Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 8. dubna 2015 ve 20:42® jepice-zruseno

Draky> Jestli tam není zlý pes a ten plot se dá překonat tak, aby se nezničil, tak pokračovat. Tohleto je běžná realita, dneska jsem viděl u vody trubku, která odváděla kus už tak malého potoka pod plotem do zahradního rybníčku a z přepadu zpátky do potoka. Kde je potok mělký a lze to projít v holinách, tam je to snadno řešitelné. Obvykle pozemek u vody soukromý není, ale výjimkou jsou obce, kde dokonce může být i stavba přímo na hranici s vodním tokem. Je to velký nešvar, který se rozjel v chatových oblastech, kde si lidé kupují a oplocují pozemky kolem chat a také tady v Praze a okolí, kde potom rybář musí neustále překonávat nějaké ostnaté dráty, ploty a jiné zábrany. Vloni na mě a kamaráda u jednoho potoka vykoukl z okna pán, pak zmizel a když vykoukl podruhé, už si to k nám pelášili dva psi. S timi se těžko diskutovalo. Další potíž byla, že my jsme sice prošli kolem potoka dvoumetrovejma kopřivama v pohodě, ale potom všechna bližší úniková místa byla zaplocená a tak jsem měl chvílema pocit, že se asi budeme muset nechat sežrat. K potoku může kdykoliv vstupovat nejen rybář, ale i třeba správce vodního toku atd. Že tyhle ploty vadí rybářům, to je ještě malichernost. Možná si leckdo ani neumí představit, jak se to projevuje při povodních. Tam se to potom sečte s tím, že někde slouží břehy potoka jako komposty až téměř smetiště a tenhle svinec v kombinaci s plotem udělá nedokonalou přehradu s dokonale nevyzpytatelnejma vlastnostma.

Středa 8. dubna 2015 ve 20:04® Mysak1

Draky> No tak v případě ,že je majitelem pozemku a je mu vydáno stavební povolení na stavbu (plot) ,tak si ho tam postavit může. Na delší diskuzi ovšem určitě bude zda tomu tak je. Obvykle bývají příbřežní pozemky majetkem nějakého povodí či obce. Nicméně: pro výkon rybářského práva je majitel státního rybářského lístku a povolenky oprávněn vstupovat na soukromýpozemek ovšem případnou škodu kterou způsobí je povinen uhradit.

Středa 8. dubna 2015 v 19:44® Draky
Draky

Jak je to s tímto nešvarem? Má majitel pozemku právo si ho takhle zabrat až k vodě? Rád bych totiž pokračoval po proudu, ale nevím jestli mám prostě drze pokračovat nebo už tam nemám co pohledávat a mám jít po druhém břehu nebo případně vodou…

foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img113078.jpg
Středa 8. dubna 2015 v 15:39® HaD
HaD

Klobasa> :-D

Středa 8. dubna 2015 ve 14:33® Klobasa
Klobasa

David H.> No ani né, ale do důchodu to zkusím stihnout, a potom to zase postupně zapomenout9-)

Středa 8. dubna 2015 ve 13:05® HaD
HaD

Klobasa> :-D DD Učíš se rychle :-D

Středa 8. dubna 2015 v 0:54® Klobasa
Klobasa

David H.> No dobrá tajnůstkáři, ale letos se chystám míň lovit ryby a víc se skamarádit i s ostatními. Za ten víkend jsem mimo tora neviděl jediného candáta:-)) a zbytečně mrhal časem s okouny a salmonidy:-( . Takže objednávám více halůzkovice od strejčka z Moravy:-P

Středa 8. dubna 2015 v 0:49® HaD
HaD

Klobasa> Neeee

Středa 8. dubna 2015 v 0:31® Klobasa
Klobasa

David H.> Ale víte, jen mlžíš:-D

Středa 8. dubna 2015 v 0:27® HaD
HaD

Klobasa> Ještě nevíme :-)

Středa 8. dubna 2015 v 0:21® Klobasa
Klobasa

David H.> Aha, sem si na Tebe vzpomněl u láhve nějaké whisky Ballantines, či co to bylo za hnus, tak budu držet palce(možná pruty) ať se ve zdraví vrátíte. Apropo, není na čase pro nezasvěcené odtajnit místo letošního srazu?? (bo na Moravu se letos nepotáhnu:-1 )

Úterý 7. dubna 2015 ve 23:47® HaD
HaD

Mysak1> Nooooo skoro :-)

Klobasa: tam se teprve chystám, ale až 20.5. :-)

Úterý 7. dubna 2015 ve 21:06® Mysak1

David H.> Nechceš mi tvrdit, že ti duhoni byli z rs vys. a ty jsi byl za humny????

Úterý 7. dubna 2015 ve 20:31® Klobasa
Klobasa

David H.> Vidím že játra vydržela:-> , jak jste dopadli v cizí zemi a jakej byl Jameson?

Úterý 7. dubna 2015 ve 20:22® HaD
HaD

Mysak1> Ještě že jsem byl mimo :-)) )

Úterý 7. dubna 2015 v 16:37® Klobasa
Klobasa

Mysak1> Pěkné to máš kurňa, sem už nelezu, do Ostravy taky népivo . Brzy to bude chtít založit nějaké speciální nové žrací fórum, aby se to hlavně neukázalo na té zdi, jinak budu muset skládat ubrousky na klávesnici;-)

Pondělí 6. dubna 2015 v 15:44® Mysak1

Draky> Nééé. To bylo čistě jako žrádýlko. ;-)

Pondělí 6. dubna 2015 ve 14:01® Draky
Draky

Mysak1> Tobě taky. :-) Ty fotky beru čistě jako provokaci. :-D

Tento příspěvek byl editován 6.4.2015 14:01:34 uživatelem Draky.
Neděle 5. dubna 2015 v 10:25® Mysak1

Ještě fotky;-)

Tento příspěvek byl editován 5.4.2015 10:29:36 uživatelem Mysak1.
foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img113008.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2015/th-img113009.jpg
Neděle 5. dubna 2015 v 8:04® Mysak1

Veselé velikonoce Fšem.pivo

Čtvrtek 2. dubna 2015 v 19:32® skwor
skwor

jepice> Tipuju, že jich to dneska zfouklo víc. Snad už se to uklidní.

Čtvrtek 2. dubna 2015 v 19:05® jepice-zruseno

skwor> Já jel dneska ze Strakonic a cestou jsem viděl jeden kamion krásně zapasovanej do potoka mezi vrbičky. Snad se nikomu nic nestalo.

Čtvrtek 2. dubna 2015 ve 12:55® skwor
skwor

Podle počasí je čas vytáhnout pruty na dírky :-D

Pondělí 30. března 2015 v 0:17® CeP
CeP

regulus> si piš že jo. už z principu. páč kdybych zhebnul tak by to udělalo radost spoustě šmejdů a to já zase chci srát co to dá. :-D :-D
ale tudle už jsem měl na mále. skorem měsíc mně v noci píchalo pod žebrem. ani spát sem pořádně nemoh. pak najednou jako když utne. tak zatim dobrý. holt fajná konstelace hvězd. však i moja se chlubila že našla nějakou jehlici co dlouho hledala.

Tento příspěvek byl editován 30.3.2015 00:25:00 uživatelem CeP.
Neděle 29. března 2015 ve 20:34® regulus
regulus

CeP> co je ty strakonická kryso, jak žiješ???

Neděle 29. března 2015 ve 20:17® CeP
CeP

regulus> bodejď.. dyk my sme za tebe drželi smutek páč se proslýchalo že si natáh brka. člověk by se pomalu radoval a ty takhle! plantážníku!!

Neděle 29. března 2015 v 18:52® regulus
regulus

Tady to teda žije 8-(

Úterý 24. března 2015 ve 20:09® kubas
kubas

vagi> Holt je to celebrita :-) .

Úterý 24. března 2015 v 9:21® chj.rybar
chj.rybar

vagi> viděl jsem ho!!! :o)

Pondělí 23. března 2015 ve 21:39® Padis
Padis

Shrek> Mě vytáhl mladej v sobotu vypadalo to taky na zero.Nakonec chytl jednu plotičku.Ale fajn jsme si to užili. Jeho to naštěstí chytlo.