Chytej.cz

Ústí nad Labem

V diskuzi je 57.735 příspěvků, z toho 57735 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 22. srpna 2014 v 17:06® hering
hering

P.M.> Tak třeba proto,že sumec ani zdaleka není ohrožená ryba a to už vůbec né v Labi.Neříkám,že je přemnožený,ale nad únosnou hranicí počtu ryb na hektar vodní plochy rozhodně ano.Navíc je to lehce doplnitelná ryba a násady sumce je na trhu přetlak.Když už jsme u těch sumců.Myslíš,že je normální,že kam na Labi vlezu s rousnicí chytím v ouplavu od tří do klidně šesti ks sumce v rozmezí 30 – 60cm za hodinu lovu? Asi né. Je to už otravné. Musím si tzv. flek vyčistit od těchto žroutů aby měla i jiná ryba šanci se k mojí rousnici dostat.Nevím kde lovíš a ani mě to nezajímá. Tuto zkušenost mám na Labi kde lovím já. Srovnávání s mníkem je tak trochu od věci neb je rozdíl si ponechat mírovou nehájenou rybu a rybu chráněnou zákonem. Až bude mník jednou na stejné úrovni ochrany jako sumec a budu ho lovit jako ty sumce v každém ouplavu ať se klidně bere.Mě to vadit nebude.

To co máte mezi sebou a jistě víš o které lidičky se jedná je vaše věc. Do toho se zapojovat nebudu.

Můžem si spoustu věcí vyříkat z očí do očí.Já se toho nestraním. Zdar

Tento příspěvek byl editován 22.8.2014 17:10:29 uživatelem hering.
Pátek 22. srpna 2014 v 17:02® feederman
feederman

Tak mi už řekněte o jaká místa jde prosím, chci se tam jet také podívat, ale nesmím trhat, to by mě nas..lo. :o))) Kde je Olda??

Pátek 22. srpna 2014 ve 12:41profil byl smazán

línka> A víš co…zůstanem u toho že vlastně máte pravdu a jste ty nej. K tomu abych vám napsal co mě nasralo a co se mi nelíbilo bych musel bejt konkrétní a nebudu vás tu prasit a kydat tady nějaký neaktuální věci.To se po netu nedá a myslim,že ani nehodí a nejsem na to dost podlej. Laskavě si ale uvědomte že jsem nikoho proti nikomu neštval a zjistěte si fakta.Jak je vidět podle Márovo reakce a podle tvojí a co jsem i za poslední dobu vycejtil tak jsem vám dlouho ležel v žaludku a teď to prasklo.Nejsem první myslim komu se něco nelíbilo a nevydržel držet hubu.(zase bych musel jmenovat).Každej holt máme v rybařině jiný hodnoty

Pátek 22. srpna 2014 ve 12:14profil byl smazán

línka> K tomu abych tebe urazil se tady snižovat nebudu a nevšimnul jsem si,že bych psal něco že nějakej flek je můj,nebo náš… To,že jste si vsugerovali do palice,že někoho proti někomu tady štvu je váš problém.Nesmysly jako že kvůli mě s Márou někdo nejezdí na ryby a že jsem mu poradil aby odešel z tý vaší diskuze jsou směšný.Výplod mdlého rozumu. Navíc jsem nemyslel jen sumce,ale všeobecně ten váš styl.Máš pravdu…taky jsem měl o vás jiný mínéní.Ale jak to je s tou vodou a vínem už jsem Márovi taky jednou psal.

Pátek 22. srpna 2014 v 11:12® línka
línka

P.M.> Jsi ubožák. Radši napiš odkud až kam jsou ty vaše místa, aby jsme vám tam náhodou nemasili sumce, zřejmě je bereš jako členy rodiny. Letos jsme byli na sumcích třikrát a tomu říkáš, že někomu lezeme na fleky, kde to bere? Divím se, že si nás minule vůbec pozdravil, když jsme takový masařky. Měla jsem o tobě jiné mínění.

Pátek 22. srpna 2014 v 10:49profil byl smazán

chosebaits> souhlasim :-) Konečně rozumný slovo

Pátek 22. srpna 2014 v 10:40® chosebaits
chosebaits

Změna tlaku vzduchu dělá své i s rybářema a co teprv s rybama:-) . Prďte na to a mazejte raději k vodě.

Pátek 22. srpna 2014 v 9:03profil byl smazán

hering> Ok…tak mi ještě ty chytráku vysvětli proč je dobře že ho vzal.Samozřejmě má na to nárok o tom žádná jen mi vysvětli proč je to dobře.Kdybych zprasil třeba mníka tak je to taky dobře? Každej to vidíme asi trochu jinak

Pátek 22. srpna 2014 v 8:51® hering
hering

P.M.> Tak hele,řešíš si tu něco ve veřejně přistupném fóru a já si můžu reagovat jak chci! Takže si s tím běžte třeba na náměstí a já se do toho plést nebudu to za prvé. Za druhé si to po sobě přečti ještě jednou. Hlavně tu pasáž o tom,že to odsral nějakej sumec. Nestrkej mi do huby něco o žraní cejnů a přemnožení sumců,názore!

Pátek 22. srpna 2014 v 8:48profil byl smazán

hering> jestli myslíš toho sumce ze pstruhovky,tak o tom se tu nebavim.Ani o tom co si kdo pro svojí potřebu odnese Šlo tu o něco jinýho ale neznáš souvislosti.Chá­pu…jste kámoši a když se jeden druhýho zastane tak je to cajk,ale nevíš o co jde.Do podrobna to tu rozebírat nebudu.Nechci nikomu brát iluze.Kdo zná stav věci tak ten ví svoje… Zdar

Pátek 22. srpna 2014 v 8:31profil byl smazán

hering> Já tu nebrečim nad sumcem a tohle neni tvoje starost.Já vim…sumci vám žerou cejny tak je potřeba je vybít. Další rozumnej názor.Oni jsou vlastně přemnožený.Já zapoměl.

Pátek 22. srpna 2014 v 8:26® hering
hering

P.M.> Co tady brečíš nad sumcem? Udělal jen dobře že ho vzal.

Pátek 22. srpna 2014 v 8:19® feederman
feederman

Ahoj bando, tady se voda vaří.

Pátek 22. srpna 2014 v 7:31® Vaclav III.

1Mara> Ahoj, Petrovi jsem říkal o místě stejně, jako Tobě,nemám problém s lidmi, co si od vody odnesou jen minimální množství ryb.Kam kdo chodí je každého věc.Nechci být rozhodčím nějakých sporů, řešit takové věci je opravdu škoda času.Osobně si nová místa vyhledávám sám a mám radost , když fungují.Na jedno takové zrovna jdu…a není to to dojebané místo pod silnicí…ryb tam ubylo, nikdo tam moc ryby vodě nevrací.

Pátek 22. srpna 2014 v 5:53profil byl smazán

1Mara> Jestli sis nevšimnul tak jsem nikoho třetího do tohohle sporu nezatahoval a o nikom tady nepsal konkrétně. Hezky sis tu postěžoval,ale bohužel je to samej blábol.Je mi uplně prdel kdo s kym chytá a nikoho jsem neverboval aby se odhlásil z nějakýho privátu aby se s tebou nebavil nebo s tebou přestal chodit na ryby.To jsi uplně vedle. Na místo jezdíš jak píšeš od malička tak nechápu proč jsi potřeboval vědět tak nutně kde chytáme.Nechápu. Co máš s Pípou je mi buřt,ale zásadní věc je ta,že nikoho proti nikomu neverbuju.Každej je dospělej a každej ať si dělá co chce. Jestli se někdo odhlásil z tvýho privátu na mrku,kterym ty tak žiješ,tak je to jeho věc a vůbec mě nezajímá kvůli komu a proč to udělal,natož aby se odhlašoval kvůli mě,když tam navíc vůbec nejsem.Já internet k tomu abych věděl kam na ryby nepotřebuju…

Pátek 22. srpna 2014 v 0:27® 1Mara
1Mara

P.M.> Už jednou jsi mě tady veřejně obvinil z podsekávání tolstolobikú, pak si se mě v hospodě omluvil, protože to nebyla pravda !! Teď mě obvinuješ z toho, že mě cormoš říká kde co chytnete a já vám jezdím masit na vaše fleky ?!! Že sháním informace, kde berou ryby po internetu a hned tam jezdím ?!! Petře, tohle si podělal na plné čáře !! Prosím p. Turka, aby zde veřejně napsal, jak to je s jeho místem na Labku a co mě loni řekl, když jsme si po psaní osobek zavolali ohledně jeho fleku a ryb. To samé bych byl rád , aby se tu vyjádřil i cormoš , jestli já jezdím s Andreou na vaše místa chytat tam, kde vy chytáte sumce.!! Toho sumce jsem chytil 1km. od vašeho místa , kde jste chytali a ano , vzal jsem si ho !!! No a co ???? Co jsem porušil ??Na to místo jezdím chytat už od malička tlouště a atd. Dneska jsem vytáhnul 4candáty, všichni plavou dál , to je už letos 5tej candát co jsem chytil a pustil. Asi ti uteklo, že jsme byli s cormošem velice dobrý kamarádi a že jsme si vše říkali, to tě sere, ale tak to bylo! Od té doby, co ty a Pípa vyvádíte, když si člověk veme rybu jsi cormoše naverboval, aby semou přestal jezdit na ryby a odhlásil se z privátu, jsem věděl, že je to vaše práce. Nemusím ti připomínat, že na váše místo jsem jezdil už jako kluk s mým tátou atna tom vašem místě jsem chytal naposledy s tebou a cormošemtasi před 3roky !! Nejsi sám kdo zná místa na Labku a nebo jinde.Proč jsi mě tohle neřekl minule , jak jsem se za vámi zastavil ?? Proč to najednou řešíš na chytej , když mě to můžeš říct do telefonu ?? Ono je lepší koukat na svou pravdu a mluvit o straně jedné mince, než to říct mě do očí. Letos jsem si vzal od vody dva sumce, jednu doprasenou štiku wobem, a 4úhoře. Z pstruhovky mám jednoho sumce, co jsem musel dle řádu vzít.Jsem masařka ?? Lituji toho, že jsem tě seznámil s cormošem a Patlalem a zval na sraz.Právě jsi mě připravil o kamaráda, kterému jsem moc věřil ! Pro mě tohle je taky jasný, co si mám já o vás myslet. To je poslední věc, co jsem sem napsal !! Ať se vám daří .......

Čtvrtek 21. srpna 2014 ve 22:29® hering
hering

P.M.> A ještě si rozkopat bábovičky…

Čtvrtek 21. srpna 2014 ve 21:47profil byl smazán

1Mara> Naprázdno jsem rozhodně neustřelil.Do­brá…narovinu a teď se nebavim o žádnym konkrétnim fleku…Podle mě těžíš jen z toho co ti kdo řekne v privátu nebo jinde na netu.Někde někdo zachytá a hned se pídíš a sháníš info a pak tam jezdíš.Nebudu konkretizovat­.Příklad – jak jsi tak dlouho hučel až jsi sehnal souřadnice kam jezdíme.Ale ty jsi je vlastně chtěl,aby sis nesedl na flek kde chytám.To bylo šlechetný.Akorát to odsral jeden sumec…nic víc. To mi přijde dětinský,ale když tě taková rybařina těší je to tvoje věc.To je asi tak všechno a dál to nebudu rozebírat.Ptal ses veřejně tak ti veřejně odpovídám.Nepiš mi osobku a už v tom nepitvej.Já v tom mám jasno…

Čtvrtek 21. srpna 2014 v 15:46® 1Mara
1Mara

P.M.> To narážíš na ten jeden flek od p. Turka , co mě ukázal na Labku ? Ty máš s tím nějakej problém Petře ? Nebo máš problém jinej ? Já si myslím, že jsi trochu ustřelil a naprázdno .....

Čtvrtek 21. srpna 2014 v 15:09® rabbit
rabbit

P.M.> :-)

Čtvrtek 21. srpna 2014 ve 12:36profil byl smazán

1Mara> Kdybys neobjížděl fleky co kde vyslídíš od známých,tak bys tolik kontrol neměl

Čtvrtek 21. srpna 2014 v 11:20® olda
olda

Kontrola populace,jsou tam,ještě je nikdo nesežral.Plava­ná,pečivo.

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img109041.jpg
Středa 20. srpna 2014 v 15:12® Chosiik

Ahoj chtěj jsem se optat byl teď někdo v poslední době na soukromym rybníku KLEMPO bezděkov ? Jak berou co ste vytáhli ? Díky za odpověd

Středa 20. srpna 2014 v 11:09® 1Mara
1Mara

vladah> Tak jak je to, pojď s pravdou ven na světlo ..... :-))

Středa 20. srpna 2014 v 10:41® 1Mara
1Mara

cormoran> Tak echolot řikáš ? Ten máme přeci mi dva né a jeden stačí, já si myslím že za tím bude něco jiného a né echolot có ? že by ženská ? :-D

Tento příspěvek byl editován 20.8.2014 10:41:22 uživatelem 1Mara.
Středa 20. srpna 2014 v 9:39® 1Mara
1Mara

vladah> Ale buď zase rád, nepotkáš potom tolik kontrol rybářské stráže jako já, letos jich mám obzvlášť dost . .-)

Středa 20. srpna 2014 v 9:07® 1Mara
1Mara

vladah> Já se ti nesměju , teda trošku jó, to zasejc musím :-D

Středa 20. srpna 2014 v 8:42® vladah
vladah

1Mara> ahoj se smeješ ale ja od minuleho leta nemel dovolenou ani mezi svatkama tak sem rad zese dostanu tak jednou dvakrat do mesice na ryby

Středa 20. srpna 2014 v 7:13® cormoran
cormoran

Už ho nechte kluka jendoho, kdybyste byli 25 hodin denně v práci, taky byste kňučeli:-)

Jo Máro, psal mi, že by šel, ale že prej nemá echolot či co..

Úterý 19. srpna 2014 v 19:26® 1Mara
1Mara

olda> :-D To jó, to podepíši :-D