Chytej.cz

Přívlač a dravci

V diskuzi je 77.095 příspěvků, z toho 77095 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 13. září 2014 v 8:21® Atik
Atik

Kazan> Bohužel tento incident s „kaprem“ se stal mému otci :-))

Pátek 12. září 2014 ve 23:28® Shrek
Shrek

a dejte už pokoj s kaprem nebo KAPREM, jsme v sekci přívlač a ta svi*ě vošklivá tu nemá co dělat ;-)

Pátek 12. září 2014 ve 20:53® Kazan

Atik> pokud se podíváš na rybsvaz.cz do sekce metodické pokyny je tam onen kapr psaný s malým písmem. Jsou to oficiální stránky rybářského svazu, myslím že tam rozhodně nejde o to zda malým či velkým ale hlavně aby to bylo pokud možno čitelně. Pokud vás tam nějaký člen RS za tohle buzeruje tak je to evidentně člověk který si na vás coby mladejch klukách honí svoje ego. Dospělímu by si to patrně nedovolil bo by si s ním utřel zadek. Je to smutný ale počítej s tím že s blbama se budeš potkávat v průběhu celého života ;-)

Pátek 12. září 2014 v 19:44® gavlos
gavlos

no vidite..ja sem loni musel u odevzdavani ulovkace prepsat na STIKA!!!pritom se vsude jinde pise S A Su atd.....jiny kraj jiny mrav. :-D

Pátek 12. září 2014 v 19:39® Atik
Atik

ladamaj> „V případě přisvojení si kapra obecného musí být zapsán bezprostředně po ulovení do povolenky takto: KAPR.“

  • Rybářský řád str.22 bod 15 ;-)
Pátek 12. září 2014 v 17:08® ladamaj
ladamaj

Mysak1>tím psaním kapr velké nebo malé je úplně jedno musí být zkrátka zapsán nikde není psáno jestli velkým nebo malým písmem je to blbost.koukni do řádů jak rybářského tak rybářské stráže jde jen o blábol.

Pátek 12. září 2014 v 16:48® Atik
Atik

Kazan> Taky možnost :-D

Pátek 12. září 2014 v 16:44® Atik
Atik

Mysak1> Děkuji. Myslel jsem si to :-)

Pátek 12. září 2014 v 16:40® Mysak1

Kazan> :-D

Pátek 12. září 2014 v 16:39® Mysak1

Atik> Po ukončení lovu ano,stejně jeko všechny další „neušlechtilé“ ponechané ryby. Tzv. ušlechtilé ihned po ulovení a ponechání. A navíc kapr se musí zapsat jako KAPR,velkým tiskacím,nevím proč ale je to tak. Byl jsem svědkem ,když RS pokárala kolegu protože měl napsáno „kapr“ !!! Je to podle mě další pí.ovina ale když už kamoša vemu tak to respektuju a píšu KAPR. Howg.

Pátek 12. září 2014 v 16:33® Kazan

Atik> napadlo tě si taky někdy otočit úlovkovej lístek?

Pátek 12. září 2014 v 16:01® Atik
Atik

Chci se zeptat. Musí se psát přivlastněný okoun ? Já říkám že ano ale můj kamarád si myslí že ne :-)

Pátek 12. září 2014 v 11:21® BigMike

Dle mého hodně špatně!!!

Čtvrtek 11. září 2014 ve 21:28® jstolc

zdravím… nevíte jak je na tom letos s dravci Lipno?

Úterý 9. září 2014 ve 12:46® Mysak1

Tomiik> Jo ták, hele tak na to se mi povedla koupit loni v lidlu opravdu šikovná brašna přes rameno s asi 5ti většíma a 2ma menšíma krabicema za cca 300kč. Tahám to k vodě pořád ikdyž nevláčím ,dokonce absolvovala 2 krát Finsko (byla furt v lodi) a zatím bez nějakého poškození. Shodou okolností jsem je včera očumoval u Mivarďáků v Mohelnici a řekl bych ,že je to stejnej výrobce (Polsko) a cenovky tam začínaly tak nějak podobně. Zkus mrknout k nim na stránky.

Úterý 9. září 2014 v 10:36® jepice-zruseno

Tomiik> Jo takhle, ty myslíš nějakou zásobní. Tak to by chtělo něco většího, to ta ledvina padá.

Úterý 9. září 2014 v 8:54® Tomiik
Tomiik

Mysak1> Jo jo koukal jsem,mam vestu od ice fish je super. Měl jsem na mysli nějakou (tašku,kabelu,)do které bych všechny krabičky skoval a mohl ji vozit s sebou a vybral bych si z ní jen tu krabičku kterou budu potřebovat.

Úterý 9. září 2014 v 6:11® Mysak1

pilot> Ahoj,mrkni tady do: články-duely ryb.náčiní. V komentářích je cca 10 odkazů a máš tam tam i recenze.

Pondělí 8. září 2014 v 17:26® jepice-zruseno

Tomiik> Požívám přívlačovou ledvinu s popruhem přes rameno. Část hmotnosti nese ten popruh a část ten opasek, takže mám pocit, že z toho nejsem tak křivej. Je více typů těch přívlačovejch ledvin a tvůj výběr bude záviset na požadované velikosti. Konkrétní typ si neodvážím doporučit.

Pondělí 8. září 2014 v 16:48® pilot

Mysak1> Zdravím, můžeš mi poslat fotku / odkaz na ten vesta batoh? díky pilot

Pondělí 8. září 2014 v 15:22® Mysak1

Tomiik> Ale no ták,zase máš víc příspěvků. :-D Hele mě osobně asi bude na přívlač nejvíc vyhovovat ten vestobatoh (teda až mi ho ježíšek přinese). Nedávno tady byl v duelu s vestou.

Pondělí 8. září 2014 ve 14:33® Tomiik
Tomiik

Nemáte někdo nějakou motivaci o tašce na přívlač? Dík

Sobota 6. září 2014 ve 20:19® timbab
timbab

troutkiller> Vopatrně, víš, že jseš snob :-))

Pátek 5. září 2014 ve 20:36® jepice-zruseno

troutkiller> Oba, jsou spolu ve družstvu.

Pátek 5. září 2014 v 16:24® Nils Master
Nils Master

jepice> já teďka taky chodil na MP potok, a zachytal jsem si parádně, mnohem víc než na řece… akorát teďka dost stoupla voda a je po hehe… O víkendu teda na řeku!

Pátek 5. září 2014 ve 13:07® troutkiller

jepice>Ten pohár vyhrál Lednáček,nebo Volavka?

Pátek 5. září 2014 ve 12:37® jepice-zruseno

troutkiller> No tak mě nezbývá, než mít radost z občasného úlovku. Kromě rybařiny mě baví se vrtat v těch starejch navijákách a občas je promazat a podobně. Nejradši mám malé řeky a potoky, takový ty zarostlý mimopstruhovky, kam nikdo moc nechodí a ryby tam loví hlavně ledňáčci a volavky. Krásná řeka je například Vlašimská Blanice – štiky, tloušti, okouni a tu a tam překvapí i pstroužek.

foto/diskuze/privlac/2014/th-img109390.jpg
Pátek 5. září 2014 ve 12:13® troutkiller

jepice>Celkem mně dojímá ta tvoje přívlač pro socky:-(( Já ti nevim ale z takové rybařiny bych ani nemohl mít radost.

Pátek 5. září 2014 v 10:44® Klobasa
Klobasa

BigMike> Já tam dávám taky dost věcí: na první návazec housku, na druhej kukuřici, na třetí rousnici pak hnojáka, tři barvy červů, jepičku, mouchu a na ní přilepím umělý kousek h…a a nakonec koncové olovo-pošlu to do vody a když do hodiny jako vždycky nic nechytnu, tak s tím začnu vláčet a pak jdu domů n......j s plným vezírkem:), protože budu dlouho do noci kuchat ryby:) :-)

Pátek 5. září 2014 v 0:10® jepice-zruseno

David H.> Když nad tím tak přemýšlím, tak jste se Sergejem Mezentsevem natáčeli nějaký DVD. Ten pětidíl nese na blanku jeho jméno.