Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.121 příspěvků, z toho 1121 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 24. listopadu 2013 ve 21:42® jepice-zruseno

double-j> To jsem si všiml, že změnil majitele, ale když tam ti dotyční prodávali, moc mě to neuchvátilo.

Neděle 24. listopadu 2013 ve 21:37® double-j

Pro ty, kdo nebyli na Modernim rybari, BlackBass ve slezké bude zase fungovat, jen zmenil majitele a je rekonstruovan

Sobota 23. listopadu 2013 ve 23:31® jepice-zruseno

double-j> Tak to můžeš jít asi úplně kamkoliv :-D

Sobota 23. listopadu 2013 v 9:59® double-j

jepice> no uprime, me stacej i ti maly a stredni okouni, chytam jenom pro zabavu, pac ryby stejne nejim :-D

Sobota 23. listopadu 2013 v 0:05® jepice-zruseno

double-j> Já abych pravdu řek toho v Praze moc nenavláčim. Chodim u nás na potok, teď na podzim na přehradu v Hostivaři. Netvrdím, že tam nejsou ryby, ale mě jdou jenom menší až střední okouni a tloušti, takže to, co všude. Když jsem letos někam vypad, tak to dycky nebylo žádný tutový místo, ale něco, co jsem si tak nějak odvodil. No a chytlo se to samý, teda především malý okouni nebo tloušti :-D Možná tu a tam v tuhle dobu narazíš na boleny – jeden velkej mi posledně na Vltavě fouknul a na Sázavě včera (byl jsem na plavačku) lovili jak vzteklý.

Pátek 22. listopadu 2013 ve 23:50® double-j

jepice> diky, o Berounce jsem videl nejaky videa, ze to tam jde a i to tam je takove „komorni“ mi prijde, takze asi zkusim zacit tam :-)

Pátek 22. listopadu 2013 ve 23:25® jepice-zruseno

double-j> Vltava kdekoliv. Sázava to samý – obcházet a zkoušet. V oklí Prahy je ještě Labe. V podstatě je to úplně jedno – když jdu někam, kde to neznám, mrknu na fotomapu, aby tambyl rozumnej přístup. Nějaký ty vrbičky u břehu neuškodí. Berounku neznám, nevím jak to tam vypadá, ale je stejně jako Sázava dobře dostupná vlakem.

Pátek 22. listopadu 2013 ve 23:16® double-j

Mám otázku, rád bych vyzkoušel přívlač, ale neví, kde nejlépe v okolí Prahy. Máte někdo nějaký tip?

Neděle 17. listopadu 2013 v 19:43® wasssil

jinak dnes náplavka: spousta nácků i jejich tácků, antinácků i jejich antitácků… škoda mluvit… ale už se nedivim, proč pořád trhám(naštěstí jen gumy). do vody letělo pár nákupních vozejků, nějaký ty kusy laviček a pár košů. B.z.ranti. díky nim stoupla voda o 0,000000000­000001 milime­tru a ryby přestaly žrát. :-D jen jeden letargickej flákač okoun kolem dvacítky schlamstnul kopejtko jako by se nechumelilo :-) ale je třeba trochu chlazení, voda je pořád teplá…

Sobota 16. listopadu 2013 v 17:21® Beda155

wasssil> máš recht. Já tam z loďky chytával tak cca před15lety s dědovim kamarádem,on měl pramičku přímo u žel. mostu. Takže jsme vyveslovaly pod Vyšehradskou skálu a tobyla paráda!!!hejna okounu, v té době i každá výprava candát:-) krásný vzpomínky. Tak ok dík a pak se ozvy jo a kdyby jsi chtěl pomoct ta se taky ozvy.

Sobota 16. listopadu 2013 ve 14:01® wasssil

až to bude na vodě, tak ti dám vědět, ale bojim se, že až zjara.. letos to tam dávat by byl asi nesmysl, bude lepší jí nechat přes zimu v teple.. letos to doházim ze břehu. navíc potřebuju doladit kotvu a nějaký zamykání, nerad bych o tu šalupu přišel.. pak nebude problém, určitě se nějak domluvíme, je to krásná voda, hlavně tam, kam se pěšák nedostane :-) Beda155>

Sobota 16. listopadu 2013 ve 12:40® Beda155

wasssil> ok není zač! Mam taky otázečku jestli nechceš parťáka na občasné vyjížťky na té loďce?! ;-) taky Petrův zdar.

Sobota 16. listopadu 2013 ve 12:16® wasssil

Beda155> supr, to by byla paráda!!! díky moc za info a Petrův Zdar!!! ;-)

Sobota 16. listopadu 2013 v 11:35® Beda155

wasssil> ahoj měl bych jednu radu jelikož jsem členem rybařskeho svazu RYBARIPANKRAC.cz mrkni na jejich stránky maj tam volné úvazište, kotvení je v zatoce v podolí!! Takže ideální. Cena je 1200kc na rok. Tak hodně štestí.

Sobota 16. listopadu 2013 v 10:02® wasssil

zdar a sílu, chodíte na náplavku? už xtým rokem je to můj oblíbenej spot, ale vyrazit tam během dne je o nervy.. vše je fajn, člověk při tom házení i zapomene na to že je v centru Prahy, zvykne si i na parníky a hluk dopravy.. Problém je trošku v tom, že tak cca jednou za 10 minut se mě nějakej neznarybka s podivem ptá, zda-li jsou v týhle řece vubec nějaký ryby.. :-D už mi to začlo lézt na nervy, a to jsem celkem kliďas.. takže můj první nápad byl, pořídit si špunty do uší, pak jsem to vyřešil sluchátkama.. nicméně, pořídil jsem si lodičku, zrekonstruoval, a je připravená na vodu. finální dotaz zní: máte někdo představu, kde by se to dalo kotvit? měl bych to rád někde u železničního mostu nebo zkrátka na šestce, ale nemám šajn, jak to funguje.. nějaký rady, pánové? možná i dámy? :-)

Pátek 15. listopadu 2013 v 16:13® jepice-zruseno

skwor> Já byl v tom blackbasu relativně nedávno. Má to zřejmě nový majitel, je to ve slezské, jsou tam nějaké „ostatky“ po předchozím obchodě. Můj dojem je, že plavaná v tomto obchodě půjde postupně do kopru, je tam hafl vláčecích věcí od Berkly, ale v podstatě tam absolutně nebylo nic, po čem bych toužil.

Pátek 15. listopadu 2013 v 11:04® skwor
skwor

Bigpista> No to je pěkný… Na druhou stranu on tenhle vývoj poslední dobou k tomu celkem směřoval.

Čtvrtek 14. listopadu 2013 ve 20:36® Bigpista
Bigpista

skwor> Tak dneska jsem se chtěl podívat do BlackBassu, ale jak ve Slezské, tak v Korunní bylo zavřeno. V Korunní dokonce pečlivě vyklizeno, ve Slezské zatažené rolety (v 10 dopoledne). Tak asi konec, no…:-((

Úterý 12. listopadu 2013 v 9:56® wasulda

Ahoj všem, zítra se chystám na jeden soukromý rybníček (http://www.rajrybolovu.cz) cca 20 min od Prahy směr HK. Nechce se někdo s feederem přidat? Minulou neděli jsem tam vytáhl 3 kapry nad 70 a cca 6 kolem 50 cm. Cena povolenky na den je 190,–

Čtvrtek 7. listopadu 2013 ve 21:25® jepice-zruseno

lukino050505> Mám pocit, že sypali totálně všude. Páč krmítkáři sedí po celý dýlce :-D Alespoň na Vltavě nad Prahou.

Čtvrtek 7. listopadu 2013 ve 14:57® lukino050505
lukino050505

xifa> Jé, že bych jel na Vltavu? Alespoň se pobavit. Ryby stejně nejím, ale rád je chytám a mám vždycky velkou radost, když sedím třeba hodinku u vody a mám tam 6–8 záběrů. Nevíš, kde to sypali, nebo kde to funguje?

Čtvrtek 7. listopadu 2013 ve 14:19® xifa

lukino050505> Vltavu zarybnili 35–40CM K.Dle mého 3denního zkoušení.

Středa 6. listopadu 2013 v 17:41® lukino050505
lukino050505

xifa> Proč myslíš, teď Praha zarybňuje všude, takže by to mělo fungovat i jinde. Já chci v sobotu zkusit Hostivař a nebo Panský (Jesenice)

Středa 6. listopadu 2013 ve 14:55® xifa

lukino050505> Ted tam bude asi nával.

Středa 30. října 2013 v 15:51® skwor
skwor

Skalenejřízek> Zase ve Slezský? Mění to nějak často, nestihl jsem ani to nové místo navštívit.

Středa 30. října 2013 v 10:32® Skalenejřízek
Skalenejřízek

Ahoj lidi,jen k tomu BB,Jirka Driesel obchod prodal a je zpátky ve Slezké tam kde byl,ale ještě tam nicmoc neměli jen pár zbytků,každopádně Nilsmastery se tam budou vyprodávat za slušné ceny.Byl jsem tam včera.

Sobota 26. října 2013 v 11:06® lukino050505
lukino050505

lukino050505> Odpovím si sám. Včera jsem to tam byl zkusit, během dvou hodin 5 kaprů kolem 50. Všechny puštěný. Jo jinak jsem 3× utrhl a to jsem házel na střed, asi tam budou kameny, ale super chytačka

Středa 23. října 2013 v 9:06® lukino050505
lukino050505

Dobrý den a Petrův zdar vespolek, chci se zeptat? Nemáte někdo zkušenost s rybářským revírem Vltava 6 č. 401018/3 rybník Labuť? Jezdím kolem něj každý den do a z práce a všiml jsem si, že byl pomalu celý rok zelený jako brčál se souvislou vrstvou tzv. žabince, která byla na hladině jako koberec a od minulého týdne to někam asi mrazem zmizelo a je tam docela pěkná hladinka. Zajímalo by mě, jestli tam jsou nějaké ryby a jestli není náhodou taky zavřený, jako jsem si naběhl minulý pátek. Přijel jsem na jeden mě známý revír a tam z důvodu výsadby ryb po dobu jednoho týdne uzavřeno. Děkuji za jakoukoliv odpověď

Pondělí 23. září 2013 v 8:22® skwor
skwor

jepice> Díky moc za zprávu. Jsem rád, že to úplně neskončilo. Budu se tam muset jít podívat.

Neděle 22. září 2013 ve 20:36® jepice-zruseno

Bigpista> Nejen že to bylo předělaný, ale byla tam i jedna pěkná slečna. Zřejmě je nejen milá a pěkná, ale pracuje i v neděli, protože odpověď mi přišla už dnes ve tři odpoledne.

skwor>

tohle mi přišlo už dnes: Dobrý den,

obchod je pouze přemístěn na nové adrese Korunní 31 – Vinohrady blízko zastávky Šumavská.

Tento měsíc rozdáváme ke každému nákupu nad 100 Kč dárek sadu twistrů na přívlač nebo vlasec.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Lucie Vopátková Black Bass