Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 4. prosince 2014 ve 20:32® Venca Zelenka
Venca Zelenka

jepice> Prdím na všechny, zítra jdu do práce v maskáčách, beru prut, bágl a první vodu co po cestě domů potkám budu obstřelovat, si to tak hodinku protáhnu :-)

Čtvrtek 4. prosince 2014 ve 20:29® Venca Zelenka
Venca Zelenka

tenodvody> Jo tak pán má čas 1–2 hodinky dopoledne aj odpoledne :-) Tak to já doplachtím z práce, rychle se převleču, nachystám věci, při tom narychlo kafe a než se doštrachám k vodě jsou 3 pryč :-)

Čtvrtek 4. prosince 2014 ve 20:02® jepice-zruseno

Venca Zelenka> Leda prostě chlastat a pak zalézt někam do hospody. Já mám bohužel teďka nějak víc práce než bych si představoval, to je ještě horší, než zmrzlý očka :-D

Čtvrtek 4. prosince 2014 ve 20:02® tenodvody
tenodvody

Venca Zelenka> jo, ta zima je hnus, proto jedu 1–2 hod dopoledne pak 1–2 hod odpoledne a sem spokojen :-D naštěstí to bere.

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:59® Venca Zelenka
Venca Zelenka

jepice> Tak vymyslet by to aj šlo, většina prutů je dutá, ale někdo to musí udělat :-D a tu baterku by šlo taky nahradit dynamem v navijáku. Jo mít příslušné znalosti tak se do toho aj pustím :-)

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:54® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Kazan> Já chcu aj vytápěnů ručku, teď jsem byl na rybách aj to dokonce bralo :-) ale jak jsem měl zkřehlé ruky, tak jsem už skoro nic necítil a když už, tak než jsem zareagoval bylo pozdě, taková zatuhlá brzda :-)

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:39® Kazan

jepice> jóóó a na hrbu rvát autobaterii :-D

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:37® jepice-zruseno

Venca Zelenka> Ty očka by musely bejt udělaný z nějakýho odporovýho drátu. Už jsem nad tím také mockrát přemýšlel. Myslím, že vhodný typ by byl očka ala wonderod připojený k nějakýmu zdroji.

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:31® Kazan

Venca Zelenka> Tak ta ručka by zas až tak nevadila, ale ty očka…, ty očka kdyby nezamrzala…, to by byl luxus :-)

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:09® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Výzva pro včechny výrobce prutů Tak už jste vymysleli všechny možné aj nemožné pruty a kdyby vám to nebylo blbé, jistě by jste vymysleli aj prut na žgarani v zadku, ale kdy konečně vymyslíte prut s vyhřívanou ručkou a očky, ať my nuzní rybáři nemusíme v tomhle období tak trpět :-D Za široké společenství sněhuláků, předem děkuju Venca

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 16:39® Nils Master
Nils Master

dneska se zabojoval, a vyrazil sem na řeku, přímo do nadjezí… protivítr jak hovado a tak nebyl moc kontakt s nástrahou… smáček na gramový hlavičce :-D … Přesto se povedl okoun a bolen cca 55cm, který to v tom větru hezky narovnal… za půl hodiny dobrý. Ale boleni se ukazovali dost, jebali do potěru…

Středa 3. prosince 2014 ve 20:05® tenodvody
tenodvody

David H.> tohle Davide není candát, to je candátí modelka, co umí krásně pozovat :-) moc pěkně vyfocené!

Středa 3. prosince 2014 ve 20:03® tenodvody
tenodvody

Scanix> přesně tak, není co dodat :-)

Středa 3. prosince 2014 ve 20:01® HaD
HaD

Scanix> Tak taky je potřeba pamatovat na to, že někde je 90 cm candát běžná ryba a někde je 60 cm k oslavě.

Středa 3. prosince 2014 v 18:41® Scanix
Scanix

David H.> jasne, nemusi to byt hned 90tka candat, nakonec kolik fakt trofejnich ryb clovek za zivot chytne, ja moc ne a ze se snazim ;-)

Středa 3. prosince 2014 v 17:36® HaD
HaD

Scanix> jak říkáš :-) Není radost se dívat na pěknou rybu? Já si těch krásných ploutví dnes ani nevšiml. Až na fotce…

foto/diskuze/privlac/2014/th-img110870.jpg
Středa 3. prosince 2014 v 0:19® Scanix
Scanix

tenodvody> mam to s temi fotkami podobne, navic ten archiv mam rozdelenej a otagovanej, nastrahou, mistem apod, dava mi to do budoucna tipy, kam jit v jakou dobu zkusit nejakou fishku ulovit. Jinak jako David se rad proste podivam na fotky kohokoliv, co proste maji co nabidnout, pekna fotka krajinky s vodou, ci bojujici ryba s nastrahou, nebo ulovek treba hen tak ve vode, ryby se mi proste libi, rad si neco vyfotim na pamatku a pokud to nekdo nechce sledovat, at to nesleduje, vsak jej nikdo nenuti, jak pise František, neni to preci nic, co se musi, kazdy ma moznost volby, fotit a zverejnit, fotit a nezverejni, ci nefotit a nebo to proste neresit. Ale tak zima se blizi a je treba o necem psat, nakonec par obrazku ci videi se v tom pustu muze jeste hodit ;-)

Úterý 2. prosince 2014 v 19:02® František
František

troutkiller> Ahoj, no konec konců je to uživatel compu kdo kliknutí na odkaz sám sebe vyprudí „nudným albem“. Doporučuji tedy na odkazy co Ti kazí náladu neklikat, tedy aspoň já to tak dělám :-) . Nic ve zlém, ale všichni přeci máme možnosti volby.

Úterý 2. prosince 2014 v 18:51® tenodvody
tenodvody

troutkiller> to ale neznamená, že nesouhlasím s tím, vkládat fotky, ty co vkládá Scanix sou moc a moc dobré a musím uznat, že lapat umí!

Úterý 2. prosince 2014 v 18:47® troutkiller

Scanix>Bohužel nepřehodnotim.Fotku ryb už nikdy:-((

Úterý 2. prosince 2014 v 18:45® troutkiller

tenodvody>Mám to tak nějak podobně:-)

Úterý 2. prosince 2014 v 18:13® tenodvody
tenodvody

Nils Master> Fotím si je pro sebe, od jisté doby je nezveřejňuji, ale fotky si ukládám a v době, kdy se nemůže žehlit voda se rád zase podívám a tím se více těším na zahájenou :-)

Úterý 2. prosince 2014 v 18:10® tenodvody
tenodvody

Scanix> Já to s tím lankem nemyslel zle. Jen mě to zajímalo, já už to lanko krom pstruhovky používám všude. :-)

Úterý 2. prosince 2014 v 18:10® HaD
HaD

Mě se pěkné fotky líbí a sám se je snažím dělat. Je to fajn, si je pak prohlížet a vzpomínat na ty lovy. Ale je fakt, že někdo si nefotí ani děti, čímž se nikoho nechci dotknout, ale každý to máme jinak…

Úterý 2. prosince 2014 v 17:46® BigMike

Ten kalendář je fakt hustej!:) A to nejsem nikterak prudérní! Ale berte to tak, že jsme tady zmlsaní kvalitou fotek, kvalitou úlovků a pak nám něco takového trošku rozhodí oko,. Jinak nějaké ryby také vyfotím, někdy jen okolí řeky, potoka, ale pro klid ostatních i svůj to nikde neventiluji – dozajista bych byl přetřásán na nějakém rybářském serveru.) Co oči nevidí, to srdce nebolí!:)

Úterý 2. prosince 2014 v 17:27® Nils Master
Nils Master

otázka je, proč vlastně fotit každou rybu? Já na tom osobně nic nevidim… To je snad nějaký zvrácený koníček nebo dokonce úchylka! Proč má někdo potřebu se někde chlubit každou rybou, malou či dokonce rybou podměrečnou?

Osobně vyfotím leda pěknou rybou co za to stojí…

Úterý 2. prosince 2014 v 16:40® Scanix
Scanix

troutkiller> ja ze srandy ziju, bez ni to nejde, je to pak vse na palici, zvlast na netu, to uz vubec ne.

Jinak nevim, co to bylo za akci, ale asi skoda, treba to casem prehodnotis ;-)

Úterý 2. prosince 2014 v 16:31® troutkiller

Scanix>Už sem myslel že si sám ze sebe neumíš udělat prdel:-)) )Fotek mám hafo ale po akci Sumci už sem nikdy žádnou fotku nedám.

Úterý 2. prosince 2014 v 15:56® Scanix
Scanix

troutkiller> woe :-) me by na druhou stranu potesilo, kdybys obcas vytahl mobil a blejsknul nejakou tu fish, rad mrknu na neci ulovek, pokud to neni neco proti srsti, jako treba tenhle kalendar http://www.inetprint.cz/…-CALD_S13-15 to me fakt neoslovi – viz foto ukazka ;-)

foto/diskuze/privlac/2014/th-img110835.jpg
Úterý 2. prosince 2014 ve 12:36® troutkiller

Scanix>Tak děkuju,sem rád že už to vím jak je to a mužu se v klidu těšit na prosincové album:-)) ))