Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.428 příspěvků, z toho 128428 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 1. srpna 2014 v 0:13® ladaxxx

Ahj mám dotaz kolik je cca poštovné za poslání 2 prutů 1,9m výška a váha 2kg? Dík za každou odp. :-)

Čtvrtek 31. července 2014 ve 22:14® HaD
HaD

OBr> goučkem

Čtvrtek 31. července 2014 v 19:17® OBr
OBr

David H.> čím jste fotili ty podvodní fotky v Norsku? ..jinak parádní obrázky a počasíčko na kajaky asi ideální(dle fotek)..

Čtvrtek 31. července 2014 ve 14:52® Bigpista
Bigpista

David H.> Hola, osobka…

Čtvrtek 31. července 2014 v 11:45® HaD
HaD

cigán> tak to je vážně těžký. Pokud není ochota, těžko něco dokazovat a získat zpět. Některý lidi jsou prostě svině. Je o to jen a jen o lidech. Já před dvěma lety zapomněl v peněženku u vstupu na stadion. Všechny doklady, asi 500 EUR apod. a když jsem jí za 5 hodin hledal, byla tam připravená a bez diskuze mi jí vrátili. Kdyby to byly svině, měl jsem kulový…

Čtvrtek 31. července 2014 v 11:10® lukino050505
lukino050505

cigán> No nevím, jestli by to v tomhle případě bylo něco platné, protože většina osob s luxusními auty má dlouhé prsty (známé na všech možných místech), ale vyzkoušet se má všechno. Pokud víš jejich SPZ zkusil bych se obrátit na nejbližší oddělení policie a poradil se s nimi.

Čtvrtek 31. července 2014 v 10:45® cigán

Čau kolegové.Jak by jste se zachovali v této situaci Vy? Zhruba už před rokem jsem vláčel na pískovně K. na olomoucku.U vody jsem potkal rybáře ,velké černé auto zajeté až u vody,měl s sebou nějaké děti,tak asi proto.Moc rybařině asi nerozuměl,ptal se mne na vláčení,na štiky jak se loví,co ve této vodě za ryby atd.Děcka lítali hlučně kolem.Pokecali jsme,poradil jsem mu a po chvíli rozhovoru jsem odešel na vedlejší místo a pokračoval v lovu.Tašku/Mi­vardi/ s nástrahama a rakeťákem jsem položil na zem a lovil.Odvedle za mnou přišla malá holčička a proutkem a nahazovala doleva doprava a docela mi zavazela,no co, děcko.Už jsem to chtěl zabalit a v tom mi zazvonil telefon a musel jsem řešit nějaký pracovní průšvih.Poodešel jsem,dítě bylo"nebezpečné" a po 10 minutách hovoru jsem sedl do auta a odjel. SAMOZŘEJMĚ bez tašky a podběráku.Jsem blb a debil.Přišel jsem na to až večer doma,hned volám kamaráda z G.ať se tam podívá.Po půl hodině volá Laďa,že tam taška není a prý,podle jeho kamaráda co seděl naproti ,ji vzali chlapi z velkého černého auta.Do prdele jsem vůl a můžu si za to sám.No,ale vzhledem k tomu,že v tašce krom desítek Rapal,Meppsek, smáčků, krabičky s 300 vlastními pstruh.muškami, byly také moje kompletní rybářské doklady ,tak jsem v koutku duše doufal ,že ASPOŇ doklady s povolenkama vrátí na adresu.Houno. Nic,taška,tak za 5000 a doklady do konce roku nikde.Dobře mi tak.
Předvčerejškem jdu na K.pískovnu vláčet a ejhle.Na stejném místě,stejná černá auta,stejnej chlap a na zemi u něho – taška Mivardi/mimochodem taška už před rokem nesehnatelná z důvodu dávného výprodeje/.Za­píral,koktal,nez­nal, nepamatoval,ne­vrátil. Měl obrovskou výhodu,měl tam bráchu -byli dva.Oba dva evidentně „socky“ ve velkejch drahejch autech.
Co by jste dělali Vy?Co s takovým hajzlem,který věděl komu nalezená věc patří.

Čtvrtek 31. července 2014 v 8:58® skwor
skwor

Hned se na to Z lovu kouká líp :->

Středa 30. července 2014 ve 22:52® HaD
HaD

spike> nájemce je kamarád. Ani nevím jak to ted je…

Středa 30. července 2014 ve 22:51® HaD
HaD

noba> tak treba zase bude lip :-)

Středa 30. července 2014 ve 21:52® noba
noba

David H.> nikdy jsem moc nepsal, ale vždy jsem si rád přečetl:-) Do Z lovu bych dával rád, ale bohužel není co.

Tento příspěvek byl editován 30.7.2014 21:55:14 uživatelem noba.
Středa 30. července 2014 ve 20:57® spike
spike

David H.> Smutný pohled na klubovku, bohužel stalo se. Vy to máte pořád v pronájmu ještě i když to je v tomto stavu?

Středa 30. července 2014 ve 20:45® HaD
HaD

OBr> budu doufat

Noba: za 12 mesicu jeden prispevek Z lovu. Nijak zvlast tomu nepomahas.

Středa 30. července 2014 v 19:45® noba
noba

Jak to tu tak pozoruju, tak mě to tu nějak přestává bavit. :-(( Přijde mi to tu jako ta klubovka. JO zlatej Martin Mošna:-)

Středa 30. července 2014 v 19:17® OBr
OBr

David H.> smutné… tam by se teď dělala krásně brigádička. Ale třeba to nucené „letnění“ k něčemu pomůže, jen aby to do té doby nezarostlo stromy.. my tady máme taky jeden kdysi pěknej rybníček, kde se místo candáta loví hříbky :-((

Středa 30. července 2014 v 18:24® Petula
Petula

David H.> tak to mění celou situaci,je to škoda.:-((

Středa 30. července 2014 v 18:23® HaD
HaD

džigit> pravidla se nijak neměnila.

Středa 30. července 2014 v 18:19® HaD
HaD

Marek.Votava> jaké fotografie a komu byly zcizeny? Konkrétně.

Středa 30. července 2014 v 18:19® HaD
HaD

Petula> To nejde. Rybník je v nájmu a dokud se majitel nerozhodne pro opravu, je to marný boj…

Středa 30. července 2014 v 18:15® Petula
Petula

David H.> Smutný pohled to je,ale určitě ne bezradný,jsem pro uspořádat akci pro obnovu této vody.Vím,že jsou zapotřebí finance,ale i několik dobrovolných párů ruk příjde vhod a nemalou částku ušetří

Středa 30. července 2014 v 18:13® HaD
HaD

Petula> bohužel její současný stav :-((

Středa 30. července 2014 v 18:00® Petula
Petula

David H.> co t jsou za fota?klubovka?

Středa 30. července 2014 v 17:55® HaD
HaD

Smutné :-((

Tento příspěvek byl editován 30.7.2014 18:14:24 uživatelem HaD.
foto/diskuze/vseobecna/2014/th-img108644.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2014/th-img108645.jpg
Středa 30. července 2014 v 17:48® Petula
Petula

džigit> myslím,že by se mohly zachovat,ať někdo nenapadne D.Havlíčka za cenzuru.Myslím,že objasnění je dostačující a jiní si třeba z toho vezmou příklad než započnou podobných akcí.:-)

Středa 30. července 2014 v 17:44® džigit

takže pokud se Ty příspěvky máznou,nikomu to vadit nebude ;-)

Středa 30. července 2014 v 17:40® Petula
Petula

Marek.Votava> Myslím,že se takový výsledek dal očekávat.

Středa 30. července 2014 v 17:24® revoke
revoke

FYI: Proběhla velká aktualizace zboží v bazaru

Středa 30. července 2014 v 16:19® OBr
OBr

Mysak1> to máš z toho, že se moc angažuješ, já jsem zticha a chodí mi akorát nabídky na prodlužování penisu a na setkání s nějakou Katarinou Ivanovnou ..jen teď nevím, na co odpovím dřív ;-)

Středa 30. července 2014 ve 14:47® skwor
skwor

Mysak1> O tchánovi mi něco psal, ale moc jsem to nečetl. Spíš zakecává to, že bych o něm mohl napsat víc věcí, než chce, aby se vědělo :-D

Středa 30. července 2014 ve 14:44® Mysak1

skwor> Jj. Taky tě zve na kafe s tchánem?