Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 11. srpna 2014 v 16:26® skwor
skwor

David H.> Dobře Ty! Taky jsem od něj něco měl, ale smazal jsem to bez čtení.

Pondělí 11. srpna 2014 v 15:54® HaD
HaD

LSR> Asi bych to dál nerozmazával. Stačí, že mě dotyčný bombarduje maily a pořád chce něco mazat. Tak jsem ho informoval, že když nedá pokoj, bude jeho zaměstnavatel informován, co dělá v pracovní době za státní prostředky.

Tento příspěvek byl editován 12.8.2014 15:38:58 uživatelem HaD.
Sobota 9. srpna 2014 ve 20:54® džigit

LSR> nevim co tym sleduješ,neře­šim,ale myslim, že už je to uzavřena kapitola! Psychopat,kery tu zrobil vzrůšo se svymi nicky neni a tim by to mohlo a mělo skončit

Sobota 9. srpna 2014 v 18:10® LSR

Chtěl bych se omluvit Jirkovi Kudličkovi z UPOL. Nevím, jestli měl nicky šmudla a marek.votava. Byly to mé domněnky stejně jako ztráta práce na UPOL. Tam evidentně pracuje dodnes. O jeho podmínečném odsouzení taktéž nevím a opět se jednalo o mé domněnky. Chtěl bych se mu tímto omluvit za jakékoliv nepříjemnosti, které to mohlo způsobit.

PS: Výrok byl z tohoto data – Pátek 1. srpna ve 13:05

Tento příspěvek byl editován 9.8.2014 18:12:15 uživatelem LSR.
Sobota 9. srpna 2014 v 0:22® rgb23
rgb23

Pánové, neválí se vám někde, po příbuzných nebo v šopách Jawa 550 typ PAŘEZ… Za rozumné peníze a odvoz se asi domluvíme:-)

Středa 6. srpna 2014 ve 13:58® Mysak1

jepice> Jj tak to je, pokud je medovina tvořena tzv. studenou cestou je její výroba trochu komplikovanější (zdlouhavější a náročnější na stálou teplotu) ale když se zadaří je kvalitní a taková jako „zdavá“. Jen se potom často stává že třeba po měsíci stažená v lahvích chutná ůplně jinak. A to je právě to příjemné-neustále degustovat. :-D

Středa 6. srpna 2014 ve 12:57® jepice-zruseno

Mysak1> Vloni jsem občasně ochutnával medovinu od včelařky a včelaře, tak ač ten samý materiál, neustále v tom něco probíhalo a pokaždý chutnala jinak. Vždycky dobře. Teda alespoň co si tak pamatuju :-D

Středa 6. srpna 2014 ve 12:56® HaD
HaD

Mysak1> jé, tak to se těším!!!

Středa 6. srpna 2014 v 11:57® OBr
OBr

Mysak1> po dvouletém „studiu“ různých materiálů bych to v případě včel poopravil na „sto včelařů, dvě stě názorů“ :-D Už se moc těším, až budeme studovat svoje vzorky, tam budou jen dva možné názory: „dobrý“ a „ještě lepší“ pivo

Středa 6. srpna 2014 v 11:21® Mysak1

David H.> Zkouším letos poprvé. Už kvasí. Když bude dobrá tak vemu. Když ne tak taky. :-D

Tento příspěvek byl editován 6.8.2014 11:22:05 uživatelem Mysak1.
Středa 6. srpna 2014 v 11:19® Mysak1

OBr> Na notýsek se vyprdni, sto lidí sto názorů. Včela ti sama „řekne“ co a jak. Mě učil včelařit děda ale nejvíc jsem se naučil od včel. Je to jak s rybama ,jen je potřeba koukat a zkoušet. :-)

Středa 6. srpna 2014 v 11:10® old monkey

Petula> Moc pěkná ryba, fakt.Gratuluju.:->

Tento příspěvek byl editován 6.8.2014 12:39:38 administrátorem HaD.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Středa 6. srpna 2014 v 10:10® OBr
OBr

David H.> ta snad bude až napřesrok, na letošní sraz namíchám silnější „zahřívací“ várku pivo

Středa 6. srpna 2014 v 9:59® HaD
HaD

OBr> Raději rovnou medovinku :-)) )

Středa 6. srpna 2014 v 9:56® OBr
OBr

Mysak1> dej to do velkejch uvozovek, letos jsem začal, takže mám zatím kulový. Do Jestřabek si beru notýsek na poznámky, plnou hlavu otázek a chmelový extrakt, abych mohl za cenné rady řádně „zaplatit“ v naturáliích 9-)

Středa 6. srpna 2014 v 8:43® Mysak1

OBr> Jo tak ty už včelaříš?! Tak vem do Jestřabek med ,uděláme degustační soutěž.pivo

Úterý 5. srpna 2014 ve 20:55® Petula
Petula

kakr> Však jen o to jde,nikdo nebrání nikomu chránit si svůj majetek,pokud jsou zákazy v pořádku,tudíž né na černo,tak ať to tam kasírují měšťáci či PČR,ale z rybolovem to nemá nic společného,takže RS nemůže za toto odebírat povolenku,jak jsem psal ještě nedávno jsme toto měli na SM v BP u každého druhého revíru a RS to zkoušela,ale narazila.

Úterý 5. srpna 2014 ve 20:40® kakr

Petula> Jsem to dohledal, je to nějaká pískovna ,kde se těží.Napadá mně jen jedno, je to požadavek vlastníka pískovny, by mu tam nedělali rybolovci bordel. Právní relavance zadržení povolenky je ovšem značně pofiderní.

Úterý 5. srpna 2014 ve 20:19® Petula
Petula

jepice> plácáš sice taky od cesty,ale to tu a tam včetně mně každý,ale onen kolega takřka nepřetržitě.:-)

Úterý 5. srpna 2014 ve 20:18® Petula
Petula

OBr> není zač :-)

Úterý 5. srpna 2014 ve 20:18® Petula
Petula

kakr> myslim,že tam datum je uvedené,ale můj příspěvek to nebyl.

Úterý 5. srpna 2014 v 17:47® OBr
OBr

Mysak1, džigit, Petula > díky pánové za dobré rady ohledně tý louky… kupodivu jste trefili hřebík na hlavičku, včelky tam už mám a i právě kvůli nim (a kvůli hezkému pocitu z funkční přírody) chci ten necelý hektar kopřiv a svízele trochu „vylepšit“.

Počítám s Vašimi dobrými radami do Jestřabek, připravím si notýsek s nadpisem: „Přirodě blízké hospodaření, vlídné ke včelám, motýlům a rybářům dobré vůle. Volům vstup zapovězen.“

…ještě bych potřeboval zalobovat u naší MO, ohledně vylepšení BP, ať to mám posichrované i z druhé strany :-D

Pondělí 4. srpna 2014 ve 20:36® jepice-zruseno

Petula> Já jsem nakonec vlastně rád, že jsi mě nenazval DEBILEM, jako kolegu níže. To si zaslouží pochvalu!

Pondělí 4. srpna 2014 ve 20:10® kakr

Petula> Kde se to objevilo? V BP platných pro letošní rok? To je pěkná pakárna. By mně zajímalo, jak by se k eventuálnímu zadržení povolenky za nedodržení zákazu vjezdu postavil úřad, kde se přestupek projednává.

Pondělí 4. srpna 2014 v 19:35® Petula
Petula

kakr> Zajímalo by mne,kdo tam ty značky osadil,kdo je schválil a jestli jsou zapsány na úřadě.Pokud toto vše není v zákonné normě,jsou tyto značky neplatné,přestupek nevymahatelný a ten kdo je tam osadil postižitelný.Pokud vše je v zákonné normě,tak porušení může řešit pouze MP a PČR nikoliv RS.

Pondělí 4. srpna 2014 v 19:32® ladamaj
ladamaj

kakr>prosím tě neber to jako nějakou urážku či poučení.Je spousta MO a každá má své povinnosti ale zde na severu když to vidím a vidím to na spoustě jiných svazech neoznačení revíru tak to nepovažuji za zrovna nejlepší řešení a ke všemu ti při kontrole odpoví že to nestačí dávat že to kradou jde jen o střípek jak se má rybář který tam přijede od jinud orientovat.Mohu ti říct že vím o spoustě vodách které nejsou označeny a takových to nedostatků je opravdu spousta,přivolaná PČR RS nic neřešila a odjela smutný.Nedovolil bych si tvrdit že jsou všichni stejní ale je spousta rybářů kteří se tímto jednáním setkalo ale myslím že zde se o tom mužem jen bavit a ne dohadovat,psát kde co je nebo se děje s tím zde nikdo nehneme.Ohledně spousty problémů zde na severu sem jednal i s SUS Kavou a nechtěj raději vědět jeho postup (žádný):-(( Nakonec sem rozprášil celou bandu pytláků na Nechranicích jela v tom RS i PČR obětoval sem tomu 2 roky a opuštění pronajatého pozemku zkrátka zákony jsou děravé jak cedník na nudle a to je problém.

Pondělí 4. srpna 2014 v 19:30® Petula
Petula

kakr> ať nemusíš listovat,tady je ten příspěvek

POZOR POZOR pro Litovel,Olomou­c,Šumperk a jejich okolí

revír 471 051

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vzhledem k osazení dopravních značek zakazujících vjezd na polní cesty zpřístupňující pískovnu Náklo, zejména ze strany od Březové, bude striktně od 1.8.2014 vymáháno dodržování ustanovení uvedené v popise revírů pro danou lokalitu, týkající se vjezdu a stání motorových vozidel mimo prostor kolem silnice Náklo -Lhota n/M. V případě, že RS při kontrolní činnosti zjistí porušení tohoto ustanovení, bude dotyčnému lovícímu ihned zadržena povolenka.

Pondělí 4. srpna 2014 v 19:19® Petula
Petula

kakr> nerozpoutal jsem nic,musíš se vrátit na začátek diskuze,kde zjistíš na co byla ne jen má reakce,že to došlo tak daleko,to už tak v diskuzích bývá.BP nepodceňuji pokud se v něm pojednává o tom,o čem má.Dva krát v životě jsem zažil snahu RS mi povolenku odebrat a to náznakem,kdy mně upozornili,že mé auto v zákazu je na odebrání povolenky,čelist jim vždy spadla,když jsem jim řekl,že za prvé je ten zákazt na černo bez kolaudace a zápisu na úřadu,tudíž neplatný a za druhé,že na to nemají právo.Je faktem,že si toho byli vědomi a více méně strašili,ale kolik je takových co už vážně povolenky odebrali.Takže pokud je v těch BP to co tam má být nevidím důvod to nerespektovat a řídit se tím,protože to má zákonnou normu a nezasahuje do jiných vyšších mocí.Pokud si tam ale někdo bude psát co se mu zlíbí jen aby lidi strašil,tomu se vždy budu bránit.

Pondělí 4. srpna 2014 v 19:02® kakr

Petula> Tak vidíš, rozpoutal jsi tu bouři ve sklenici vody. To, že je někde napsáno upozornění neznamená, že za ně budou zadržovány povolenky. A BP skutečně nejsou jen cár papíru, ale nedílná součást povolenky. Tak praví vyhláška.

Pondělí 4. srpna 2014 v 18:56® Petula
Petula

kakr> Pouze z doslechu a to z dob dávných,osobně né,ikdyž pokusy RS o tuto aktivitu jsem zaznamenal.