Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 2. prosince 2015 ve 14:43® Petula
Petula

hraji> Na otázku otázkou?

Středa 2. prosince 2015 ve 14:40® hraji
hraji

Petula> tak mi napiš, jakými totalitními předpisy se řídí třeba ČRS nebo MRS? Pro začátek

Středa 2. prosince 2015 ve 14:22® Petula
Petula

hraji> když mi vyjmenuješ jeden jediný nesmysl,který jsem údajně napsal a stvrdíš ho silným argumentem,možná s tebou i diskuzi povedu,jenže spíše né,protože ty patříš do skupiny rybářských politiků proti kterým je toto téma vedené.

Středa 2. prosince 2015 ve 14:19® Petula
Petula

hraji> právě proto volám po změnách,jelikož to co je v tom dokumentu je zřejmě o ničem,když to v praxi nefunguje a nebo funguje tak,že si každý dělá co chce.Takovým dokumentům já říkám politikaření,sjez­dy,schůze a nikdy nic nevyřešeno,jak za starých časů…Další věcí je,nezdá se ti,že pro náš koníček a zaměření je těch dokumentu až příliš mnoho?

Středa 2. prosince 2015 ve 14:16® Petula
Petula

David H.> doprdele je snad rok 2015!!! Mělo by se „povstat“! a jednat…takhle jsi psal včera o půlnoci a dnes už jen chladné reakce…myslel jsem,že zkusíme víc zabojovat. :-(( ,přece se nenecháme do nekonečna buzerovat neumětelama,kteří tomu vůbec nerozumí,nebo rozumět nechtějí.

Středa 2. prosince 2015 ve 14:10® hraji
hraji

Petula> možná by jsi měl začít tím, že si přečteš a pochopíš Stanovy toho spolku, jehož jsi členem, a do jehož chodu chceš zasahovat. Protože, když si ty Stanovy přečteš, a pochopíš je, zjistíš, že polovina toho, co jsi napsal ve svých předchozích příspěvcích, jsou nesmysly. Právě kvůli neznalosti základního dokumentu spolku.

Středa 2. prosince 2015 ve 14:06® Petula
Petula

David H.> No a tím jsme u původní mé otázky,proti komu a jak povstat v uvozovkách.­.....Kdo tady má hlavní,první i poslední slovo.....

Středa 2. prosince 2015 ve 13:30® kubsta
kubsta

David H.> jakym smerem by jsme se divili ?

Středa 2. prosince 2015 ve 13:20® HaD
HaD

Petula> Do zákona bych se asi nepouštěl. Ono už teď ho jeden pán snaží vytvořit nový a předložit do sněmovny. A pokud se mu to podaří, budeme se možná všichni divit :-((

Středa 2. prosince 2015 ve 12:45® Petula
Petula

Co takhle petice podporující audit a revizi rybářského zákona,ČRS,US včetně výběrového řízení na řídící funkce.Stále ve všech směrech se řídíme totalitními předpisy,ale doba už nás dávno předběhla a svaz nedokáže reagovat na poptávku,spíše vůbec na nic.

Středa 2. prosince 2015 ve 12:22® Petula
Petula

David H.> Určitě všichni nejsou stejní,ale mám bohaté zkušenosti jen z povstání mé osoby vůči některým blábolům naší MO či US,ale připadám si jak u Kauflandu,stojí vždy proti mě skupina funkcionářů 65+,kteří vše co vyplodí myslí politicky vážně a prostor pro diskuzi je vždy zamítnutý.Nikdo nechce udělat krok do předu,všichni se drží zastaralých pravidel a názorů.Hlavně KAPR,nic víc je nezajímá.Dravci a jejich ochrana či podmínky pro rozmnožování, vždyť už jen jejich vědomosti o tomto tématu jsou nulové,co potom když na ně tlačím ať něco dělají s kormoránem,vy­drou,volavkou­,bobrem…taky nula bodů.Pořád se jen schůzuje a papíruje a to je vše,tak jak je psáno v tom článku,mladí na tyto zbytečnosti nemají čas ani náladu,takže to zůstává na starost lidem,kteří ten čas na pouhé kecy mají a výsledek je takový jaký je,každý rok jiná pravidla,jednou chráníme,po druhé povolíme rabování vod horem,dolem.Smutný , ale bohužel dlouholetý pohled na stav svazu.Nejhorší na tom je,že si ti páprdové přilepili své funkce a křesílka sekunďákem k zadku a nehodlají se jen tak těchto rozhodovacích postů vzdát!!! Členská základna dlouhodobě řídne,proč asi.Co svaz krom kapra nabízí?Pravda znám i MO a revíry,kde to pevně drží v rukách osoba znalá problému a v takových vodách se opravdu vyskytuje mnoho různých ryb různých velikostí,ale bohužel takových hospodářů a revírů je pramálo a tito lidé mají pramalou šanci dostat se na rozhodovací posty,jelikož je vrchnost prostě nepříjme,nemá totožnou vizi.

Středa 2. prosince 2015 v 11:12® Scanix
Scanix

troutkiller> tobe to preju, byt lepsi neni ted vubec tezke, nejak nestiham jit k vode a lepsi to asi hned nebude, vsak si to snad dozenu jindy ;-)

Středa 2. prosince 2015 v 10:33® HaD
HaD

Petula> Já nevím. Rozhodně tam sedí i rozumní lidé. Ale jak na to nevím.

Středa 2. prosince 2015 v 10:02® Petula
Petula

David H.> proti komu povstat,článek je hodně výstižný včetně závěru,kdo řídí ČRS a od toho se potom vše odvíjí,někdy mi připadne,že dokud tito lidé žijí,jsou neodvolatelní a tak to funguje i na ÚS.

Tento příspěvek byl editován 2.12.2015 09:03:43 uživatelem Petula.
Středa 2. prosince 2015 v 9:24® jepice-zruseno

David H.> Evidentně už někdo jednal :-D

Středa 2. prosince 2015 ve 4:28® Mladý Rybář
Mladý Rybář

TAK JAK JSEM PSAL JIŽ DAVIDOVI.H V LÉTĚ … DOVOLENÁ NA LIPNĚ PRO MĚ LETOS BYLA JAKO FILM SE ŠPATNÝM KONCEM … V RYBÁŘSTVÍ CCA 50METRŮ OD PRŮPLAVU MEZI VELKÝM A MALÝM LIPNEM PRODÁVAL FRAJER NÁSTRAŽKY 10CM VELKÉ… BYLO MI JASNÉ, KAM S NÁSTAŽKAMI JDOU „RYBÁŘI“ ROZHODNĚ TO NEBYL JINÝ REVÍR NEŽ LIPNO … A KDO CO UDĚLÁ KDYŽ JSOU NA LODIČCE ? — NIKDO NIC … JE TO SMUTNÝ :-((

Tento příspěvek byl editován 2.12.2015 03:30:02 uživatelem Mladý Rybář.
foto/diskuze/privlac/2015/th-img116965.jpgfoto/diskuze/privlac/2015/th-img116966.jpg
Středa 2. prosince 2015 v 0:29® HaD
HaD

doprdele je snad rok 2015!!! Mělo by se „povstat“! a jednat

Úterý 1. prosince 2015 ve 21:41® kubsta
kubsta

Je to smutný a nejhorší, že jako řadoví rybáři s tim těžko něco zmůžem. Ono Orlík na tom nebude o moc líp když už od léta při nízkym stavu vody jsou tam najetý party co to rovnou midlej do mrazáků… nebo frajeři co maj nahozený dva pruty na rybku a kus dál vláčej na třetí klacek

Tento příspěvek byl editován 1.12.2015 20:45:34 uživatelem kubsta.
Úterý 1. prosince 2015 ve 20:52® BigMike

No a bum, hned má v celém kraji díky Lipnu okoun míru jen 15cm! Kdepak, jsou to fištróni, vzali tu zodpovědnost v květnu ve výboru kraje na sebe, nečekali na konferenci!

Úterý 1. prosince 2015 v 19:20® Kazan

David H.> jsem žil v domnění že se to tam obrací k lepšímu.....

Úterý 1. prosince 2015 v 18:28® troutkiller

David H.>Poslední rána z milosti je snížení míry nástražní rybky:-(( Když to vypadalo že to bude lepší masařky zase prosadí svoji:-( ((

Úterý 1. prosince 2015 v 18:02® HaD
HaD

Lipno může být za pár let bez candátů, říká pro MF Dnes Milan Hladík.

http://www.chytej.cz/…zpravy/7146/

Úterý 1. prosince 2015 v 17:37® troutkiller

Zdarec fišmeni:-)) Jako každý rok vymetám skříně a letos mám dva kousky.Shimano Leath Ultra 2,40m,10–30g kterej byl jednou u vody za 4000kč(puvodně 10 něco)a Sportex Black Arrow 2,40m,5–15g za 2000kč(puvodně 4 něco).Pokud bude zájem tak sz:-)

Úterý 1. prosince 2015 v 17:31® troutkiller

Scanix>Ty kokso nekecej!Konečně sem lepší než ty:-)) )

Úterý 1. prosince 2015 ve 12:02® Scanix
Scanix

kubas> no vidim to blede vzhledem k dochazce, ale bylo by to fajn, jinak se uz vidim ve fronte u kadi na kapra, chjo, chudak ja :-)

Úterý 1. prosince 2015 v 11:58® kubas
kubas

Scanix> Tak hlavně aby se do Vánoc něco jedlého povedlo :-D .

Úterý 1. prosince 2015 v 11:36® Scanix
Scanix

kubas> ale chytl nejake okyse do ±35, pidi C a pidi sticku, ale to nestalo za foceni, nic pro jedleho, neboj :-)

Pondělí 30. listopadu 2015 v 16:07® kubas
kubas

Scanix> Tos nic nechytl jako? Ostuda :-))

Pondělí 30. listopadu 2015 v 15:57® Scanix
Scanix

troutkiller> to je dobry ne, ja byl v listopadu jednou u vody, vis co to znamena, zadne listopadove album :-))

Neděle 29. listopadu 2015 ve 22:00® BigMike

Kazan> já N. včera v místech kde už jsem párkrát byl a jedna š. asi 45cm, jinak bez pruhovaného kontaktu:( Ale zítra jim dáme za uši:)))

Tento příspěvek byl editován 29.11.2015 21:00:44 uživatelem BigMike.