Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.121 příspěvků, z toho 1121 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 27. března 2009 v 15:42® ART
ART

Tady jsem ještě našel fotku jednoho z těch větších kapříků, které jem na KOzouši chytil boužel je z roku 2007

foto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22715.jpg
Pátek 27. března 2009 v 15:39® ART
ART

jinak tlouštů téhle velikosti tam je dost

foto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22714.jpg
Pátek 27. března 2009 v 15:36® ART
ART

Beer.Beda> Co se týče Chvatěrub, tak na položenou je to dobré pod stadionem voda tam táhné míň a také je tam málo vázek. Jinak vláčení je dobré u té první náplavky a také pod mostem. Jednou jsem si dodal odvahy a přešel jsem železniční most a vláčel sjem na drůhé straně. Pod mostem z drůhý strany jsem natrefil na hejno okounů. Když jsem šel dál proti proudu tak jsou tam tůně, které jsou spojeny potůčken s řekou. Vláčení na tůních bylo zajímavé protože tam byly štíhlata, která jsem chytal na 1 třpytku bez lanka, docela adrenalin. Jinak ten levý břeh je zdá se mi být lepší. Je taky špané se tam dostat, přes most to je zakázené a do Kralup se mi nechce. Dřívějc jsem jezdíval vláčet do Dolan k jezu. Vždycky jsem přijel plnej klíštat a chytil jsem jen dva okouny, tak už tam nejezdim. Jinak v Libčicích jsem ještě nebyl protože řidičák jsem si udělal letos,tak jsem musel spoléhat jenom na kolo.

foto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22711.jpgfoto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22712.jpgfoto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22713.jpg
Pátek 27. března 2009 v 15:27® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> To je blbé no.Ale podle toho cco píšeš by se tam zachytat dalo.To tam asi zkusím jednu dvě vycházky udělat ještě než se pořádně oteplí a uvidím.

Pátek 27. března 2009 v 15:20® ART
ART

Beer.Beda> Kozomín byl pěknej revír spoustu kaprů plotic a perlínů. Tento stav byl ještě před dvouma rokama. Ryby braly na hod takže jem dělal kombinaci splavek, feeder a na druhej prut jsem se učil boiliesařit. Byl jsem svědkem toho že přijela partička starších snědších spolouobčanů a futrovali kapry do auta. Vloni jsem na Kozomín udělal čtyři vycházky. Po diskuzi se starovsedlíkem, který chytal jen tak plotičky pro legraci jsem se dozvěděl že do rybníka nasadili trošku kaprů (30cm). Jeho slova se ukázala být pravdou, protože jsem většího než 30 nechytil. Jinak jsem pátral jestli jsou v rybníce i okouni. Nikdo mi na tuto otázku neodpověděl.Takže schrnutí je takové: sportovní revír to byl pěknej mám z něj kapra 50cm, ale jak někdo chytí na tom rybníku něco mírového tak to jde do vezírku a všichni se tam diví, že pouštím ryby.

foto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22709.jpgfoto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22710.jpg
Pátek 27. března 2009 v 9:59® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Tak to já jsem tady jen chvíli.Přestěhovali jsme se v zimě takže ještě pořádně nevím jaká je tady řeka.Párkrát jsem byl ale žádná sláva.Jezdím do Libčic u Vodochod.Tam je to na feeder luxus.Tak to až tady budeš by si mě mohl vzít na nějakou rybačku.To chodíš tam pod hřiště??A co v tom Kozomíně je tam nějaká ryba nebo je to tam spíš vypít 2:3 pivka a jet domu?

Pátek 27. března 2009 v 9:59® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Tak to já jsem tady jen chvíli.Přestěhovali jsme se v zimě takže ještě pořádně nevím jaká je tady řeka.Párkrát jsem byl ale žádná sláva.Jezdím do Libčic u Vodochod.Tam je to na feeder luxus.Tak to až tady budeš by si mě mohl vzít na nějakou rybačku.To chodíš tam pod hřiště??A co v tom Kozomíně je tam nějaká ryba nebo je to tam spíš vypít 2:3 pivka a jet domu?

Čtvrtek 26. března 2009 ve 22:31® ART
ART

Beer.Beda> Babča bydlí nahoře na kopci, proti nově vystavěným řadovým domům,jmenuje se Panochová. No a ryby, řeka je dost dobrá na vláčení je tam dosti tlouštů okolo 40 mám z ní osobku štiky 70 samozdřejmě okounů. Nejvíce vláčim u železničního mostu a u náplavky. Jinak feedrařina je tam taky dobrá, sice řeka hodně táhne takže to chce větší olova, ale vloni jsem tam nachytal cejnů a kaprů mraky. Docela mě v Vltavy u Chva. potěšil i amur. Jako příběhů od této vody mám spoustu protože tam rybařím tak 5 let, jsem tam sice jen o prázdninách a někdy o víkendu.

Čtvrtek 26. března 2009 ve 20:53® Beer.Beda
Beer.Beda

Jak se jmenuje babča? Já jsem v baráku co jsou a byli Soukupovi jestliti to něco říká.Naproti Radkovo autodílně co má ty Hummery.

Čtvrtek 26. března 2009 ve 20:51® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> ty wole ja jsem teď taky ve Chvatěrubech než se budu stěhovat zase na jih.Co je am za ryby?Feeder ten já taky můžu.

Čtvrtek 26. března 2009 ve 20:38® ART
ART

Beer.Beda> :-) to je tak poznat? Tak ve Chvatěrubech mám babičku tak když tam jsem sednu na kolo vezmu feeder a jedu.

Čtvrtek 26. března 2009 ve 20:08® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Ty jezdíš do Kozomína jo??

Čtvrtek 26. března 2009 v 19:27® ART
ART

Char> už jsi někdy chytal na Skalici?

Čtvrtek 26. března 2009 v 19:26® Beer.Beda
Beer.Beda

Nepojedete někdo 25.4 do Zeměch si zabobkařit a pokusit se vyhrát nějakou tu cenu??:-))

Čtvrtek 26. března 2009 v 19:14® Char
Char

Jasně, vo tom rybařina je, každý si najde kousek té své vody kde se mu zlíbí.

Čtvrtek 26. března 2009 v 19:04® Beer.Beda
Beer.Beda

To asi jo?Ale nikdo s tim nic neudělá, každý může jet kde se mu líbí a kde si pěkně zachytá.

Čtvrtek 26. března 2009 v 18:55® Char
Char

Jsem středočech, ale většinou chytám na jihu, rybáři jsou asi tažní tvorové.

Čtvrtek 26. března 2009 v 18:47® Char
Char

Se teda taky poslušně hlásím.

Čtvrtek 26. března 2009 v 18:28® ART
ART

Tak se jdu taky hlasit aď je středočechů více

Čtvrtek 26. března 2009 v 18:06® skwor
skwor

Beer.Beda: Ale je, a dost. Kobr, kde jsi? :-)

Čtvrtek 26. března 2009 v 16:37® Beer.Beda
Beer.Beda

HaD> To já chápu a i to dokonce vím, ale že ti kteří tady už byli se nepodělí o zážitky ze střebu republiky.Já jsem sice jihočech, ale v současné době lítám po březích středočeských řek a tak jsem myslel, že by se semnou někdo mohl podělit o nějakou lokalitu popřípadě pozvání na společnou rybačku by také nebylo od věci.

Čtvrtek 26. března 2009 v 16:02® HaD
HaD

Beer.beda: tahle diskuze je zbrusu nová. Lidi si na ni musí zvyknout.

Čtvrtek 26. března 2009 v 15:08® Beer.Beda
Beer.Beda

Koukam že moc středočechů chytejáků nejni.

Středa 25. března 2009 ve 2:48® soda
soda

Jak pak to vypadá na vltavě 7 pánové? Dá se vláčet?

Pondělí 23. března 2009 ve 21:06® HaD
HaD

Během brzké doby sem převedeme všechny příslušné příspěvky z fóra. Díky za strpení.

Neděle 22. března 2009 v 16:32® Beer.Beda
Beer.Beda

Noba>> zatím se mi nejvíce zamlouvá v tomto jěště zimním počasí přívoz v Libčicích ale je tam dost narváno.Z ryb je tam vše a pěkně tam berou kapříci cca 42.Jinak plotice cejni tloušti.Už sem tam vytáhl i podoustev a ostroretku.

Neděle 22. března 2009 v 9:55® noba
noba

Beer.Beda tak to máme hodně společného já Kralupy, jnak Vodnany.

Kde je v Kralupech nej chytání?

Pátek 20. března 2009 ve 21:50® skwor
skwor

Zítra aspoň na chvíli jdu. Je sice hnusně, ale absťák už přerostl únosnou mez. Byl jsem třikrát, to je málo.

Pátek 20. března 2009 ve 20:59® 6964boby

skwor – a duben ještě tam budem.Letos to vypadá,že to bude aktuální.No co se dá dělat.Snad se nějaký pěkný den najde.