Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 23:44® kubas
kubas

Mysak1> Přesně tak, to mi poslal David, když mu Radek vzal jeho nový Certate :-D .

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 22:07® dam
dam

sethy> nestraním ani jednomu, je mi to fuk :-) mám sh. i d. spokojenost oboustranná…a některý mám opravdu už několik sezón…Stellu nebo Infinity Q Zaion:-) a navíc tohle se bude řešit pořád :-)

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 21:54® Venca Zelenka
Venca Zelenka

jepice> Já ti to poslal do osobky, aby zas někdo necamral, že nějaká reklama. Člověče víš, že mě ani nenapadlo to nějak blíže studovat, přečetl jsem, kuknul jsem a bral jsem to jako fakt, krom toho jsem ho měl v ruce a jevil se jako slušná mašinka. Otázka jestli má ruský trh stejné střeva? Podobný údaj tušim mají i některé WFT, by nebylo od věci se na to taky mrknout blíž :-) Ještě, že některým znás není zdechlo prověřovat, ještě mrknu na googl jestli tam nebudou nějaké rozborky. Nedávno jsem dával do kupy Abučko ambassadeur, no než se našla ta správná rozborka- každý ten model to měl trošku jinak.

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 20:49® Mysak1

kubas> tvl, kde jsi tu fotku vyhrabal??? To jsou bratři Havlíčkovi???

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 19:27® jepice-zruseno

Venca Zelenka> Děkuji za osobku, já to ale rozpitvám zde, aby se mohli kolegové pokochat tak, jako já :-D

Podvádní Dragon své zákazníky? Venca Zelenka mi poslal v osobce odkaz na naviják od Dragonu s údajným šnekovým převodem. Dám sem rovnou odkaz na stejný typ, ke kterému jsem následně vygůglil fotky střev http://www.rsp-fishing.cz/…r-ii-fd-1100 Zprvu mi Dragon udělal radost – v popise se píše šnekový převod a je tam i správně nakreslen na obrázku (ten s nápisem HEG). Bohužel mě jisté indície vedou k tomu, že je to podvod. Podle obrázků na těchto stránkách je vidět, že ten naviják šnekový převod neviděl ani z rychlíku. http://salapin.ru/…bum7430.html

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 16:12® kubas
kubas

sethy> Myslíš, že to ještě platí :-D ?

foto/diskuze/privlac/2016/th-img118729.jpg
Čtvrtek 7. dubna 2016 v 15:04® sethy
sethy

dam> Dejve, neberu, to v žádném případě. Jen prostě v mém okolí Daiwy odchází rychlostí blesku.

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 14:58® Venca Zelenka
Venca Zelenka

jepice> Poslal jsem ti osobku, co já myslela šnekem :-)

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 12:32® dam
dam

sethy> neber se jako měřítko navijáků:-P :-D pivo

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 12:32® sethy
sethy

Draky> Jasně že vadné, šak je to Daiwa:-D

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 12:05® kubas
kubas

Draky> Obří candáti? Píšu si :-D !

Tento příspěvek byl editován 7.4.2016 12:05:44 uživatelem kubas.
Čtvrtek 7. dubna 2016 v 11:14® Draky
Draky

kubas> Pfffff, tu bych utrápil jak nic na těch obřích candátech. :-D

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 11:08® kubas
kubas

Draky> Na mikromrdky na okouny a panvickove candáty by ti stačila i Laguna prosímtě :-D .

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 10:33@ Joza99

Draky> děkuju :-)

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 10:32® Draky
Draky

Joza99> Asi spíš tu 3000. :-)

Nejlepší rozhodně bude zajít si do prodejny i s prutem a vyzkoušet si je. :-)

Tento příspěvek byl editován 7.4.2016 10:34:12 uživatelem Draky.
Čtvrtek 7. dubna 2016 v 9:59@ Joza99

Draky> A doporučoval bys mi velikost 2500A nebo 3000 pro prut s odhozem 10–30g?

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 9:12® Draky
Draky

sethy> A nešlo spíš o nějaký vadný kusy? Osobně ten mag sealed beru jako velkou přednost. :-)

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 9:01® sethy
sethy

Draky> mag sealed jooo to je to co se jim v těch Certatech podělalo, už vím :-)

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 7:44® jepice-zruseno

Venca Zelenka> Navijáky se šnekem? v současné době je vyrábí snad jenom DAM: http://www.damialba.cz/…_4000_fd.htmhttp://www.tropicliberec.cz/…etro-400-fd/

To co popisuješ šnekovej převod nemá. Jestli se tím nemyslí tedy systém zdvihu cívky jako má např. RedArc. Já mám dva navijáky se šnekem, jeden už nejméně deset let: Shakespeare President II z bazáče za 260 Kč, a vloni jsem koupil od pána za 500 Kč Abu Cardinal 3. Ten druhý jmenovaný vyfrknou občas v menší sérii v Japonsku(kam se odstěhovaly nástroje ze Švédska) a dají se na to tím pádem dokoupit nové plastové i hliníkové cívky a náhradní i „tuningové“ díly. Na Shakespearovi je vidět, jak vypadá šnek a příslušné ozubené kolo.

foto/diskuze/privlac/2016/th-img118723.jpgfoto/diskuze/privlac/2016/th-img118724.jpg
Čtvrtek 7. dubna 2016 v 7:35® Draky
Draky

Joza99> Já používám Daiwa Freams 2500a, ale zatím jsem s ním odchytal jednu sezónu, takže na hodnocení je trochu brzo. :-)

Jinak spokojenost veliká, krásnej hladkej chod a hodně citlivá brzda, navíc je to myslím nejlevnější řada, která už má mag sealed. :-)

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 7:32@ Joza99

Venca Zelenka> střední přívlač sem myslel gramáž 10–30g :-) jinak díky.

Středa 6. dubna 2016 ve 22:17® Venca Zelenka
Venca Zelenka

To se asi neptáš toho pravého, já se spokojím z ledasčím :-) Obecně mám radši navijáky kovové se šnekem, křížovým vinutím,dobrou brzdou. Docela jsem si zvykl na ryobiky, ikdyž mě v některých věcech serou, Tica taky není špatná v poměru cena výdrž, není to bůhví jaký hladký chod, ale neskutečný držák, u Dragonu se dá taky vybrat slušný kolovrátek, tam se mi hodně líbil fishmaker II, na lehčí vláčku bych se nebál nějakého Spročka, bavíme se o lehké a střední přívlači a střední cenové třídě. Těch slušných kolovrátku kolem 3tis. je celářada, bude to spíš o tom co ti sedne.

Středa 6. dubna 2016 ve 22:15® BigMike

sethy> že bych koupil Twin a vyvedl tě z omylu?:)))) Tuhle mi říkal jeden zbrojař, že jsem na zralej na exorcistu, věci mi umírají pod rukama.)

Středa 6. dubna 2016 ve 21:43® sethy
sethy

BigMike> dvou kamarádům odešel Cerate během chvíle (stejná vada, nepamatuju se co). Levnější modely ani nekomentuju.
S shimem ve stejné ceně jak Certate (twin +) jsem nikdy neměl problém.
Aspiry mám od 2010 a jak nové. Twiny v mém okolí taky slouží všechny a že dostávají sakra zápřah. Ale o Daiwách v mém okolí tohle vážně říct nemůžu :-((

Středa 6. dubna 2016 ve 21:39® sethy
sethy

Joza99> Wobler i kopyto může mít 2cm i 30cm (1g i 300g).
Tak za mě Daiwa žádná. Ale někdo určitě poradí.

Tento příspěvek byl editován 6.4.2016 21:40:48 uživatelem sethy.
Středa 6. dubna 2016 ve 21:38@ Joza99

Venca Zelenka> A jaký naviják by jste mi teda doporučil?

Středa 6. dubna 2016 ve 20:54® Venca Zelenka
Venca Zelenka

BigMike> Já to říkám furt, tobě do ruky jedině kladku z trojky nerezu :-)

Středa 6. dubna 2016 v 19:55® BigMike

sethy> asi to zakřiknu, ale koupil jsem si předloni k vánocům Caldii a světe div se, přežila sezónu:) U mě je to zázrak, takže Daiwa:)) A vlastně mám i nějakým nedopatřením i dobrý Daiwa prut, ten se zdá zatím také bez problémů:)))

Jinak Shimano, Penn, Ryobi a jiné nedožily v pořádku 2. sezóny:(

Tento příspěvek byl editován 6.4.2016 19:56:18 uživatelem BigMike.
Středa 6. dubna 2016 v 16:26@ Joza99

sethy> Woblery a nějaký kopyta,naviják od Daiwy chci protože mi to každej doporučil a tak mě jen zajímá jakej by jste mi doporučili?

Středa 6. dubna 2016 v 15:15® sethy
sethy

Joza99> Co je pro tebe střední přívlač? Proč zrovna Daiwa? To ta reklamní masáž vážně tak funguje =-|