Chytej.cz

Slovensko

V diskuzi je 1.090 příspěvků, z toho 1090 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 21. června 2012 v 16:33® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> ja som tu po dlhej dobe :-) včera som bol prekvapili 2 mrenky na moje hornetky :-)

foto/diskuze/slovensko/2012/th-img49689.jpgfoto/diskuze/slovensko/2012/th-img49690.jpg
Čtvrtek 21. června 2012 v 9:51® lunimus

priatelia – pochvalte sa, co mate noveho v ramci SR? :-) … ci ste stale na rybach a nestihate sem nic napisat? :o)

Sobota 9. června 2012 ve 14:34® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> mne to newedi znamky nesu podstatne hlawne že som zmaturoval :-)

Sobota 9. června 2012 ve 14:33® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

LuboO> :-) som rád že som zmaturoval :-)

Pátek 8. června 2012 ve 14:19® lunimus

ale chalani … uz ho nedeptajte … lebo s takym vysvedcenim si to fakt moze hodit a moze len dufat, ze som mal pravdu a nenajde sa v zivote ziaden dalsi Osprey, ktory sa ho opyta na znamky :-)

… no ale teraz uz vazne … Tommy, fakt si z tych znamok tazku hlavu nerob … mam znameho, ktory maturoval z EN a dostal 4-ku … nasledne siel na VS pedagogicku, kde studoval specku anglictina + neviem co a dnes je uznavanym pedagogom a uci EN na jednom nemenovanom gymnaziu … a vobec dnes uz nie je dolezite, ze ledva zmaturoval, lebo je fakt dobry vo svojom odbore :-)

Pátek 8. června 2012 ve 13:51® LuboO
LuboO

TOMMY CATFISH> no ja by som sa hanbil…:))

Pátek 8. června 2012 ve 13:12® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

osprey> :-) tak tak pokúsim sa spraviť pekné fotky pošlem najkrajšie tak 5–6 kusov bude stačiť asi to bude až až :-) dikks :-) tak známky nemam až tak hrozné :-) – 3,3,2,1

Pátek 8. června 2012 v 11:29® osprey
osprey

TOMMY CATFISH> Úlovky pošli, ne moc, ale spíš něco pěkného. Vyjde to asi za měsíc.

K maturitě gratuluju, ale hlavně jsem chtěl poškádlit kolegu lunimuse:-))

Je třeba dělat ze světa co nejveselejší místo, protože jinak by se na to člověk chvílemi ani nemohl dívat.

Čtvrtek 7. června 2012 ve 22:08® lunimus

osprey> hehe … ty si naozaj mrcha :o) … clovek sa mu tu snazi vliat trocha nadeje a potesit ho a ty to takto „pokazis“ :o)

Ale nie .. neboj, nic vazneho sa nedeje, predpokladam, ze Tommy Catfish to pochopil tiez v dobrom :o)

Čtvrtek 7. června 2012 v 15:09® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

osprey> tak slovenčina a angličtina 3 a dnes som maturowal z takého mixu troch predmetov ale známku ešte newiem až tak za 2 hodiny ale spraviť som to určite spravil :-) a ten článok o výrobe voblerov môžem ešte 16 niečo nafotiť- nejaé úlovky na hornety a môžem ti to potom poslať a ak by si mohol tak by si to tam doložil

Čtvrtek 7. června 2012 v 15:07® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> tak nikto sa nepita na známky :-)

Čtvrtek 7. června 2012 v 11:28® osprey
osprey

lunimus> Budu mrcha.

TOMMY CATFISH> Prepáč, na aké známky si zmaturoval?

:-D :-D
Středa 6. června 2012 ve 21:30® lunimus

TOMMY CATFISH> neboj … v zivote sa ta nikto neopyta, na ake znamky si zmaturoval, ale ci mas maturitu :-) … takze gratulujem :-)

Středa 6. června 2012 ve 14:04® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> tak tak :-) ja už mam zmaturowane zo slovenčiny- mam 3 a práve som domaturowal z angličtiny ale známku ešte neviem :-)

Úterý 5. června 2012 v 17:02® LuboO
LuboO

lunimus> AMEN

Úterý 5. června 2012 v 11:49® lunimus

TOMMY CATFISH> jj … treba si vediet urcit priority :-)

Na jednej strane ma moja rodina prednost pred cimkolvek, ale na druhej strane musim chodit aj do prace, aby moja rodina mala prednost pred cimkolvek … takze sa potom clovek dostava do zamotaneho kruhu – rodina – praca – rodina – praca a si rad, ked ostane chvilka casu aj na osobne volno :-)

Pátek 1. června 2012 v 19:18® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> :-) čas na ryby a priateľku sa stále nájde :-)

Pátek 1. června 2012 v 15:25® lunimus

TOMMY CATFISH> pekne :-)

Pátek 1. června 2012 ve 14:07® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> diky :-) aj na ryby mam trochu času zájsť :-)

foto/diskuze/slovensko/2012/th-img49247.jpg
Úterý 29. května 2012 v 15:13® lunimus

TOMMY CATFISH> tak ti drzim palce :-)

Úterý 29. května 2012 v 11:49® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> :-D tak odpovedal som a známka 1 :-) dobre som vytiahol tému :-) teraz mám akademický týždeň a druhý mam už ústne :-)

Pondělí 28. května 2012 v 5:38® lunimus

TOMMY CATFISH> no a pochal sa … ako? .. stale plati, ze maturita je pasovanie somarov za hranice inteligencie? :-)

Pátek 25. května 2012 v 10:50® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

lunimus> čawess :-) ja som prawe w škole a prawe som maturowal z praktickej časti :-D

Čtvrtek 24. května 2012 ve 12:17® lunimus

co mate noveho? … pani kolegovia a kolegyne?

Středa 23. května 2012 v 9:10® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

osprey> :-) ja viem rusi boli oveľa lepší po ľade korčuľovali jak žiletky :-)

Pondělí 21. května 2012 v 11:10® osprey
osprey

TOMMY CATFISH> Na zlato jste se málo modlili. Protože bez zásahu Božího to jinak dopadnout nemohlo.:-))

Při vší úctě, nemohlo. Nám by to nandali taky.

Pondělí 21. května 2012 v 9:31® lunimus

chosebaits> i tak sa mi najviac na celom paci, ze sme poslali Kanadu domov, ze aj USA boli poslani domov a ze prve 3 miesta maju slovanske narody :-)

Pondělí 21. května 2012 v 9:24® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

chosebaits> tak tak :-)

Pondělí 21. května 2012 v 8:49® chosebaits
chosebaits

lunimus> Tak to určitě.Kdo by řekl že pujdete do finále.Kdo by řekl na začátku že budeme mít také nějakej kov.

Pondělí 21. května 2012 v 8:41® lunimus

rozhodne je lepsi pocit mat po vyhratom zapase bronz, ako po prehratom striebro

… ale i tak nasi odohrali podstatne viac, ako od nich tento rok ktokolvek cakal :-)