Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 10. července 2015 v 9:45® kubas
kubas

Emkos> Bohužel nemůžu sloužit, kdysi jsem ji někomu půjčil a už ji nemám :-) .

Dej se na kaprařinu, to je v našich vodách smysluplnější chytačka :-x .

Pátek 10. července 2015 v 8:30® Emkos

kubas – Nj, fajn kniha jenže dostupnost nulová. Bohužel mi nikdo tuto knihu již nedokáže sehnat. Našel jsem ji jen na Aukru a to za „900kč“ což mi teda připadá dost utržené za vlasy. Náhodou pánové nevíte kdo by ji mohl mít popř. půjčit jen na přečtení. ?

Čtvrtek 9. července 2015 v 15:30® kubas
kubas

Emkos> Pokus se někde sehnat tuto knihu, není nic lepšího pro začínajícího vláčkaře.

http://www.databazeknih.cz/…vodach-31451

Čtvrtek 9. července 2015 ve 13:23® Emkos

Ahoj,

mám takový dotaz. Jsem začínajicí vláčkař. Teda pokouším se vláčet teď druhým rokem. Stále častěji ale narážím na výrazy kterým nerozumím.. například co je Trolling? atd. prosím nemohli by jste mi poradit či odkázat na nějaký článek kde jsou vysvětleny metody vláčení a jejich případné názvy ? Děkuji moc S pozdravem Emkos

Středa 8. července 2015 ve 13:01® Nils Master
Nils Master

děte v noci blázni, sumci i candáti celkem jdou…

Středa 8. července 2015 ve 12:29® troutkiller

skwor> No jistě:-) Začínám v říjnu,listopadu.

Středa 8. července 2015 ve 12:29® troutkiller

skwor> No jistě:-) Začínám v říjnu,listopadu.

Středa 8. července 2015 v 8:45® kubas
kubas

skwor> Snad jo :-) .

Úterý 7. července 2015 ve 14:08® skwor
skwor

kubas, troutkiller> Proto s tím nějak nespěchám, na vláčku čas přijde.

Úterý 7. července 2015 ve 13:01® kubas
kubas

troutkiller> Je to všude stejný, buď v klidu… Žerou akorát nedravé ryby jako jelci a blbeni :-) .

Úterý 7. července 2015 ve 12:42® troutkiller

skwor>Nevim jak u vás ale u nás v tropech je to v řiti:-(( Za celej vejkend sem viděl chytit jednoho bolena:-((

Úterý 7. července 2015 v 11:44® skwor
skwor

troutkiller> A víš, že u mě jsou teď ty ostatní metody aktuálnější než vláčka? :-) Vcelku pěkně jsem si zachytal tlouště na plavačku (nej 54cm) a po dovče se vrhnu na parmy. Jedna mě minule přinutila se za ní vydat po proudu a stejně vyhrála.

Úterý 7. července 2015 v 10:27® satan666
satan666

Tak ma Snaha o 1 Uvlaceneho Fouse Dopadla se vsim vsudy dobre..tedy dobre..Prijel sem na vytipovane misto na Laby,nasadil Velkeho Zeleneho Rippera na Morske jigovce"kvuli pevnosti 1 hacku"a zacal hazet a ani ne 8 hod jsem ucitil Skubnuti,najednou Stopka,myslel jsem ze visim,uz jsem zacal neco trousit z pusy,kdyz v tu chvily se Vazka Rozjela,ja byl s toho tak Vyplasenej a prekvapenej ze Nevisim,ale ze tam mam Vytouzeneho Fouse,ze jsem Prisekl jen tak aby se Nereklo a Tady byl asi Kamen urazu..rybu jsem citil celkem pekne v prvni chvily,ryba zabrala tak do 10 m.od brehu,a hned po kontaktu to Otocil a mazal na Hloubku a jelikoz 1 Hacek nesedel Dobre,po nejake dobe se mi Narovnal Prut a ja tam Stal na Brehu Pozorovan Zdejsimi rybari,jak Malej Kluk Kterymu Vzal Kkamarad na Piskoviti Novou Tatru.Nehnute a Mlcky jsem tam Stal asi 5 minut Zahleden do Vody,Premitajic co se mohlo Podelat..bylo jasne ze je Lespi v tu chvily na me Nemluvit.HeHe.No Na Sveho Prvniho Fouse si jeste Pockam,ale to Nevadi.UUUZ Vim,co Znamena Rana do Prutu od Ceskeho Krale Vod..Moc se Tesim az se mi podari Nejakeho Dostat na Fotku.. I tak moc Krasny Zazitek.

Pondělí 6. července 2015 ve 14:53® HaD
HaD

satan666> Jasně že má!

Neděle 5. července 2015 v 8:06® satan666
satan666

ahoj kuci.chci vyrazit k veceru na Labe zkusit prekecat nejakyho fouse na Vlacku..myslite ze to ma v tomhle pocasi cenu.?

Čtvrtek 2. července 2015 v 9:34® Scanix
Scanix

troutkiller> ja vim, ze jsi se nemohl dockat, feeder chytam z jara, neboj, stiham i plavku a mouchu a dokonce jsem letos i jednou kapraril :-) Ale fotky praseckina na koule ode me fakt cekat nemuzes, to fakt sorry. Vsak vim, ze jsi celej netrpelivej, kdy zase bude dalsi mesicni album :-D

Čtvrtek 2. července 2015 v 8:37® troutkiller

Scanix>Tak hurá:-) Ještě začni chytat na fídr aby to čekání netrvalo tak dlouho:-)) )

Středa 1. července 2015 v 17:42® Scanix
Scanix

Tak jsem tam nahazel cervnove album, no nakonec to nebylo nejhorsi, i kdyz je porad co zlepsovat ;-) http://www.chytej.cz/…ulovky-2015/

Úterý 30. června 2015 ve 23:40® Nevyn

Zdravím, chtel,bych požádat o radu. Chystám se na dovolenou na chatu u nezarky kousek od jindrichova Hradce, v dolním zdare. A chtel bych se zeptat, zda nemate někdo zkušenosti s touhle vodou skrz dravce, třeba sumce. Moc diky a at berou.

Úterý 30. června 2015 ve 23:29® Scanix
Scanix

Nils Master> taky bych rek, ze je to standard, pokud to neni okys z Ebra ci tak nejak. Kazdopadne je videt, ze po te 40 jim to uz moc do delky nejde ;-)

Úterý 30. června 2015 ve 20:54® Mysak1

Nils Master> naprosto standartní u okyše této velikosti ,bohužel. A scanix, palec hore. ;-)

Úterý 30. června 2015 ve 20:20® Nils Master
Nils Master

Scanix> to je teda mizernej růst…

Úterý 30. června 2015 ve 13:58® Scanix
Scanix

Jinak jsem zjistil, ze ten okys, co jsem chytil, je tataz ryba, kterou jsem uz potkal v 09/2011 a chytil ji i kolega 09/2012. Jako ty znaky jsou jasny a i kresba pruhu je stejna, nahore kamaradovo foto z 09/2012 (41cm) a dole aktualni foto z 06/2015 (43cm)

foto/diskuze/privlac/2015/th-img114609.jpg
Úterý 30. června 2015 v 10:53® jepice-zruseno

jstolc> Praha východ? To je širokej pojem, ale Labe je docela velký, Sázava je taky použitelná. Ne že bych někde něco úspěšně chytal, ale nějaký ryby jsou všude, chce to jenom trpělivost a trochu štěstí.

Úterý 30. června 2015 v 7:58® Klobasa
Klobasa

jstolc> Jednu dobrou radu mám, vyšlap si svou cestu sám. Tady rady nedočkáš se, neb revír krásný neříká se. Tam kde voda dravci vře, tam není třeba tebe, mne.

Úterý 30. června 2015 v 7:29® jstolc

nějaký tipy na dobrou chytačku dravců Praha-východ?

Tento příspěvek byl editován 30.6.2015 07:30:05 uživatelem jstolc.
Pondělí 22. června 2015 v 8:51® HaD
HaD

jepice> Jasný, chápu.

Pátek 19. června 2015 v 15:10® jepice-zruseno

David H.> No tak já už nestuduju uplně zadarmo, není problém ty peníze dát dohromady. Jenomže dva měsíce makat a pak si koupit tohle a zjistit, že je sezóna v háji mě uplnš neláká. U nás by mi to bohužel k ničemu nebylo a když jedu dál na ryby, tak nejsem většinou sám, protože nechci dělat z auta uplně nutně jednoválec. Nafukováky obecně jsou super a líbí se mi i na vodu, že to člověk může vzít třeba i vlakem. Ale jak říkám, je to docela drahá sranda a drží si to relativně vysokou cenu i hodně ojeté.

Tento příspěvek byl editován 19.6.2015 15:11:27 uživatelem jepice-zruseno.
Pátek 19. června 2015 ve 12:25® Draky
Draky

David H.> Jenom tam ne. :-D

Pátek 19. června 2015 v 10:20® HaD
HaD

jepice> no pokud ještě studuješ, tak zatím obtížně, to chápu