Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 15. února 2016 ve 12:35® Draky
Draky

bernardo> Já nevim, logiku to asi nemá, protože už to čtu po třetí a furt mi úplně nedochází ten problém.

Tobě jako vadí, že člověk, který (pravděpodobně) pracoval celý život má teď čas na ryby nebo to, že chodí na své oblíbené místo?

Pondělí 15. února 2016 v 10:26@ bernardo

Taky další problém vidím v tom, že někdo má čas, třeba déčkaři, a jde na jeden flek 30 krát za rok. Já platím stejně jako déčkař za povolenku, ale prostě ten čas má jen déčkař kyslíkář, kterej vezme i 35cm kapra a přitom já na ten jeden flek pudu za rok max 10 krát a protože nejsu masař, tak beru rybu jen výjimečně. Zavedl bych maximální počet docházek na jeden revír. Jeden takovej déčkař chodí na jeden flek a osobně ho znám a chytne 60 kaprů za rok. Má tohle logiku???

Neděle 14. února 2016 v 16:46® _Beny
_Beny

Díky za páteční pokec a pohoštění (pitný režim) na výstavě kluci. Konečně jsem taky viděl nějaký místní legendy na živo. Bylo to fajn. Nakoupil jsem gumy, který jsem asi ani nepotřeboval, ale určitě se neztratí :-D …Draky :-) . Až proberu doma krabice a krabičky, tak asi ještě budu muset jet i do Brna.. Celý den jsem konzumoval alkohol, tak doufám že jsem nedělal příliš velkou ostudu. Domů jsem se dopotácel z posledních sil :-)

Sobota 13. února 2016 v 8:56® Klobasa
Klobasa

Dzam> Mám.

Pátek 12. února 2016 ve 22:53® regulus
regulus

PepikJosef> přešoup jsem ti to sem, jaksi to tam hold nepatřilo

Pátek 12. února 2016 ve 14:35® PepikJosef

Ahojte, zítra v Černošíně se neloví, nemáme dostatečně nasazeno.Pokračujem 20.2., kdy to bude stoprocentní.

Tento příspěvek byl editován 12.2.2016 21:51:58 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Středa 10. února 2016 v 11:18® Dzam

Informace o rybaření na Nechranické přehradě

Úterý 9. února 2016 ve 14:40® Scanix
Scanix

HaD> doufejme, ale trend je nastaven a ma stale rok co rok sestupnou tendenci, je to pomale a muze to ukolibat, kazdopadne se to deje…

Úterý 9. února 2016 ve 13:35® Mladý Rybář
Mladý Rybář

HaD – Scanix jemu bych to řekl, kde co a jak … TOHLE je SPORTOVEC jako MY. obrovsky cením takové lidi :-) palec hore

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img117917.jpg
Úterý 9. února 2016 v 1:48® HaD
HaD

Scanix> zas tak zle snad nebude, ne?

Úterý 9. února 2016 v 0:21® Scanix
Scanix

HaD> no jo, ale lidi je proste moc, kazdy si chce utrhnout, ono to je proste uz pak prislis, levne povolenky, nesmyslna pravidla a nesmyslne limity poctu ryb, to vse jde ruku v ruce s koncem reviru v CR, holt posledni zhasina…

Pondělí 8. února 2016 ve 13:08® HaD
HaD

Scanix> nejhorší je nenažranost. Dokud tam ty ryby zůstanou a přežijí, o nic vlastně nejde…

Pondělí 8. února 2016 v 11:33® Scanix
Scanix

regulus> asi tak, kamarad povi kamaradovi, neco se pusti u piva a najednou se ale clovek nestaci divit, kdo vsechno tam chodi. Casto rozervani jedinci, kteri sami o sobe navstevu takoveho mista totalne pokazi. No ryby nastesti brzy prijdou na to, ze tam jim psenka nepokvete a casem tyhle „atraktivni“ fleky ztrati na atraktivnosti a tim se pak pozvolna vraci situace do normalu, jen zustane par tech, co to obcas prijdou zkusit a to muze zase jednou odstrartovat dalsi vlnu prehnaneho zajmu…

Pondělí 8. února 2016 v 11:25® regulus
regulus

Scanix> myslím si, že skoro každý, jak píšeš, kdysi pár blbostí z naivivity v minulosti udělal (myslím tím, že fotkou případně jiným způsobem nevhodně zatraktivnil nějakej flek nebo úsek) a z druhé strany si myslím, že pokud ono místo potom čelilo zvýšenému zájmu ostatních rybářů, zcela určitě to nebylo jen díky té jediné fotce nebo zmínce v diskusi. Prakticky každej atraktivnější flek je sdílen více jedinci a pokud se to tak semele, že se jich v krátkým časovým úseku prokecne na netu víc, tak je neštěstí hotovo.

Pondělí 8. února 2016 v 11:08® HaD
HaD

Scanix> :-)) )

Pondělí 8. února 2016 v 11:05® Scanix
Scanix

HaD> to byl samozrejme vtip, vime, ze je rybozravej. Jeden clovek treba ne, ale tezko srovnavat Lipno s moravskyma vodama. Kazdopadne to s Lipnem bude zase o neco horsi, diky te zmensene rybce, no uvidime…

Pondělí 8. února 2016 v 11:04® Scanix
Scanix

BigMike> presne tak, ja par blbosti jako naivni netovy diskuter v pocatcich udelal a docela me to mrzelo ;-)

Pondělí 8. února 2016 v 11:03® HaD
HaD

Scanix> :-)) ) Já mu do lednice nevidím :-)) ) Ale kdyby jeden člověk dokázal vyžrat třeba Lipno, bylo by to s našima vodama dost zlé.

Pondělí 8. února 2016 v 11:01® BigMike

Scanix> jak to tak čtu, jakmile jedu někam ke známému na jiný revír do dálav, skoro vždy vyjdu také naprázdno:)))

A k tomu propalování fleků – kde mám fleky na hříbky také nikomu na netu ani jinde netroubím a přijde mi to naprosto normální.)))

Pondělí 8. února 2016 v 10:59® Scanix
Scanix

HaD> nebude to tim, ze uz tam Toro ty candose uplne vyzral :-)) Jako podobne to prave bylo i se mnou, vzdy, kdyz me nekdo vytahl na „vylet“ dopadlo to skoro jako bezrybka, ale tak ta spolecnost a pokec to nastesti vzdy vynahradily :-)

Pondělí 8. února 2016 ve 2:48® regulus
regulus

bernardo> já tam kvůli znechucení už asi 3 nebo i víc let nebyl, nevím jak to bylo letos v létě ale věř mi, že když jsem tam před pár lety šel od půlky června do konce října, tak tam bylo tak narváno, že se mi tomu nechtělo ani věřit, možná se na to už vysrali všichni a je tam relativně klid. Mimochodem bavím se o pod splavem, ne nad splavem, tam je to v klidu.

Jak jsem už psal, největší ranu tomu daly povodně, myslím si, že i díky tomu je tam podstatně míň ryb než bývalo, zmizela ta velká jama a ryby si našly jiný útočiště. Z druhé strany tam na jaře můžeš chytit cejna sivýho, což není úplně běžná ryba. Tam je největší průser to, že je to narovnaný a až do Židlochovic tam je 30–50cm vody.

Pondělí 8. února 2016 v 0:22® HaD
HaD

Stanley.j> Ale beru to podle sebe – s Tomášem Rozsypalem jsem byl mnohokrát na jeho flecích a nikdy se mi nezadařilo. A to si nemyslím, že bych byl úplná hrouda a na špatnej flek mě rozhodně nevzal.

Pondělí 8. února 2016 v 0:20® HaD
HaD

Stanley.j> jo, to je taky pravda. Jednorázově rozhodně!

Neděle 7. února 2016 ve 23:23® Stanley.j

HaD> otázka je,co je ,,hovno,, umět ! Někdy klidně může mít víc štěstí ten,který právě ,,hovno,, umí, než ten,co je na světě rádoby nejchytřejší

Neděle 7. února 2016 ve 22:42® HaD
HaD

Scanix> spíše platí „dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“ a „když hovno umíš, ani na TOP fleku nechytíš“ a „když umíš, top flek si najdeš sám“

Neděle 7. února 2016 ve 22:26® Scanix
Scanix

HaD> jasne, kasika, navic me osobne se nikdy zadny vylet na „lepsi“ nikdy rybarsky moc nevyvedl, ale tak to je treba jen muj problem, navic nejsem dobry monitor :-D

Neděle 7. února 2016 ve 22:24® HaD
HaD

Scanix> však jo. Ono znát místo nestačí. Vůbec to nestačí. A často to místo funguje jen někdy.Dvakrát jdeš a super a pak 10 x nic.

Neděle 7. února 2016 ve 22:22® Scanix
Scanix

HaD> ono jak kde, je fakt, ze ty mista, kteri ti lide poznaji jsou docasne exponovane, ale neni to casto takova legrace, kazdopadne propal fleku je zbytecnost a problem dneska je to, ze kazdy chce vse hned, bez snahy, bez vlastniho pricineni, najit, sdelit a lovit, ale projit si cestuu hledani se nikomu nijak moc nechce ;-)

Neděle 7. února 2016 ve 21:57® HaD
HaD

martin555> jojo, není to ale nic neobvyklého…

Neděle 7. února 2016 v 18:19® HaD
HaD

Mno, je to tak, ale zas tak šílený to není. Já na fotkách nic nekamufluju, myslím si, že mě sleduje dost lidí a žádné šílenosti se nedějí. A pár lidí za šílenos nepovažuju.