Chytej.cz

Ústí nad Labem

V diskuzi je 57.735 příspěvků, z toho 57735 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 20. května 2014 v 18:53® olda
olda

1maslo1>Ahoj. Protože když se začne vláčet,tak je Labe ouplně bez života:-) ,do 16.6 řádí a pak asi ujedou do Děčína.:-D

Úterý 20. května 2014 v 17:13® 1maslo1
1maslo1

Jé, já tam frknul popis bez gifu. Pardon. Olda – nerozumím, proč klid?

Úterý 20. května 2014 v 15:32® olda
olda

Boleni už slušně mlátí u břehu,16.6 bude klid :-D

Pondělí 19. května 2014 v 15:31® 1maslo1
1maslo1

Mrskač

Tento příspěvek byl editován 19.5.2014 15:31:58 uživatelem 1maslo1.
Pondělí 19. května 2014 v 9:26® cormoran
cormoran

chosebaits> Čo bolo včera, nebývá dnes. Dneska už je o metr víc, než včera. Teď už to zase vypadá jako řeka:-)

Pondělí 19. května 2014 v 9:25® cormoran
cormoran

olda> Když to takhle půjde dál, tak bude mít fyzičku jak Kličko ve vrcholný formě:-))

Pondělí 19. května 2014 v 8:14® chosebaits
chosebaits

cormoran> To jsem letos chtěl zajít na ryby na pořádnou řeku a ona už není.Takové potoky tu máme taky.

PS-Koukám,že jste stále nespokojeni.Když je málo remcáte a když je vody dost tak stavíte hráze:-D

Pondělí 19. května 2014 v 8:07® olda
olda

cormoran> To nevím,říkal ale že je to hezká práce.:-)

Pondělí 19. května 2014 v 7:59® cormoran
cormoran

olda> Zdar a sílu. Už zase? To je musí snad dělat na kšeft:-D

Pondělí 19. května 2014 v 7:51® olda
olda

cormoran> Ahoj,on dělá děti,nemá čas.:-D

Pondělí 19. května 2014 v 7:21® cormoran
cormoran

Honzo Blůšárků, kde jsi?

:-)
Neděle 18. května 2014 ve 13:01® cormoran
cormoran

chosebaits> Čéče, to je takovej letošní standart. Teď už to jde, ale v zimě bylo dost těžký najít si někde rybu. Víc vody bylo v podstatě jen v korytě, nebo na všem známých místech, kde byla hlava ne hlavě.

Snad teď jak prší, tak se to aspoň trochu zvedne.

Neděle 18. května 2014 ve 12:59® cormoran
cormoran

Vaclav III.> Ahoj. Jo, o tom jsem slyšel. Hodně lidí často volá po rybářský stráži, že se mají zvednout kontroly a podobný. Jenže, jak sám víš, co tam ta RS zmůže? Když uvidí chlapíka mrskat pilkr do vody, tak ho může jen zkontrolovat a maximálně mu sdělit svůj názor na tuto nástrahu. Nic víc. RS by tam musela být nepřetržitě v kuse, aby byla svědkem nějakýho toho průseru a to přeci nejde. Mám takovej pocit, že dřív bylo v řádu jasně napsáno, že podseknutá ryba musí být vrácena vodě. Dneska to tam už není, což je škoda. Na tom by se tam loni dalo uhnat pár lidí, kteří si jen chodili pro tolstolobiky namačkaný v tišině mezi proudy.

Tento příspěvek byl editován 18.5.2014 12:59:53 uživatelem cormoran.
Neděle 18. května 2014 ve 12:42® pipa
pipa

1Mara> Ahoj Puclíku pivo a je to sraz CHYTEJ nebo MRKU .?

Sobota 17. května 2014 ve 20:04® chosebaits
chosebaits

Vaclav III.> Třeba jsme blázni?? Někomu hold staší hromada šupináčů o prumněrné váze 0,9 až 1,1 kg.

Sobota 17. května 2014 v 17:05® Vaclav III.

chosebaits> Souhlasím a sám víš,jaký proces obsahuje každá změna do rybářského řádu, potažmo do soupisu revírů. Něco Ti povím, byl jsem čtrnáct dní na dovolené na jihu Moravy na Dyji pod Novými Mlýny.Do tak nádherné přírody přišel zákon opravdu pěšky.Nechápu,jak je to vůbec možné, aby v zákazech vjezdu a chko bylo na 3km řeky cca 100 bivaků,sta­nů,modrých plachet,hřebíků ve stromech a aut jezdících po kvetoucích loukách,opravdu tam to mají totálně na háku.Je to už Balkán…

Sobota 17. května 2014 v 16:00® chosebaits
chosebaits

cormoran> Myslím,že si rozumíme. Dokud to nebude v rř tak tě každej pošle do .....,ale skutečný rybář to asi bude brát jako hotovou věc a nepujde tam. Byl jsem ti ve čtvrtek v Ustí a tomu potoku co tam teče se stále říká Labe??Nějak moc málo vody??

Sobota 17. května 2014 v 15:54® chosebaits
chosebaits

1Mara> Nechme to bejt a těma klobásama dostaneš :-D

Sobota 17. května 2014 v 15:39® Vaclav III.

cormoran> Ahoj, máš pravdu,kdyby nebylo šmejdů,nebylo by co řešit.Podobné věci by se nemusely vůbec stávat.Věc už došla tak daleko, že někteří frajeři to házeli u plotu z rohu zdi proti proudu na úroveň vyústění rybího přechodu. No jakou nástrahou asi do toho silného proudu.....nebo frajeři, co si zajedou člunem až pod přehradu.Ti z lodí ukazují vztyčené prostředníky a ti ze břehu se tváří jako svatouškové.A tahle situace mě fakt vadí,vadí mi , že ryby nemají kousek řeky tak říkajíc ,,pro sebe,,všude po nich musí někdo jít.Také mi vadí, že na zákazy doplácejí slušní rybáři, kteří tam chodí, ti si to opravdu nezaslouží.Tak jsk to tedy chcete řešit.RS tam stálé služby držet nemůže.Jedno nekonvenční řešení existuje,ale o tom se zde zmiňovat nemohu…

Sobota 17. května 2014 ve 13:19® cormoran
cormoran

chosebaits> Já vím, jak to myslíš. Dávám Ti v tom za pravdu, vždycky si všechno poserou lidi. Byť o tom lokálně nejsem přesvědčenej stoprocentně, ale většinou to taky tak vnímám.

Prvotně jsem reagoval na Oldovo příspěvek, ve kterým upozorňoval rybáře na problémy, který by mohly nastat. A protože vím, že na to místo chodí i lidi, který se nebojím rybářema nazvat, tak jsem to chtěl uvést tak, jak si myslím, že by to mělo ofiko bejt. Právě tihle rybáři budou ceduli s klidem respektovat, ale verbeš, která tam chodí, ji bude mít stejně v p**i, protože vědí, že jsou nepostihnutelní. Tohle je téma, o kterým se u vody mluvilo celej podzim. Ani ty masny, co neumí zdánlivě do pěti napočítat, nejsou úplně blbý.

Co se týče netu, tak myslím, že tam nic není. Koukal jsem jen na stránky MO Ústí nad Labem a na stránky ČRS.

Sobota 17. května 2014 ve 12:30® 1Mara
1Mara

Flid> Pošlu ti to do osobky :-)

Sobota 17. května 2014 ve 12:18® Flid
Flid

1Mara> Dobrý den kamaráde :-D to jsem rád, že si upřel i svou pozornost na strejdu Flida. Jaký to je termín?

Sobota 17. května 2014 ve 12:15® 1Mara
1Mara

Flid> Bude sraz , pojedeš ? :-)

Sobota 17. května 2014 v 9:22® Flid
Flid

olda> Děkuji ti draku :-D

nekdo zase doporučil http://www.denbraven.cz/…5-cz403.html

to není zase tak špatný.

červená vazelina prý je schopná poškodit prachovku atd…

stejně nejlepší byl(je) stejně ten olejíček na staré šicí stroje.

Tento příspěvek byl editován 17.5.2014 09:26:41 uživatelem Flid.
Sobota 17. května 2014 v 8:09® olda
olda

Flid> http://www.panoil.cz/…-vazelina-p3

http://www.kutil.eu/…a2-250g.html

Já dávám toto a bez problému.

Tento příspěvek byl editován 17.5.2014 08:12:59 uživatelem olda.
Sobota 17. května 2014 v 0:14® 1Mara
1Mara

Vaclav III.> A tady bude hůř, takovéhle věci, se měli řešit hned u zrodu problému, to mluvím všeobecně. Třeba Parma, okoun, štika, hájené úseky, zimování ryb. Vždyť se tady o tom bavíme x let , ale páni nahoře neslyší, nevidí, neznají, nechtějí ani znát , mě to přijde , že je to ani zdaleka nezajímá !! mám i pcit, jakoby oni nebyli nikdy u vody , vem si jen nesmysl 7kg.ryb denně si ponechat od vody ?? To je to, proč ta voda začíná být prázdná, rybářů přibývá jak hadů v lese , ale za jakých podmínek a znalostí ?? To je k pláči. Nerozeznaj dravce od bílé ryby , zajímá je jen ryba, co se jim pověsí na háček , jaká, druh, kolikrát hájení a atd. neví. Takže tohle je dle mého velikej kámen úrazu a pak se nemůžem divit, že ryba z vody mizí a další ani nedoroste. Zlaté Labe, když mělo každou chvilku jinou barvu a smrdělo na sto honů ! :-((

Pátek 16. května 2014 ve 23:58® Vaclav III.

Ahoj všem, po delší době jsem nakoukl a..nestačím se divit.Nebudu to komentovat každý vymýšlí, jak by co měli dělat ostatní.Co začít u sebe,pak bych o osud ryb v řece obavy neměl.Když to takhle půjde dál, za pár let bude v řece hovno.Vše pokazí jen a jen lidi.Myslím, že už je zbytečné se k tomu vyjadřovat.Lidská blbost nezná mezí,je věčná a stále březí.

Pátek 16. května 2014 ve 23:52® 1Mara
1Mara

chosebaits> Pepíno , nepleť prosímtě jablka s hruškami , tady se jedná o Labe a né o Ohře. Dále , jak bylo psáno a i sám cormoš to psal, když se udělala vyjimka , lidi si to mohlyx přečíst na stránkách ČRS , ale tady nic psaného není a 98% rybářů nemají internet a nebo ho vůbec nenavštěvují, nemůžeš tenhle problém takhle brát ! .-) Sice ti rozumím , ale lidi, co čekají na tu tvou vijímku, na chytání nonstop, tak sledují internet a mají telefóny na své známí, lidi co nesledují internet a půjdou normálně k vodě si zachytat dle RŘ , tak neví, že tam nastala nějaká zmněna. Tak a už dost, ať se o tohle postará SUS Ústí a laskavě , když už udělali zmněnu , tak ať jí laskavě zanesou i do řádů, a pak můžou po někom vymáhat nějaké právo a atd. Jinak , na srazu ti to vysvětlím ,už teď mě za to že ti odepisuji dlužíš min. tři klobásky :-))

Pátek 16. května 2014 ve 21:28® filip111
filip111

Flid> :-D DDD

Pátek 16. května 2014 v 16:52® chosebaits
chosebaits

cormoran> Ahoj. Však já také nejsem až tak pro zákazy.Podívej na Želinu.Nic se nedělalo a začalo se dělat až s křížkem po funuse. Kdo za to muže???? Samotní rybáři co tu vodu drancovaly či uživatel revíru který neudělal včasný zásah proti drancování?

O tom zákazu nic na netu není??? NEKOUKAL JSEM

Tento příspěvek byl editován 16.5.2014 16:54:47 uživatelem chosebaits.