Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 14. dubna 2015 v 10:32@ prroud

Při zpracování vašeho požadavku nastaly tyto chyby:

Požadovanou přezdivku již používá jiný uživatel. Zvolte, prosím, jinou.Jako proud se regnout stejne nemuzu,diky tomu ochlastovi co se tenkrat sam priznal,ze pise za me!

Úterý 14. dubna 2015 v 10:29@ prroud

Jinak nechapu proc jsem upozornovanej ja,kterej se jenom brani! To je trochu mimo logiku,pust se do toho kdo tady dela bordel.

Úterý 14. dubna 2015 v 10:26@ prroud

dzigit>proste to tam v tom „z lovu“ vsechno vymaz a je to,neni co resit!Neni to moje,zadnou svou fotku tam nikdy nedam,leda pytlaka nebo vandala kteryho pristihnu.Nedelej kovbojku z toho,ze se nekdo snazi druhejm skodit,je to jen voda na jeho mlejn,taky nereaguj,maucta!

Úterý 14. dubna 2015 v 9:51® HaD
HaD

Tak přátelé, na 14 dní mizím do Kazachstánu raftovat, skautit a rybařit. Snad se vrátím :-) Petrův zdar při pstruhové zahájené!

foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img113169.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2015/th-img113170.jpg
Úterý 14. dubna 2015 v 9:48® džigit

prroud> upozorňuji tě,že tyhle pseudohry s tebou hrát nebudu!!! Nikdo zde není povinen řešit údajnou krádež identity a regulovat přehnaný tok tvých myšlenek,nebo obdobně!!! Reagovat na mně nemusíš,nestojím o to!!!

Úterý 14. dubna 2015 v 9:38@ prroud

A tuhle mou rozpravu taky,diky:-)

Tento příspěvek byl editován 14.4.2015 09:43:53 administrátorem džigit.
Úterý 14. dubna 2015 v 9:37@ prroud

Ale je to taky reseni,a vlastne ne spatny,pak tedy smazmi i ten prispevek s kaprama ktery stejne nechytam,ani neuznavam,at je to jak to ma bejt,beztak to neni ode me!

Tento příspěvek byl editován 14.4.2015 09:38:31 administrátorem džigit.
Úterý 14. dubna 2015 v 9:34@ prroud

A co treba to prehodit kam to patri? Je divny,ze kdyz nekdo ukradne ibentitu,ze se primo na miste nemuzu branit a jeste divnejsi,kdyz si OP mysli,ze kdyz se branim,ze si delam legraci z lidi.......a­le budiz.

Tento příspěvek byl editován 14.4.2015 09:38:00 administrátorem džigit.
Úterý 14. dubna 2015 v 5:50® Shrek
Shrek

jepice> v poho ;-) kubas> já bych to asi stále neřešil…

Úterý 14. dubna 2015 v 0:56® kubas
kubas

Shrek> Ty budeš RS? Tak to už si radši z Okumy srandu dělat nebudu teda :-(( .

Pondělí 13. dubna 2015 ve 22:42® jepice-zruseno

Shrek> Aha aha, já myslel že tam má být brožura (Č)RS. Asi jsem nějakej mimo. Mě bylo divný, že bys neměl ještě papejry, omlouvám se.

Pondělí 13. dubna 2015 ve 21:50® Shrek
Shrek

Mysak1> objednal jsem to přes to Rybářství, jak jsi mi poradil. 85 Kč je v poho. Ale když jsi tak dobrý rádce, mohl bych Tě zkusit využít na další dotaz – před X lety jsem chytával s těmito plandavkami a už je nemůžu nikde najít. Nenarazil jsi někde v e-shopech na ně?

foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img113162.jpg
Pondělí 13. dubna 2015 ve 21:40® Mysak1

Shrek> někde v tiráži to najdeš, já je bral od nich loni a je to vlastně jediná „učebnice“ pro rs. Součástí jsou i testy.

Pondělí 13. dubna 2015 ve 20:33® Shrek
Shrek

jepice> koukám na to… nepopletl sis to s klasickými testy pro nové členy? Já se sháněl po testech pro ryb. stráž.

Pondělí 13. dubna 2015 ve 20:28® Shrek
Shrek

jepice> také děkuji za info, volím tištěnou verzi – nejraději studuji na neobvyklých místech mimo PC :-D

Pondělí 13. dubna 2015 ve 20:23® jepice-zruseno

Shrek> Čau, předpisy jdou dostupné rybsvaz.cz, Doporučuji říct nějakému rybářovi o předloňské vydání, předpisy se měnily minimálně a soupis revírů na zkoušky mít nepotřebuješ, kdybys byl v Praze, tak bych i aktuální tenkou územní variantu zapůjčil nebo věnoval.

Tento příspěvek byl editován 13.4.2015 20:24:19 uživatelem jepice-zruseno.
Pondělí 13. dubna 2015 ve 20:15® Shrek
Shrek

Mysak1> díky za info, příteli. Jdu zjišťovat.

EDIT: objednáno, díky za info…

Tento příspěvek byl editován 13.4.2015 20:18:57 uživatelem Shrek.
Pondělí 13. dubna 2015 v 19:57® Mysak1

Shrek> co já vím tak ji do týdne posílá časopis rybářství, jestli se nemýlím bratru za kilo.

Pondělí 13. dubna 2015 v 18:50® Shrek
Shrek

Zdarec bando, nevíte kde by se dala sehnat brožura RS? Chci se připravit na zkoušky a hledám nějaké noty. Díky moc…

Neděle 12. dubna 2015 ve 20:31® Mysak1

skwor> jááák nic??? Jo vlastně kápor se nepčítá.;-)

Neděle 12. dubna 2015 v 19:46® skwor
skwor

Tak krásnej víkend a nic ve Z lovu?

Sobota 11. dubna 2015 v 9:22® velrybolovec hejcek

Zdravím všechny, nechtěl by dnes nebo zítra, někdo vyrazit na ryby? Okolí Č.Budejovic? Jsem tu na víkend a vůbec to tu neznám. Auto klidně vezmu.

Odesláno prostřednictvím aplikace SmartChytej.
Čtvrtek 9. dubna 2015 ve 20:21® Draky
Draky

Tak jsem tam dneska drze prošel a v pohodě. Cestou zpět mě odchytila majitelka, ale jen taková kontrola, jestli tam něco neloupim. Jak zjistila, že jsem rybář, tak se smála a ptala se, kde mam ryby. :-)

Čtvrtek 9. dubna 2015 v 17:34® Nerodia
Nerodia

Nejsem právník ,ale je snad nějaký zákon o vydržení. Tak jestli je ještě platný a dotyční ho bude znát tak asi i ty ploty budou v pořádku . Ale jak jsem již zdůraznil nejsem právník jen jsem o něčem takovém slyšel.

Čtvrtek 9. dubna 2015 v 8:42@ prroud

Na jednu stranu majitele chapu,ze tamtudy muze taky treba v noci prijit skodna.Ale da se udelat treba jednoducha branka,verim ze slusnej rybar by ji za sebou zase zavrel.Vzdycky se da vyjit si vstric spis nez „zapasit“.Ovsem…mu­si bejt zajem.;-)

Tento příspěvek byl editován 9.4.2015 08:53:19 administrátorem HaD.
Čtvrtek 9. dubna 2015 v 8:32® skwor
skwor

Draky> U nás na potoce je takhle zahražená cesta k jednomu z nejzajímavějších jezů. Ale chodím tam normálně, majitel by na to neměl mít právo.

Čtvrtek 9. dubna 2015 v 8:19@ prroud

Draky> osobne bych si udelal pruchod u samy vody.......a to pokazdy kdyz bych tam sel,zaroven vytahnul mobil a zavolal policii,taky pokazdy!On takovej plotar zapomina,ze kdyz mam pravo pruchodu a neco se mi stane pri prekonavani svevolny prekazky,ze muze bejt dobre popotahovanej a k tomu mu muze pes pojit na uraz.Muze to dojit tak daleko ze prvne za pokutu,podruhy uz natvrdo!

Tento příspěvek byl editován 9.4.2015 08:51:40 administrátorem HaD.
Čtvrtek 9. dubna 2015 v 8:00@ prroud

Draky> osobne bych si udelal pruchod u samy vody.......a to pokazdy kdyz bych tam sel,zaroven vytahnul mobil a zavolal policii,taky pokazdy!

Tento příspěvek byl editován 9.4.2015 08:50:53 administrátorem HaD.
Středa 8. dubna 2015 ve 22:54@ erko

Draky> Tohle kdyz vidim nekde u vody, tak se kouknu jestli neni majitel nepovolene stavby doma,. No a kdyz neni doma tak normalne takovou branku nebo plotek poradne kopnes a projdes (pokud je jenom hrebikama tak prokopnes. Zaplocovat si pozemky az do vody proste neni akceptovatelne. Kdyz na tebe posle psa, tak peprak nebo plynovku, pripadne poradnou liskovkou tyckou psa dat do late. Jako nemelo by se to takhle resit, ale na hrubej pytel hruba zaplata. Za chvilu se nedostanes skrz samy ploty chataru k reviru.

Středa 8. dubna 2015 ve 21:51® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Draky> Jestli si dobře vzpomínám, tak by mělo obecně platit 1m od hrany koryta patří zprávci povodí a tyhle vychytávky tam nemají co dělat, vyjimkou jsou zpravidla veřejné pláže, ale i tam je pozemek buď pronajat, nebo bloklý veřejným zájmem. Pokud tam chodíš častěj mrkni na katasr a pokud je hranice pozemku jinak můžeš i trvat na odstranění u úřadů. U nás si to jedna partička taky tak vytunila, plot až do vody, ale hranici pozemku měli 10m od vody :-) ti už se ani neobtěžovali schovávat pruty, vezírky, vydličky, raz jsem byl jakýsik podrážděný z práce a tohle byla pověstná poslední kapka :-D DD ( přitom to tam takhle měli už víc jak rok) plotek letěl k zemi a vercajk do vody. Asi to je lukrativní flek, neboď do týdne to tam stálo znova :-)