Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.121 příspěvků, z toho 1121 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 6. dubna 2009 v 19:32® Beer.Beda
Beer.Beda

noba> Tak co ty brzdo??

Pondělí 6. dubna 2009 v 19:31® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Tak si to změň třeba na Kvákmek9 to je lepší ne?? :-)) Byl jsem zase na rybách a 5 kapříku resp.minikapří­ků.Zítra asi začnu stou krmnou kampaní.

Pondělí 6. dubna 2009 ve 14:21® ART
ART

Beer.Beda> jsem potřeboval nějakej nick a všechny jmena byly vybraný a samozdřejmě i čísla tak jsem se naštval a proto takovej dementní nick

Pondělí 6. dubna 2009 ve 12:53® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Té přezdívky.Si psal že je trapná nebo tak nějak.

Neděle 5. dubna 2009 ve 21:03® ART
ART

Beer.Beda> důvod čeho?

Neděle 5. dubna 2009 ve 20:40® Beer.Beda
Beer.Beda

A důvod??

Neděle 5. dubna 2009 ve 20:09® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Jeslti budu mít v týdnu čas tak tam pod pilířema prohodím pár hrstí kuku a v pátek uvidíme.

Neděle 5. dubna 2009 v 19:39® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Jo jo to mě taky napadlo jestli tam nebudou ležet.Můžeš to vyzkoušet ve čtvrtek.Já se budu snažit v pátek přijet co nejdřív a šli bychom tam dolu a v sobotu bych to viděl na Libčice nebo podle toho jak nám to tam půjde v pátek.Myslím že něco vymyslíme.Už bych měl mít synka doma i s maminou tak by to mělo všechno klapnout.Prozvoň mi na 602488306, protože tady u babči asi net neni tak ať se můžem domluvit.Jo a v Lib je to opravdu ráj.Dneska tam nikdo nebyl až na dva kusy takže pohodička.Chce to tam jet ale hodně brzo.

Neděle 5. dubna 2009 v 19:21® ART
ART

Beer.Beda> hašiš majra :-) zase Libčice, tak je snad ráj. Víš co mě napadlo zkusit to pod mostem a házet to trochu za pilíř, sice jsem tam moc nechytal ale v létě jsem tam viděl dosti cejnů

Neděle 5. dubna 2009 v 18:00® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> házel jsem to tak 8 m od břehu na kuku.Spousta záběrů o plotiček ale kuku je na ně dost velká a rohlík ani červa jsem neměl.Byl jsem na nich v Lib.

Neděle 5. dubna 2009 v 17:47® ART
ART

Sbírám info abych věděl co si mám připravit

Neděle 5. dubna 2009 v 17:47® ART
ART

Beer.Beda> tak to je paráda ale chce to házet až doprostřed viď? A na červíky nebo kuku si ty ryby polapal?

Neděle 5. dubna 2009 v 17:38® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Tak sem dneska byl a ztadařilo se 8 kaprů a plotičky takže sem si vynahradil zen včerejšek.

Sobota 4. dubna 2009 ve 21:52® ART
ART

Beer.Beda> hospoda to jistí vždy

Sobota 4. dubna 2009 ve 21:18® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Jo jo tak to je.Chtěl sem to tam zkusit a ejhle.Jestli to trochu půjde tak tě vemu do Lib. a nebo kouknem na řeku třeba to bude lepší než dneska a když ne tak půjdem do hospody a dáme nějaké topivo

Sobota 4. dubna 2009 ve 20:56® ART
ART

Beer.Beda> :-) tak to si mě s tim Kozomínem nepotěšil ve čtvrtek razim do Chvatěr., taže asi pujdu na řeku, ikdyž jsem chtěl rači na rybník

Sobota 4. dubna 2009 v 19:03® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Takže na prdel sem dostal já.V Kozo vysazovali a tak je tam zákaz odedneška do 19.4 tak sem šel pod hřiště a po 5 hodinách bez záběru sem to vzdal.Jinak připlavalo 6 potapěčů a šli tam na pivko a pak jeden skočil z toho železničního mostu.Koukal sem jak wůl.Jen me mrzí že sem neměl foťák s kamerou.Jinak počasí super.Zítra asi pojedu na večer do Lib.tam by to mělo jít a jestli ne tak rozlámu pruty a začnu včelařit a chodit na houby.

Sobota 4. dubna 2009 v 11:28® ART
ART

Beer.Beda> koukám že jsou samý dobrý zprávy

Sobota 4. dubna 2009 v 9:28® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Odvezu tu mojí do Prahy za klukem prý už je to v pohodě, bude tam sním.Přeložili ho z pooperačního na normální pokoj tak je to fajn a pak až pojedu zpátky tak jedu přez Kozo a dá jim tam na prdel.

Pátek 3. dubna 2009 ve 21:11® ART
ART

Beer.Beda> To budu rad za aktualni informace z KOzouše, dlouho jsem už tam nebyl. Já jsem byl dneska byl na místnim bahnáku a krásně jsem si zachytal. P.S. na woblery používám lípu a seženeš jí kdekoli ani nemusíš shánět balzu

Pátek 3. dubna 2009 ve 20:49® Beer.Beda
Beer.Beda

Tak mám v plánu tam zítra zajít a okouknout to tam.Dám vědět jak mi to šlo.

Pátek 3. dubna 2009 v 19:55® ART
ART

Beer.Beda> tak lidí tam bývalo dost

Čtvrtek 2. dubna 2009 v 19:05® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Asi to budou muset překousnout, nemyslím si že by mě někdo chtěl házet do vody s mojí postavou.Jestli tam teda někdo vůbec bude. :-))

Čtvrtek 2. dubna 2009 v 17:51® ART
ART

Beer.Beda> Děje se tam jenom polovina, to zakrmování tam nesnášej. S tou třpytkou jsem to viděl vloni na Pecováku (rybník u Příbrami)koukal jsem na to jako blázen když vytáh krmítko s třpytkou, nejdřív jsem myslel, že je to štastný nálezný utržené třpytky, ale po naplnění krmítka letěla zpět do vody i s krmelcem :-)

Čtvrtek 2. dubna 2009 v 15:33® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> To se tam děje jo?? To snad neni ani možný tak to toho krmení tam naperu kila.Né zakrmim si až tam přijdu a uvidim.Pak se nemaj divit že tam neberou když tam skoro nic neni.

Středa 1. dubna 2009 ve 21:12® ART
ART

Beer.Beda> neradi když zbytečně tam něco házíš, taky to nechápu asi jako že ryby se nažerou a pak neberou, nepochopis. To mas stejny s tima co maj za krmitkem 50cm trpytku (vláčí když stahujou krmítko) taky nepochopis

Středa 1. dubna 2009 v 18:18® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> A proč pak??

Středa 1. dubna 2009 v 18:02® ART
ART

Beer.Beda> z mých zkušeností musíš krmit aby tě nikdo neviděl jinak nas…š všechny místní.

Středa 1. dubna 2009 v 17:42® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Jo jo díky.Zkusím rozkrmit tak dva tři fleky a uvidím jestli to někde půjde.

Středa 1. dubna 2009 v 16:45® ART
ART

Beer.Beda> Dno je rovný bez vázek a nějakých zlomů, je to placka a hloubkaje tam tak 2,5m protože když jsem tam spadnul tak jsem na dno nedosáh. Mělčejc bude u přítoku.