Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 23. prosince 2014 v 11:50® HaD
HaD

Mr.Štikáč> Velehovado

Pondělí 22. prosince 2014 ve 21:12® Inferno08

toro> Krásná fotka :-D

Tento příspěvek byl editován 22.12.2014 22:51:02 administrátorem sethy.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pondělí 22. prosince 2014 ve 21:10® Inferno08

karel.hrubin>

Nechápu, proč se o rybářích tvrdí, že jsou to blázni :-D Pěkná štika!

Tento příspěvek byl editován 22.12.2014 22:50:39 administrátorem sethy.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pondělí 22. prosince 2014 v 18:29® František
František

BigMike> No 30. by to bylo lepší bo 29. budu po týdnu prvně v práci a bude mě tam čekat nenažranej úřední šiml. Počítám, že ho budu krmit dost dlouho do večera:-)

Pondělí 22. prosince 2014 v 17:25® BigMike

František> Pivko? Nejsem proti!!! 29. mám den, mohu tedy od 19:30 a nebo až 30.12., to jsem po noční!

Neděle 21. prosince 2014 v 19:23® František
František

BigMike>Jasná zpráva kormouše, komouše a podobné škůdce je potřeba eliminovat. Co takhle pivko příští týden? Mimochodem dneska vláčka čistá nula, teda jednoho okoukna jsem viděl plavat 10cm za nástrahou.

Tento příspěvek byl editován 21.12.2014 18:25:03 uživatelem František.
Neděle 21. prosince 2014 v 8:34® džigit

BigMike> to máš dnes těžké,lidi inzerujou a ani nenapíšou správně název, i kdyt to na tom onom kousku je napsané.
Třeba navyjak schymmano :-))

Neděle 21. prosince 2014 v 0:11® BigMike

jestly se píše jestli… Nejsem hnidopich, většinu vjecí přehlýžím, ale z 50% bych tady někomu urazil hlavu za jeho češtinu!!! A jesly vomáchá někdo štiku v pýsku nebo ne a pak jý pustí mňe sice hodně krká, však na tom svjet nestojý!!!

Jinak jsem fakt myslel, že to někdo paroduje, ale po asi 5.shlédnutí jsem dospěl k názoru, že je to fakt:((( Jestli ho někdo zná, tak mu nepodávejte ruku a nebafte se s ním!

PS: Františku, brzy si dojdu doplnit nádržku, zamrznutí se blíží, kormouši též.)))

Sobota 20. prosince 2014 ve 21:34® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

František> No je to na prez drzku !!! Spis me zajima jestly ho zde nekdo pozna .

Sobota 20. prosince 2014 ve 21:06® džigit

denyg> momentálně KV,před tím BT,2×RTW, nějaký NO a ještě jednou KV

Sobota 20. prosince 2014 ve 20:28® František
František

Mr.Štikáč> Tak to je síla, chvílema jsem si říkal, že to není možný, že je to hraný. Vůl non plus ultra!

Sobota 20. prosince 2014 v 18:26® denyg
denyg

džigit> Samozřejmě není možné házet všechny do jednoho pytle, stejně jako lidi, ale jsou určitý předpoklady. Jak má labrador předpoklady pro rodinnýho psa, tak cane corso má předpoklady pro obranu pána a majetku, chceš-li teritoria. Každopádně se ho snažím natolik socializovat, abych výchovou tyto předpoklady co nejvíce minimalizoval. Jinak, co máš za psa?:)

Sobota 20. prosince 2014 ve 13:32® gavlos
gavlos

David h>foto zatim bez oken..ale uz jsou :-)

foto/diskuze/vseobecna/2014/th-img111142.jpg
Pátek 19. prosince 2014 v 19:26® jepice-zruseno

Karlosinho> Ahoj, napiš nám na jakou metodu lovu ho budeš používat, co s ním budeš chtít chytat. Vlasců je hodně druhů, ale hlavně je potřeba určit správný průměr vlasce dle velikosti lovených ryb a dalších okolností.

Pátek 19. prosince 2014 v 19:12@ Karlosinho

Zdravím. Chtěl bych se zeptat na týto rybářske vlasce https://www.chytapust.cz/…-tyto-znacky. Vědel by mi nekdo pomoct s výběrem toho správního? Děkuju.

Pátek 19. prosince 2014 ve 13:02® BigMike

Johan 1> v 1. řadě tam kde jsou! Jestli to nevíš tak ti asi nikdo neporadí.

Pátek 19. prosince 2014 v 11:04® džigit

denyg> a to je právě ono,ještě se budeš muset hodně učit ;-)
Je to od psa ke psu a od povahy k povaze. Spousta molosů je vhodná k obraně,ale jak ho pak zastavit, že jo?!? A naopak… Viděl jsem kdysi jednoho z nejlepších figurantů a znalců(majitel fy Gappay) co nedokázal vyvolat agresi u přerostlého pita,který měl údajně trhat na potkání. Pes se mu neustále podřizoval a dával to hodně najevo.

Pátek 19. prosince 2014 v 10:57® džigit

nnnap> no pokud nezná, tak ano. Ovšem můžu oponovat, že vůdce smečky nemusí být vždy ten největší ;-)
Ale tohle myslím dál rozebírat nemusíme,myslím že víž že vím a naopak.

Pátek 19. prosince 2014 v 9:52® skwor
skwor

Mr.Štikáč> Lidi jsou hovada, co bys čekal…

Pátek 19. prosince 2014 v 0:30® Johan 1
Johan 1

kam je lepší teď vyrazit na okouny řeka nebo přehrada

Čtvrtek 18. prosince 2014 ve 21:09® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

Je to urcite clen naky organizace ,na soukromaku by tohle neudelal .Casto se zde hadame mezi sebou .Resime kormorany ,masare,či ruzne fotky a vubec vsechno.ale tohle je ta nej nej zhovadilost jakou sem kdy videl

http://m.
Středa 17. prosince 2014 ve 22:17® denyg
denyg

džigit> Myslel jsem to všeobecně

Středa 17. prosince 2014 ve 20:04® nnnap
nnnap

džigit> u středoasiata, kavkaza /jsou to zlatíčka/ je ovšem velmi vhodné držet si index vlastní váhy ke psí alespoň 1,5:1. To je pod 120 kilo své váhy si ho pořídí ne úplně svéprávný jedinec.

Středa 17. prosince 2014 v 18:13® džigit

denyg> ochrany čeho? Takhle obecně to můžeš říct i o asiatech,kav­kazech,šarpla­nincích,rtw a tak bych mohl pokračovat…

Středa 17. prosince 2014 v 10:32® denyg
denyg

skwor> Snad budu mít někdy tu možnost aspoň trochu proniknout do jejich duše, je to pro mě jedna velká neznámá:)

Středa 17. prosince 2014 v 9:32® skwor
skwor

denyg> Na to se většinou používají maliňáci (krátkosrstí, belgičáci jsou celkově vlastně čtyři). Povahově je to super zvíře. Inteligentní, hravý a přitom na hlídání ostrý.

Středa 17. prosince 2014 v 9:06® denyg
denyg

skwor> Belgičani jsou jedni z nejlepší psů, co se ochrany týče. Četl jsem rozhovor s frajerem, kterej cvičí psi na hledání min, hlídání důležitejch objektů,atd. a říkal, že žádný jiný psy ani nevyužívá :-) Jen s nimi nemám žádné zkušenosti – doma jsme měli labroše a když jsem chodil cvičit psy do útulku, tak většina byla typu bull a jejich kříženců. Vlastně vůbec nevím, jakou povahu tihle pejsci mají.

spike> Nemůžu se dočkat, až poroste a bude se s ním dát pracovat, hodně věcí chápe už teď, ale ten hlavní drill teprve začne :-)

gavlos> Vypadá, že to bude takovej větší labroš:) K dětem a do společnosti to jsou ideální psi – chápaví a pohodoví. Záleží, co od psa očekáváš. Já šel do Cane Corso z několika důvodů – není náročnej na prostor ani na pohyb, má „vlastní hlavu“, ale umí za správných okolností (výcvik, výchova) poslouchat, svého pána a rodinu chrání, neútočí nikdy jako první (čistej obranář) a taky proto, že klidnou povahu jako je labrador už jsem měl a tohle plemeno beru jako určitej posun dál.

Zby…> Já vím, že to funguje a rozhodně v tom nevidím ubližování, ale pes by měl mít podle mě jeden druh trestu – když něco udělá a chceš mu dát novinama „před prdel“, tak mu zásadně dávat jenom novinama, když vodítkem, tak vodítkem, atd… Z tohoto důvody mě příjde hodně nepraktický, abych po něm při procházce za slunného počasí na náměstí plným lidí skákal a hryzal ho:D

Středa 17. prosince 2014 v 1:31® larobo

OBr> Ok, zkusím si s tím pohrát. Díky

Úterý 16. prosince 2014 ve 23:19® Zby...

denyg> Ahoj.Teďka čtu o tom kousání do ucha.Vůbec není problém se to naučit.Pár pejsků jsme doma měli.Když začli kousat a nechtěli přestat,tak jsem po ňom skočil a hryznul do ucha,vřísknul a byl klid.Sice moja řvala,že jsem bestija a štěňátkum se neubližuje.Ale výchova je výchova.(Naposledy aplikováno na fenečce pitbula.)A fur­t žiju.

Úterý 16. prosince 2014 v 17:54® gavlos
gavlos

David H.> jj.uz ma i krytinu,ale bohuzel nemam foto..ani sem toho letos moc nenachytal :-(( ale hlavne ze roste a bakala uz me zdimat nebude :-D