Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 14. října 2014 ve 22:08® dam
dam

sethy> jsem rád, že Stella nemá zpětný chod…

Úterý 14. října 2014 ve 21:54® sethy
sethy

troutkiller> Pořád je to jen daiwa. To je jak srovnat ferrari s SLSkem. Meďour je lepší, ale ferrari je ferrari :-)

Úterý 14. října 2014 ve 21:49@ huhucoctail

skwor> jím si nazval Máru, ale čas a svět nezměníš a sám občas poznáš co a jak. Jen to chce čas. Na cenu nekoukej, koukej se po podstatném a jiných parametrech. A tak.

Úterý 14. října 2014 ve 21:41® dam
dam

skwor> neuděláš chybu ani s jedním… i když certate je trochu slabší v porovnání s těmi dvěma

Úterý 14. října 2014 ve 21:39® dam
dam

troutkiller> no nevím, motal jsem s ním minulý týden a že bych z něj jásal…pěkný, v každým případě, ale nevidím v něm nějaký povyšující rozdíl…

Úterý 14. října 2014 ve 20:03® skwor
skwor

huhucoctail> Jelikož tenhle výraz tehdy vzešel ode mě, jenom v jiném kontextu, tak se neurazím :-D Cenově mě nejvíc láká Certate, to bych mohl mít za snesitelnou cenu.

Tento příspěvek byl editován 14.10.2014 20:03:29 uživatelem skwor.
Úterý 14. října 2014 v 19:57@ huhucoctail

skwor> toho snoba ber tak, jak jsi ho sám onehdy myslel, tzn. jen v tom dobrém.

Úterý 14. října 2014 v 19:55@ huhucoctail

skwor> jak a podle čeho se posuzuje kvalita? A je ta kvalita víc hmatatelná než u jiných kvalitních a lacinějších navijáků? A nejsi ty náhodou tak trochu snob?

Úterý 14. října 2014 v 19:25® skwor
skwor

huhucoctail> Já předpokládám, že v téhle třídě už přece jenom půjde o kvalitu, ale samozřejmě pokud někdo odpoví takhle, přečtu si to rád.

dam> Ten je poslední dobou spíš na pozici záložního motátka :-)

sethy> U mě asi vede taky, ale zase je dražší než ostatní dva…

Úterý 14. října 2014 v 19:13® troutkiller

sethy>No nechci se hádat ale v duelu Zázvorková versus I-Q by šimánistum asi spadl hřebínek:-((

Úterý 14. října 2014 v 18:20® sethy
sethy

skwor> Stella. To ostatní je Daiwa :-D

Úterý 14. října 2014 v 17:39® dam
dam

skwor> konečně něco jiného než Redarcpivo

Úterý 14. října 2014 v 17:23@ huhucoctail

skwor> nebylo by lepší se zeptat třeba takto: proč bych si měl koupit zrovna Stellu FE, případně Certate nebo Infinity Q?

Úterý 14. října 2014 v 16:54® Bigpista
Bigpista

skwor> Ty nemáš úplně špatnej vkus :-D

Úterý 14. října 2014 v 16:54® skwor
skwor

Námět na diskuzi. Stella FE, Certate nebo Infinity Q? Někdy do jara bych si jedním z nich docela rád udělal radost :-)

Pondělí 13. října 2014 v 17:48® jepice-zruseno

Má někdo zkušenosti s vlascema FIN Method SPINNING INFLEX?

Pátek 10. října 2014 ve 12:15® troutkiller

Atik>Bez gumy?To docela riskuješ:-)) )

Úterý 7. října 2014 v 18:36® Atik
Atik

smudla> Tak ji mám :-) Sice bez gumky ale mám :-D 60 cm..

Pondělí 6. října 2014 ve 14:33® Atik
Atik

smudla> Dobrý nápad :-D Jdu si pro ní :-D

Pondělí 6. října 2014 v 11:06profil byl smazán

Atik> Bez lanka vytáhneš na gumu někdy každou druhou-třetí čtvrtou štiku(záleží jak to vezme a jestli zatřepe hlavou). Když sem teďka chodil na okouny tak sem měl lanko i na mikrokopýtku.. okouny sem vytáhnul(záběry i ryby na břehu jsem měl) .. a nakonec sem to ocenil že na konci lovu mi to malá štika neukousla(jinak bych přišel o úspěšnou nástrahu). Když ti to ukousne tak vem lanko trojháky rybičku a naval jí to tam znovu, štiky jsou úplně tupý ryby a za pět minut ti zabere znova. Když mi to ukousne štika tak jdu druhý den a štiku i s nástrahou chytnu(pokud byla dobře zaseknutá).

Neděle 5. října 2014 ve 21:53® jepice-zruseno

Atik> Byď na ty gumy chytáš okouny a o štiky nestojíš, nebo tam musíš dát slabý wolframový lanko a když ho urveš nebo zkroutíš, tak máš cca 12kč – víš kde. Nebo jsou ještě nějaký jiný materiály, ze kterejch se daj dělat návazce, ale na nic moc jemnějšího, než je w. lanko na 2,5kg jsem moc nenarazil.

Neděle 5. října 2014 ve 20:06® Atik
Atik

Chápu že na trojháček lanko patří :-D Mám na mysli nějaké gumky :-D D

Neděle 5. října 2014 v 19:53® skwor
skwor

Atik> Jak píše Mysak, na nástrahu s trojháčkem lanko patří, jinak je to nezodpovědnost. U gum se ukousnutí občas nevyhneš, ale jednoháčku se štika zbaví hodně rychle.

Neděle 5. října 2014 v 19:47® Mysak1

Atik> Vím ,že jsi ještě mlaďoch ale zamysli se znovu nad tvojí otázkou. Jít cílenně na štiku bez lanka je blbost. Veme ti cokoli s trojhákem a jste v prdeli oba. Pokud vláčím někde na říčce kde nepředpokládám její výskyt a tahám nějaký mikromrdky na jigu, tak i v případě že to nějaký štíhle veme tak se toho malýho jednoháčku hravě zbaví. Si teda myslím. Neber to nijak zle ale jako dobře míněnou radu. Ať ti koušou.:-)

Neděle 5. října 2014 v 18:08® Atik
Atik

Poradíte mi jak zdolat štiku bez lanka ? Vídám tady hodně fotek štik chycených bez lanka a když mi dnes po dlouhé době zabrala tak se urvala :-D

Sobota 4. října 2014 ve 22:57® Prichy
Prichy

jajco> Díky za pochvalu. Vyřídím „naší“ Markétce a poděkuji za jí spolehlivou práci.

Sobota 4. října 2014 ve 22:28® BigMike

Letos už tomu s vousáčema nevěřím! Voda na Lužnici špičková, ale její teplota, počasí vůkol a počínající padající listí volají jasnou řečí – musíme do gum:((( Štiky dou, větší candáti snad konečně začnou! A hlavně zdraví!:))

Tento příspěvek byl editován 4.10.2014 22:29:31 uživatelem BigMike.
Sobota 4. října 2014 v 19:14® Scanix
Scanix

Nils Master> treba pujdou sumici, ma byt i snad zitra slunce, v te chladne a zakalene vode by je to mohlo jeste rozhybat ;-)

Sobota 4. října 2014 v 17:21® Nils Master
Nils Master

ta Lužnice je hnus momentálně, jak žumpa ta voda :-D … Ale zejtra to pudu zkusit…

Sobota 4. října 2014 v 8:38® skwor
skwor

jajco> Brzo budu muset objednat taky, dochází mi chytací smáčci a podzimní výstava nebude…