Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 18. září 2014 ve 14:25® troutkiller

skwor>Ono to bude nejspíš tim že kdyby dala Rapala na wob pro US trh ty sejry od VMC co dává na ten náš tak by brzo s prodejem skončila:-( (Je to smutný ale k nám jde většinou šit kterej by většina firem jinde neudala,od jídla po rybařinu!

Čtvrtek 18. září 2014 ve 12:50® Kazan

skwor> jak jsi na tom příští týden?, sz tady nebo tam

Čtvrtek 18. září 2014 ve 12:41® skwor
skwor

BigMike> Velka-ryba.cz

Kazan> Nám se zatím naše každoroční společná chytačka letos zatím taky nepovedla…

Čtvrtek 18. září 2014 ve 12:23® Kazan

BigMike> mohl bych dovalit a udělali by jsme rapala day :-D

Čtvrtek 18. září 2014 ve 12:16® BigMike

skwor> jo, jinej kraj, jinej mrav! Kdes objednával? Já snad prubnu nějaký plast a volba padla na Max rapy –7,11,13cm.

Čtvrtek 18. září 2014 v 11:49® skwor
skwor

Když jste u té Rapaly. V týdnu mi pár hraček přišlo a celkem mě překvapila jedna věc. SSR 14 v barvě, která se dělá pro usa trh má úplně jiný trojháčky, než jeho evropský protějšek.

foto/diskuze/privlac/2014/th-img109609.jpg
Čtvrtek 18. září 2014 v 11:45® jepice-zruseno

troutkiller> Tak to mě se stane málokdy, že to nešlape, leda že de šejdrem, tak přihnu očko. Asi jsem měl zatím štěstí. Nejagresivnější chod maj ty, který si vyrobím sám (i když mám taky slušnou zmetkovost).

Čtvrtek 18. září 2014 v 7:05® troutkiller

jepice>Neřešim jestli je wob Japonskej nebo nějakej šrot z číny ale to jestli funguje nebo ne.U třeba Illexu se nestalo že by nemakal,u spousty jiných značek už jo:-((

Středa 17. září 2014 ve 21:34® jepice-zruseno

troutkiller> Podle mě to nejde takhle říct, kterej wobler je lepší a kterej horší. To záleží na situaci. Ale když trháš Japonský woblery, tak je aspoň vidět, že ten keš tam je, viď :-)) Jsem teďka měřil mladýho Folťase na závodech a ten normálně krmí gumama, než nahodí!

Středa 17. září 2014 ve 20:28® BigMike

troutkiller> což Rapala v malém je asi opravdu mimo, ale w. pod 10cm mě neberou.) Takže myslíš, že když koupím nějaký Illex nebo Ponton nad 10cm, budu úspěšnější než s jinými w.? Já ti nevím, je to asi o tom tomu věřit! Když se tak bimcám okolo vody, nevěřím, že když to v nějaké tišině smrdí velkou nulou na Rapalu nebo na ty moje, že nasadím něco extra a hned tam bude. Ale to se rozebírá pořád dokola a ještě nikdo neřekl 100% nástrahu na tu kterou vodu:))

Kazan: jen doval, dej vědít a přenechám ti tady vládu.)))

skwor: já ti nevím, prostě ty plastové nějak nemusím a to si nehraju na to, že si dělám doma balzáky. Pokud stojí past w přes 300,–, platím spíš značku, nevěřím, že jsou o tolik lepší než jiné. Jako nenasazuji už kolik let rotačky, nechytám plasty. Ale kdybych s někým šel a on zachytal na plast, já vybouch na dřevě, možná bych se zamyslel:)

Středa 17. září 2014 v 19:48® skwor
skwor

BigMike> To by mě taky zajímalo. Ještě když si vezmeš, že často máš stejný plasťák pod několika různými značkami. A to se týká i těch drahých výrobců.

Středa 17. září 2014 v 19:35® Kazan

BigMike> příští tejden mám konečně dovolenou. Ti to tam pojedu zrevidovat, provětrám ti dravce a jestli nepůjdou tak si sednu na KaPrA :-D

Středa 17. září 2014 v 19:21® troutkiller

BigMike>Jednoduchá odpověd,protože makaji a chytaji fiše:-) Taková Rapala je v segmentu malejch wobu uplně mimo hru.Co se větších wobu týče taky už z balzy moc nedělaji:-(( Rapal mám doma několik beden od Plana a vůbec na ně nechytám.

Středa 17. září 2014 v 19:13® BigMike

Ještě mi řekněte, proč jsou ty plastové w. tak drahé, když jsou podle mého na výrobu jednodušší než dřevěné. Je to o zaplacení značky?

Středa 17. září 2014 v 19:08® BigMike

troutkiller> no jo, já se nemám o čem bavit, já jsem těmhle novotám nějak zatím nepřišel na chuť:( Jak to smerdí umělotinou, neláká mě to. Už jsem si kolikrát říkal, zkusím to, něco investuji, jsou to rybochytače, ale zatím jsem pořád u svých a nebo nasadím Rapalu Husky:) Dnes jsem si narychlo udělal 2 vrtulkáče, jeden po lodním laku už i schne, druhý nabarvím a láknu asi zítra. Voda zvedlá, prubnu zítra v tišinách vousaté, na plandy.

Středa 17. září 2014 v 16:59® troutkiller

BigMike>Hele neřešte blbce a pojdte radši řešit ryby:-) Nedávno sem zachvátil pár novejch wobu od f.Pontoon 21 a jsem příjemně překvapen.Japonec s hákama Owner,parádní chod a už i nějakého Okyše z vody vypáčil:-) Cena zhruba na urovni Illexu ale za mně zatím 1A.

Středa 17. září 2014 ve 14:00® HaD
HaD

BigMike> wole :-)) )))))))

Středa 17. září 2014 ve 12:45® BigMike

David H.> kdepak, při předsezónním setkání vedoucích RS nám to vtloukli do paměti, jako že byla země, kde zítra už bylo včera. Prostě kouknu a vidím, že to KAPR je a ne že jen kapr. A pokud mám pochybnosti, nechám si ho ukázat ve vezírku a to pak snad KAPRa poznám! Pokud by to byl jen kapr, musí ho pustit, tu rybu neznám!

Středa 17. září 2014 v 7:02® HaD
HaD

BigMike> fasujete šablony? :-)

Středa 17. září 2014 v 5:44® Mysak1

Petula> :-D :-D :-D Peťo,nejhorší je .že DOŽIJÍ !!! :-((

Úterý 16. září 2014 v 15:20® Petula
Petula

BigMike> až mám strach si jít příští rok pro povolenku,jaký bubák tam zase bude číhat.Vždy něco vymyslí ještě větší debil než jsme doufali a snaží se debily dělat z nás.Už nevím jak by toho kapra vychválili a upozornili na něho,Leze mi celý papalášký svaz těmato bebilovinama na nervy.Jsou tam už dlouho a myslí si,že tam dožijí důchodu,takřka nesesaditelní.Pro jistotu už píši velkým vše,snad mě za to neubijí.

Úterý 16. září 2014 v 15:03® BigMike

Někdy zůstává člověku rozum stát, co někdo vymyslí, aby byl papežštější než papež! Takže pokud to nebude na fous jako písmo Arial 9,5 tak jsem v háji:((((

Úterý 16. září 2014 ve 14:54® Petula
Petula

Máme toho KAPRA v BP taky,viz níže

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY Na všech revírech je nejmenší lovná míra kapra zvýšena na 40 cm. Úlovek uvedených druhů ryb (kapr, štika, candát, amur – nebo jejich kombinace) je omezen na 10 ks za kalendářní měsíc. Roční úlovek uvedených druhů ryb (kapr, štika, candát, amur – nebo jejich kombinace) je omezen na 40 ks. Uvedené limity platí na všechny revíry územního svazu ve společném hospodaření dohromady. Po vyčerpání ročního limitu lze zakoupit další povolenku. Na MP revírech může hospodář 2× ročně 14 dnů hájit revír z hospodářských důvodů. 1× v období od 1. 1. do 30. 6 a 1× od 1. 9. do 31. 12. Toto označí na přístupových cestách tabulemi. Na revírech označených v popisu revírů jako revír s omezenou docházkou je omezen počet docházek na 2 dny týdně. Týden začíná v pondělí a končí nedělí. Nevyužité dny v jednom týdnu nemohou být přesouvány do týdnů příštích. Toto omezení neplatí pro členy místní organizace pověřené hospodařením ve jmenovaném revíru. Ulovením a přisvojením si 2 ks uvedených druhů ryb (kapr, štika, candát, amur, bolen a sumec) nebo jejich kombinace končí denní lov. Na některých revírech (uvedeno v popisu revíru) je stanoveno, že kapr o délce 70 cm a více se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, ve kterém byl uloven. Na všech revírech platí zákaz vyvážení a vynášení návnad a nástrah jakýmkoliv způsobem, není-li v popisu revíru uvedeno jinak. V průběhu roku může být udělena na některé revíry výjimka z denní doby lovu (lov 24 hodin). Lovící jsou povinni respektovat pokyny a nařízení uvedená na informačních tabulích a na www.rybsvaz-ms.cz Na revíru 471 111 OSTRAVICE 2 A platí odchylné podmínky výkonu rybářského práva – viz popis revírů a www.rybsvaz-ms.cz Doba hájení okouna říčního je od 1. 1. do 15. 6. Nejmenší lovná míra amura bílého je 50 cm, lína obecného 25 cm. Lovící jsou povinni respektovat informační tabule umístěné na přístupových cestách upravující BPVRP a odchylky u jednotlivých revírů uvedené v popisu revírů a na www.rybsvaz-ms.cz K osvětlení místa lovu lze použít výhradně elektrické světlo. V případě povoleného lovu od 24.00 do 4.00 hod. je osvětlení povinné. Táboření, stanování a rozdělávání ohňů ve volné přírodě určuje platná legislativa. Porcování ryb před odchodem od vody je zakázáno. V případě přisvojení si kapra obecného musí být zapsán bezprostředně poulovení do povolenky takto: KAPR. Každá jedna přisvojená zde uvedená ryba (kapr, štika, candát, amur, pstruh obecný, pstruh duhový, lipan, siven) musí být zapsána zvlášť na jeden řádek v povolence. Osoba provádějící lov je povinna mít u sebe podběrák a dle okolností ho přivylovování ryby použít. Lovící musí mít při lovu ryb u sebe platný členský průkaz s vylepenou fotografií a předloží ho společně s rybářským lístkem a povolenkou k lovu ryb kontrolním orgánům.

Úterý 16. září 2014 ve 13:33® jepice-zruseno

pilot> Já třeba fanaticky na rybách věřím, že něco chytnu. Dělám kvůli tomu všelijaký rituály a neustále tý vodě něco obětuju.

Úterý 16. září 2014 ve 12:33® HaD
HaD

To je superkokotina. Na takového porybného by měla jít okamžitě stížnost a měl by být následně zbaven funkce a svéprávnosti.

Pondělí 15. září 2014 v 8:15® ladamaj
ladamaj

Mysak1>ok jedu do servisu a k segře pak se na to schválně podívám…mám celosvaz a ten to má jiné než údajný kraj už sem se s tím setkal mockrát a nikdy sem to jako RS neřešil byl tam napsán ať malým nebo velkým hlavně že to bylo zapsáno.:->

Pondělí 15. září 2014 v 6:19® Mysak1

ladamaj> Promiň ale právě v RŘ je to jasně napsáno. To nic nemění na tom ,že je to volovina. A dost o kámoších ,jdem vláčet. :-P

Sobota 13. září 2014 ve 20:15® pilot

albafos> Podívej se chlape, s náboženskou tématikou jdi do řiti, toto je rybářský portál a nikoho nepřesvědčuj o píčovinách. To mi připomínáš politruky za totáče. Ať si každý věří co uzná za vhodné a nevnucuje to jiným jako Ty. Čus

Sobota 13. září 2014 v 19:10® kubas
kubas

Shrek> Navíc to ani není ryba. Pryč s ním :-) .

Sobota 13. září 2014 v 18:38® Kazan

Atik> njn, proto je tam slůvko patrně