Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.428 příspěvků, z toho 128428 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 7. února 2016 ve 14:56@ bernardo

Já tady nikoho do ničeho netlačím a když najde někdo „normální“, kdo se podělí o docházce, tak jenom dobře. Všechno je o lidech…

Neděle 7. února 2016 v 11:02® hraji
hraji

bernardo> kolego, jste idealista. Bohužel, každodenní zkušenosti ze břehů našich revírů ukazují, že se hluboce mýlíte. Ale je to vaše právo na omyl.

Sobota 6. února 2016 ve 22:29@ bernardo

No nečekal jsem, že se to hned obrátí, ale toto co jste napsali mě zklamalo. Do Rajhradic jsem jezdil v létě 3 týdně a dycky na stejný flek a rozhodně tam nejezdí tolik rybářů, jak tady píše dotyčný. Naopak. Výborně jsem si zachytal na feedery a naproti domorodec jen nadával, že mu to nebere. To si vážně myslíte, že by se něco změnilo, kdyby se do příspěvků napsalo „trochu“ víc??? Neblázněte. Stačí se mrknout na první stránky této diskuze z roku 2005…Pak vám to všem snad dojde. Dřív to šlo a dneska ne. Je to lidma, ničím jiným.

Sobota 6. února 2016 ve 13:50® HaD
HaD

Ryby berou pořád. Kdyby nežraly, chcípnou. Jen je musíš umět najít a nabídnout jim něco, co jim chutná. Tak se snaž :-)

Sobota 6. února 2016 ve 13:35® BigMike

Nesdělovat kde to bere asi není klasická česká vlastnost ,ale normální zdravý rozum rybářův! Až tu budou miliony ryb a všichni budou chytat jen pro požitek z lovu a jíst doma vepřové, sem tam někdo něco utrousí kde to jde. Ale za současného stavu je naprosto normální netrousit moudra mimo rodinu. A to se dobrá místa někde neříkají už ani v rodině:)

Sobota 6. února 2016 v 1:31® regulus
regulus

Bernardo> vyvedu tě z omylu. Do těch tvých Rajhradic co jsi nafotil v brněnským fóru jsem jezdil už před víc jak 20 lety, obvykle jsem tam byl sám, sem tam někdo místní nebo děcka co se tam v létě koupaly a blbly u splavu, případně i sem tam chytaly ryby. Zhruba před 15 lety se tam už začalo objevovat značně víc rybářů a asi před 10 lety tam už bylo přerybářováno. Pod splavem tomu daly korunu povodně, když se zanesla ta jama co tam byla a ryb si myslím, že tam nebude ani třetina zato rybářů 20× tolik než co bývávalo. Něco se rozneslo mezi rybářama (zlomek) a zbytek zařídily rybářský servery, i já jsem kdysi možná mírně přispěl neopatrnou fotkou.

Takže sorry nevykecám kam chodím na ryby ani jestli berou nebo ne (berou furt) i když to zní tak trochu sobecky. A věř mi, že to nejsou žádný spejšl fleky, vím, že tam nechodím sám a budu rád, když to tak zůstane.

Pátek 5. února 2016 ve 22:58@ Bernardo

regulus> Dal jsem si otázku: Co kdyby se všichni podíleli o příspěvky tady v diskuzi, psali by, kde byli, co chytli, kde to bere, na co se chytá apod. Někdo napsal, že se bojí masařů, že mu ten flek zabere. Kolik masařů chodí na tyhle stránky a na podobný? Minimum. Tak co je na tom si vzájemně pomáhat? Já s tím problém nemám. Někdo napsal, že té jak kdyby zlatokop řekl, kde je zlatá žíla. To je fakt supr srovnání:-)) )))). V diskuzi na mrk.cz je to ubohost. Lidi tam fotí udírnu, klobásy a podobný kokotiny. Trapas

Pátek 5. února 2016 v 1:54® regulus
regulus

bernardo> jenže ono to bere všude, jenom ne všichni umí stejně chytat … :-D

Čtvrtek 4. února 2016 ve 14:24@ bernardo

Ahoj, se mě líbí klasická česká vlastnost většiny rybáŕů nenapsat kde to bere.

Tento příspěvek byl editován 4.2.2016 17:14:07 administrátorem HaD.
Středa 3. února 2016 ve 23:54® HaD
HaD

denyg> Podstata bylavyřčena :-)

Středa 3. února 2016 ve 23:28® denyg
denyg

Kolegové, narazil jsem na stránkách jednoho místního soukromáku oficiální vyjádření k letošnímu dírkování.

Co si o tom myslíte? Berete to jako vtipnou recesi nebo jde o vrchol neprofesionality? Já se zasmál, ale … Tohle prostě podle mě na ofiko stránky nepatří:)

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img117852.jpg
Středa 3. února 2016 ve 20:11® martin555

Byl jste někdo chytat někdy v Jedovnici na Olšovci?

Středa 3. února 2016 v 17:26® Mladý Rybář
Mladý Rybář

ahoj věděli jste, že díky Jaromíru Jágrovi je Česká Republika jediná země, kde je populárnější číslo 68 a ne 69? :-D

Středa 3. února 2016 v 10:40® HaD
HaD

Palivec> Nečetl.

Úterý 2. února 2016 v 18:29® dam
dam

Palivec> to prostě někdy tak je :-)

Úterý 2. února 2016 v 15:03@ Palivec

HaD> Četl jsi geniální anál-easy prutů, které vyšly DAMovi v Slovenském rybáři? Na taková moudra, jaké dokáže vygenerovat tvůj kámoš, nemáš Davide. To je prostě fakt. DAM je super rybář, ale tolik stejných keců na 4 stranách nevygeneruje ani Kalousek. Poraď mu, ať si doplní zásobu synonym, jinak vypadají ty pruty stejné. Napsal jsem mu: DAMe, DAMe, že ti to berou ve Slovenském rybáři, tu nepokrytou reklamu na Gunki, Illex a Pezon. Holt Revúca. Jejich starostka nedávno vyplakávala, že kdyby měli dálnici, měli by i Jaguára, nebo helikoptéru, nebo voňavé hovno. Oni tam mají asi špatnou vodu a z ní jsou korporativně špatní. Byl jsi někdy v Revúci, či z nich rejžuješ jen na webu? Zase se uvidíte na nějakém mejdanu, nejspíš v Nitře. Jsi šikula. Zavděčíš se tvým smluvním sponzorům a ještě dostaneš honorář od pomatence, který v časopise prezentuje svoji nevábnou starou. Víš, to tvé reklamní dílo jsem četl nejmíň 3× a marně jsem v těch tvých odborných žvástech (promiň ten výraz, jiný vhodnější nemám, vata je slabá) hledal zásadní rozdíl, mezi pruty, oí kterých píšeš „recenzi“. Všechny ty pruty jsou přeukrutně převelice super. Jsou na akvarijní rybičky i na žraloky. Nástrahy vymršťují s neuvěřitelnou přesností, kam si rybář přeje, sám ani nic dělat nemusí. S každým klackem zažije rybář neskutečné věci, mají moderní super „dizajn“ a z tvého pstruhařského hlediska jsou všechny jedinečné. Málem jsem se posral. Ty jsi rybář-vláčkař par excellence, vo tom potom. To nemíním spochybňovat ani náhodou. Ale ten článek na 4 strany je k hovnu. Lépe by jsi udělal, kdyby jsi napsal článek na 2 strany a v tabulce zobrazil parametry a v textu zvýraznil, jak se ty pruty liší a co si má koupit nešťastník, který chce dát na tvoje moudréb rady, chech. Ale to by tě nemohli sponzorovat všichni zúčastnění výrobci, že? Che che che…

Úterý 2. února 2016 ve 12:07® HaD
HaD

martin555> od března :-) Ne, nebudou. Zatím jde jen o fámy.

Úterý 2. února 2016 v 10:52® martin555

Je pravda že se budou zakazovat olověný zátěže?

Neděle 31. ledna 2016 v 18:09® Nerodia
Nerodia

Legislativní postoj EU k invazním organizmům. http://tera.poradna.net/…m-organizmum Doporučuji přečíst.

Neděle 31. ledna 2016 v 18:08® Mladý Rybář
Mladý Rybář

:)

Tento příspěvek byl editován 31.1.2016 17:09:20 uživatelem Mladý Rybář.
Neděle 31. ledna 2016 v 18:08® Mladý Rybář
Mladý Rybář

Bořík> asi to bral sportovně… :-) já osobně bych si stříkl do gatí :-D a házel tam do té doby než bych jí chytil a vyfotil se s metroFkou :-)

Neděle 31. ledna 2016 ve 2:35® regulus
regulus

Mysak1> že by se ten netolerantní ostravak stal mediální hvězdou? Tomu nevěřím … :-))

Sobota 30. ledna 2016 v 16:40® Bořík

Mladý Rybář> čím to že nezaznělo „fagfagfag?“ :-D

Pátek 29. ledna 2016 v 16:48® Mysak1

Vážení kamarádi, přátelé. Čtu si takhle časopis rybářství a najednou Chorchus ,aj můj (jeho) prut „blue maus“. Mrkněte.

Tento příspěvek byl editován 29.1.2016 15:49:13 uživatelem Mysak1.
Pátek 29. ledna 2016 v 11:48® martin555

Mladý Rybář>:-)

Středa 27. ledna 2016 v 15:55® Nils Master
Nils Master

Mladý Rybář> hehe jak se snažil chytit tu větší na tu menší štiku nejdřív :-D … se mu na toho mrzáčka popíka vyprdla :-D

Středa 27. ledna 2016 v 15:30® HaD
HaD

Mladý Rybář> :-)

Středa 27. ledna 2016 v 5:01® Mladý Rybář
Mladý Rybář

tohle je to co miluji na rybách … :-) NIKDY nevíš co se stane :-)

Úterý 26. ledna 2016 v 15:20® HaD
HaD

BigMike> Koprovku mám rád :-)

Pondělí 25. ledna 2016 ve 20:39® Scanix
Scanix

BigMike> krapet mrtvo, ale to v zime byva vsude, zejmena pak u vody :-)