Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 13. května 2015 v 18:09® CeP
CeP

Jose.Pepe> na co motor? nějakej Havlíček prej umí dobře veslovat. :-))

Středa 13. května 2015 v 17:25® HaD
HaD

Jose.Pepe> Osobně bych bral Hondu nebo Mercury

Středa 13. května 2015 ve 13:05® Jose.Pepe
Jose.Pepe

Ahoj, chtěl bych se zeptat na rádu a názor ohledně spalovacího motoru s výkonem 5hp na nafukovací člun 3,6m s hliník.podlahou. Jaký typ a značku by jste mi doporučili. Děkuji

Úterý 12. května 2015 v 8:46® jepice-zruseno

skwor> „Lidi“ nechtějí spoustu věcí, třeba dodržovat rychlost na silnicích, nechtějí politiku ani politiky, děti nechtějí chodit do školy. To ovšem neznamená, že to není nebezpečné. Že se tu maže velmi málo, za to jsem rád a máš pravdu, měl bych častěji chválit, než kritizovat. Internet je nejvíce cenzurované medium dnešního světa a proto bych nerad v tomo světle viděl i tyto stránky. Stále si myslím, že nejlepší cestou proti prroudu je některé příspěvky (které nejsou proti pravidlům) jednoduše ignorovat. Otázkou je, jak zajistit, aby si tu z toho kdokoli nedělal vlastní blog, který nikdo nečte. Já k tomu přistupuji tak, že ta modrá čára mezi příspěvky je tlutá přes půl stránky. Těch lidí tu bylo a je už víc, které jsem se naučil úplně nebo částečně ignorovat.

Tento příspěvek byl editován 12.5.2015 08:52:36 uživatelem jepice-zruseno.
Úterý 12. května 2015 v 8:35® HaD
HaD

prroud> Můžeš se laskavě uklidnit?

Úterý 12. května 2015 v 8:34® prroud

Nasledek je jasnej jak uz jepice napsal,dojde k vzajemnymu napadani se a obrane,mazani a dve sajty popsany zbytecnejma vylevama k nicemu,jen proto,ze se neumi diskutovat,to znamena vybirat si! A chce se druhejm diktovat!

Úterý 12. května 2015 v 8:30® prroud

Povim ti kde je,je v tom klacku,kdyz jeden dostane moznost rozhodovat a tady tedy mazat.Ono mu to pak neda bejt tim „sefem“,moc je nakazliva,pak si muzu prdet co povolim a podlehnout dalsim co chteji rozhodovat kdo a co jim sedi a kdo a co ne.Jeste si lidi nezvykli ze jim nemusi sedet cokoliv a presto ma posatel pravo si to rict,kdyz to udela slusne!Koho to nezajima,preskoci to,vsimnul sis ze je tu spousta lidi co spolu nemame problem?Proste na me nereagujou a ja na ne,az napisou neco co me bude zajimat,proste zareaguju,stejne tak oni.No a pak tu jsou oni kriklouni „aktivni sefove“(za sefy si to spravny dopln sam) co chteji druhejm doktovat co a jak podle sebe!!!

Úterý 12. května 2015 v 8:23® prroud

skwor>Zdravim. Nerozumim ti! A nerozumim ani tem kdo si uzurpujou pravo rozhodovat o tom,jaky nazory muzou a nesmej bejt prezentovany!Chapu to v tematech,kde ti dam za pravdu,ze ulitavam,jelikoz muj zajem neni jen rybarina,ale i to abych vubec jednou rybarit mohl!Zrejme ti unika jak se opatrne a pomaloucku pritahuje obojek ve zdanlivy svobode a demo-kracii.(z reckyho demo-vladnouci oligarchove,kritos-plebs,otroci,o­bycejny lidi)Ale me to neunika!A kdo kvuli tomu krici,ukazuje sam jak je „daleko“.Od toho je diskuse aby se prezentovaly nazory a postrehy a bud byly ignorovany,nebo se k nim vyjadrovalo.Kdepak je problem? :-)

Úterý 12. května 2015 v 7:59® skwor
skwor

jepice> Mažu velmi nerad, ale jak vidíš, tak tady někdo vyvolává podobné problémy úmyslně. Nechal bych to na Davidovi, ať se rozhodne jak v tomhle případě pokračovat. Protože lidi prostě diskutovat ani nechtějí, když si pro sebe všechny diskuze uzurpuje proud na svoje monology. To vím, protože už se mi kvůli tomu i ozvali přes SZ. Víc k tomu nemám co dodat ;-)

Pondělí 11. května 2015 ve 21:48® Mysak1

Venca Zelenka> jenže tady k tomuto extrémistovi se za celou dobu jeho exhibování tady chytej nikdo nepřidal :-D a určitě nepřidá. Jen mě zaráží ta výdrž. To teda jako zase musím smeknout. Průměrně inteligentní běloch ,když cítí, že někde není„chtěný“ zmizne. Asi nuda.

Pondělí 11. května 2015 ve 21:42® prroud

Kdyz padne na voly,pak to spolecne dokazou!

Pondělí 11. května 2015 ve 21:39® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Mysak1> Věř tomu, že může, je to pár roků zpátky co jeden kníratej strejda taky řval o procitnutí národa a jak to dopadlo.

Pondělí 11. května 2015 ve 21:33® Mysak1

Já mám pocit, že se už něco musí stát. Takhle posrát slušnej rybářskej web snad nemůže jeden blbec. Nebo snad jo?

Pondělí 11. května 2015 ve 21:11® prroud

A opravdu si myslis,ze hnuti za zachranu i tvyho naroda je hovadinka? Kam jinam to patri,aby se to dostalo mezi lidi nez do vseobecny tam kde se lidi schazeji? Kdyz to dam do alternativnich sajt,zase to najdou jen lidi co po nich chodej a tudiz to davno znaji,takhle nas vic nebude a nepribudou dalsi co „prozrou“ a zjistej co se s nima hraje za hru pro ne nebezpecnou.Protoze vsechny svinstva postihnou vzdycky nejvic ty obycejny lidi co o nich ani poradne nevedeli,aby jim mohli spolecne zabranit.

Pondělí 11. května 2015 ve 21:02® prroud

jepice> pominu tvou narazku v osobni rovine,sikovne zakuklenou do zavorky:-) ,nesouhlasim s tim,ze politika neni svinstvo,jaky hodnoty politika vytvari? K cemu je dobra krome vysokejch platu tech kdo ji delaji anechavaji se nama platit?,souhlasim s tim co pises o VSEOBECNY diskusi,jedine ji prejmenovat na „vseobecnou rybarskou diskusi“,pak by se krapet zkomplikovalo hledani pod tematama,kdyz by se pletly do vseobecny:-) .

Pondělí 11. května 2015 ve 20:48® jepice-zruseno

skwor> Politika dle mého názoru není v každém případě svinstvo :-D Smazal si jeden příspěvek hovadinek (což si absolutně nemusel) a teď tu je deset příspěvků jinejch blbostí :-D Všeobecná diskuze svým názvem leckoho svádí k všelijakým příspěvkům, neboť tato diskuze nemá téma a tak v tomto případě nesmíš mazat dle druhého bodu „Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.“ Naopak bys měl mazat celou řadu nových příspěvků prrouda ve smyslu posledního bodu „Nenapadejte ostatní návštěvníky“, přičemž by si měl akceptovat další část posledního bodu „každý má právo na názor“ (to znamená že i blbec) a tím pádem ve všeobecné diskuzi tolerovat „politiku“, ať si o ní myslíš cokoliv. Další možností je změnit pravidla pro přispění do diskuze. Chápu že nevhodné příspěvky prrouda vám přidělávají dost práce, ale neměl by být problém řídit se vlastními pravidly. :-D

Pondělí 11. května 2015 ve 20:27® Jak.novi
Jak.novi

Po dlouhé době sem hodím očkem svým a hádka vládne tu. Ok, jsem tu dobře a všechny dobré duše zdravím :-D

Pondělí 11. května 2015 ve 20:21® prroud

A dzigitovi se timto omlouvam,narknul jsem ho krive! Je to nedostatek organizace,paklize neco nekomu smazu,mel bych informovat ze jsem to byl ja,bylo by to kolegialni k ostatnim a taky ferovy!

Pondělí 11. května 2015 ve 20:17® prroud

Ja te hochu neurazel,psal jsem ze to vlastne chapu,to jsou dva pary bot! A to „svinstvo“ o kterym pises(a mas pravdu ze to je svinstvo) urcuje bohuzel tvoji budoucnost a ta nevypada slavne,jestli to takhle pujde dal.A kdyz se teda omezim jenom na odkaz,smazes ho.Co s tim hodlas udelat,aby ses dovedel vic ty a ostatni,paklize jinak ani nevis co mas vubec hledat,o co vubec jde?

Pondělí 11. května 2015 ve 20:11® prroud

Jestli nevis co je to spam,muzu ti nazorne nejakej predvist…abys mel predstavu.

Pondělí 11. května 2015 ve 20:10® skwor
skwor

prroud> 1) Neurážej, věk není zásluha. 2) Všeobecná, ale svinstvo jako politika se tu netrpělo nikdy, zeptej se Palivce. Konec. A nereaguj na tenhle příspěvek, děkuji.

Tento příspěvek byl editován 11.5.2015 20:11:03 uživatelem skwor.
Pondělí 11. května 2015 ve 20:03® prroud

A znas skwore smysl vyrazu VSE-OBECNA??!

Pondělí 11. května 2015 ve 20:02® prroud

skwor> tak od tebe bych to necekal,jediny co te omlouva je tvoje mladi a proto hovno ktery vis o co vsechno jde a o cem to je…z toho muzu bejt akorat smutnej.Co se deje,se deje prave pro vas,mlady,co pujdete po nas,Nezbejva nez se zeptat sam sebe: Ma to tedy delat pro vas vubec smysl??.

Pondělí 11. května 2015 v 19:56® skwor
skwor

prroud> Ty příspěvky ve Všeobecné jsem ti smazal já. A upozorňuju, že pokud budeš spamovat politikou a podobnými průjmy, budu v tom pokračovat.

Pondělí 11. května 2015 v 19:01® pilot

pusťe prroud – ať odteče – neznámo kam. Nejprve ať píše háčky a čárky potom ať blafe, inteligent.

Pondělí 11. května 2015 v 19:01® pilot

pusťe prroud – ať odteče – neznámo kam. Nejprve ať píše háčky a čárky potom ať blafe, inteligent.

Pondělí 11. května 2015 ve 13:37® prroud

jepice> mas recht,to plati pro trolling a spamming,ja necekam na reakce,mohl sis vsimnout ze dulezity veci mimo rybarsky diskuse co sem davam,jsou veci tejkajici se nas vsech a jsou to jenom oznameni,ne veci k diskusi tady,ale veci k zamysleni,jak s nima kdo nalozi je jeho vec,proto jsem to dal do vseobecny diskuse,ale jak je videt,ta diskuse NENI vseobecna,podle hlavniho sefa dzigita.

Pondělí 11. května 2015 ve 13:36® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Dost nelibý zápach se táhne zdejším povětřím, asi sirovodík bo co.

Tento příspěvek byl editován 11.5.2015 13:36:42 uživatelem Venca Zelenka.
Pondělí 11. května 2015 ve 13:29® jepice-zruseno

džigit>

CeP> Základní pravidlo při práci na internetu je na přiblblé příspěvky nereagovat. Žádná reakce je totiž přesně to, co autora takových příspěvků nejvíce otráví :-D

Pondělí 11. května 2015 ve 13:24® džigit

prroud> laskavě se uklidni a nikomu tu nevyhrožuj!
Sereš tu své politické názory všem a do všeho! Toto je rybářský web a ne místo pro tvé výlevy. Pokud si myslíš,že to někoho zajímá,dej odkaz a pokud ti na tu stránku vleze,můžeš ho tam svými argumenty a světonázory klidně umlátit!