Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.428 příspěvků, z toho 128428 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 1. srpna 2014 ve 14:00® HaD
HaD

MrKos: děkuji za upozornění. Uživatel Boura i Marek.Votava vč. jejich všech příspěvků budou smazáni a dojde k blokaci známých IP adres. Vše jsme nyní s programátorem prověřili a skutečně se jednalo o stejného uživatele.

Omlouváme se všem za znepříjemnění pobytu na CHYTEJ.cz a v případě dalších podzření mne prosím informujte.

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:57® HaD
HaD

kakr> nejde o jednoho provaktéra. Myšleno obecně.

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:54® kakr

David H.> Možná je lepší "vyhodit jednoho provokatéra, než vypínat web. Ale je to tvůj byznys a Tvé rozhodnutí......

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:48® HaD
HaD

A dovolím si malou poznámku: vesměs jste dospělí lidé. A zřejmě vesměs i svéprávní. Trochu bych očekával, že se podle toho budete chovat. Pohlavkují se a za ručičku vodí dětičky do školky. Já vím, že to tu kdysi bylo. Ale já to fakt dělat nehodlám. To radši CHYTEJ.cz vypnu, než abych měl být nějakým drábem a vychovatelem.

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:46® džigit

Bigpista> kdepak a od keho? Já tu podlouhé době něco máznul,ale Tobě?!?

Tento příspěvek byl editován 1.8.2014 13:49:25 uživatelem džigit.
Pátek 1. srpna 2014 ve 13:45® HaD
HaD

MrKos> Pokud někdo vystupuje pod cizím jménem, tak to není v pořádku a vadí mi to. Pokud na to někdo upozorní a dokážeme zjistit, že to tak je, zakročíme. Pokud nikdo neupozorní, nemám věšteckou kouli, abych to zjistil. Já fakt těžko poznám, zda je Franta Kolínek Frantou Kolínkem, nebo Mark Votava Markem Votavou.

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:44® malamut
malamut

MrKos> no zrovna ten zmíněný vysíral hodně dlouho. Ale co, těším se až si v nedělí počtu a dovím se něco novýho :-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:43® džigit

David H.> šak já o osobních údajích nepsal ;-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:42® Bigpista
Bigpista

džigit> Teď koukám, že jsem si nedávno taky zasloužil ban :-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:42® malamut
malamut

skwor> začíná to bejt zajímavý, docela mě mrzí, že jedu do Verušic za Kácečem na Biojarmark :-) Kdyby ses chtěl přidat, odpo pojedem někde kolem Kladna nebo tam poblíž, klidně zavolej a vezmem tě, číslo mám v kartě :-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:42® HaD
HaD

džigit> Abychom lezli do osobních údajů, muselo by jít o práva jedince, trestný čin apod.

Pravidla diskuzí jsou trochu něco jiného. To, že jsou podobná pravidla na většině serverů a nedodržují se, je současná realita. Ono toho, co lidi nedodržují je snad víc, než toho co dodržují…

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:42® MrKos

malamut> jasně že ano, ale tam se to řešilo a admini se snažili s tím něco dělat… a většinou se to vyřešit nakonec podařilo i když to často nebylo ze dne na den

ono to prokazování duplicity není snadné

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:42® MrKos

malamut> jasně že ano, ale tam se to řešilo a admini se snažili s tím něco dělat… a většinou se to vyřešit nakonec podařilo i když to často nebylo ze dne na den

ono to prokazování duplicity není snadné

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:40® malamut
malamut

MrKos> pokud si dobře pamatuju, i u „konkurence“ docházelo k podobným excesům, třeba jouda známý jako Tovačovský spratek tam byl pod několika nicky a nic moc se nedělo.

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:40® skwor
skwor

David H.> Stejně by prudil dál, ten člověk tu očividně je jenom aby dělal problémy. Profil s MrKosovým jménem je 4 dny starý, takže z doby, kdy tu K. už prudil. To by sedělo.

Tento příspěvek byl editován 5.8.2014 12:36:48 administrátorem HaD.
Pátek 1. srpna 2014 ve 13:37® MrKos

David H.> áha, takže vám zde nevadí, když někdo vystupuje pod cizím jménem, vytváří si duplicitní nicky, povídá si sám se sebou a navíc lže? vy nemáte možnost kontrolovat IP adresu, duplicitu hesel atd? no tak to mi ještě chvíli povídej Davide

no nic, vyjádřil jsem co jsem vyjádřit chtěl a žijte zde dál v blažené nevědomosti … přijdu se podívat zase za rok, abych dodržel periodu mého přihlašování

v tom případě prosím nemazat vůbec nic, aby měl čtenář možnost si udělat úsudek…

Tento příspěvek byl editován 1.8.2014 13:37:58 uživatelem MrKos.
Pátek 1. srpna 2014 ve 13:37® džigit

David H.> Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy. Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze. Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy. Nepište do diskuze zprávy typu: „Máš osobku“, „jak jdou“, „je tu nějak mrtvo“ apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní. Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.

Myslíš tyhle? Tak na ty už tu docela dost lidí kašle :-((

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:36® HaD
HaD

skwor> To je v pořádku. Projdu IP adresy a pokud je shodná s bourou, smažu to a Boura dostane JEDINOU výstrahu. Pokud bude odlišná, tak nevím. Strpení…

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:34® skwor
skwor

David H.> Davide, na druhou stranu, MrKos se jenom brání. Boura si tady udělal profil na jeho jméno, bez toho aby se tu MrKos předtím ukazoval a nějak ho provokoval. Plně ho chápu, že se brání.

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:20® MrKos

karasek> a vystupovat jako někdo jiný, používat jeho jméno případně nick z jiné diskuze je v pořádku? z toho ti není na blití?

Pátek 1. srpna 2014 ve 13:04® Filo

džigit> Tohle je lepší jak detektivka:-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 12:50® džigit

začínám se bavit :-))

Pátek 1. srpna 2014 ve 12:45® MrKos

Marek.Votava> mohu vědět, pane kolego, proč používáš moje jméno a vydáváš se za někoho jiného? dobře vím, že jsi Šmudla007, alias Šmudla, alias xkudlik a že máš těch nicků celou řadu. Dokonce jsi přišel s novinkou Boura a děláš jako že ne, ale pořád jsi to ty.

Tento příspěvek byl editován 18.12.2014 20:21:53 administrátorem HaD.
Pátek 1. srpna 2014 ve 12:43® karasek
karasek

Možná jsem blbý,ale mě je z takových žalobníčků a detektivů spíš na blití.A nevím jestli si může někto dovolit bez svolení zveřejnit jeho osobní údaje.

Pátek 1. srpna 2014 ve 12:22® malamut
malamut

kubas> no nevím, prostě mi to připadá divný, já si taky nick snažím všude držet stejnej, pokud je to možné. Ale co, každýho věc, mě by hlavně nebavilo si pamatovat, jak kde jsem registrovanej.

Pátek 1. srpna 2014 v 11:58® kubas
kubas

malamut> Proč divný? Šmudla je zkrátka klasik :-) .

Tento příspěvek byl editován 18.12.2014 20:22:35 administrátorem HaD.
Pátek 1. srpna 2014 v 11:53® malamut
malamut

skwor> čágo, mě je moc divný, že si šmudla nenechal původní nick, jako by to udělal každej, a taky že jde po candátech najednou, pamatuju, že byl rád za každou slušnou ploťku a kapříka bral jako bonus a událost, dokonce i některý fotky jeho úlovků, byť mrtvých, ale kompletních, líbily, takový lovecký zátiší :-) Ale z Maťákovic sem přišlo celkem dost lidí, zřejmě svazák udělal nějakou čistku :-)

Pátek 1. srpna 2014 v 11:04® skwor
skwor

malamut> A počkej jak boura dostane od tchána, že leze na seznamky :-D

Marek.Votava> Palec nahoru!

Pátek 1. srpna 2014 v 10:45® malamut
malamut

Marek.Votava> tebe je tu i u konkurence škoda, měl bys bojovat s organisovaným zločinem.

Pátek 1. srpna 2014 v 0:50® Nils Master
Nils Master

ladaxxx> http://www.ceskaposta.cz/…ycejny-balik

do 100kč se vyjdeš hádám… Otázka je zda to pojistíš, nebo pošleš obyčejně… Obyčejně viz odkaz… s pojištěním to stojí 2× tolik tak nějak