Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 16. ledna 2015 v 16:10® kubas
kubas

skwor> Je fakt, že Black Hunter byl super, škoda, že už se to nedělá…

Pátek 16. ledna 2015 v 15:51® skwor
skwor

V rámci „univerzálnosti“ byl docela legendární Black Hunter od Dragonu. Už se nedělá, ale nějaká náhrada tam je… Ale sumčák to určitě gramáží nebyl :-)

Pátek 16. ledna 2015 v 15:43® Nils Master
Nils Master

kubas> třeba i 5g hlava + guma, tak sem chytal loni… Stačí mi nahazovat 15metrů max, ale jsou tam šutry a hloubka max 1,5metru… Takže woblery nepřiapdaj v úvahu, moc se trhá… Ale prostě chce to silnější cajk…

Pátek 16. ledna 2015 v 15:19® kubas
kubas

Nils Master> No to bych taky rád věděl :-) .

Ne, teď vážně. Jaké hlavy s tím chceš tahat? 5g nebo 50g? To je taky docela rozdíl :-) . Ačkoliv nemám rád Charismu, tak bych si pro tento styl dokázal představit tu 120g ve 240cm. Má to měkkou špicu a celkem i rezervy pro zdolání slušnější ryby. Každopádně toto téma je docela oříšek a asi jsem v ruce ještě neměl prut, o kterém bych mohl s jistotou prohlásit, že je vhodný na to, co popisuješ…

Pátek 16. ledna 2015 ve 13:04® Nils Master
Nils Master

Pánové jaký by ste doporučili prut pro lov sumců na gumy… Loni mi brali sumci spolehlivě na gumy 8cm.. .Takže bych potřeboval takový proutek, abych v něm takovou gumu cítil a mohl jí vést, a zároveň silný kde zdolání sumce… Samozřejmě budu chytat i na větší gumy… Takže to chce něco speciálního :-D … Fakt nevim do čeho jít…

Středa 14. ledna 2015 ve 3:01® Mysak1

Klobasa> doufám že jo, v pátek se rozhodne jestli dobrý nebo kudla.:-(( (

Úterý 13. ledna 2015 ve 22:18® dam
dam

Palivec> funguje mi to podobně, často tam nějaké gumičky napichuji…jinak je zajímavé, jak občas ten jednohák na plandě funguje líp než trojháček?

Úterý 13. ledna 2015 ve 22:15® Klobasa
Klobasa

Mysak1> Zkoušel jsem i pár ovinů, jako muškaři-taky to nešlo, tak mám asi levý paprče:-)) Co noha, hojí se?

Úterý 13. ledna 2015 ve 22:10® Klobasa
Klobasa

Mysak1> Néé, malinkej-ten nejmenší:-))

Úterý 13. ledna 2015 ve 22:03® Mysak1

Klobasa> Máš velkej háček.:-))

Úterý 13. ledna 2015 ve 21:56® Klobasa
Klobasa

Palivec> Mě se nějak neosvědčily-blbě se to napichuje na háček:-))

Úterý 13. ledna 2015 v 19:06@ Palivec

jepice> TO MŮŽE DOBŘE FUNGOVAT ZA TOU PLANDOU. SAMOTNÉ SPERMIE SE MI OSVĚDČILY JEN NA HÁČKU S WOLFRAMOVOU KULIČKOU A PŘI LOVU S MUŠÁKEM (TAM, KDE JE TO V SOULADU SE ZÁKONEM). PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE MÁŠ NA PLANDAVCE JEDNOHÁK.

Pátek 9. ledna 2015 v 7:05® troutkiller

sethy>Přece ta jediná správná:-)) )

Pátek 9. ledna 2015 v 1:09® jepice-zruseno

Stinger shad je ten smáček? Nevím, jestli to je tím, že nemám třeba správný barvy, ale já jich pár dostal od kolegy a přesto že jsem jim docela věřil, tak mě celkem zklamaly. Možná s tím neumím chytat, ale na místech, kde jsem nachytal na cokoliv co bylo po ruce (banjo, twistr, gumovej rak, smáček) jsem byl s tímto malým ale tlustým smáčkem bez záběru. Teď nevím, jestli to je taky od relaxu, ale jak jsou takový ty gumový spermie (kulička s ocáskem), tak na to mi to celkem jde a hlavně je to suprový to dát na háček za menší těžší plandavkou. To nemá chybu.

Čtvrtek 8. ledna 2015 v 18:05® skwor
skwor

sethy> Tak to je hlavní. Bez trhání by mě gumovačka asi ani nebavila :-D

Čtvrtek 8. ledna 2015 v 16:39® sethy
sethy

troutkiller> Jaká? :-D

Čtvrtek 8. ledna 2015 v 7:31® troutkiller

skwor> Já už klasiku vubec nechytám:-(( Jednička posledních dvou let Ohio,menší na Okyše a Céčka,větší Céčka.Z 90% mi chytá jedna jediná barva.

Středa 7. ledna 2015 ve 23:58® kubas
kubas

skwor> Je to úplně jedno, kde nic není ani smrt nebere :-) …

Středa 7. ledna 2015 ve 23:12® sethy
sethy

skwor> trhá se to stejně jak staré modely. Žádný rozdíl nevidím.

Středa 7. ledna 2015 ve 23:09® Scanix
Scanix

skwor> nic moc, me funguji podstatne vice stare modely, snad jeste ty kingshady, ale chce jim to pristrihnout ocasky :-)

Středa 7. ledna 2015 ve 20:58® skwor
skwor

Návrh na diskuzi. Jaké slavíte úspěchy s novějšími, zatím méně všeobecně známými gumami od Relaxu (Jankes, Ohio, Stinger shad, Kingshad…)?

Tento příspěvek byl editován 7.1.2015 20:01:34 uživatelem skwor.
Pátek 2. ledna 2015 ve 20:59® Kazan

BigMike> No nejdřív domrsknu ty rozdělaný z loňska. Nějaký ten jerk taky bude, chybí mi barvy, to co mám mi připadne moc tmavý. Jinak s odstupem času mi přijde škoda že jsem na některý jerky seknul lopatku.
Skalice je pěkná ale bohužel moc navštěvovaná i když to neznamená že se tam čas od času nechytí slušná fišle.

Pátek 2. ledna 2015 ve 20:52® BigMike

Kazan> udělám letos i pár jerků nebo jak se říká těm bez lopatek. Ale štíhlých. Nějaké bucláče mám, ale nechytám je. Už brousíš? Ta Skalice vypadá zajímavě i zamrzlá:)

Pátek 2. ledna 2015 ve 20:05® troutkiller

Scanix>Díky,Dí­ky!Ani dospat sem nemohl:-)) )

Pátek 2. ledna 2015 ve 20:02® Draky
Draky

jepice> Neboj škoda to není, protože pořádně se potopit nechtěl ani jeden. :-D

Pátek 2. ledna 2015 v 19:31® Kazan

jepice> skoč si k čangajškum, ty tam toho mají přehršle, většinou okolo třiceti pěti peněz českých.

Pátek 2. ledna 2015 v 19:29® Scanix
Scanix

troutkiller> vsak to bylo specialne pro tebe, neboj, myslel jsem si, ze se budes tesit :-)

Pátek 2. ledna 2015 v 19:10® jepice-zruseno

Draky> Hm, to mě zajímá! Já měl vloni i letos na pískovnách na ty kudly největší úspěchy s plasťákama, který hodně chrastily a skoro nechodily. Občas se přidal i okoun. Škoda, že si se toho zbavil, potřeboval bych pár takovejch woblerů, ktrý budou mít tebou popisované vlastnosti, ale aby byly potápivý a levný kvůli vázkám. Na řeku je to uplně napytel, ale na těch čistejch pískovnách to nechám klesnout do hloubky a cukám s tím jak s jerkem. Ideálně něco takovýho v potápivý verzi: http://aukro.cz/…4755270.html

Pátek 2. ledna 2015 v 16:50@ TimCi

Draky> Dakujem :-) este dobre ze som napísal :-)

Pátek 2. ledna 2015 v 16:20® Draky
Draky

TimCi> Strašnej chod, už v mírnějším proudu většina začala rotovat, dělaj takovej bordel, že některý modely si slyšel i na břehu a spoustu dalšího…