Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 24. prosince 2016 ve 12:24® Draky
Draky

Preji vsem krasne svatky a jejich pohodove proziti

Pátek 23. prosince 2016 ve 13:13® HaD
HaD

Přátelé rybáři, přejeme Vám veselé vánoce a do Nového roku pevné zdraví a vody plné ryb!!!

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img122072.jpg
Čtvrtek 22. prosince 2016 ve 23:35® BigMike

Přeji Vánoce v plném zápřahu u vody, má přijít velké oteplení, ty potvory se ještě oženou za nástrahou:) A jak jinak – klídek, pohodu, žádné starosti, zdraví na rozdávání a sem tam nějakou běličku.

Středa 21. prosince 2016 v 11:26® Mysak1

Přátelé ,kamarádi. Připojuji se k Hrajimu. Krásné a hlavně klidné vánoce. Do roku 2017 spoustu zdraví,osobní pohody a ať nám koušou ,potfory. :-)

Středa 21. prosince 2016 v 9:45® hraji
hraji

Přeji všem rybářkám a rybářům příjemné a pohodové prožití nastávajících vánočních svátků v kruhu vašich blízkých. Přeji vám do roku 2017 mnoho radosti ze života. Nebuďte smutní kvůli tomu, co nemáte, radujte se z toho, co máte.

hraji

Pátek 16. prosince 2016 ve 12:09® Klobasa
Klobasa

Venca Zelenka> Ano tyto souboje jsou nezapomenutelné:-> Taky jsem kdysi v Dřetovicích nakopnul rybu snů, rána jako svině, ztěžknutí, pak zvedačka a pumpovačka, lehce se ve vodě zavlnil rukáv nebo nohavice z jedné strany na druhou a za deset vteřin jsem věděl že to ryba snů nebude, už to jen tupě jelo ke břehu. Pak jsem ty staré zabahněné havířské fáračky odnesl bez fotky radši někam do křoví:-D

Úterý 13. prosince 2016 v 15:08® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Klobasa> Já kdysik zapřáhl pod jezem pružinovou matraci, nádherný 15min. souboj :-) Jezdilo to ze strany na stranu jak to různě braly proudy a do poslední chvíle jsem věřil, že mám rybu snů :-D

Pondělí 12. prosince 2016 ve 23:33® Klobasa
Klobasa

Venca Zelenka> Vidím že jsem na tom podobně při tom vorání dna i povrchu zemského:-> Za největší úspěch ale považuji vytažení asi 80 kg. železa o rozměru cca. 200*55cm. z podjezí (kopanec to byl pěknej, co kdyby tam visel candát), leží ještě bokem u jezu dodnes, asi se to nikomu ani železosběrcům nechce řezat nebo odklízet:-))

Tento příspěvek byl editován 12.12.2016 22:34:17 uživatelem Klobasa.
foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img121934.jpg
Pátek 9. prosince 2016 ve 23:52® Venca Zelenka
Venca Zelenka

kubas> Jaj božátko pomýlené z cesty mluvíš, já chytnu všecko co je v dosahu, rému, vlka, vložek jsem vytáh, že bych si mohl otevřít drogérku, haluzí na celů zimu :-D Letošní nej kousek, dobré 3 hod. tepla v chalupě :-D

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img121884.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2016/th-img121885.jpg
Pátek 9. prosince 2016 ve 22:31® kubas
kubas

Venca Zelenka> Vždyť nic nechytáš, tak co chceš vkládat :-D .

Pátek 9. prosince 2016 v 18:24® Venca Zelenka
Venca Zelenka

kubas> Aj bych něco vložil, ale tady už jde o hubu :-) Tak aspoň něco z příprav na zítra :-D

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img121873.jpg
Pátek 9. prosince 2016 v 15:00® kubas
kubas

mvincik> Jak říkáš, obří komedie a bohužel tvrdá realita.

A jinak už se těším na toho uvláčeného kapřa v „Z lovu“, ten bude mít „výherní auru“ nepochybně :-D :-D :-D .

Pátek 9. prosince 2016 v 11:32® Draky
Draky

mvincik> Vyřadit ty z léta a ty masařský, tak nikdo v soutěži nezůstane. :-D

Pátek 9. prosince 2016 v 10:51® mvincik
mvincik

kubas> Na nějaký papíry ti kálí pes. Na papíry se přece nechytá, to snad ví už i Lipeňák. :-) Ale když s takovou fotkou můžeš něco vyhrát v soutěži…to je lákadlo. Se podívej, kolik najednou po vyhlášení soutěže přibylo příspěvků ve „Z lovu“. Já bych ty z léta a podobné všechny vyřadil a losoval jen z aktuálních, max týden či dva starých vycházek. :-)

Pátek 9. prosince 2016 v 8:38® cormoran
cormoran

Klobasa> A to já bych zase klidně chtěl, ale účastnit se toho nechci.

Tak to utop s M(m)írou, aby ti nakonec fakt na blití fakt nebylo :-D

Pátek 9. prosince 2016 v 0:33® Klobasa
Klobasa

cormoran> Já už radši nic vyhrát nechci, když tak na to koukám, je mi na blití, ale jsem statečnej a zkusím to přepít, kam se hrabou moje krásný fotoalbapivo

Tento příspěvek byl editován 8.12.2016 23:34:30 uživatelem Klobasa.
Středa 7. prosince 2016 ve 20:29® Petula
Petula

kubas> ona to není debata,on je to smutný fakt stejně jako ty fotky,vždy jde jen o princip

Středa 7. prosince 2016 ve 20:26® kubas
kubas

Petula> To je na delší debatu už, do které bych se radši nepouštěl ;-) …

Středa 7. prosince 2016 ve 20:20® Petula
Petula

kubas> když to vezmeš kolem dokola,tak ty fotky je to nejmenší zlo z dnešní moderny,vem si echoloty,zavážecí loďky a jiné nesmysly,které mají sloužit k úspěšnému lovu,ale zároveň slouží k úspěšnému drancování vod.

Středa 7. prosince 2016 ve 20:07® Petula
Petula

kubas> to máš jako s kocovinou,musíš se nejdříve s ní vyspat než ti dojde,že jsi to přepískl:-D

Středa 7. prosince 2016 ve 20:04® kubas
kubas

Petula> To je jasné, to nezpochybňuji taky vůbec. Myšlenka toho je, jestli je potřeba fotit kdejakou čudlu a jestli to něčemu(rybám) prospěje. Nad tím se musí každý zamyslet sám…

Středa 7. prosince 2016 v 19:59® Petula
Petula

kubas> a právě o tom to je,je jiná doba

Středa 7. prosince 2016 v 19:57® kubas
kubas

Petula> Řádově jednotky procent oproti dnešní době si myslím ;-) …

Středa 7. prosince 2016 v 19:55® Petula
Petula

kubas> v té době nebyl internet,mobily a vyvolání fotek z negativu nebylo zadarmo,ale určitě by se takoví našli.

Středa 7. prosince 2016 v 19:51® kubas
kubas

Petula> Myslíš, že 30 let zpátky někoho napadlo fotit 40cm candátka? O tom silně pochybuju… Kvůli něčemu takovému by foťák nevytahoval(nebyla to taky žádná trofej) a mobil, který by to zachytil, tak ten neměl.

Tento příspěvek byl editován 7.12.2016 18:55:08 uživatelem kubas.
Středa 7. prosince 2016 v 19:47® Petula
Petula

kubas> možná by stačilo upravit pravidla soutěže,ono i mrtvolka na fotce vypadá lépe focená bez krve a v přírodě než u auta na parkovišti

Středa 7. prosince 2016 v 19:41® Petula
Petula

kubas> to souhlasim.na druhou stranu takové fota tady byly,jsou a budou i nadále.....bo­hužel,nikomu nelze vnutit co a jak má fotit,na to musí každý přijít sám,pro někoho je to zajímavé a tleská,jiný to odsoudí.

Středa 7. prosince 2016 v 19:24® kubas
kubas

Petula> Když „bezdůvodně“ matláš 35cm candátka jen kvůli fotce, tak to na papíry u většiny už pomalu je… Ta posedlost některých fotit kdejakou čudlu je fakt na palici někdy. Na prvním místě by měla být ryba a jakási její ochrana, což v tomto případě rozhodně neplatí.

Středa 7. prosince 2016 v 18:31® Petula
Petula

kubas> o papírech to není,ať si vemou co jim zákon umožňuje,ale na net a do soutěže může krvavou mrtvolku vložit jen magor a i ten má bohužel právo na povolenku

Středa 7. prosince 2016 v 18:27® Petula
Petula

Z hezké rubriky se stal hnus,někteří rádoby fotografové a úspěšní lovci si neuvědomují co fotí a kam to vkládají,soutěž mrzáků,mazal bych některé příspěvky bez váhání.