Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 29. listopadu 2015 v 19:50® Kazan

BigMike> Já dnes vzal Néžu v místech kde jsem ještě nebyl, pár pidifišlí se chtělo pokusit bezúspěšně o devítkový kopyto.

Neděle 29. listopadu 2015 v 18:15® BigMike

troutkiller> už to asi letos nestrháme:( Já dnes 2h u řeky, 3 pidi candátci, ale ti velcí propluli těsně okolo, cítil jsem je.)

Neděle 29. listopadu 2015 v 16:24® troutkiller

BigMike>Tak já včera jeden okyš se zamrzlou výbavou a dneska Céčko s třema pruhatcema:-)

Sobota 28. listopadu 2015 ve 23:44® BigMike

Kazan> já ti ještě nevím, čeká mě Kličko s Furym, dopoledne asi vypustím a na odpoledne se když tak včas ozvu.

Sobota 28. listopadu 2015 ve 22:51® dam
dam

troutkiller> já konečně byl :-)

Sobota 28. listopadu 2015 ve 20:45® Kazan

BigMike> kam se chystáš, bych se možná připojil, už dlouho jsme nedali fišilov a kus řeči

Sobota 28. listopadu 2015 v 18:54® BigMike

troutkiller> já to dnes fakoval. Mám už asi 6.den dovču a za tu dobu jsem neměl na prutě kloudnou rybu. Zítra jim asi zasadím úder.))

Sobota 28. listopadu 2015 v 15:00® troutkiller

Zdar lovci:-) Tak co fiše byl dneska někdo na nich??

Středa 25. listopadu 2015 ve 12:03® Skalpi

Chlapi, mám prosbu v neděli 22.11. Jsem nechal na parkovišti u Těrlické přehrady z Těšínské strany v místě nad Skálou opřený o auto vláčecí prut i s navijákem a odjel jsem. Poctivému nálezci odměna. (Byl to dárek) Předem děkuji. Kontakt na mně je 606310000

Úterý 24. listopadu 2015 ve 21:54® HaD
HaD

Mladý Rybář> Není zač :-)

Pondělí 23. listopadu 2015 v 19:31® Mladý Rybář
Mladý Rybář

David H.> no je pravda že jsem i dnes použil šňůru a 3× okounek do 20ceti a candátek o fous větší opět na Labi … zkusím ten slabší vlasec a dokoupím 4gramoFky :-) díky ti

Pondělí 23. listopadu 2015 v 10:49® HaD
HaD

Mladý Rybář> Já na Orlíku na 5–8 metrech chytal 4 g. Pravda, s vlascem 0,14 mm. Silnější vlasec bude chtít větší gramáž. Ale jen o trochu. Prostě abys dokázal poznat dopad na dno, ale aby byl co nejpomalejší a ještě pracoval ocásek.

Neděle 22. listopadu 2015 ve 23:42® Mladý Rybář
Mladý Rybář

David H.> dával jsem 8g a nejmenší mám 6g … myslíš, že ještě menší jigoFku? :-)

Neděle 22. listopadu 2015 v 18:08® HaD
HaD

Mladý Rybář> Zkus pomalý propad. Lehčí hlavu. To teď frčí

Neděle 22. listopadu 2015 v 15:41® Kazan

Shrek> hehe, dobrý, těší mi v tom případě tvůj optimismus:-D

Sobota 21. listopadu 2015 ve 22:14® Mladý Rybář
Mladý Rybář

David H. děkuji! snad už nebude jeho pochroumané ego plakat a ukazovat na lidi, kteří nemají nic společného s příspěvky typu anonym … ALE na druhou stranu asi Lukášek sere víc lidí, když tady na něj někdo hází špínu … já ho osobně ještě nikdy neviděl, tak to ani psát nemůžu, ALE strašně moc těším až ho někde potkám u vody :-) PS: magneto zatím jen 2× okounek na Labi u Mělníka … v pondělí jedu zase :-)

Sobota 21. listopadu 2015 v 17:08® kubas
kubas

Shrek> No tak na to bych si nevsadil, ale tak jestli to dá, tak ji vezmu trošku na milost :-D .

Pátek 20. listopadu 2015 ve 21:27® Shrek
Shrek

Kazan> kámo, já jsem psal, že tahám velký nástrahy, ne ryby. :-)

Pátek 20. listopadu 2015 ve 20:40® Kazan

Shrek> ááá, tak pán chytá velký ryby, to máš dobrý, u nás nejsou ani malý:-D

Pátek 20. listopadu 2015 ve 20:16® Shrek
Shrek

kubas> jestli vydrží… teď s ní tahám čtyřky rotačky…

Kazan> čéče letos moc ne. Snad jen v Norsku. Letos jedu težší nástrahy.

Pátek 20. listopadu 2015 ve 20:16® Shrek
Shrek

kubas> jestli vydrží… teď s ní tahám čtyřky rotačky…

Kazan> čéče letos moc ne. Snad jen v Norsku. Letos jedu težší nástrahy.

Pátek 20. listopadu 2015 v 18:31® kubas
kubas

Shrek> Tome, s Okumou je to takovej kolorit, to je neškodný :-93; , však víš pivo .

Jak šlape? Doufám, že na příštím srazu mi ji již konečně půjčíš, cítím se zatím velmi ochuzen :-D .

Pátek 20. listopadu 2015 v 16:53® Kazan

Shrek> zdar chlape, taktak, pán má pravdu;-) Co fišky?, chodíš občas vyvětrat Achaba?

Pátek 20. listopadu 2015 ve 14:57® Nils Master
Nils Master

Shrek> Okuma je TOP

Pátek 20. listopadu 2015 ve 12:13® HaD
HaD

Shrek> Ryby berou :-) Ale není to zas tak snadný. Chce to správnou nástrahu a především ji správně „zimně“ vodit. Pak se nachytat dá. Lidi se ale budou dohadovat vždy. Ať berou či ne. Důvodů je spousta a jak říkáš – za klávesnicí je hrdina kde kdo. Sere mě to.

Pátek 20. listopadu 2015 v 11:10® Shrek
Shrek

Co je? Ryby neberou? Proto taková agresivita? Mě jen zaráží, proč si lidi furt nadávají na tom internetu… Kubas do mě furt rejpe kvůli Okumě – no tak ať rejpe, zasmějem se tomu a dál nic. Lukáši, pokud Tě něčí příspěvky nemohou poškodit, tak na ně vůbec nereaguj, ne? Jsi, myslím si, dost inteligentní na to, aby ses nad takové provokace povznesl, ne? Vždycky když jsem se někde s někým chytnul, šel jsem sem, abych si pokecal s fajn lidma a fungovalo to. Tak to tak zachovejme… Stejně se vzájemným nadáváním na netu nic nevyřeší. Za klávesnicí je každej silnej…

Čtvrtek 19. listopadu 2015 ve 13:10@ kladenak

SKVOR: cheche, kladensky hovnochyt, teoretik a podsekavac kterej se upytlacenejma rybama jeste verejne chlubi (to vsecko v jedne osobe) maze prispevky jak o zivot. to je for. mel bys radsi skvore zalezt a mlcet, ty hvezdicko, vlastne redaktooore teoretiku

Středa 18. listopadu 2015 v 15:07® HaD
HaD

skwor> Nevím, čí příspěvky to byly. Mladého rybáře nikoliv. Má jinou IP adresu.

BTW: Nikoho nehájím, napsal jsem, že si to máte vyřešit jinde. A jestli opustíš CHYTEJ kvůli tomu, že si s nějakými lidmi osobně lezete na nervy (zřejmě někde u vody) a neumíte se chovat jako dospělí, s tím nic neudělám. Dávat však vinu rybářskému serveru, že jste „konfliktní paka“? Sorry, ale to je dost úsměvné.

Středa 18. listopadu 2015 ve 13:38® skwor
skwor

David H.> Davide sorry, ale jestli hodláš hájit tyhle lživé příspěvky od anonymně přihlášeného Mladého rybáře, pak se nezlob, ale tohle je můj poslední příspěvek na tenhle web. Po 10 letech… Víc to řešit nehodlám, v okolí mě jako rybáře zná dost lidí a pochybuju, že nějaký takovýhle příspěvek by mě pošpinil.

Tento příspěvek byl editován 18.11.2015 12:39:32 uživatelem skwor.
Úterý 17. listopadu 2015 v 18:36® HaD
HaD

skwor, kladenak: Hoši, docela mě s tím už lezete na nervy. Jestli jste tak strašně konfliktní a tak moc se navzájem umíte nasírat, tak si radši fakt rozbijte hubu někde v hospodě a tady se na to vykašlete.