Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 11. května 2015 ve 12:49® prroud

CeP> nekdo se te ptal na tvuj nazor a tejka se te to? Nekoukej po ramenou,koukej po okolnostech,kdyz uz te to zajima.A v prvni rade se starej o sebe a svou kartu,po ostatnich ti nic neni,paklize te nezadaj o pomoc nebo radu.Navic zrejme ani nevis o co jde,ani do ceho se vlastne michas.

Pondělí 11. května 2015 ve 12:30® CeP
CeP

prroud> hergot ty máš široký ramena že se sem málem nevejdeš. džigit je čechem o dost víc ne ty, „světoobčane“ kterej nemá ani na to aby vyplnil svou kartu. za copak se stydíš??

Pondělí 11. května 2015 v 11:39® prroud

Dost se divim Davidovi,ze te jeste nechava cenzurovat svou sajtu tvym zpusobem!!!

Pondělí 11. května 2015 v 11:37® prroud

..... a vis co Dzigite? Uz jsem se rozhodl,pokecam s tebou o ty „priblbly“ agitce osobne,az prijde dobra chvile,do ty doby na tebe panacku s.ru,na kazdou svini se vari voda,uz se to blizi.

Pondělí 11. května 2015 v 11:32® prroud

DZIGITE,verim ze se necejtis bejt Cech!!! Vypadas na to! Jestli ti tahle iniciativa prisla „priblbla“,pak vsichni vime co jsi zac a co si zaslouzis!!! Jedna vec,ta druha,byl to prispevek malamutovi ve VSEOBECNY diskusi,to ze mas neco osobniho proti me by s tim nemelo mit co delat! Ukazujes svuj charakter!!!

Pondělí 11. května 2015 v 10:14® džigit

toto není politický web!!! Zde není místo pro přiblblé agitky!!!

Pátek 8. května 2015 ve 13:06® Draky
Draky

David H.> No některé ty komenty na fcb jsou opravdu hodně daleko za hranicí zdravého rozumu…

Pátek 8. května 2015 v 11:29® jepice-zruseno

David H.> Pokud má dotyčný lovec doma udírnu a je schopný velkého kapra připravit tak, aby byl dobrý k jídlu, má můj obdiv. Co říci k fotkám? Dokumentární fotografie jako vyšitá. Bez přikrášlení, bez kudrlinek, vyvolává nějakou emoci v každém, kdo ty fotku viděl. Ne, toto není Lukáš Krása. Ale konec konců kapra ulovil a nemá cenu mu kazit radost, ať si o tom myslíme cokoliv. Nejvíce emocí samozřejmě vyvolává u kolegů, kteří sledují internet z bivaku a čekají marně na pípnutí hlásiče. Chránit nebo nechránit velké ryby horní mírou, to je otázka (bez ohledu na druh ryby). Z hlediska ochrany ryb jako složky vodního ekosystému to postrádá smysl v každém případě. Smysl to má pro tu skupinu rybářů, kteří si chtějí vyfotit velkou rybu a zase jí pustit, otráví to ale rybáře, kteří si chtějí svůj úlovek ponechat.

Pátek 8. května 2015 v 10:44® skwor
skwor

David H.> http://www.chytej.cz/…apr-nadryba/ Jsem zvědav…

Pátek 8. května 2015 v 9:49® HaD
HaD

skwor> Já skoro uvažuji o sdružení „proc regulaci kapra“. některým lidem definitivně jeblo.

Pátek 8. května 2015 v 8:44® skwor
skwor

David H: Tak jsem si přečetl celou diskuzi pod Tvou poslední fotkou na fb a normálně můžu říct, že jsem rád, že nepatřím mezi kapraře. Chvíli jsem uvažoval o tom založit tu fórum Ochrana kapravs ostatních ryb, ale snad radši ne.

Čtvrtek 7. května 2015 ve 12:55@ Palivec

Tak jsem se tady právě dočetl, že existuje „modulovaný“ carbon. http://www.chytej.cz/…h-3-9m-150g/ Radím kolegům rybářům, aby se vyhýbali pojmům, kterým nerozumí, ono to pak působí směšně…

Výrobci uhlíkových vláken udávají jako jeden ze základních parametrů „modul pružnosti“. A ti, co uhlíková vlákna a výrobky z nich používají ve svých výrobcích, občas píší, že je použit za materiál a působí na city zákazníků kecy o modulu pružnosti.

Ale nejde o modulovaná vlákna…

http://cs.wikipedia.org/…_vl%C3%A1kno

Teflonové háčky, pertinaxový karburátor…

Neděle 3. května 2015 v 17:23® jepice-zruseno

Lukáš Tesař> Záleží od kud jseš. Najdi si nějakou místní organizaci, tam ti dají kontakt na někoho, kdo provádí školení nových členů dospělých (od 15 let) nebo dětí. To záleží na tvém věku. Toho člověka se zeptej na termíny. Pokud jseš ještě dítě, většinou se chodí do nějakého rybářského kroužku, pokud jsi dospělý, měl bys mít nárok na několik hodin školení. V obou případech potom následuje test znalostí, který by měl být podobný vzorům na stránkých rybsvaz.cz. Když uděláš test, dostaneš osvědčení, s tím jdeš na úřad pro lístek a potom zpátky na MO, kde dospělí dělají/platí brigády, platí členství a koupí si povolenku. Někde školení probíhají jenom na jaře nebo jenom na podzim, jinde se lze domluvit i během roku, to znamená, že pokud ti v první organizaci nevyhoví a chtěl bys to mít ještě letos, tak zkus jinou organizaci.

Sobota 2. května 2015 v 15:41® Shrek
Shrek

Lukáš Tesař> http://www.rybsvaz.cz/?…

Sobota 2. května 2015 v 15:11® Shrek
Shrek

Lukáš Tesař> u nás v organizaci jsou zkoušky vždy únor-březen, takže u nás bys mohl až příští rok, jedinou možností je podle mě pro letošek koupě povolenky pro nečleny ČRS…

Sobota 2. května 2015 ve 12:13® Lukáš Tesař

Dobrý den. Měl bych dotaz. Chtěl bych začít rybařit a udělat si povolenku. Akorát potřebuji poradit jestli se dá udělat ještě tento rok. Všem děkuji za odpovědi a Petrův Zdar ;-)

Sobota 2. května 2015 ve 12:03® prroud

Zdravim,uz jsme se vyspali z nenavisti? Ja uz stacil i makat:-)

Čtvrtek 30. dubna 2015 ve 22:10® Klobasa
Klobasa

David H.> Pardón už to vidím, čtu blbě:-)

Čtvrtek 30. dubna 2015 ve 22:07® Klobasa
Klobasa

David H.> Oprav si prosím to datum na zdi na pozvánce:-)

Pátek 24. dubna 2015 v 7:45@ Palivec

hraji> Poraď to manželce.

Pátek 24. dubna 2015 v 7:30® prroud

CeP, Njn,tak pak mi logicky vychazi jediny,dat se na suchy kdyz chci vino od nas a to mi asi nezbyde,nez ho proste zkouset.Mam nejaky polosuchy z Moldavy,v takovy trojhranny lahvi,je dobry,ani nebylo drahy,88Kc,takze to buhvijaka kvalita nebude,ale chutna mi.Jenze holt neni z nasi republiky.A kdyz nam uz „ukradli a zasmelili“ co se dalo,je nejvyssi cas se starat i aspon tim malem,ze se podporej nasi vyrobci nakupem.Ma to i tu vyhodu ze se da aspon dozvedet „CO“ vlastne clovek doopravdy kupuje a konzumuje.

Pátek 24. dubna 2015 v 0:20® CeP
CeP

prroud> no tak trochu jo. červené víno a cukr taky nejdou moc dohromady a i kdyby, nejsou k tomu u nás podmínky, leda by byl opravdu mimořádný rok. sice to neznamená že polosuché nelze vyrobit, nicméně v drtivé většině nepochází z českých hroznů.

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 22:20® prroud

CeP,to jsem se asi spatne vyjadril.Vsude je k dostani suchy,ale polosuchy je prave problem.Jezdit za nim nehodlam,to by se mi sakra prodrazilo,ale nerikej ze neni nejaky lepsi,bezny,po­losuchy cerveny z domaci produkce......verim ze je,jen ho proste neznam.Nebo ze bych byl az tak mimo misu?

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 22:09® CeP
CeP

prroud> máš nesplnitelné požadavky. kvalitní české/moravské – červené polosuché – za rozumnou cenu – všude k dostání.. docela bujná fantazie. myslím že bys měl vyslyšet hrajiho radu. za vínem na Moravu jezdím 10 let a a pomalu si začínám umět vybrat a víš co je v tom ale podstatné? já jezdím za vínem. samo za mnou nepřijde.

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 20:30® prroud

Klobasa> provedu! :-)) )),i kdyz si nekdy rikam,jestli neni lepsi spolehnout se sam na sebe a kdyz zavres oci,mas jakou jen chces a nenervujes se s ni:-)) )

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 20:22® Klobasa
Klobasa

prroud> A zkus to šukání někdy taky s ženskou, je to lepší9-)

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 16:02® prroud

hraji,ta stovka je jen orientacni,kdyz bude to vino vazne dobry(pro me),je mi jedno jestli dam 100,nebo 120–130 za lahev.Ale od 150 uz bych to povazoval za pro me ,ve vine neandrtalce,drahy.

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 15:58® prroud

hraji,vyzkousim,di­kec.A „zasukam“ si teda jen dvakrat tejdne a ne kazdej den jak jsem zvyklej,jestli bude nejaka zmena:-)) )))

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 15:56® hraji
hraji

prroud> skvělý tip je taky, že je dobré si dvakrát týdně zašukat. Zkus se zeptat, třeba ti tu někdo poradí nějakou šikovnou, ne moc drahou erosenku, kterých bude všude dost. Radit víno bez možnosti ho předem ochutnat, to vinař nikdy neudělá, protože víno zraje a mění se v průběhu roku, a co bylo v prosinci skvělé, může být v dubnu již jen průměrné, a nebo taky naopak. Jediná šance pro tebe je opravdu si koupit láhev vína v klasickém marketu. Takže hurá do nejbližšího obchodu, kup si láhev něčeho za stovku, nebo, pokud se máš rád, kup si něco, na čem bude napsáno Pozdní sběr, Výběr z hroznů, ale to asi nebude za stovku (leda v akci v Kauflandu).

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 15:48® prroud

dohled.ocko,nj,can­data bych zkusil,nemam moc zkusenosti,ty co jsem kdysi chytal nemeli miru,nebo tak tak a sli zpatky do vody,jenze vetsinou plavali po hladine at jsem delal co jsem delal,ryby jako z cukru tak jsem je prestal chytat,„nezabijej co nechces snist“.To radeji okouna,stiku,u­hore,mozna nekdy zkusim i toho sumce,o tech aspon vim,ze co pustim,to prezije.