Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.428 příspěvků, z toho 128428 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 12. března 2015 ve 22:54® HaD
HaD

Draky> Máš u mě podběrák ;-)

Čtvrtek 12. března 2015 ve 21:39® Draky
Draky

David H.> Hned je ta nemoc znát na tvé aktivitě na webu. :-D

Čtvrtek 12. března 2015 ve 13:47® HaD
HaD

FInnnp> gratulace! Mě klátí chřipka :-D

Neděle 8. března 2015 v 0:36® regulus
regulus

sethy> jóóó korýtko … :-))

Sobota 7. března 2015 ve 22:02® sethy
sethy

Jooo brničko…

foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img112557.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2015/th-img112558.jpg
Sobota 7. března 2015 v 11:03® sethy
sethy

A tak si tady zijem :-)

Tento příspěvek byl editován 7.3.2015 10:13:26 uživatelem sethy.
foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img112537.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2015/th-img112538.jpg
Pátek 6. března 2015 ve 22:35® FInnnp

Tak jsem měl výročí.10 let na Chytej.cz

Sobota 21. února 2015 v 15:53® lovecsumcu
lovecsumcu

David H.> ahoj nemáš skušnosti nebo nějaké info o tyto prutech ahoj má někdo zkušenosti s pruty sportex carboflex NG 310cm jaký jsou vlastní někdo tento prut se sumcem vyskoušený napište dík do vzkazu

Pátek 13. února 2015 v 0:21® HaD
HaD

vokana> :-)

Úterý 10. února 2015 ve 13:04® BigMike

Myslím, že Lužnice se to nedotkne! Také si myslím, že spíš půjde hodně písku odtěžit ze dna, břehy jsou asi podružné. A rybkám to bude jen svědčit, pokud to tam nějakým únikem něčeho nevytráví. Já přesně v těch místech za závorou byl 25.12. a divil se, kdo odtěžuje les:) Tam bude ta velká zátočinka – potom.

Já osobně jsem Vlkovu poslední roky moc nedal – pár vycházek, jedna paní štika profesorka na popy a víc jsem o rybu pomalu nezavadil. Asi to tam od povodní 2002 neumím.)

Úterý 10. února 2015 v 11:28® vokana

David H.> tak musím říct, že tenhle projekt se tedy vydařil. určitě jsem za podobné revitalizace jako u Jordánu.

Pondělí 9. února 2015 v 18:48® Nils Master
Nils Master

BigMike> nebude pak tři roky kalná Lužnice z toho?

Pondělí 9. února 2015 v 18:12® HaD
HaD

BigMike> A ryby by mezitím mohly povyrůst :-)

Pondělí 9. února 2015 v 17:17® BigMike

Nyní a snad potom.

foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img112071.jpg
Pondělí 9. února 2015 v 15:49® Nils Master
Nils Master
Pondělí 9. února 2015 ve 13:14® BigMike

http://taborsky.denik.cz/…0150209.html

Neděle 8. února 2015 v 16:43® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

denyg>nahrada skody by se mela vztahovat na kazdeho chraneneho zivocicha jenz ti zpusobuje movitou skodu ,jelikoz neni mozno ho kuly ochrane majetku zlikvidovat ,musi skody vznikle jeho vyskytem uhradit stat !

Neděle 8. února 2015 v 15:26® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Vlastní (respektive ve správě) lesní jezírko jsem měl a vím, co to obnáší. Dokonce i vím, jak je to nepříjemné, když Tvoje vlastní ryby někdo odlovuje nebo Ti třeba zničí hráz. Bohužel, každá aktivita má svá rizika. Co jsem ale netušil je, že existují nějaký fondy na náhradu škody vzniklé zvířectvem. Proto jsem použil jako paralelu (snad to paralela je) vrabce, jejichž škodu Ti vážně asi nikdo neproplatí. Zajímalo by mě, jak je to financovaný – v rámci zakoupení povolenky samozřejmě přispívám na obnovu obsádky ve svazovejch revírech, ale co na soukromých? Pokud je to financovaný z veřejnejch peněz (rozpočty atd.), tak by tam měla být i rezerva třeba na škodu vzniklou ptactvem na soukromejch subjektech. Když to řeknu hodně nadneseně – je mi u prdele, když někde někomu vydra vyžírá soukromák, kde kterýmu nemám žádnej vztah, když mi vrabci, za který musí bejt někdo zodpovědnej, stejně jako za vydry, vyzobávají fasádu.

Jinak, povchrní žvásty typu „seš ještě mladej, nech si to do kantýny někde do školy“ nehodlám komentovat, je to pod moji úroveň. Jediný, co k tomu můžu napsat je, že dle pravopisných hrubek by Ti občasná návštěva školy neuškodila:) Ač je ta situace sebevíc nepříjemná, vylíváním zlosti na internetu opravdu nic nevyřešíš.

Neděle 8. února 2015 v 9:56® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

CeP> jo to je vono super diky moc uz sem panovi volal a jsme domluvený ;-)

Neděle 8. února 2015 v 0:01® CeP
CeP

Mr.Štikáč> Ano. To souhlasí. Český nadační fond pro vydru (Jižní Čechy) je nevládní nezisková organizace a nejsou jediní kdo to dělá. Tebe na Vysočinu bude zajímat spíš tohle asi: http://www.alkawildlife.eu/page.php?… Jak píše BigMike, dělá se to dvakrát do roka.

Sobota 7. února 2015 v 19:39® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

denyg> hrozne vtipny stema vrabcema ,ale ses jeste hosik mladej ,vono kdybys mel rybnik a tvoje ryby ti tam chodila vyzirat vydra ,ktera sezere 1kg ryb dene a spoustu jich porani a vystresuje ,mluvil bys jinak !!!!Vo kapry me nejde ty at si klidne dovizere je jich tam jen par ,ale mam tam candaty stiky jesetery vokouny ,uhore, veslonose ameryckyho atd ,vesmes sou to trofejni ryby ,a nejsou zrovna levny a lehce sehnatelny ,takze naky narazky na vrabce si nech vod cesty nebo pro kamarady v kantyne nekde ve skole ;-) Neprovozuju to za ucelem videlku jako soukromej revir ale podadamtam rybarske zavody pro deti ,a vsechno delam za svi nikdo me nic neda ,az na nakou tu pomoc zapivo a flasku !!!!Rybnik sem si poridil pro to ze si chci zachytat krasny ryby ,ktery sou na svazovkach vytluceny ,nemyslim klasiku kaprodromy!!!! A jednak je to koje oaza klidu kde mam fakt klid

Tento příspěvek byl editován 7.2.2015 18:47:30 uživatelem Mr.Štikáč.
Sobota 7. února 2015 v 18:59® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Určitě informuj, fakt by mě zajímalo, jak se řeší tyhle situace, myslíš, že na tohle je běžná pojistka krátká.....

Sobota 7. února 2015 v 18:58® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Takže když mi vrabec vyzobe fasádu, mám to uplatňovat jo?:D

Sobota 7. února 2015 v 18:44® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

Nebo vydri fond ????? V pondeli to du resit na urad ,tak budu prubezne informovat jak to de a nejde ,kdyby to v budoucnu nekdo taky resil

Sobota 7. února 2015 v 18:40® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

denyg> tak nekdo za ne je zodpovednej ne ???? Ja taky platim dane jako kazdej normalni clovek ,tak holt za tuhle potvoru musi taky nekdo platit zeby treba odbor zivotniho prostredi ????Kraj vysocina????

Sobota 7. února 2015 v 18:38® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

http://www.krajskelisty.cz/…nu-korun.htm

Sobota 7. února 2015 v 18:24® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Od koho chceš uplatňovat škodu?

Sobota 7. února 2015 v 15:48® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

BigMike> dik za info co bylo na fotkach ,predpokladam vohryzany ryby a vydri trus?????Jen se bojim ze sem za mnou prijede nekdo vobejde rybnik za zaplatim 3000 za posudek ,mrak casu v pr..ly a pak abych nedostal nakej dobnej a vydra chodila hodovat dal ,rybnik ma cca hektar

Sobota 7. února 2015 ve 14:40® BigMike

Mr.Štikáč> Je to za MO ČRS, nevím jak u soukromníků. Neznám podrobnosti, jen vím, že je s tím milion papírů, vše dělal předseda, pak přijela paní z toho fondu z Třeboně, obešli všechny revíry, dodali jsme hodně fotek… Ale je fakt, že jsme letos dostali 59.000,–! Myslím, že se to uplatňuje 1× za půl roku.

Tento příspěvek byl editován 7.2.2015 13:42:29 uživatelem BigMike.
Sobota 7. února 2015 ve 14:36® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

CeP> Ok ,nekde sem cetl ze posudek uz neprovadi takzvane stat ale znalci ze ,,,soukromeho sektoru ,,,