Chytej.cz

Ústí nad Labem

V diskuzi je 57.735 příspěvků, z toho 57735 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 12. dubna 2014 v 17:45profil byl smazán

ULPA> -:)Ale tam by kulomet potřeboval.Střílet po jedný neni efektivní -:)

Sobota 12. dubna 2014 v 17:20® pipa
pipa

Taky pěkný parmičky :-P :-P :-P

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106069.jpg
Sobota 12. dubna 2014 v 17:11® pipa
pipa
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106067.jpg
Sobota 12. dubna 2014 v 17:09® pipa
pipa

Tak co to je,já vím…

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106065.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106066.jpg
Sobota 12. dubna 2014 v 17:03® pipa
pipa

Mára+Vaclav: co takhle místo cedule,tam poslat lidi aby to skontrolovaly… ??!!!

Sobota 12. dubna 2014 v 11:49® sfox
sfox

ULPA> Pravda,ale uznej ,je to účiný.:-D :-D

Tento příspěvek byl editován 12.4.2014 11:50:07 uživatelem sfox.
Sobota 12. dubna 2014 v 7:13® ULPA
ULPA

P.M.> tvl. Snajpr nestřílí kulometem:-))

Pátek 11. dubna 2014 ve 21:25profil byl smazán

Vaclav III.> Ahoj.Návrh je to dobrej.Záleží jestli projde a jak se bude dodržovat. Já bych byl určitě pro.Ale už vidim jak známý postavičky a masny budou prchat s candošem domu bez zápisu a pojedou nanovo.Ale to bys musel udělat kolem Labe posedy a na každej dát snipera s kulometem,abys to ohlídal.Ale aspoň se něco děje a třeba se nějak ty prasárny omezí.

Pátek 11. dubna 2014 ve 14:14® 1Mara
1Mara

filip111> ty taky !! :-D

Pátek 11. dubna 2014 ve 12:49® filip111
filip111

cormoran> :-D

Pátek 11. dubna 2014 ve 12:47® 1Mara
1Mara

cormoran> zlom si nohu ! :-P

Pátek 11. dubna 2014 v 10:21® cormoran
cormoran

1Mara> Já bych ještě zakázal chytat na háčky, abychom hájeným parmám a podoustvím a celkově vlastně rybám, našim kámošům, nezpůsobobali bolest:-)

Taky bych hájil kapř. Jak obecnýho, tak říčního. Ale asi i lučního.

A nebo ještě líp. Hájil bych celou řeku a speciální povolenku bych vydával jen mně. A kdybys na mě byl hodnej, tak i Andrejce. Tobě ne, ty všechno sníš:-) :-)

Tento příspěvek byl editován 11.4.2014 10:26:13 uživatelem cormoran.
Pátek 11. dubna 2014 v 7:32® 1Mara
1Mara

Vaclav III.> Ohledně dravce to chválím, ještě bych zrušil ten nesmyslnej limit 7kg. ryb na den a dal bych jen 3kg. Celoroční hájení parmy, podoustve a osobně bych byl spokojenej rybář. Dobrá práce. ;-)

Pátek 11. dubna 2014 v 7:26® 1Mara
1Mara

P.M.> To ti věřím ;-)

Pátek 11. dubna 2014 v 6:50® Vaclav III.

P.M.> Ahoj Petře, chytat se může pouze v rybářském revíru a jde o vyznačení hranic.Na straně pravé cedule označující začátek rybářského revíru je,přímo naproti byla, tak tam bude insalována nová s nápisem ,,Začátek rybářského revíru ......Někdo tady volal po chráněné rybí oblasti, to není otázka pro mě.Každopádně by tak nemělo docházet k tomu,aby se z rohu zdi nahazovaly těžké nástrahy proti proudu pod výtok z rybího přechodu.Kolikrát jsem viděl zezhora z parkoviště, jak tam rybář nahazuje.Když jsem sešel dolů, všichni do jednoho zapírali a ještě žalovali co provádí druzí.Věř, a to se opakuji jde pouze o ryby,rybáři si nějaké finty třeba někde jinde najdou.Tak se možná stane , že bude časem objeveno další eldorádo.Aby tam nedocházelo k prasárnám – o to se RS postará. Vím, že to slušné rybáře postihne,ale na druhou stranu to přinese zlepšení podmínek pro život ryb v řece. Apropos – jak se Ti líbí myšlenka (schválený návrh ze schůze)o omezení v ponechaných dravých rybách (štika a candát) na 1 ks týdně a hájení okouna od 1.1. do 15.6. ?

Tento příspěvek byl editován 11.4.2014 06:50:43 uživatelem Vaclav III..
Pátek 11. dubna 2014 v 0:11profil byl smazán

1Mara> No tak to mě mrzí jestli kvůli mě odešel.Byl moje srdcovka…

A s těma zdymadlama je to teda jak?

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 16:49® 1Mara
1Mara

P.M.> ten se po posledním pokecu s tebou odregistroval :-)) EDIT : Ale najdeš ho na facebooku :-)

Tento příspěvek byl editován 10.4.2014 16:50:36 uživatelem 1Mara.
Čtvrtek 10. dubna 2014 v 16:25profil byl smazán

Takže zdymydla jsou pro chytání zavřený Václave?Hromada blekotů tady,ale nikde nemůžu najít,jestli už se tam nebude chytat.Řád jsem taky ještě neštudoval…

Jestli je tam stopka,tak to je dobře.Ty hovada co tam choděj podsekávat maj útrum.Akorát škoda pro normální rybáře no…

A kde je Piraňa?Jsem nervózní,když ho tu nevidim.Neroztrhal on náhodou registračku?Ovšem to by mě mrzelo.K Maťákovi za nim nemůžu a strašně rád jsem tady četl jeho moudra…

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 15:49® chosebaits
chosebaits

Vaclav III.> Nezavděčíš se nikdy.Nyní posloucháš proč je to zavřený a zanedlouho by si slyšel ,proč jste to nezavřeli už dříve.Myslím,že ti někteří říkají už nyní že je pomalu pozdě a že tento krok měl být udělán již dávno.Tak to přesně dopadla Želina. Né jen Želina!!!!!

Dokud si někteří neuvědomí ,že se neomezuje rybář jen tak,ale že se chrání populace ryb ,tak to bude v řiti vždy.

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 11:26® Kazan

Vaclav III.> asi tak, souhlas ;-)

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 11:19® Vaclav III.

Kazan> …moje řeč. Proč od vody odnést každou šupinu ? Jo karbanátkáři mají velikou spotřebu ryb.Kdyby si je udělali z cukety, nebo kapusty a vzali si jednu rybu na jídlo… ne to se musej tahat plné pytle. Ono je to ošidné, třeba si někdo řekne jsou to jenom plotice, nebo cejni. Když takové ryby odnesené od vody pro další reprodukci chybí, časem se to znatelně projeví.Jsem pro umírněné využití úlovku pro vlastní spotřebu.Ale aby existovali rybáři, kteří každé jaro vyhodili 50 zmražených kaprů do kompostu,nebo tací, co zásobují rybami vietnamská občerstvení, to mi hlava nebere. Takovou škodnou skutečně nemám rád.

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 9:18® Kazan

Vaclav III.> Občas si říkám že jsem měl štěstí že jsem ty doby zažil. Tuším minulý týden jsem měl debatu s jedním rybářem důchodcem od nás. Tak si povzdechl že každý rok měl 160–170 cejnů z Orlíka pro kočky, a teď že je nic, protože lidi si berou 20cejnů na karbanátky :-) Nic jsem na to neříkal, vysvětlovat že se i on zčásti podílel na zbytečném vybíjení fišek je v tomto případě marný. Lidem chybí soudnost v tom kolik toho vzít domů.

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 9:05® Vaclav III.

chosebaits> Ahoj, přesně tak. Mám v práci člověka, co jezdil kdysi dávno každé jaro na Želinu.V autě seděli čtyři a každý za vycházku plný vezírek plotic.Takhle 3 soboty po sobě a to už je ryb! Podobná situace byla v Ústí s parmama.Odnášely se jich pytle.Dobře si pamatuji hádky a vzrušené debaty kolem jejich hájení. Temné předpovědi se naplnily. Kormoráni a lidi a je po parmách.A to krátce po pádu totáče byly místa,kde nebyl problém chytit 4 parmy od 70 ti do 80 ti cm za večer.Dnes je ještě pár míst, kde jsou, ale kdyby se tenkrát reagovalo pružněji nebyl by úbytek velkých parem tak znatelný. Dnes když vidím rybáře a sotva mírovou parmičku velikosti většího rohlíku s krvavým květem na hlavě je mi strašně smutno,kam jsme to dopracovali…

Tento příspěvek byl editován 10.4.2014 09:06:23 uživatelem Vaclav III..
Čtvrtek 10. dubna 2014 v 8:27® Kazan

Vaclav III.> vím kde to je, zatím jsem tam ještě nebyl, braník není špatnej, na barák si ho bereme vždy celou basu.

Čtvrtek 10. dubna 2014 v 0:34® 1Mara
1Mara

chosebaits> To víš, já musím přichlebovat vždy, kde to je , jak bych to řekl tak nějak ....... ale ty mě rozumíš :-)

Středa 9. dubna 2014 v 17:50® 1maslo1
1maslo1

chosebaits> Kde jsou v Ústí zdymadla? A jestli jsou uzavřená, tak to vysvětluje, proč to tak málo teče.

Středa 9. dubna 2014 v 15:14® chosebaits
chosebaits

1Mara> Ty aby si se nepřidal:-) Ahoj.

Středa 9. dubna 2014 ve 14:20® chosebaits
chosebaits

Koukám ,že je tu slušné téma zdymadla.

Přátelé rybáři.Těm lidem co se zasadily o uzavření zdymadel můžete jen a jen tleskat.Sic nejsem pro samé zákazy,ale jsou místa kde to jinak nejde. Kdyby takovej zákaz platil před xx lety pod Želinským jezem ,tak dnes bych sledoval pod jezem mraky ryb ve tření.V pondělí jsem se tam byl podívat.Jediné co jsem viděl byla pěna na hladině a pak jen samotné dno.

Úterý 8. dubna 2014 v 7:08® Vaclav III.

Kazan> …to si nerozumíme,tady v té knajpě (vchod do objektu z boční uličky) teče pokud se nemýlím Braník.Svojí vnitřní atmosférou se od tebou zmiňované liší jako kapr od úhoře.Tahle je taková alternativní…

Úterý 8. dubna 2014 v 6:59® Vaclav III.

Brendy> Zdravím,máte pravdu ale…co si představujete pod pojmem nekompromisní kontrola…Ono každá kontrola musí probíhat v mezích zákona.A jestliže se tam RS objeví 2× až 3× denně pořád nemusí zachytit vše. A s těmi následnými tresty je už situace jiná.Zadržené povolenky se posílají na SÚS ČRS Ústí nad Labem,hlášenky o přestupku příslušné MO provinivšího se rybáře.Takže domovská MO pošle SÚS vyrozumění o výši postihu(doba odnětí povolenky)a po uplynutí disciplinárního trestu pošle povolenku přímo rybáři.Takže se nemůže stát, že jakýsi kamarád funkcionář vrátí zadrženou povolenku rybáři , který se provinil za dva dny. Takže asi tak.