Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 18. listopadu 2014 v 10:38® Padis
Padis

BigMike>to já taky:->

Pondělí 17. listopadu 2014 ve 21:38® BigMike

David H.> mno, to je sice hezké, ale radši už bych měl letos ca. přes 70cm.)))

Pondělí 17. listopadu 2014 v 19:48® HaD
HaD

denyg> to víš, BigMike je vzor mnohých :-D

Neděle 16. listopadu 2014 v 19:15® BigMike

denyg> jsi se upsal, myslel jsi žab, že? Jo, hochu, už to není co bývalo, ropuch ubylo, kuňku nepotkáš, rosničky jsou vysoko… Takže sedím doma, bačkory, usrkávám zázvorový čaj šmrnclý šaraticí aby trávilo a měl jsem imunitu, občas kouknu do sklepa ke studni, nahodím, dojdu obejít zahradu, vrátím se, přehodím to, někdy tam hodím na noc i šňůru… Ale už to pár let ani neťuklo. Kouknu někdy k Lužnici, voda klesá, listí snad také zmizí, candáti začnou futrovat břucha na zimu…

Sobota 15. listopadu 2014 ve 22:48® denyg
denyg

BigMike> No jo, holt jsem citlivka :-D Budu se muset někdy za Tebou stavit, abych se ujistil, že ty starý vazby fakt fungujou :-) A taky by mě zajímalo, jak je na tom dnes jeden z mých tehdejších vzorů v lovení bab:D

Sobota 15. listopadu 2014 ve 22:43® BigMike

denyg> :-)) ), moc to emocionálně prožíváš, vrať se na zem:)) realita je tvrdá! Co mě baví to mě neuživí a živí mě to, co mě moc nebaví! I když nyní si nemohu moc stěžovat – volna habaděj, ryby berou i když nemají metr…

Sobota 15. listopadu 2014 ve 21:55® denyg
denyg

BigMike> Zdravím Tě, kamaráde:) Já osobně se věkově stále řadím mezi ty mladší, bohužel vzhledem k tomu, že jsem zažil v podstatě začátky chytej.cz, vidím to podobně jako Ty. Já v současné době chodím na ryby hodně sporadicky, nasadil jsem si laťku, čeho bych chci dosáhnout a makám na tom tak ústavičně, že moc volného času mě nezbejvá. O to paradoxnější je, když čtu příběhy jako je ten Sanderův, mám chuť se na všechnu touhu po úspěchu, vzdělání atd. vykašlat a žít vyloženě tím, co mě baví. Bohužel to asi nejde…

Sobota 15. listopadu 2014 ve 21:43® BigMike

denyg> my už všechno řekli, nové vjeci necháváme mladším, energie a elánu ubývá, takže místo tlachání už jen chodíme k vodě a chytáme ryby:))

Sobota 15. listopadu 2014 ve 21:39® denyg
denyg

skwor> Ahoj! Já také ne, ale troufám si říct, že patřil do „staré gardy“, která to tu dříve vedla. On, BigMike, Milky, Bass, jiris, Tomash, pupak, Šimi, toulovec, atd., David H. byl tenkrát jěště DaH :-) … Některé tu ještě sem tam potkám, o druhých ani slechu. Bohužel není chytej.cz jedinej server, kde pozoruji,že se vlivem přívalu hromady nováčků tito starší „elitáři“ stahujou do pozadí a starý známosti buďto zanikají nebo aspoň nejsou tolik vidět.

Sobota 15. listopadu 2014 ve 21:33® džigit

pipa> pěkně :-)

Sobota 15. listopadu 2014 v 19:08® pipa
pipa

Nemužu si pomoct,ale dam to sem,mam velkou radost: 194 cm mě moc potěšila,a to na vláčku… Tak se nezlob te,mam radost…

foto/diskuze/vseobecna/2014/th-img110537.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2014/th-img110538.jpg
Sobota 15. listopadu 2014 v 11:45® skwor
skwor

denyg> Čau navrátivší :-) To se Sanderem pro nás byl všechny tenkrát šok. Sice jsem Petra osobně potkal jenom jednou (i za to jsem rád), ale co se týče přístupu k rybařině, asi mě nikdo neovlivnil tak hodně jako on.

Sobota 15. listopadu 2014 v 11:15® denyg
denyg

Ahojte chytejáci,

protože jsem roky nebyl aktivním uživatelem a vrátil jsem se v podstatě mezi Vás až teprve letos, je pro mě co se stalo Sanderovi smutnou novinou. Neznal jsem jej, měl jsem jen v podvědomí jako aktivního uživatele tohoto super serveru. Je mi z toho ouzko.

Slza mi ale ukápla z jiného důvodu – z toho, jak je krásný, že si tu připomínáte výročí té smutné události a také, kolik upřímných a srdcervoucích zpráv padlo na toto téma. V dnešní zkažené společnosti je těžko najít skupinu s tak rovnými lidmi, jako jsou zde. Jsem šťastný, že i v příšeří posledních dob se občas objeví pomyslné slunce a dokáže, že ještě není všechno úplně v prdeli. Děkuji Vám za to, že mohu být součástí Vás, je mi to ctí:)

Denis Groeger- denyg

Čtvrtek 13. listopadu 2014 ve 12:42® HaD
HaD

Samir> To je obluda :-) Na to je potřeba štěstíčko shora.

Čtvrtek 13. listopadu 2014 ve 12:40® HaD
HaD

skwor> snad mu je dobře…

Čtvrtek 13. listopadu 2014 ve 12:11® Padis
Padis

skwor> Letí to.Vždycky si na něj z podzimna vzpomenu jak jsem dával fotky mníků.

Středa 12. listopadu 2014 ve 23:36® Samir

A už jste viděli tohle? https://www.chytapust.cz/…cne-prekonan taky bych si nechal líbit takový úlovek. Zato mě se poslední dobou moc nedaří. To co jsem chytil dnes by nebylo ani na jeden rybí prst

Tento příspěvek byl editován 12.11.2014 22:36:47 uživatelem Samir.
Středa 12. listopadu 2014 v 10:58® Klobasa
Klobasa

skwor> Díky za info, snad se tam zase potkáme. Se Sanderem až nahoře u sv. Petra. Kazan> Souhlas-smutné výročí.

Středa 12. listopadu 2014 v 9:46® Kazan

skwor> smutné výročí:-((

Středa 12. listopadu 2014 v 9:32® skwor
skwor

3 roky… http://www.chytej.cz/…desel-rybar/

Středa 12. listopadu 2014 v 5:13® jepice-zruseno

TJSS> To je pěkný rybník, pole hloubky vody by měl být i dosti úživný. V tý knize to bylo správně!

Tento příspěvek byl editován 12.11.2014 04:14:35 uživatelem jepice-zruseno.
Úterý 11. listopadu 2014 v 19:13® TJSS

David H: Jak hospodařit na rybníku, atd… příručka hospodáře ve staročeštině z roku 1939… praděda nám podle toho i ten rybník vykopal :-) dřív byli lidé jiný kapacity !

foto/diskuze/vseobecna/2014/th-img110464.jpg
Úterý 11. listopadu 2014 ve 14:01® HaD
HaD

TJSS> co píšou?

Pondělí 10. listopadu 2014 ve 22:00® Scanix
Scanix

Bigpista> tak to jo :-D

Pondělí 10. listopadu 2014 v 19:23® TJSS

Tak jsme našli knížečku po pradědovi … Luxusní kus…

foto/diskuze/vseobecna/2014/th-img110455.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2014/th-img110456.jpg
Pondělí 10. listopadu 2014 v 16:08® Bigpista
Bigpista

Scanix> To nebyla ohleduplnost k rybě, ale ke kamarádovi, abych mu ten podběrák zbytečně nezaprasil :-)

Pondělí 10. listopadu 2014 ve 14:41® Scanix
Scanix

Bigpista> podebranim by se podberak namocil :-)

Jinak vim dobre, ze amur nemam v zadne fazi boje dost, zvlast obcasne jarni feedery, kdy lovivam belobu bez podberaku, tak casto je to az komicke, jak se snazim nekolikrat marne vyhackovat amura u brehu. No metrovy exemplar uz musi byt radost tahat, ja jsem amura pres 80 na rece zatim nepotkal, ale ono to prijde ;-)

Pondělí 10. listopadu 2014 ve 14:01® Bigpista
Bigpista

skwor> Jo, to oni umí. Ten můj byl za minutu u břehu a já se rozmýšlel, jestli použiju kamarádův suchý podběrák (po ruce) nebo svůj mokrý (5 m daleko). Než jsem si podal ten svůj, amur ožil a to mě nakonec stálo rybu. Ale nakonec z utržené ryby po půl hodině boje mám větší zážitek, než kdybych ho podebral jako poleno.

Pondělí 10. listopadu 2014 v 11:11® skwor
skwor

Bigpista> Když jsem chytil svého největšího amura, zdolával jsem skoro jenom jeho váhu. Vyvádět začal až v podběráku. Pár minut po něm jsem na prut dostal rybu podobné velikostní sorty a ten už předvedl to, co píšeš :-)

foto/diskuze/vseobecna/2014/th-img110443.jpg
Pondělí 10. listopadu 2014 v 10:17® Bigpista
Bigpista

jepice> To mi povídej. Asi před měsícem jsem si snad půl hodiny na feederu vodil tak osmdesátku. U břehu byl snad desetkrát a pak to vždycky neskutečnou silou napálil na vodu. Na jedenáctý pokus už to nevydržel uzlík u háčku.