Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 3. srpna 2015 ve 12:13® jepice-zruseno

David H.> Snad se uvidíme, když se nic vážného nestane. To je pěkné umístění přece! To od vás jezdí tři lidi na body? V Praze je to opačně a ještě rok předem. Doufám, že letos nebudeme poslední jako vloni :-))

Pondělí 3. srpna 2015 v 11:58® HaD
HaD

jepice> bohužel až 2. V sobotu jsem dal 140 okounů a s 18 metry jsem byl dost jednoznačně 1.. V neděli jsem musel ale porazit Honzíka Novýho, kterej měl jasnej jedničkovej flek (jak před rotací tak po rotaci). Já mě takovej průměrnej. Porval sem se o to, ale nedal jsem ho. Možná by to někdo jinej dal, ale spíš myslím, že to fakt nešlo. Např. tam, co jsem rotoval, dal předchozí závodník 3+1 ryby, já po něm 10+6. Fakt sem se snažil :-) Jedu tedy z 2. místa jako náhradník. Uvidíme se? :-)

Pondělí 3. srpna 2015 v 10:55® jepice-zruseno

David H.> A jak si dopadl? Pojedeš na MČR?

Pondělí 3. srpna 2015 v 10:11® HaD
HaD

mvincik> já vím, moje chyba – byl jsem na závodech a měl jsem tam chybně datum zveřejnění a všiml jsem si až dnes ráno :-((

Pondělí 3. srpna 2015 v 9:01® nutrip
nutrip

Zdravím všechny, slyšel jsem, že v Pouzdřanech se na řece dá pěkně zachytat a že se tam dá autem až k vodě. Má někdo zkušenosti s touto vodou a s tím jak je to přístupné – od kud a nebo kde? Děkuji

Neděle 2. srpna 2015 v 8:04® mvincik
mvincik

David H.> Davide, LaMovo nový článek – díl III. se mi nějak nechce zobrazit. asi je někde chyba, mrkněte na to. :-)

Čtvrtek 30. července 2015 ve 22:20® Nils Master
Nils Master

dobrej díl…

Čtvrtek 30. července 2015 v 18:42® Klobasa
Klobasa

Romlinson> Moje sedmiletá školačka to hraje a líbí se jí to tak, že se dokonce registrovala, čtyřletej mlaďas nám do toho kibicuje. Teď je ale mou prioritou číslo jedna naučit jí šachy. Viděla v Harry Potterovi partii a docela jí to zatím chytá, obojí je na dlouhé zimní večery velmi vhodné.

Čtvrtek 30. července 2015 v 17:10® Romlinson

čus, zkoušeli jste tuhle hru. je to docela povedené. nejen pro děti :-)

vyzkoušejte a kdo chce může se regnout přes odkaz, mě to pomůže a vám neuškodí :-) a třeba ja někdy pomůžu ve hře vám. dík

https://www.fishao.com/?…

Čtvrtek 30. července 2015 ve 14:30® HaD
HaD

Klobasa> Jo, to je fakt :-)

Čtvrtek 30. července 2015 v 11:17® Klobasa
Klobasa

David H.> Davide, tyhle starosti přenecháme jinejm, lidí je na světě jako sr…k:-D A teď vážně – co se má stát se stane a ani Ty ani já ani nikdo jinej to neovlivní.

Čtvrtek 30. července 2015 v 9:53® HaD
HaD

skwor> povodně prosím nééé. Příroda si s tímhle nějak poradí. Při povodních ovšem dostávají na prdel i lidi, jejich majetek, někdy lidské životy. To fakt ne!

Středa 29. července 2015 v 17:24® BigMike

Neříkám nějaké brutální povodně, ale kdyby byl tak 14 dní I. povodňový, jen by se ryby pěkně vzpamatovaly, přeskupily, chytily by žravou a hned by bylo veseleji.)))

Jenže ono za týden přijde mrak, bude tady viset 3–4 dny a brečet a bude 3. povodňový jen to fikne! A nebo pořádně nezaprší do září a řeka vyschne do mrtva!

Tento příspěvek byl editován 29.7.2015 17:26:44 uživatelem BigMike.
Středa 29. července 2015 v 16:48® skwor
skwor

Padis> Teď sice sem tam pár kapek padne, ale to je jak nic. Přesně jak píše BigMike. Radši povodně než tohle, fakt.

Středa 29. července 2015 v 8:53® HaD
HaD

BigMike> JOJO, opálenejm nic nehrozí :-((

Středa 29. července 2015 v 8:30® BigMike

Tyhle děštíčky s vodou nic neudělají! Jen se bojím, že to pak spadne vše během 2–3 dnů a bude zase extrém! I když u Lužnické už jsou zdi, že?:))

Úterý 28. července 2015 ve 22:36® Padis
Padis

skwor> Tak nějak u nás už jsem pár rybek odneslo hlavně PO.Jsem z toho taky špatnej.

Úterý 28. července 2015 v 9:28® HaD
HaD

Nils Master> 2 kubíky :-(( to jsem asi ještě nezažil

Úterý 28. července 2015 v 9:10® Nils Master
Nils Master

tsive, hned po tom dešti stoupla voda na Lužnici asi o 5cm, ale dneska ráno už je vše zas jako předtím, podstav…

Tento příspěvek byl editován 28.7.2015 09:10:24 uživatelem Nils Master.
Pondělí 27. července 2015 ve 21:53® HaD
HaD

Nils Master> Yesssss

Pondělí 27. července 2015 ve 20:55® Nils Master
Nils Master

zázrak… prší :-D

Pondělí 27. července 2015 ve 13:40® skwor
skwor

To je v řiti tohle počasí. Na potok nedaleko nás se po letech vrátily ryby, jenomže teď je potok skoro bez vody, takže si nedělám iluze, že to může začít zase od nuly. A na vydatnější deště to nevypadá… Chtěl jsem na řeku na parmy, ale možná budou mnou vytipované fleky tak mělké, že to nebude mít smysl. Ve středu se uvidí.

Čtvrtek 23. července 2015 v 18:48® Nerodia
Nerodia

Neskutečné!!!! https://www.facebook.com/AkcionFishing http://www.novinky.cz/…eskolipsku-u​tyrali-dalsiho-kone-policie-hleda-mladika-ktery-kon​e-dusil-uz-driv.html

Čtvrtek 23. července 2015 v 17:38® nutrip
nutrip

Zdravím, má někdo zkušenosti s Esence Dead Body od Nikla? Jak je to účinné? Díky

Čtvrtek 23. července 2015 v 9:41® Kadlos05

Letos je to bída. Koupil jsem si nedávno nové vybavení a teď je takové horko, že ti chudáci sami chcípaj…

Čtvrtek 23. července 2015 v 8:50® Klobasa
Klobasa

Banda kokotů vymyslela nové protipovodňové opatření-zdražíme lidem vodu, zatím je jí málo a až jí bude dost, něco málo jim vrátíme na spravení povodněmi vytopených obydlí. Mám pořád větší a větší chuť vyházet tu pakáž v parlamentu z oken8-(

Středa 22. července 2015 ve 14:47® HaD
HaD

Hogo Fogo> Tak asi ne :-) tím spíše lze asi pochopit tu Tvou zahořklost.

Pondělí 20. července 2015 ve 14:03® Nils Master
Nils Master

Draky> a je to chráněný :-D

Pondělí 20. července 2015 ve 13:05® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Draky> Žere to rybáře, nejvíc české. Tím pádem je to užitečný organismus.

Pondělí 20. července 2015 v 11:39® HaD
HaD

Draky> https://cs.wikipedia.org/…merick%C3%A1