Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 19. října 2014 v 19:49® sethy
sethy

Tak zero jsem na K ještě neudělal…až dnes :-(( ale i tak super den na vodě :-)

Sobota 18. října 2014 v 19:27® dam
dam

sethy> no ono se zapojuje velmi těžko :-)

Sobota 18. října 2014 v 15:21® sethy
sethy

Že já se vůbec zapojuji…:-|

Sobota 18. října 2014 ve 13:46® jepice-zruseno

skwor> Mám taky pár nevláčecích věcí, který mám jak se říká dobře zažitý. Ale nepřej si je vidět, když tady ohrnujete nosy nad mojí vláčecí výbavou :-D Kamarád má velkej oranžovej policajt ala pimpongáč s chrastící kuličkou a bez toho by pro něj nemělo snad ani smysl chodit na ryby.

Sobota 18. října 2014 v 11:03® skwor
skwor

jepice> Hele s tímhle bych souhlasil. Třeba skoro všechnu mimovláčecí rybařinu chytám se Shimano super GT-RC, což je bojovka a dokonce ani ne top řada. Ale prostě mám ten naviják rád a to udělá svoje.

Sobota 18. října 2014 v 9:28® jepice-zruseno

sethy> Podle mě nemají žádný navijáky duši. Obrazně řečeno jim jí může vdechnout až rybář, který si k nim dokáže udělat nějaký vztah.

Sobota 18. října 2014 v 9:10® troutkiller

dam>Koukám že nejen masa snědl hodně:-(( Tohle vypadá na likérku Drak a nějakej slušnej matroš!

Pátek 17. října 2014 v 18:56® dam
dam

sethy> ty jsi snědl toho masa opravdu hodně:-))

Pátek 17. října 2014 v 18:43® sethy
sethy

troutkiller> Kdo se baví o smekáčích? Smekáče od Daiwy prostě nemají duši. Tečka.

Čtvrtek 16. října 2014 v 16:31® BigMike

skwor> já bych asi dal spíš Švédsko a klidně i s reexíkem.))

Čtvrtek 16. října 2014 ve 12:58® dam
dam

skwor> ideálně zvládni oboje :-)

Čtvrtek 16. října 2014 v 11:37® skwor
skwor

BigMike> Mělo by to být to samý. Zase z nabídky zmizel Flat rap, čímž mě celkem nas.rali :-((

Ad naviják. Pokud by se mi povedlo dát dohromady partu na příští rok do Švédska, tak asi výlet dostane před navijákem přednost. Jestli ne, tak si udělám radost…

Čtvrtek 16. října 2014 v 10:27® BigMike

skwor> budu muset kouknout, ale ono bylo časem těch SD více variant. Dle mého nejlepší byla to vůbec první: http://www.happyangler.com/…lug/p/16524/ A hlavně – záleží na jakém je produktu – výše uvedený obrázek splňuje pro moji maličkost vše.)))

Čtvrtek 16. října 2014 v 8:40® skwor
skwor

dam> Právě :-)

BigMike> Včera jsem koukal na nový katalog rapaly a vrátila se tam původní barva SD, co jsme se o ní nedávno bavili.

Středa 15. října 2014 ve 21:44® BigMike

S těma dírkama všude nekoukají na praktičnost a nebo počítají s tím, že to nikdo nebude brát k vodě či jinak používat!? Když vidím ty nové, drahé, ale i levné navijáky, zavírací nože atd. s všelijakým probráním, „odlehčením“ atd. vždy mě napadne, jestli někdo přemýšlí nad tím, že čím větší plocha a více škvír, tím větší možnost zanášení nečistot, mazu, kolomazu a jiného moribundusu. Nejlepší jsou čisté linie – spláchnu vodou, vytřu, naolejuju a vytřu a je klid – nepotřebuji starý zubní kartáček či kompresor na očistu.

Středa 15. října 2014 ve 20:45® dam
dam

skwor> tak to musíš trochu dřív, na feeder to není ono:-)

Středa 15. října 2014 ve 20:44® dam
dam

troutkiller> začíná mi být těžký :-)) )

Středa 15. října 2014 v 16:34® skwor
skwor

Díky za názory, tak do konce roku se rozmyslím :-) Později ne, rád bych si zatočil u vody a ne pak půl roku čekal na zahájení.

Středa 15. října 2014 v 15:27® troutkiller

dam>Na Fousy mám Atlantis,ten je na tuhle práci jak dělanej:-)

Středa 15. října 2014 ve 14:35® dam
dam

troutkiller> ty olééé, a na sumejše jako co?9-)

Středa 15. října 2014 ve 14:00® troutkiller

dam>Asi proto že 4000 je už na krokodýla a pro většinu normální populace je nevyužitelná:-(( Tohle využije jen Mongol,páč na moře je ho škoda.

Středa 15. října 2014 ve 13:04® dam
dam

troutkiller> já vím, že jsi :-) I-Q je prostě stroj a nový bude ještě lepší…ale proč to kuwa neudělají i ve 4000???

Středa 15. října 2014 ve 12:46® troutkiller

dam>Sem v klidu:-)) Ten starej Zaion mám taky a je pěknej,jen nemá ten Mag Seal.To zda je navi černej nebo šedej neřešim.Když si vezmu že někteří prodejci maji Luvias,Certeate a novej I-Q za stejný koruny tak je výběr jen na tom co se ti líbí,nic víc.

Tento příspěvek byl editován 15.10.2014 12:47:06 uživatelem troutkiller.
Středa 15. října 2014 v 11:18® HaD
HaD

skwor: dej spíš na srdce. Kvalita je u všech vynikající a ani v jednom případě nešlápneš vedle. Spíš bych to bral tak, co Tě nejvíc potěší.

sethy: ferari je ferari, jen ten provoz a životnost bude asi trochu slabší :-D Ale těžko říci, ani jedno nemám :-D

Středa 15. října 2014 v 10:38® dam
dam

troutkiller> nemají kloudný naviják ve velikosti 4000…kdyby byl morethan, tak do něj jdu

Středa 15. října 2014 v 10:33® dam
dam

troutkiller> já se neprovinil…starý se mi prostě líbí víc…i když ty nový navi jsou samozřejmě o kus dál…:-) A nevztekej se:-)) )

Středa 15. října 2014 v 10:23® troutkiller

dam>Mažu tě bejku:-)) )Ty si si provinil proti prvnímu Daiwa přikázání které zní,nepomluvím jméno Daivy nadarmo:-)) )Ježíšmarja kam se ten svět řítí!

Středa 15. října 2014 v 8:37® dam
dam

troutkiller> hele kámo :-) nedalo mi to a večer jsem si ještě zatočil…kde na těchto navijácích chceš mít nějakou vůli na kličce? to že každý nějak šustí, to je jasný, ale vůli asi nesleduji…mě zajímá brzda, návin a pak celek jako takový…Z hrůzou jsem zjistil, že mám děvět kousků od Daiwy a pral bych tedy do vlastních řad, ale ty starší se mi mi víc líbí než ty nové, je to samá díra v cívce:-))

Středa 15. října 2014 v 6:04® troutkiller

dam>Rozdíl je třeba vule na klice,nevim možná je to kus od kusu ale to co sem držel v ruce rozhodlo ve prospěch Daiwy.

Středa 15. října 2014 v 6:03® troutkiller

sethy>Předpokládám že po tomto přízpěvku si všechny svoje Plutony dal do bazaru a kupuješ něco od šíma:-)) )