Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 20. března 2016 ve 12:34® spike
spike

HaD> 1 a 2 místo v hlasování o TOP exponát výstavy, nezbývá než gratulovat, pěkná práce :-)

Sobota 12. března 2016 v 15:06® crazykapr
crazykapr

Prosím o minutku času všech, kterým není osud této řeky lhostejný. http://www.petice24.com/…oli_berounky

Sobota 12. března 2016 v 8:18® Vaša

Zdarec.V soutěži o lístky na veletrh v Brně je napsáno .Odpovězte na dvě soutěžní otázky a odpověď pošlete na ..... Ale já tam vidím jen jednu otázku :-((

Pondělí 29. února 2016 ve 13:54® Mladý Rybář
Mladý Rybář

Ahoj kolegové :-) náhodou nevíte někdo jestli se něco platí povodí, které ti udělí povolení pro stání s karavanem cca 60m od břehu na řece Otavě?… volal jsem na povodí, kde mě 3× přepojili a mluvil jsem s docela fajn chlapem, který mi řekl co na jazyku to v dopise, kde bude rozumně vysvětleno co a jak a že na to žádný formulář neexistuje a buď to schválí nebo ne. A taky bych chtěl poradit, co HLAVNĚ v dopise nesmí chybět. díky :-) Aleš

Neděle 28. února 2016 v 9:23® Volkyns
Volkyns

Ahoj kamarádi,prosím vás o info,jakej je stav vody na Hartě.Potřeboval bych nasbírat pár pařezů do voliéry s papoušky.Na ryby vyrazím až bude tepleji . Díky za info.

Čtvrtek 25. února 2016 v 15:15® HaD
HaD

LuboO> kecáš :-)

Pondělí 22. února 2016 ve 14:42® breca

HaD> jesliže prudiče k něčemu nutíš, tak už si rozmyslí, zda se angažovat, či nikoliv. Nám se to osvědčilo.

Pondělí 22. února 2016 v 10:46® LuboO
LuboO

HaD> bolo to super, mas talent

Neděle 21. února 2016 ve 21:50® HaD
HaD

LuboO> moc díky! Rád jsem se s vámi všemi potkal. Jen asi neumím pro děti vyprávět tak, aby je to zaujalo…

Neděle 21. února 2016 ve 21:47® HaD
HaD

breca> e-mail si založíš na tisíci serverech během pár minut. Registrace nikdy nic neřešila.

Sobota 20. února 2016 ve 21:48® LuboO
LuboO

Par momentiek z Trencina…

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img118026.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2016/th-img118027.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2016/th-img118028.jpg
Pátek 19. února 2016 v 0:38® _Beny
_Beny

hraji> :->

Čtvrtek 18. února 2016 v 17:19® hraji
hraji

bernardo> no vidíš, odpovědi neznáš, ale teď si tu budeš hrát na uraženou hérečku. Plácnul jsi nesmysl a protože nejsi schopen jej argumenty obhájit, chytáš se čehokoliv, jen abys sám sobě nemusel přiznat, že jsi byl nachytán na hruškách. Ale to jsem psal od začátku, takže nic překvapivého. Od samého počátku bylo jasné, že nevíš která bije.

Čtvrtek 18. února 2016 v 17:00® breca

bernardo> já se divím, že sem mezi takové pitomce vůbec lezeš, bez nás ti bude určitě mnohem líp… A nám taky! :-D

Čtvrtek 18. února 2016 v 16:57® breca

hraji> jj, já tohle nějak řeším podobně… jen mě prostě mrzí, že se tu neprobírá jen rybařina, ale prostě to je dnešní úděl netu… :-) A rozhodně také netvrdím, že moje příspěvky jsou dokonalé, ale snažím se tu s lidmi polemizovat, stejně jako ty, slušnou formou…

A toho se tu často nedostává…

Čtvrtek 18. února 2016 v 16:56@ bernardo

No vy jste mi banda. Vás potkat u vody, tak mám zkaženej den. Začalo to jednoduchým příkladem a zvrhlo se to do urážek a arogantních příspěvků od lidí, kteří jsou právě těmi, o kterých jsem psal. Pak už rozumím vašim reakcím. Ale přeji vám hodně vysezených míst, hodně nadšení do diskuzí a hlavně se nenechte rozhodit někým, kdo má jiný názor.

Čtvrtek 18. února 2016 v 15:46® hraji
hraji

breca> víš, já v posledních letech ubral hodně plynu v internetových diskuzích. Došel jsem k závěru, že se nemá cenu nervovat. Pokud mám náladu, reaguji, pokud nemám, nereaguji. Řadu lidí jsem si zařadil do kategorie trollů, na ty nereaguji ze zásady, protože jejich jediným smyslem je vyprovokovat hádku. Ale hlavně se na to všechno dívám tak nějak s nadhledem. Rozumím tomu, že pro celou řadu chytrých lidí a výborných rybářů může být i můj styl psaní nepřijatelný a nasírací. Už to tak je. Na Bernarda jsem reagoval hlavně protože mě zaujala ta jeho ničím nepodložená víra, že převedením revírů svazu do soukromých rukou se všechno vyřeší samo a všude budou hejna maxiryb. Nic nemůže být vzdálenější realitě. Znám až příliš mnoho soukromých vod, jichž se pronajímatelé i majitelé zbavují, protože to nepřináší zdaleka tak velký profit, jak očekávali. A to po nich nikde nechce, aby se starali o karasy, plotice, perlíny, jelce, okouny, ježdíky a jinou rybí havěť.

Čtvrtek 18. února 2016 ve 14:09® breca

hraji> já netvrdím, že registrace je 100 % řešení, ale dá se ověřit e-mail, na který lze zaslat třeba aktivační kód. Spoustu nesmyslů a výpadů tu píší právě neregistrovaní. A je otázkou, zda nad blbostí nakonec nezvítězí lenost. A úplně nejhorší je, že v těchto diskuzích poznáš, jak hluboce pravdivý je citát Foresta Gumpa: Stupid is as stupid does. — Pro hlupáka každý hloupý. :-D

Čtvrtek 18. února 2016 ve 12:51® hraji
hraji

kerob> já souhlasím, ale i když je boj s hloupostí marný, přesto se nesmí nikdy vzdát.

Čtvrtek 18. února 2016 ve 12:29® regulus
regulus

Bak2016> Něco tady je viz odkazy níže, ale musíte se tím prokousat sama.

http://www.chytej.cz/…arska-mluva/?…

http://www.chytej.cz/…y-ryb-1-dil/

http://www.chytej.cz/…y-ryb-2-dil/

http://www.chytej.cz/…y-ryb-3-dil/

Čtvrtek 18. února 2016 ve 12:02® Bak2016

Dobrý den, píši bakalářskou práci na téma rybářský slang a potřebovala bych Vaší pomoc při hledání slangových výrazů, chtěla jsem Vás poprosit zda neznáte nějaké výrazy co se týče částí rybího těla nebo rybářského nářadí či náčiní. Děkuji za ochotu

Čtvrtek 18. února 2016 v 11:57® kerob
kerob

hraji> to je ale marnej boj a sám to dobře víš… Bernardovi to vysvětlíš a možná to pochopí (spíš ne) a v zápětí se objeví jinej Retardo…

Čtvrtek 18. února 2016 v 11:56® hraji
hraji

breca> na druhou stranu, jak zkontroluješ, že jsou údaje v kartě správné a pravdivé? Nijak. Tudíž registrace neřeší problém internetové anonymity. Já jsem přesvědčen, že na podobné zcestné výkřiky, které tu předvádí bernardo je třeba reagovat. Věcně a srozumitelně. On musí pochopit, že napsal neudržitelnou pitomost. Pak dá pokoj.

Čtvrtek 18. února 2016 v 11:54® kerob
kerob

breca> odstranění anonymity je blbost… bude sem chodit ještě mín lidí, navíc nikdy není kontrola, zda jsou uvedená data pravdivá – každej by si stejně mohl jméno a příjmení vymyslet.
Lepší je individua typu Bernardo prostě ignorovat.
BTW: i když s Hrajim v lecčems nesouhlasím, tak obdivuju jeho trpělivost a chuť obětovat svůj čas na marný vysvětlování zřejmých věcí těmto individuím. Já už to vzdal :-D

Tento příspěvek byl editován 18.2.2016 10:56:30 uživatelem kerob.
Čtvrtek 18. února 2016 v 11:18® breca

hraji> já myslím, že nad některými příspěvky je zbytečné se vůbec pozastavovat, natož reagovat. Já bych doporučil odstranit anonymitu a zavedl plnou registraci, abychom se těchto duchaplných výlevů tady vyvarovali. :-)

Čtvrtek 18. února 2016 v 9:12® hraji
hraji

Bernardo> ještě k té velikosti ryb, pro tebe je důležitá velikost ryb, pro mě je důležitá druhová pestrost, a velikost je až podružná. Samozřejmě mám radost z každé ryby a z té velké zvlášť, už jen protože chytám obyčejně na podle běžných měřítek velmi jemné vybavení. Přesto mám za rok 2015 chyceny i sumce, krásné parmy, řadu kaprů. Nevím kolik ryb mělo přes těch 60 cm, neměřím ryby, není to pro mě důležité. Protože každý rozumný hospodář ví, že v každém fungujícím rybím společenstvu musí být mnohonásobně víc malých ryb, aby tam mohlo být pár těch velkých. Nechytám ryby pro velikostní rekordy.

Čtvrtek 18. února 2016 v 9:06® hraji
hraji

Mladý Rybář> já ti to vysvětlím. Kolega Bernardo je jantar, který v rybařině málo zná, moc toho neviděl, ale má pocit, že ví všechno nejlépe a že vymyslel něco skvělého. Ve skutečnosti napsal krávovinu, nedomyšlenou, hloupou a v reálu nerealizovatelnou. Je potřeba ho vyvést z omylu. To nejde tím, že ho pošleme do …, to jde jen trpělivým vysvětlováním. Položil jsem mu pár otázek, na žádnou ještě neodpověděl, přitom by asi měl. Nemůže odpovědět, protože nezná odpovědi, tak daleko tu hloupost se soukromými vodami totiž nedomyslel.

Čtvrtek 18. února 2016 v 9:03® hraji
hraji

Bernardo> tak já to shrnu, jestli někdo něco nepochopil, tak jsi to ty. Ostatně jsem pochybnosti o tom, zda dokážeš pochopit péči o revíry v jejich rozmanitosti, vyjádřil již včera. Opakuješ tu dokola pár vět, které ale nemají smysl a jsou odtržené od reality. Hlavně jsi nepochopil, že revíry, které má svaz obhospodařovat, nemohou být plné ryb nad 60 cm, bylo by to proti přírodě, proti přirozenému řádu věcí. Neodpověděl jsi ani na jeden můj dotaz týkající se péče o soukromé vody, protože o revíry se podle zákona nejedná ani náhodou. Protože co ti uniká je skutečnost, že kdyby se soukromá voda stala skutečným revírem dle zákona 99/2004Sb., musel by provozovatel zajistit dodržování zákona a vyhlášky. A to by byl u mnoha takových vod konec s lovem nonstop atd. Odpověz na moji otázku, kdo by se staral o vody, které by žádný soukromý provozovatel nechtěl? Odpověz na otázku, kdo by zajistil, že ve vodách nejsou jen kapři? Odpověz na otázku, kolik by stála pro běžného rybáře možnost lovit na 6000 hektarech vod za rok? Pak se můžeme bavit dál. Protože ty nemáš argumenty, jen tu plácáš svoje domněnky, navíc zcestné.

Čtvrtek 18. února 2016 v 7:58® Mladý Rybář
Mladý Rybář

gavlos> hraji> regulus> nechápu, že se s ním zahazujete … takovým lidem není co vysvětlovat … tomuhle se říká pečený holubi do huby … zvedl se mi žaludek, když jsem přečetl větu …

„Zrušil bych celej svaz a udělal všechny revíry jen soukromý. “

tohle napíše jen idiot a nebo člověk co chce vypadat jako idiot …

:)

Čtvrtek 18. února 2016 v 7:37® sethy
sethy

kubas> Skoro vše jsem dovezl do Prahy, takže už jen pulčana :-)