Chytej.cz

Ústí nad Labem

V diskuzi je 57.735 příspěvků, z toho 57735 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 30. srpna 2014 ve 20:18® pipa
pipa

1Mara> no spíš od tebe :-D :-D :-D

Sobota 30. srpna 2014 v 18:36® 1Mara
1Mara

pipa> od tebe se ani nic jiného čekat nedalo ...........

Sobota 30. srpna 2014 v 16:40® pipa
pipa

Trochu se spletl… ale potešil…

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img109255.jpg
Sobota 30. srpna 2014 v 16:03® pipa
pipa

1Mara> Ty jsi dobrá masařka Marečku…Vid..

Pátek 29. srpna 2014 v 17:12® sseda
sseda

olda> návnady jsem myslel ruzne prichute, pelety atd. Masivní krmení ted nema cenu když nezerou.Kdyz přijde zaber tak se přihodí.

Pátek 29. srpna 2014 v 16:52® olda
olda

sseda>/ návnat tři prdele a ono nic/,tak něco jiného píšeš,ale to je jedno.Já se učím muškařit,takže kapr nic,ale když jsem chodil tak od zdymadel nahoru můžeš až k Libochovanům.Já si myslím že tam kam zalezeš,když budou mít chuť tak by jsi nachytat měl.

Pátek 29. srpna 2014 v 16:33® sseda
sseda

olda> masivne nekrmim. Max 4–6 kouli kdyz nezerou. Ani cejni nejdou :-) Kam chodíte vy na Labe? Nemyslím tim konkrétní mista ;-)

Pátek 29. srpna 2014 v 15:15® rabbit
rabbit

olda> někdo musí ty ryby krmit, když ty jsi skrblík :-)

Pátek 29. srpna 2014 ve 14:49® olda
olda

sseda> Ahoj,kaprař nejsem,ale myslím že čas kaprů na Labi přijde až v září,já to vždy tak měl.Jinak si myslím když ryby nejsou aktivní(žravé),tak je vcelku kontraproduktivní tam sypat mraky návnady.

Pátek 29. srpna 2014 v 11:26® sseda
sseda

teďka je nějak to labe mrtvé … dvě výpravy na labe(brná) a pouze jeden cejn… od zdamadel nahoru žádný kapři nic ..... a to i zakrmujeme denně,návnat tři prdele a ono nic :-D

jak jste na tom vy pánové ?

Pátek 29. srpna 2014 v 9:52® olda
olda

Ústecký pokec je boží.Když se tu nikdo nehádá,tak je tu celkem mrtvo.:-1

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:50® chosebaits
chosebaits

olda>To je zase kapitola číslo dvě:-D

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:38® olda
olda

chosebaits> No jó,ale každý není šikovný jako ty.

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:37® olda
olda

Jsem zapoměl,vy dva ,mazejte makat,budou přidávat na starobní.Tak at je z čeho.:-)

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:35® chosebaits
chosebaits

V pátek jsem tu psal o změně vzduchu a co to dělá s rybáři a že by bylo dobré jít na ryby. .Kdyby jste šli k vodě tak jsme mohli kecat třeba o rybách . Já byl raději na rybách a bylo z toho hned 5 (slovy pět)sumců.

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:34® olda
olda

1Mara> Broskev štavnatá dobrá,já ještě začnu otravovat babču.

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:33® olda
olda

timbab> Slunečno,občas zataženo.:-D :-D Víš co se říká:co se škorpívá,to se rádo mívá.

Pondělí 25. srpna 2014 v 10:11® timbab
timbab

olda> A nám budeš říkat, že se nedokážeme sejít. a koukni, jak to vypadá tady :-))

Pondělí 25. srpna 2014 v 9:16® 1Mara
1Mara

olda> Co broskev , to by šlo ? Jinak Andy už něco pro tebe má :-)

Pondělí 25. srpna 2014 v 8:59® olda
olda

cormoran> Pane rybáři vulgarity na veřejnost nepatří.Píča je hezká,ale vulgární.Nabízím alternativy,va­gina,buchta,pu­lina atd.

Neděle 24. srpna 2014 ve 23:28® bruny

rabbit> To máš pravdu, protože takovým rybářům bych nejratši trojhákem prošil jedny obzvlášť citlivé místa.

Neděle 24. srpna 2014 ve 23:09® rabbit
rabbit

bruny> toho neber vážně, je to jen prudič :-)

Neděle 24. srpna 2014 ve 20:34® bruny

pétr tluchoř> Jak můžeš napsat jsou to jen ryby berte co unesete. Když budou všichni masáci jako ty tak co pak mi ostaní rybáři který chytají pro zábavu a potěšení budem chytat. Jako když si rybář vezme jednu nebo dvě ryby když si chce trochu změnit jídelníček tak proč ne ale brát rybu každou co chytnu tak to fakt ne. Podle toho co píšeš patříš mezi rybáře co nedokážou pustit ani čudlu a viděl jsem rybáře co nedodržují ani dva kapry tak doufám že aspoň k těmto nepatříš.

Neděle 24. srpna 2014 ve 20:11® cormoran
cormoran

1Mara> Já se k těm hovnům vyjadřovat nebudu. Mám je v píči stejně jako celou tu vaší diskuzi tady dole.

Obrázek jsi si už stejně a jak to vidíš jsi napsal.

Sobota 23. srpna 2014 ve 12:44® Flid
Flid

olda> Nevadí,stejně si tě rád připomenu :-D

Sobota 23. srpna 2014 v 11:22® olda
olda

Flid> O nic jsi nepřišel,páchnu pořád stejně.

Sobota 23. srpna 2014 v 10:39® Flid
Flid

olda> Někdy musíme zajít,už je to dlouho co jsem tě cítil :-D

Sobota 23. srpna 2014 v 8:36@ hlinomaz huí

Taková láska byla mezi váma a nakonec jste se oba ukázali v tom pravém.Jeden masí druhej vlastní Labe :-D

P.M. jestli tě sumci sexuálně uspokojují jeď na Ebro, tady je potřeba trestné výpravy na ně aby nelikvidovali tuny ryb.

Gut apetit jen jim dej do kebulí, ale fleky se škemraj :-)

Pátek 22. srpna 2014 ve 21:18@ pétr tluchoř

Já Vás nechápu ani jednoho. Jsou to jen ryby. Od jak živa se brali, žrali a žrát budou. Jen ať každej bere co unese. Jsou to jen ryby a proberte se. Maso forever. Pééétr pomazánka.

Pátek 22. srpna 2014 v 17:33profil byl smazán

hering> No nečekal jsem po tvym poslednim postu rozumnou odpověď,ale vidim že jsem se splet.Tohle beru jako argument a rozumnou odpověď a ne blábol. U tebe to třeba tak se sumčíma miminama je ale kam jezdim já to tak neni.Jinou rybu už ani nechytám a proto to možná to tak hrotim a má pro mě cenu jako třeba pro někoho kapr.Každej to holt máme jinak nastavený.Já nikdy nebyl proti si věci vyřikat z očí do očí. Tady to plácání písmenek kolikrát vyzní jinak,než by vyznělo v reálu.Tvůj zápis v 8:26 vyzněl jako když slyšim starý struktury u kačáku když se baví že sumec nemá ve vodě co dělat a hned ho hodit do kopřiv.Proto jsem tak reagoval. To co jsi napsal beru jako argument i když jak řikám,tam kam jezdim já tomu tak není.Zdar Petr