Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 29. října 2014 v 17:25® skwor
skwor

kubas> Snad už má objednáno :-D A já jdu hledat to UL Spro, co jsem viděl dneska v Abosu. Děsně se mi líbil, ale nepamatuju si název :-)

Úterý 28. října 2014 ve 22:53® kubas
kubas

skwor> OBR už má konečně zlevněný žlutý naviják :-) .

Úterý 28. října 2014 ve 21:02® skwor
skwor

http://www.adler-wft.cz/…3-2-NAVIJAKY Slušný ceny…

Pondělí 27. října 2014 v 8:08® troutkiller

gavlos>To si špatně pochopil:-(( Jen sem ti ušetřil vyhozený prachy.Nevim kolik do toho prutu chceš dát ale letos sem nadšenej ze Sportexu Black Arow,neni to ještě za ránu a maká spolehlivě.Jede Popy,gumy,je to muj letos nejvyužívanější klacek.

Tento příspěvek byl editován 27.10.2014 07:12:04 uživatelem troutkiller.
Neděle 26. října 2014 ve 12:22® gavlos
gavlos

skwor> je jasne.kazdy to ma jinak..me se libili vzhledove..kdyz mi je typek vnucoval,kdyz sem mu rekl ze si jdu pro vlacak k narozeninam­.cenovka me odradila a nekoupil jsem nic..jiny proutek za 15kil udela stejnou sluzbu..a taky tapu co bych poridil.i na twistry kopyta i mensi woby.chytam chvilku takze nemohu soudit..mel jsem v merku dragon ale vazeny trouthkiller mi je zhnusil :-D

Neděle 26. října 2014 v 11:33® skwor
skwor

gavlos> Z těch jsem nikdy nějak nadšený nebyl. Ona ta otázka byla spíš teoretická. Teď na co chytat mám a kdybych kupoval, tak zatím ještě ty TD jsou :-)

Neděle 26. října 2014 v 10:49® gavlos
gavlos

skwor> co takhle st.croix :-) maji hodne povedene kousky.hlavne modely 2015..ale ta cena..ta cena..na muj vkus a penezenku hoodne nad hranici limitu..

Neděle 26. října 2014 v 9:46® skwor
skwor

kubas> Jo, ty vypadají povedeně, hlavně model 2,70m 8–35g se mi líbil. A jelikož klasické TD už jsou skoro vyprodané, musím se začít rozhlížet. Kupovat dneska vláčák, nevím, po čem bych sáhnul.

Sobota 25. října 2014 ve 20:15® jepice-zruseno

kubas> Já mám exceler, teda ve verzi UL na závody, ale líbil se mi i ten klasickej. Bohužel už se ale nesežene pod 15 stovek, takže je to pasé!

Sobota 25. října 2014 v 19:25® zolik

dnes sem chytil na přívlač svou nejvědší štiku na rotačku měla 82cm

Sobota 25. října 2014 v 19:09® kubas
kubas

skwor> Jo, to je asi jeden z mála prutů od Daiwy, co bych doma snesl :-) . Jinak ty pruty jsou hrůza, nelíbí se mně vůbec.

Sobota 25. října 2014 ve 13:00® skwor
skwor

kubas> A prut Lexa jsi viděl? Ten se mi líbil dost, asi víc než dražší Infinity Q.

Pátek 24. října 2014 ve 13:05® BigMike

Dyť stačí namazat kličku vodou, ponořím ji do vody a je na půl hodky ticho:) Ale někomu to jak vidno nevadí, hlavně že chytá! Mně dnes opět nepískala, ale zase jsem chytal jen malé, bral bych opak:))

Pátek 24. října 2014 v 10:19® jepice-zruseno

troutkiller: Já si nemyslím, že ten cajk je tak úděsnej. Přeci jen v tý době měl každej buď druchemáče, nebo dokonce teleskop a navijáky byly docela drahý, ale i ty obyčejný plasťáky s jedním ložiskem kupodivu nějakou dobu fungovaly. Tatínek koupil kupříkladu kvalitního Cardinala C3, ten stál 1550 Kč a to byla už celkem raketa vzhledem k vejplatám. Ani se to mamince nesmělo řikat, kolik to stálo :-D

Pátek 24. října 2014 v 6:33® troutkiller

jepice>Ty kokso tohle poslouchat třeba pul dne v Norsku tak ten navi letí do vody:-(( Chytačka pěkná(to video tu někde bylo už hodně dávno)ale cajk uděsnej!

Pátek 24. října 2014 v 1:00® Nils Master
Nils Master

roboss> vybral bych něco od Favorite…

Pátek 24. října 2014 v 0:37® kubas
kubas

sethy> Za 600Kč jo, trojku bych za to teda nedal :-) .

Čtvrtek 23. října 2014 v 19:15® roboss

Dobry den. Chcem si kupit prut na ul privlac na mensie rieky cca od 5 do 30 m siroke.chytat chcem prevazne na gumene nastrahy. Rozhodujem s hlavnea medzi tymito troma: Cormoran ULX Ultra Light Spin 2,10m 1–9g; Pezon & Michel Pandora Seduction Chubb 2,10m 1,5–10g; Dragon Fishmaker Jig 2,13m 1–7g (VP) Vopred dakujem za pomocne rady :-)

Čtvrtek 23. října 2014 v 18:54® olsak.honza

Ahoj všichni, nemáte náhodou někdo nebo nevíte o někom, kdo by prodal knížku „Přívlač na mimopstruhových vodách“ od V.Fikara? Už není k sehnání a myslím, že je hodně zajímavá, díky moc. Honza

Čtvrtek 23. října 2014 v 18:23® jepice-zruseno
troutkiller> Vidíš, když „ty svině dou na nához, ne“, tak tě nějaký vrzání kličky nerozhodí :-D Je fakt, že je vhodný tu osičku na držátku aspoň jednou za rok přimazat.
Čtvrtek 23. října 2014 v 18:09® jepice-zruseno

David H.> Já viděl malý candáty u nás na přehradě chňapat po listí, který plavalo na hladině. Bylo to tak před měsícem a ty lístky byly z vrby nebo s podobným tvarem. Nevěděl jsem nejdřív, co to je. Na gumu nic nebralo (to je u mě normální), ale když jsem tam hodil woblíkra, tak jsem asi tři chytil, ale měli tak 30 cm. Asi byli ještě nezkušení.

Čtvrtek 23. října 2014 v 16:35® skwor
skwor

sethy> Taky si vláčku užil maximálně dvakrát :-) Jinak bydlí na matchovce a tam mu to sluší.

foto/diskuze/privlac/2014/th-img110158.jpg
Čtvrtek 23. října 2014 v 16:18® Nils Master
Nils Master

satan666> Lexu mám na UL, ale není k ní nahrádní cívka a není zrovna nejlehčí. Ale už sem slyšel, že dva kolegové Lexu odrovnali… Já osobně jí používám na micromrdky a to navíc na ty gumový, moc zátěžový test teda zatím neměla…

Osobně jsem teď docela velkej fanda Okumy Trio, vlastnim hned 3 a nemůžu si stěžovat. Tu nejmenší velikost 20 už mám dva roky a zdolala i pár ryb 10kg… 2× velikost 30 sem si koupil až letos. Trio vypadá sice dost futuristicky, ale mě se líbí… Mám 2× tu černou a 1× tu oranžovou a prostě obrovská spokojenost. (Jinak se dělá ještě bílá, a to stojí asi o třetinu cenu víc, ptal jsem se prodejce proč tolik stojí – a rozdíl je fakt jen v barvě, stojí víc protože je prostě novinka letošního roku) Jinak navijáky jsou bez náhradní cívky už momentálně (když jsem koupil tu 20, měla náhradní cívku), ale ta se dá objednat navíc, ale jen od velikosti 30. Naviják stojí lehce nad 1000kč a náhradní cívku seženeš cca za 400 stovky…

Tento příspěvek byl editován 23.10.2014 16:19:28 uživatelem Nils Master.
Čtvrtek 23. října 2014 v 15:31® sethy
sethy

skwor> šak to není navi na vláčku :-)

Čtvrtek 23. října 2014 v 15:30® sethy
sethy

Mysak1> Prý sežral jesetara, tak to byl trest.

Čtvrtek 23. října 2014 v 15:30® sethy
sethy

kubas> za 600 dobrá :-)

Čtvrtek 23. října 2014 v 15:29® sethy
sethy

satan666> Nedělám.

Čtvrtek 23. října 2014 v 11:09® HaD
HaD

BigMike> Rozsypka mě učil, že candoši, když je moc listí, hlavně vrbovýho, nežerou, protože jak se válí po dně, připomíná rybičky a oni párkrát chňapnou, zjistí, že to není k žrádlu a daj si půst. Možná jen teorie, ale něco na to být může…

Čtvrtek 23. října 2014 v 8:59® troutkiller

jepice>Tak já chodím na fiše s lidma co maji stejnej vkus jako já nebo ještě lepší:-)) )Jednou sem chytal s borcem na lodi kterýmu tak vrzala klička že sem myslel na jeho vhození přez palubu!Tohle poslouchat tři hodiny je na prasknutí orgánu:-((

Čtvrtek 23. října 2014 v 8:40® skwor
skwor

sethy> Tak ono Šímo má taky svoje mouchy :-) Twin power s bojovkou je super na plavačku a feeder, ale jak s ním vláčím, tak už woblery kolem 7g v tom navijáku prostě cítím. Moc sílu nemá… Tak si vyber :-D

Tento příspěvek byl editován 23.10.2014 08:42:14 uživatelem skwor.