Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 4. srpna 2014 v 18:00® HaD
HaD

Atik> Jak tu bylo uvedeno, např. z kanystru směsi do ostřikovačů.

Pondělí 4. srpna 2014 ve 14:23® Atik
Atik

Zdravím.. Z čeho vyrobit lopatku na Woblera ? Nějaký doma dostupný materiál prosím :o)

Pondělí 4. srpna 2014 ve 12:43® HaD
HaD

Mysak1> šestej :-) 6–5 = 1 :-) Asi jsem to napsal blbě :-D

Tento příspěvek byl editován 4.8.2014 12:43:45 uživatelem HaD.
Pondělí 4. srpna 2014 ve 12:34® Mysak1

David H.> Hehe,píšeš …chtěl jsem být o pět míst výše… ,si skončil pátej že??? :-P

Pondělí 4. srpna 2014 v 11:45® HaD
HaD

Nils Master> jojo, hic byl ukrutný, přesto bych moje sobotní ráno hned vyměnil za odpoledne.

Pondělí 4. srpna 2014 v 11:24® Nils Master
Nils Master

David H.> jo bylo to náročný, hlavně pro ty co chytali odpoledne v tom hicu… Já jsem spokojenej se 13.místem… na to že to byla moje první zkušenost se závody tohoto typu, to myslim celkem jde… Před divizí musim ještě chodit ty tlouštíky trénovat… Každopádně to bylo pěkný a pohodový a dobrá parta lidí… Na příští rok se budu těšit!

Pondělí 4. srpna 2014 v 11:01® jepice-zruseno

BigMike> Tak já si letos taky nemůžu moc naříkat, objevil jsem na jaře s mušáčkem MP potok s nádhernejma pstruhama, jednoho candoše 65 už jsem si taky zkonzumoval a když jdu bobkařit, tak většinou taky něco přijde. V podstatě letos ještě čekám na nějakýho toho úhoře a výraznější úspěchy v přívlači. Sezónu jsem vzhledem k absolvovaným závodům zahájil s mikromrdkama a do tý normální vláčky ne a ne se dostat. Snad to v září zachrání Hostivařská přehrada, zatím se tam nesmí vláčet.

Pondělí 4. srpna 2014 v 10:20® HaD
HaD

Kraj byl docela náročnej, hlavně klimatem. Celé to bylo hlavně o okouncích do 20cm. Mě na fleku lovil pěknej bolen, tak jsem ho chvíli vrtuláčem škádlil, ale bez úspěchu. Výsledek žádná sláva, chtěl jsem být o pět míst výše :-)

Neděle 3. srpna 2014 ve 23:08® BigMike

jepice> tak já dnes snad na řece objevil opět po letech místo na ca., kteří mají 50+. 3 mi spadli ( letos mi to vše záhadně padá ) a jeden zůstal. Ale znáš to, člověk to zakřikne a … Jeden večer po bouřce nirvána a půl roku to bude plonkové jako když tam nejsou.)) Možná tam i při svitu luny sednu, jak stárnu, romantika a vzpomínky se dostávají napovrch.)

Neděle 3. srpna 2014 v 19:51® jepice-zruseno

BigMike> Jsem byl teď prakticky tři dny na rybách, první den jsem po 15 minutách měl na prutě malýho sumce na woblera a pak jsem zbytek doby chytal jenom oukounky a tlouštíčky a to jak na přívlač, tak na feeder. Ani večerní pruty z druchemy s policajtem, ocáskem z oukleje a rousnicí mě nespasily :-((

Pátek 1. srpna 2014 ve 22:02® dam
dam

Scanix> už jsem byl párkrát, ale je to takový divný…voda strašně lítá nahoru dolů, prakticky nevidím zalovit…lidi už i tam, kde jsem nikdy nepotkal živáčka…Pořád mám dva pruty, jeden hrubý a jeden střed…jdou aspoň pěkní jelci a sem tam bolen a parma

Pátek 1. srpna 2014 ve 21:49® BigMike

Joooo, ty časy se asi brzo vrátí:) Sice jsem tuhle vyhlašoval, že si dám ještě tak 20 sezón s vláčákem, tělo to však vidí jinak! Pozvolna si ve sklepě začnu hledat cajk na položenou – teleskopy Sona, ony polystyrénové policajty, vidličky, čeřínek…:)) Akorát nevím do čeho dám ony hřbitovní svíčky, když sklo nemá na břehu jihočeských revírů co dělat:) Místo lahváčů bude plechovkové, jeden proutek na rousnici, druhý na mrtvou, našláplou rybku… Ono to má také své kouzlo, než pořád házet do tmy jak robot a čekat prdu do prutu:)))

Tento příspěvek byl editován 1.8.2014 21:50:43 uživatelem BigMike.
Pátek 1. srpna 2014 ve 21:43® Scanix
Scanix

troutkiller> jo, to byly casy co, kdyz se ve svetle hrbitovni svicky rozjel policajt az cvaknul o prut a nasledoval mocny zasek, co musel kazde ryby zlomit vaz :-)

Pátek 1. srpna 2014 v 17:57® troutkiller

BigMike>Ted si ve mně probudil vzpomínku na mládí když sem chodil s tátou a dědou na uhoře.Svíčky ve sklenicích a tak.

Pátek 1. srpna 2014 v 16:47® BigMike

Scanix> abych tedy byl přesný – plné klouby pohybů z chytání:) Asi začnu bobkařit, užívat okolí, kvalitní četbu, plápolajících svíček, pískání netopýrů motajících se do vlasců…:)

Pátek 1. srpna 2014 v 16:16® Scanix
Scanix

BigMike> plne zuby chytani, to jsem jeste nikdy nemel :-)

Pátek 1. srpna 2014 v 16:02® BigMike

Psal HaD že chytají o víkendu tady někde kraj, nevíte někdo podrobnosti? Chytání už mám plné zuby, chci jen koukat!:))

Pátek 1. srpna 2014 v 15:49® Scanix
Scanix

troutkiller> to se mi nechce ani verit, ze nekdo realne na ty cudle kouka :-)

Pátek 1. srpna 2014 v 15:48® Scanix
Scanix

dam> vsechno kalny, tak sumci ne, nerikej, ze by te to nekde nebavilo, ale ty se na ULko blbe chytaj.

Btw. chodim ted tak 1–2× tydne na 2–3h, to mi prijde tak akorat :-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 14:26® dam
dam

troutkiller> neboj, on dojde…já momentálně nemám kam jít házet, všechno kalný…a Stellička vrní v autě9-)

Pátek 1. srpna 2014 ve 14:00® troutkiller

dam>Hmm sem nasranej:-(( Krasavec opět nedorazil!Myslel sem že ho zítra pujdu prubnout a nic:-(( Chjo.

Pátek 1. srpna 2014 ve 12:38® dam
dam

troutkiller> to je jedinej, co je furt na rybách :-)

Pátek 1. srpna 2014 v 11:56® troutkiller

Scanix>Věříš že už sem se toho alba nemohl dočkat:-)) )

Pátek 1. srpna 2014 v 11:55® troutkiller

skwor>Pokud myslíš ty céčka tak s tebou souhlasím.

Pátek 1. srpna 2014 v 11:26® Scanix
Scanix

A protoze mam cervenec za sebou, tak jsem uzavrel dalsi mesicni album http://www.chytej.cz/…ulovky-2014/, popripade muzete mrknout i na ty starsi sem http://www.chytej.cz/…91/fotoalba/

Tento příspěvek byl editován 1.8.2014 11:27:40 uživatelem Scanix.
Pátek 1. srpna 2014 v 10:36® skwor
skwor

troutkiller> Hele, když někdo dá do Z lovu fotku, kterou chce provokovat a pak tam ještě hrdě napíše, že je troll (trotl) a že čekal, že vytočí víc lidí… to fakt nemůže čekat seriózní odpověď :-D

Pátek 1. srpna 2014 v 9:41® troutkiller

dam>Nedovedu si představit wobler kterej bych po ulomení lopatky upgradoval kandákem od letní směsky do ostřikovaču:-)) )To musí bejt láska jako trám:-)) )

Pátek 1. srpna 2014 v 6:59® dam
dam

troutkiller> :-)) ), tady už je hotovo…

Pátek 1. srpna 2014 v 5:49® troutkiller

skwor>Ty kokso,zase si mně dostal:-)) )))

Čtvrtek 31. července 2014 ve 20:08® _Beny
_Beny

Atik> Musíš se příště tedy podívat, co kupuješ? Jinak by to zavánělo trošku trotlovinou :-D