Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.428 příspěvků, z toho 128428 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 30. května 2016 ve 23:07® u.x.a
u.x.a

malamut> kapr je havně konzumní ryba…

Pondělí 30. května 2016 ve 23:06® u.x.a
u.x.a

martin555> nic,jen mi vadí propagace kaprařiny jako takové,a také focení se s obludnými a slizkými kapř..a co mi hlavně na kaprařích vadí je to že jako ortodoxní zastánci Chat and Realse berou většinou ostatní ryby hlavně teda dravce..viz kauza bobrman a cárek v lednu…

Pondělí 30. května 2016 ve 13:20® martin555

u.X.a> co máš proti kaprařům?

Pondělí 30. května 2016 ve 13:17® martin555

Malamut >Jo máš pravdu

Pondělí 30. května 2016 ve 12:38® malamut
malamut

martin555> u.x.a: hodnotit krásu nebo „ošklivost“ ryb je dost divný, snad i trochu zvrhlý, to ať si hodnotí ryby mezi sebou, rybář je má hodnotit podle kvality svaloviny, kapr špatnej není, když je z čistý vody, a dá se upravit na mnoho způsobů. Ale je fakt, že takovej lín je fakt o trošku hezčí, než ostatní :-)

Tento příspěvek byl editován 30.5.2016 12:39:27 uživatelem malamut.
Pondělí 30. května 2016 ve 12:02® martin555

u.X.a> máš pravdu v tom že úroveň rybolovu u nás dost klesla ale kapr není rozhodně nejošklivější ryba jde videt že budeš ty seš pěknej masař

Sobota 28. května 2016 ve 21:10® u.x.a
u.x.a

koppak> tyhle ano, nejhezčí je kapř od 40cm do 60cm samozřejmě na jídlo, větší kusy kolem 70 je lepší vyudit… ostatní hodit do kopřiv a nebo je lepší je nechat dožít pod vodou a né je neustále vytahovat z vody a tim je vlastně dodělat k smrti..

Sobota 28. května 2016 ve 20:48® koppak

u.x.a> to si říkáš rybář?když by jsi chudaky naše kapřiky odvezl to kafilerie?hamba ti kluku!

Sobota 28. května 2016 v 19:56® u.x.a
u.x.a

Nils Master> Kapraří by se měli hlavně uklidnit,kapr co si budeme nalhávat je jedna z nejošklivějších ryb,ty ryby co se převezli na Katlov se měli odvézt rovnou do kafilérky,ty ryby nemají pro mě absolutně žádnou cenu a celá kauza mě je ukradená , za lov odborných kapři bych na soukromáku nezaplatil ani korunu,je smutné jak hluboko klesla úroveň rybolovu v ČR…

Sobota 28. května 2016 v 19:31® Nils Master
Nils Master

Podle mě bude kapr celoročně hájený teda… Jinak nevim co by chtěli vymyslet ty „Vostrý kapraři“

Jako rybu kterou si snad odnesu od vody, zapíšu jí, tak si jí klidně můžu pustit jinam… a klidně do svýho rybníka… Je to legální tak čau :-D

Pátek 27. května 2016 ve 22:47® malamut
malamut

koubic> mě jmenovat nemůžeš, nejsi můj nadřízenej :-) Uvidím, zítra hodlám jet zmasit pár kaprů do udírny, neb jsem nedokázal nalovit dostatek cejnů, tak budu u vody přemýšlet :-) Nic to stát nemůže, vyjádřit názor snad ještě v týhle žumpě, co si říká civilizovanej stát, není zpoplatněný, i když…

Pátek 27. května 2016 ve 22:25® koubic

malamut> jmenuji te hlavnim akterem v tvorbe antivyzvy proti idiotum. Ja myslim, ze by to mohla byt sranda, i kdyby to melo stat nejakou korunu ;-)

Pátek 27. května 2016 ve 22:09® u.x.a
u.x.a

jsem hrdý na to že nejsem kaprař..

Pátek 27. května 2016 ve 21:52® malamut
malamut

BigMike> dřív se takovejm říkalo například idioti :-) Asi bude potřeba sepsat nějakou antivýzvu, a nazvat v ní vše pravým jménem :-)

Pátek 27. května 2016 ve 21:27® BigMike

malamut> no a nebo prostě nemají svědomí a opracdu si na 200% myslí, že dělají dobrou věc! Takové také znám a i na detektoru lži bys zjistil, že nelžou když tomu sami věří! Lidská paměť je krátká a když si to ještě přeješ, zapomeneš i vraždu, natož nějaké přehazování rybek z jednoho revíru do druhého.))

Pátek 27. května 2016 ve 21:26® BigMike

malamut> joooo, to je právě ono, chtějí v tom mít hlavní slovo, přehled co se kde šustne, vědít jak reagovat atd. Drzost se tady už nosí nějaké to desetiletí a kdyby jen drzost! Prostě to tak je, jak psal koubic!

Pátek 27. května 2016 ve 21:06® malamut
malamut

BigMike> to taky, ale neuvěřitelná je ta jejich drzost, to by soudnýho člověka nenapadlo.

Pátek 27. května 2016 ve 20:59® BigMike

Neříká se v tom případě: „S křížkem po funuse?“

Pátek 27. května 2016 v 17:42® malamut
malamut

koubic> blbý je, že by opět chtěli kázat ostatním rybářům o morálce, ač maj na palicích tolik másla, že jim teče až na prdel. K smíchu je například pozvání zástupců Jetfish, když Těšínskej si Hejlov zarybňoval stejně, jako Vágner, ale je možný, že když jsi oficiální kaprař, tak můžeš, takže tzv. Výzvou 2016 chtěji nastavit pravidla hlavně pro nekapraře.

Pátek 27. května 2016 v 15:18® koubic

malamut> zloděj křičí, chyťte zloděje. Celá ta kauza je k smíchu!

Pátek 27. května 2016 ve 12:16® malamut
malamut

Kapraři, ta chátra, která posledních dvacet let zcela nepokrytě a arogantně pohrdala jakýmikoliv pravidly, se pod záminkou průseru podvodníka Vágnera srotila a sesmolila petici. To, že soukromáky zarybnili sami kapraři je ve výzvě samozřejmě opomenuto, zkopírováno z carpfishing.cz:

Výzva 2016 Vážení kolegové rybáři, příznivci lovu kaprů. Na základě událostí posledních dnů, ohledně převozu trofejních kaprů, se vznesla obrovská vlna nevole a odporu k těmto činům. Tato situace nenechala chladným snad nikoho, kdo se věnuje lovu velkých kaprů. Drtivá většina firem podnikajících v kaprařském bussinesu i osobností české kaprařiny, toto odsuzuje a distancuje se v globálním měřítku. Je to jen a jen dobře a je potřeba, tento nešvar řešit. Na základě těchto události vyzýváme Vás, zástupce firem a osobnosti české kaprařiny k jednání na kterém se za účasti Vás, ale i zástupců Českého rybářského svazu z.s. probereme vhodná opatření jak zamezit tomuto nešvaru a celkově posunout kaprařinu vpřed. Jednání se zúčastníme jako soukromé osoby, ale i činovníci ČRS : Předseda Středočeského ÚS a člen Rady ČRS p. Dušan Hýbner, člen Severočeského ÚS Vladimír Krpeš, zároveň se pokusíme zajistit účast dalších vrcholných představitelů ČRS. Uděláme vše proto, aby se závěry tohoto jednání zakotvily do legislativy a činnosti v rámci ČRS a z kaprařiny se stal ušlechtilý styl rybolovu. Víme, že vše nejde udělat ihned, ale kdy jindy, když ne teď. Nástin o čem by se mělo jednat : Začlenění odvětví kaprařiny pod činnost Svazu, tak jako je tomu u sekcí LRU plavaná, muška, feeder Možnosti k vytvoření lepších podmínek k lovu Distancování se od převozu ryb ze Svazových vod do soukromých vod Ochrana trofejních ryb Rozvoj kaprařiny a rybářství jako celku. Přijďte jednat, nechceme se hádat, ale konstruktivně jednat a řešit. Byli bychom rádi, kdyby se tohoto jednání zúčastnili zástupci firem udávající trend české kaprařiny : Fa NIKL, MIKBATS, JETFISH, MIVARDI, LK BAITS, SPORTCARP, ale i další a další osobnosti české kaprařiny. Zároveň bychom uvítali, kdyby se zúčastnili zakladatelé myšlenky K70 p. Radek Sekera, p. Petr Havlíček a p. Ivo Sláma. Navrhovaný termín : čtvrtek 9. 6., pátek 10.6. či čtv. 16.6. nebo pá 17. 6. popř. následující týden čtv. 23.6., pá 24. 6. bude upřesněno na základě většinové dohody Čas : 15.00 hod Předběžné potvrzení účasti zasílejte na mail: vyzva2016@centrum.cz Místo : „Neutrální“ půda poblíž Prahy, bude upřesněno S úctou, nadějí a Petrův zdar Dušan Hýbner Vladimír Krpeš Jan Kopecký

Tento příspěvek byl editován 27.5.2016 12:17:16 uživatelem malamut.
Středa 25. května 2016 v 19:38® u.x.a
u.x.a

Mladý Rybář> sláma?

Středa 25. května 2016 v 18:55® Mladý Rybář
Mladý Rybář

u.x.a> to nebude Lukáš…

Neděle 22. května 2016 v 17:13® Draky
Draky

u.x.a> to se ti povedlo :-D :-D

Neděle 22. května 2016 ve 12:52® džigit

http://fishingtime.hu/…-275cm-158kg#…

Neděle 22. května 2016 v 11:44® u.x.a
u.x.a

Mladý Rybář> krása?

Neděle 22. května 2016 v 11:35® Mladý Rybář
Mladý Rybář

Nerodia> víme někdo… kdo je ten alkoholik co se pusinkuje s kapry?… :-)

zajímalo by mě to

Sobota 21. května 2016 v 10:42® u.x.a
u.x.a

Nerodia> tak určite nevěřím tomu že tan vysadil ročky…

Sobota 21. května 2016 v 10:20® Nerodia
Nerodia

Zde máte rozhovor s Vágnerem: https://www.super.cz/…-zaloby.html

Sobota 21. května 2016 v 10:16® u.x.a
u.x.a

Venca Zelenka> to je život, mám rybolov strašně rád ale né zase tak mě stačí být na rybách max 5h denně, pak už je to moc, protože všeho moc škodí, a v bivaci nesmím protože nejsem kaprař..