Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 21. května 2016 v 10:42® u.x.a
u.x.a

Nerodia> tak určite nevěřím tomu že tan vysadil ročky…

Sobota 21. května 2016 v 10:20® Nerodia
Nerodia

Zde máte rozhovor s Vágnerem: https://www.super.cz/…-zaloby.html

Sobota 21. května 2016 v 10:16® u.x.a
u.x.a

Venca Zelenka> to je život, mám rybolov strašně rád ale né zase tak mě stačí být na rybách max 5h denně, pak už je to moc, protože všeho moc škodí, a v bivaci nesmím protože nejsem kaprař..

Sobota 21. května 2016 v 7:44® Venca Zelenka
Venca Zelenka

u.x.a> Podle toho co jsem četl, dokázal jednu zásadní věc, pokud strávíš 10 měsíců z 12 na rybách tak se ta ryba chytit dá a občas aj slušná :-) Taky když jsem týden na dovolené, toho nachytám výrazně víc, jak když po šichtě zaběhnu k vodě na 1–2 hodinky :-)

Pátek 20. května 2016 ve 23:19® u.x.a
u.x.a

regulus> co vlastně JV dokázal?kromě toho že zabil tisíce línů a jiných nástražek…

Tento příspěvek byl editován 20.5.2016 23:20:01 uživatelem u.x.a.
Pátek 20. května 2016 ve 23:13® regulus
regulus

Koukám, že téma JV dokáže rozproudit i stojaté vody tohoto webu, myslím si, že by bylo asi užitečnější se bavit o čemkoliv jiném než o Jakubu Sedmilháři, ale to asi neprojde, že?9-)

Pátek 20. května 2016 ve 22:52® u.x.a
u.x.a

Petula> jsem na tom stejně,dneska jsem ho viděl na nějaké benzíně naštěstí jen na plakátu jako reklama:-)

Pátek 20. května 2016 ve 14:32® Petula
Petula

malamut> třeba už tak početný není,třeba už i jeho vyznavači pochopili,že JV nejde o ukazování přírody a její ochranu,ale pouze o reklamu a prachy.

Pátek 20. května 2016 ve 14:25® malamut
malamut

Petula> zajímavý je, že se nevyjadřuje ani jindy dost aktivní jeho fanclub :-)

Pátek 20. května 2016 v 11:35® Petula
Petula

malamut> Nechci ani nebudu se k Vágnerovi vyjadřovat,už jen to samotné jméno mi přivádí zdravotní potíže a ze závisti to určitě není. :-))

Tento příspěvek byl editován 20.5.2016 11:36:36 uživatelem Petula.
Pátek 20. května 2016 v 10:56® malamut
malamut

Petula> zajímalo by mě, jak se pozná, že to mistrovství světa je „oficiální“. Nemám tušení, zda existuje nějaká carporganizace, podobnýho významu jako třeba fotbalová FIFA, která by byla takovou autoritou, že by „oficiální MS“ mohla pořádat, podle mě to může uspořádat každej, kdo má do prdele díru a k dispozici jámu v zemi plnou vody a nakradenejch kaprů.

Pátek 20. května 2016 v 10:43® kubas
kubas

Petula> Mají to holt v rodině :-) .

Tento příspěvek byl editován 20.5.2016 10:44:02 uživatelem kubas.
Pátek 20. května 2016 v 9:42® Petula
Petula

Podle Terezy Vágnerové jde o pokus zdiskreditovat Vágnera proto, že se mu podařilo přivézt do Česka oficiální kaprařské mistrovství světa, které se bude konat v létě v Novomlýnských nádržích, což mu mnozí závidí.

To je ale TRUBKA neobádaná!!!! :-)

Pátek 20. května 2016 v 1:10® kubas
kubas

malamut> S tím se asi dá souhlasit, o většině kaprařů si taky myslím svoje, každopádně merito věci je v tomto případě ještě o kousek jinde, nejde primárně jen o převoz kapra(ů) ;-) .

Pátek 20. května 2016 v 1:05® malamut
malamut

kubas> je moc zajímavý, že se kapraři najednou distancují od přesunů kaprů do soukromáků, když se před lety řešil třicetikilák z Nových mlýnů, uloven věhlasným kaprařem a přemístěn do Hejlova j Těšínskýmu, taková reakce nenastala, po cca čtyřech uloveních byl nalezen zesnulý. Ono v těch kaprařích je dobrýho asi jako v prdeli medu a taky dost věcí přehlédnou, tím se samozřejmě nezastávám JV, zmrdi jsou to všichni a obávám se, že třeba v tzv. Samberku u Kolína, který kdysi provozoval nablblej Nizozemec taky plavalo dost ryb z Labe, a o tom se Nikl příliš nezmiňuje. Prostě je to jen obrázek týhle zvyjebený společnosti.

Pátek 20. května 2016 v 0:52® kubas
kubas

regulus> To máš pravdu, to nářez vcelku je :-) .

Chatičku beru jako hotovou věc a na sumce sjedeme, určitě už se naučili žrát velké, chrastící jerky :-D .

Tento příspěvek byl editován 20.5.2016 00:52:15 uživatelem kubas.
Pátek 20. května 2016 v 0:46® regulus
regulus

kubas> dolů sjet můžeme, naučíme Prutosa chytat sumce, loni mu to moc nešlo … :-P

Pátek 20. května 2016 v 0:45® regulus
regulus

kubas> co se chatičky týká, tak byla objednaná hodinu po vyhlášení, mluvil jsem s ní (s RŠ, ne s chatičkou :-D ), ale ještě mi nic nepotvrdila, počkám týden a budu urgovat.

Pátek 20. května 2016 v 0:42® regulus
regulus

kubas> ještě k tomu Niklovi (teď jsem to dočetl) to je taky nářez. Komentovat to tady nebudu, zase bych někoho nastal, ale opět mě někdo potvrdil, že můj názor na kapraře je správnej. :-((

Pátek 20. května 2016 v 0:38® kubas
kubas

regulus> Chatku máme doufám už na podzim :-) !

Pátek 20. května 2016 v 0:37® kubas
kubas

regulus> No to vydržíš už do zahájené s těma rybama, pak sjedeme dolů na tološe, to už máš nacvičený :-D :-D :-D .

Pátek 20. května 2016 v 0:29® regulus
regulus

kubas> ááá pán šprtá na zkoušky … 9-)

S tím škopkem souhlas, jen nevím kdy, už to mám sice klidnější, ale taky musím zajít na ryby, ještě jsem nebyl. Chtěl jsem v neděli, ale nemám umotaný chlupatý háčky, tak to asi neklapne.

Na MRK prdím, nechce se mi v těch blábolech hledat jakoukoliv informaci. :-D

Pátek 20. května 2016 v 0:22® kubas
kubas

regulus> To je na delší povídání… Ti to pak vysvětlím někdy na škopku, příští týden ne, ale ten další by to šlo pivo .

Na Mrku je o tom větší diškůz, počti si :-)

http://www.mrk.cz/diskuse.php?…

Pátek 20. května 2016 v 0:14® regulus
regulus

kubas> fajn, na Mušově bude nějakej závod, ale bez Čechů a bez Slováků, stane se něco???

Furt nechápu souvislosti (asi tuším), sedmilhář je v tom nějak zainteresovanej, finančně, jak jinak, třeba jim bude vykládat ty svoje pohádky. Ty se fakt domníváš, že když se všichni čeští a slovenští potencionální závodníci domluví nebudou závodit (což asi neklapne, možná část, ale všichni ne), tuším, že tam budou i nějací (možná i dost) cizinci a těm je dle mýho JV u zadele, tak proč by nenastupovali.

Věř mi, nic se nestane a v horším případě jim JV nasadí psí hlavu, že bojkotovali závod a pošpinili tak dobrý jmého toho našeho Kocourkova. (bez smajlíku, páč je to k blití)

Pátek 20. května 2016 v 0:08® kubas
kubas

regulus> :-D :-D :-D . To možná letos taky bude no. Dva v jednom :-)) .

Pátek 20. května 2016 v 0:06® regulus
regulus

kubas> takl už vím co je to WCCC

http://wcc-2016.org/?…

Pátek 20. května 2016 v 0:01® kubas
kubas

regulus> Něco dalšího k přečtení…

http://www.carpfishing.cz/…b-na-katlov/

Čtvrtek 19. května 2016 ve 23:40® kubas
kubas

regulus> Příští rok být na Mlýnech největší kaprařský závod (jakože neoficiální MS v lovu kaprů) a vypadá to teď, že bez zástupců ČR a snad i Slováků na protest…

Čtvrtek 19. května 2016 ve 23:38® kubas
kubas

regulus> Juro, nejseš moc v obraze, ale toto je zatím vcelku slušně rozběhlé, uvidíme jak dál. Tady jde hlavně o morální stránku než cokoliv jiného a kapraři zatím docela překvapují :-) .

Čtvrtek 19. května 2016 ve 22:46® regulus
regulus

kubas> jo ještě jsem se tě chtěl zeptat, co je to ten hajzl s C navíc (WCC, 2016 bude asi letopočet)???

Tento příspěvek byl editován 19.5.2016 22:46:42 uživatelem regulus.