Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 2. prosince 2014 v 11:59® Scanix
Scanix

troutkiller> jako nezlob se na me, ale vlastne mi ten duvod, proc to delam podstrkavas, vedome, pritom je to tak proste, zda na obou serverech se znam osobne se spoustou lidi uz nekolik let a ano, muzeme si klidu nekde v tichosti vymenovat fotky nasich ulovku, ale ja nemam problem je zvereknit, tedy nektere, navic se ja osobne rad podivam na ulovky jinych lovcu, to je taky duvod, proc rubriky jako Z lovu (reps. Muj lov) na obou serverech existuji. Kdybych byl takove egohonic, jak mi podstrkujes, tak je skutecne vic serveru, mohl bych treba fotky cpat na facebook, kde mam profil, a tam se oblazovatz liku, ale o to mi fakt nikdy neslo a nejde, jen kdyz mam pocit, ze je fotka pekna, nebo se povedla, tak to sem hodim, hruzy a propalovaci fotky nikam nedavam, preber si to jak chces, ale ne kazdy, kdo da nekam fotku je tak nepochopitelnej, jak se ti zda ;-)

Úterý 2. prosince 2014 v 9:16® troutkiller

jajco>Myslíš že je to o zálibě ve focení?Já myslím že ne.

Úterý 2. prosince 2014 v 8:54® jajco
jajco

troutkiller> A co když někdo namá kamarády rybáře co by mu sem tam poslali fotku a k vodě se nedostane?Rád se koukne na chytej a na fotky,videa a podobně. Někdo prostě má zálibu ve focení větší než ty a rád se s tím podělí s ostatníma.pivo

Úterý 2. prosince 2014 v 7:50® troutkiller

jajco>Velkej,když už náhodou pošlu neco někomu kdo třeba na ryby zrovna nemohl a chtěl,nebo když fotkama oblažím všechny servery.Pořád mi uniká ten duvod proč to dělá:-(( Třeba se to dnes dozvím:-)) )Přijde mi to jako FB,jsou lidi co musí celému světu zdělovat že jsou na kafi,potom si daji zákusek a na konec se dozvíš jeké maji v kavárně záchody a jak se pěkně vykakaly:-)) Pár takovejch znám a normální mi to nepřijde:-(( Až zruší internet bude po ulicích pobíhat spousta zoufalcu:-((

Tento příspěvek byl editován 2.12.2014 06:53:38 uživatelem troutkiller.
Úterý 2. prosince 2014 v 7:07® jajco
jajco

troutkiller> Jaký je rozdíl vyfotit rybu a poslat pár kamarádům a vyfotit a dat ji par kamarádům tady?

Úterý 2. prosince 2014 v 7:02® troutkiller

František>Vážený Františku,nejde o to zda je někdo (já)suverén ale o to že je už trochu uchylka každej měsíc zaplavovat dva rybářské weby stejnejma fotkama ryb.Kdyby těch webu bylo 15 tak se vsadim že všech 15 dostane kopii toho samého.Stejně ujetý mi přijdou kaprolovci ocicmávajícíse s kapřem někde u rybníka.Nikde sem nenapsal že Scanix fotí ošklivé fotky ale fotit kde co??Rybu si taky vyfotim a pošlu max.pár kamarádum ale proč to posílat do světa??Nevim,třeba dotyčnej chce bejt za lovce lovcu?Nebo v duchodu bude chtít vědět co lapnul v červnu 2028:-)) )Tohle je to co pořád nechápu a asi nepochopím:-(

Úterý 2. prosince 2014 v 1:02® kubas
kubas

Scanix> Ale však jo, já to zlehčuju akorát :-)) . A s poslední částí příspěvku souhlasím, bohužel…

Úterý 2. prosince 2014 v 1:00® Scanix
Scanix

kubas> bolen, myslim opravdu velky bolen, uloveny ne v proudne vode, je sakra vyzva a pokud se nekomu podari ulovit cilene loviciho bolena, vi rozhodne, o cem mluvim a snizovat jeho vahu jako ulovku pri privlaci je nenorzum, za par let budeme jeste stastni, ze vubec nejaci nekde jsou a clovek vubec udela zaber ;-)

Úterý 2. prosince 2014 v 0:58® Scanix
Scanix

tenodvody> rozhodne jsi nekoukal dobre, lanko pouzivam pri lovu na woblery, kde je trojhak a nejedna se o sumci privlac v noci, ci lov bolenu na thrill, kde mam alespon zamacknute protihroty. Pri snaze o pstruhy, okouny a candaty na mensi gumy s jednohakem jej nepouzivam, ostatne v takovych pripadech je stika casto vedlejsi produkt a pokud se stane, ze to prekousne, casto drive, nez vubec zaseknu, pak verim, ze se osvobodi rychle. Ostatne jsou tu taci, co lovi s lankem pokazde a delaji jiste lepe. Pocet ukousnutych gumovych nastrah tezko odhadnu, v prumeru to bude tak jedna ryba na deset vychazek, tezko se to odhaduje, nelovim jen na gumy.

Úterý 2. prosince 2014 v 0:04® kubas
kubas

troutkiller> S bolenem souhlasím, bolen není dravec, nemá zuby ani pruhy, takovej poloviční kapr :-)) .

Pondělí 1. prosince 2014 ve 23:04® tenodvody
tenodvody

Scanix> listoval sem ti fotogalerie a vážně paráda! Mám jen dotaz, koukal jsem, ani jednou sem neviděl, že by jsi používal lanko, kolik ryb tak za rok ztratíš?

Pondělí 1. prosince 2014 ve 22:51® tenodvody
tenodvody

Pro mě je cenná každá ryba, dlouho sem se setkával s buzerací tipu, proč to fotíš, tak sem to vyřešil jinak, teď si málo kdo vůbec všimne, že něco fotím, nebo točím :-D Samo sebou zrcadlovka je zrcadlovka.

foto/diskuze/privlac/2014/th-img110832.jpg
Pondělí 1. prosince 2014 ve 21:53® František
František

Scanix> Ahoj, klídek, pán je zřejmě suvenýr a jen tak nějaká fišle ho nedonutí fotit. Je fajn se kouknout co ten druhý lapnul, zvlášť když jsou ty Tvoje fotky většinou i oku lahodící. No, ale stejně borců pro které ani metrový bolen není ryba hodná fotky............ tak těch fakt moc neznám :-))

Pondělí 1. prosince 2014 v 17:30® skwor
skwor

troutkiller> Jenomže když to takhle bude dělat každý, bude to tu trošku o ničem. Zároveň je opačný extrém fotit deseticentimetrové cejnky, ale to není Scanixův případ.

Pondělí 1. prosince 2014 v 15:35® troutkiller

Scanix>Nejde o obří ryby ale o ryby co za to stojí.Třeba u mně muže mít bolen metr a nebudu kuly němu sahat pro mobil do kapsy natož posílat fotky někam do soutěže:-(( Tak každej má jiného koníčka:-)) ))

Pondělí 1. prosince 2014 v 15:18® Mysak1

Scanix> Na tvoje alba se vždy těším, fotky parádní a vidno, že k rybkám se chováš slušně. Palec hore.

Pondělí 1. prosince 2014 ve 14:23® Scanix
Scanix

troutkiller> jestli si myslis, ze fotim fakt kazdou rybu a hned s ni bezim na net, tak to jsi vazne hodne mimo. Byl bych rad fotil 2m sumce a 90tky cecka, ver mi, snazim se vybrat takovy vzorek, co proste odpovida danemu lovu a rozhodne ne z kazdeho sem fotky davam. Jsou lepsi ulovky a jsou ty horsi, pro me je treba tloust 50+ ci bolen 70+ uz pekna rybka, to ze obcas pro dokresleni blysknu mensi fishku, je jen ukazka toho, jak se vyvyjeji ty nase svazovody. Nemusis vse schvalovat, nebo tomu rozumnet, to je uz holt zivot a kazdy to ma jinak nastavene, pokud cekas fotky jen trofejnich ryb, tak to te bohuzel asi pokazde zklamu ;-)

Tento příspěvek byl editován 1.12.2014 13:24:47 uživatelem Scanix.
Pondělí 1. prosince 2014 ve 13:59® jepice-zruseno

troutkiller> Já teda nevím, ale scanixovo úlovky jsou ještě ta hezčí realita. Já bych takové album za měsíc asi neposkládal. A když budou na netu kolovat jenom nějaký megaryby, tak buď: a) z toho budu mít depku, protože nic podobnýho nechytnu b) tu nebude prakticky nic, protože většina lidí na tom taky lépe není.

Pondělí 1. prosince 2014 ve 13:53® troutkiller

Scanix>No nevim ale dávat na net každýho Okounka co lapnu je divný:-(( Okyše pod 30cm vypínám ve vodě a do ruky je vubec neberu.Dá se pochopit 2m Fous nebo 90tka Céčko ale Tlouštík?????Každej má holt jiné hobby:-((

Pondělí 1. prosince 2014 v 11:26® Scanix
Scanix

troutkiller> ze to ty nechapes, to me zas tak netrapi, uz jsem to tu a jinde psal, holt, kazda ves, jiny pes, ja proto mam sve duvody, hecuj se s velkejma rybama dal ;-)

Pondělí 1. prosince 2014 v 7:15® troutkiller

Scanix> Tohle nechápu,když to teda neni žádná sláva tak proč ty čudly fotíš a dáváš je na net?Já letos taky nic moc nechytám a nemám potřebu to sem dávat.Když už něco lapnu tak se s fotkama hecujem mezi kámošema kdo lapnul věší H…o.Tohle asi nikdy nepochopim.

Neděle 30. listopadu 2014 v 17:30® Scanix
Scanix

troutkiller> heh, no zadna slava to neni, bohuzel…

Neděle 30. listopadu 2014 v 16:28® troutkiller

Scanix>Sláva!Už sem myslel že se nedočkáme.

Neděle 30. listopadu 2014 ve 13:44® skwor
skwor

jk1905> Mám zkušenost s Techniem FC. Brzda slušná, klička prakticky bez vůle, chod by mohl být jemnější, ale za rok celkem intenzivní vláčky jsem nezpozoroval rozdíl. Naviják slušný, ale třeba Daiwa legalis mi vyhovuje víc a je levnější.

Neděle 30. listopadu 2014 v 11:31@ jk1905

Zdravim,nemáte někdo zkušenost?

http://www.tropicliberec.cz/…ium-2500-fd/

Potřebuji takříkajíc pohled z praxe:-)

Sobota 29. listopadu 2014 ve 23:01® Scanix
Scanix

Protoze se tento vikend k vode uz nedostanu, mohl jsem uzavrit listopadove album drive, no na tech par dochazek to slo, i kdyz velikostne klasika, zero jsem snad nemel a toho si cenim ;-) http://www.chytej.cz/…ulovky-2014/

Sobota 29. listopadu 2014 ve 20:42® skwor
skwor

sethy> Celkem škoda kombinovat takový low end s mechovkou s Certatem, co? :-)

Sobota 29. listopadu 2014 v 17:20® kubas
kubas

sethy> Já jsem totiž našel na fotkách jen tu s dělenou rukojetí, tak jsem si nebyl jist právě :-) . Díky Davide ;-) .

Sobota 29. listopadu 2014 v 11:15® sethy
sethy

kubas> Tož tu nejlevnější Daiwu, Morethan Branzino :-D

Pátek 28. listopadu 2014 v 19:36® kubas
kubas

David H.> Kdo by to byl býval čekal :-) .

Co to máš za prut Davide?