2014 21:14:31 uživatelem Atik.
                                foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109242.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109243.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109244.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109245.jpg
                                (0) (6) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                • Sobota 30. srpna 2014 ve 21:08

                                  Atik: Zatím bez Tria :)

                                • Sobota 30. srpna 2014 v 11:29

                                  wirr: Tak co už s Triem ?