Chytej.cz
Výhodné sady na cílové ryby
smartCHYTEJ

Praha a okolí

V diskuzi je 1.061 příspěvků, z toho 1061 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

• Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pátek 20. března 2009 v 11:17® Beer.Beda
Beer.Beda

Tak já se taky přidám momentálně Kralupy jinak Protivín

Čtvrtek 19. března 2009 ve 22:00® flyfox

Libor- pokud se dopravíš do Prahy,tak koukni sem http://www.vltava2000.cz/…/default.asp

Čtvrtek 19. března 2009 ve 20:49® Libor
Libor

doporučte nějakou prodejnu (kamenou) s větším výběrem věcí na plavačku, splávků atd, trabucco nebo colmic atd.. ..at mám co házet do vody na Záplavech. Prodejna VIPA je pro mě mimo. díky L.

Čtvrtek 19. března 2009 ve 20:27® standas
standas

skwor: březen za kamna vlezem, to není přísloví z hlavy nějakého tupouna ale z praxe,bohužel. Statistika hovoří jasně:

Čtvrtek 19. března 2009 ve 14:29® skwor
skwor

To je počasí, co? Taková chumelenice v březnu naštve…

Čtvrtek 19. března 2009 v 6:35® hajan

Zdary

Středa 18. března 2009 ve 23:02® Libor
Libor

6964boby : taky jsem ještě u vody nebyl :-)

Středa 18. března 2009 ve 22:07® 6964boby

Halt jsem čtvrtej. Lepší než nebejt.Jsem zvědav jak se to tu rozjede.Je to docela velkej region. Letos jsem u vody ještě nebyl,ale rád bych.Jenže v tomhle času-nečasu?

Středa 18. března 2009 ve 12:29® slimak
slimak

Tak do třetice všeho dobrého a zlého…:-D

Středa 18. března 2009 v 10:36® Libor
Libor

jsem druhý :-)

Středa 18. března 2009 v 9:33® skwor
skwor

Jsem tu první :-) Tak středočeši, sem! :-)

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1