Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 15:40® prroud

dohled.ocko,priznam se ze petflasky ne a tavany taky nemusim:-)) ,pro mliko si jezdim na statek do skla a i vodu bych petkou zneuctil,sudovy bych zkusil,proc ne,ale nic kolem neni,jediny co je je jen suchy.Ale verim tomu,ze dostat dobrej tip od nekoho kdo zna,a vi ze mam rad polosuchy,bude mi i to suchy chutnat bez kriveni tlamy jako po citronu:-) .Mam tip,ze 2 deci cervenyho denne je zdravotni zazrak,bohuzel se nepise jakyho cervenyho.A kysely mi nejede.

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 14:56@ dohled.ocko

prroud> A co do vinarny na sudovy vina? To nechodis tankovat do PetFlašky? Posledni dobou uz se da vybrat aji dobry vina za par kacek. Tedka nedavno meji rakosnici v obchudku sudovy vino Tramin cerveny za 50 korun litr. a vyborny. Z manzelkou si v patek otevreme sedmicku k veceri, udelame si treba kousek candata s bramborem, zakapnout citronem nez se upece. No delikatesni kobinace. Pijeme teda oba vina bila, cervena moc ne (leda darovany pozornosti z podniku kdyz prijde spokojenej zakaznik s „uplatkem“).

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 14:30® prroud

Kralu021,zdravim :-) ,tak urcite,taky nemam kdovijaky hospodarstvi,ale dost zahonu,sklenik,sle­picky,kaceny a bohate staci,i kdyz bych bral jeste trochu placu navic a poridil kozy,jenze nemuzu mit holt vsechno:-) .Dik za typ na vino,ale sklepmistra fakt ne,priserny piti,i kdyz nic proti gustu,nekomu muze chutnat.Na mou spotrebu vina by mi nevadila cena kolem 100Kc za tu sedmicku.Drahejch vin je pro me neznalce a vinovyho barbara skoda,ale ty levny radeji nebrat,na tech jsem se spis nachytal.

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 13:37® Kralu021
Kralu021

prroud, no já hospodářství nemám :-) a těch 7 slepiček nepočítám :-) ale jinak máš pravdu není nad dům a zahradu je tam klid a hlavně nikde nikdo a né jak v paneláku že ti v kuchyni v 7 patře spadne sklenička a ví to i soused z přízemí :-) nemluvě o těch drbech co se tam šíří rychleji než na internetu.....

Jestli scháníš dobré víno z čech ? a za dobrou cenu, tak zkus Sklepmistra 0,7 l. cena je kolem 65kč/ks. a můžu doporučit chutná mě víc než vína i o 100kč dražší a chválí si to hodně lidí. (Sklepmistr-červené)

Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 12:01® prroud

Kazdej vecer 2 deci pro zdravi,nemas s tim problem,pocitam :-)

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 11:49® karasek
karasek

prroud:Vypadá to tak,že už jsi to kvalitní české červené víno požil…Patriote.

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 11:23® prroud

karasek , Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum – Blahoslavení chudí v duchu, neboť jejich je nebeské království (Bible, Mt 5,3),neumis Cesky? Ja umim!Chtels ukazat IQ a zahucels do toho sam.Navic koukam ze veris falsifikatu jmenem bible a delas zrejme jeste vola i Vatikanu ;-) ...........pak kdo je tady chudej duchem! ;-)

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 11:17® karasek
karasek

prroud: Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum.

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 11:06® skwor
skwor

Už začínají kvést třešně. Na tohle chytání se letos těším víc než na vláčku, tu si kvůli tomu klidně o něco odsunu.

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 8:52® prroud

hraji,ma to hacek :-) ,cejtim se bejt tak trochu patriotem a chci tedy koupit nase vino a podporit domaci trh,kolik myslis ze je ceskejch vin a zdaleka nejen vin v supermarketech,i tech co kricej ze „nakupujte pekne Cesky“? ;-) ,nejvic mista tam zabira predrazenej zapadni ODPAD.Ale jako ironie to bylo od tebe dobry:-)

Čtvrtek 23. dubna 2015 v 7:34® hraji
hraji

prroud> k tvému dotazu na víno asi tolik, bez obav zajdi do nejbližšího supermarketu a nakup cenově přiměřené, polosuché, červené víno z regálu. Hlavně si vyber regál, kde ho bude dost. ;-)

Středa 22. dubna 2015 ve 21:17® prroud

Tak me napadlo,je tu spousta lidi z Moravy,znalcu vina,prosbicka,ne­poradite mi nekdo kvalitni cerveny vino,ale polosuchy za rozumnou cenu co je bezne vsude k dostani? :-)

Středa 22. dubna 2015 ve 21:15® prroud

Kralu021,to byl jen takovej stouchanecek,ne zle minenej:-) ,taky bys urcite nemenil hospodarstvi pro radost za panelak:-) ,nebo snad jo?;-) .I kdyz maj vic casu a min starosti,lenosi :-))

Středa 22. dubna 2015 ve 20:57® Kralu021
Kralu021

prroud, k těm panelačníkům :-) někdy jim to docela i závidim akord když celí víkend je hezky a já musim bejt na zahradě se strarejma švestkama a prořezávat a sem tam něco skácet.

Středa 22. dubna 2015 ve 20:57® Kralu021
Kralu021

prroud, k těm panelačníkům :-) někdy jim to docela i závidim akord když celí víkend je hezky a já musim bejt na zahradě se strarejma švestkama a prořezávat a sem tam něco skácet.

Středa 22. dubna 2015 v 19:08® prroud

Panelacnici holt muzou na ryby nebo k „ordinaci v ruzovy zahrade“ a „zpravam“ nechat si vymejt palici,nemam jim co zavidet :-)) )

Středa 22. dubna 2015 v 19:05® prroud

Kralu021,az budu mit doma hotovo,muzu na ryby,ted chytam kazdou chvili na zahradu a zahony,ke vcelam a k zatravnovacim dlazdicim,takze sem vzdycky vlitnu,sjedu to a neco napisu,kdyz je k cemu:-)

Středa 22. dubna 2015 v 19:02® Kralu021
Kralu021

hej vy fakt nevíte o čem se bavit už,, tož nemůžete se jít uklidnit na ryby místo toho vysedávání u PC.

Středa 22. dubna 2015 ve 13:44@ dohled. psychiatra

Tak Hraji dostal asi od Kolibrika uplatek za povolenku a chce jeste dalsi penize. Kolibrik prachy neda protoze uz zaplatil dost. tak Hraji je nespokojen s jidlem ktere mu zadarmo Kolibrik vari(jako ten uplatek). Do toho chybi jeste aby prisel MrkNato se samosekama a ctyrkolovym humrem od Jirky Korna, kterym si Kakr jezdi za milenkou a pritom rozvazi vyrazeny kolowraty po Svitave. Fakt uz by ste asi meli jit na ryby si zachytat, nebo Vam z tech ryb definitivne hrabne a ja nebudu stihat odbavovat novy pacienty. Kazdy si da poradnou facku aby se probral, takovy Joga Cviceni.

Středa 22. dubna 2015 ve 13:32® prroud

hraji,strach? To myslis toho spatnyho radce tech slabsich kusu?:-))

Středa 22. dubna 2015 ve 13:29® hraji
hraji

KOLIBŘÍK> no tohle není důstojné kuchaře ani ze čtvrté cenové skupiny

Středa 22. dubna 2015 ve 13:28® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

hraji> Tohle si napsal ty sám a veřejně ses k tomu přiznal že to běžně praktikuješ ve své organizaci.Tohle jsou tvá slova.Jinak o mě nevíš nic jen z doslechu.Jsi už bohužel milý Hrájí starej provařenej komunistickej funkcionář.Sám zvolenej a neodvolatelnej.

Tento příspěvek byl editován 22.4.2015 13:33:37 uživatelem KOLIBŘÍK.
Středa 22. dubna 2015 ve 13:27® hraji
hraji

prroud> a ty nebuď připosranej, najednou. Před chvílí jsi tu dojímal davy storkou o neslavném konci tvého rodinného přítele a najednou takový strach? ;-)

Středa 22. dubna 2015 ve 13:25® hraji
hraji

KOLIBŘÍK> hele, ty tvrdíš, že lze vrátit zadrženou povolenku, za úplatek. To je dost zásadní tvrzení, měl bys doložit zásadní důkaz, protože jinak je to na žalobu. A s tím dlužením, no, tak na to důkazy existují. A nebylo toho málo.

Středa 22. dubna 2015 ve 13:21® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

hraji> Nikdy jsem řádný nedlužil.Ale ty se vzpamatuj.Už tu zase poučuješ a školíš obyčejné rybýře.Napiš tu všem jak ses vyrovnal z korupcí ve své organizaci. Napiš sem všem jak se dá u tebe koupit zabavená povolenka při porušování rybářského řádu.Myslím že to by zajímalo všechny daleko víc nežli tvoje nekonečné rady.

Středa 22. dubna 2015 ve 13:19® prroud

Chlapi,neblbnete,je to o diskusi,nikdo nehodla delat z „hraji“ blbce,alespon ja tedy ne,ale je dobry si veci vyrikavat takovy,jaky skutecne jsou.Zakon je jedna vec a clovek je vec druha.

Středa 22. dubna 2015 ve 13:15® hraji
hraji

KOLIBŘÍK> už jsi vrátil ty peníze?

Středa 22. dubna 2015 ve 13:12® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

Zeptejte se svazového funkcionáře a člena rybářské stráže Hrájího ne jak se dá zabránit odebrání povolenky Rybářskou sráží.Ale jak se dá odebraná povolenka při porušování rybářského řádu lehce zjískat zpět.Mají to unich dobře udělané.Za ůplatek vám jí Hrájí donese až k vodě.

Tento příspěvek byl editován 22.4.2015 13:13:14 uživatelem KOLIBŘÍK.
Středa 22. dubna 2015 ve 13:11@ prrroud

prroud> Hraji jenom placa blbosti z hladu. V praze bys mu mohl rozbit rypak na prvni pokus, protoze on je z MRS a nema mimo Brno zadny pravomoce. Umi jenom buzerovat rybare kolegy a vyvolavat spory. Vubec na neho nereaguj, je to Troll, urejpanej charakter.

Středa 22. dubna 2015 ve 13:07® prroud

hraji,on to vubec neni nesmysl,ale vec z praxe,sice ne od rybaru,ale od myslivcu,takze vubec zadnej nesmysl,toho BEJVALYHO clena myslivecky straze znam,je to dobrej znamej,pritel rodiny,rovnej chlap! Pytlaci ho vyresili neskutecnym zpusobem kdyz nepocitam to ze si zaplatili i „nasi kocourkovskou spravedlnost“! Mas mi na to snad jeste co rict??