Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Praha a okolí

V diskuzi je 1.058 příspěvků, z toho 1058 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

• Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Čtvrtek 19. března 2009 ve 20:27® standas
standas

skwor: březen za kamna vlezem, to není přísloví z hlavy nějakého tupouna ale z praxe,bohužel. Statistika hovoří jasně:

Čtvrtek 19. března 2009 ve 14:29® skwor
skwor

To je počasí, co? Taková chumelenice v březnu naštve…

Čtvrtek 19. března 2009 v 6:35® hajan

Zdary

Středa 18. března 2009 ve 23:02® Libor
Libor

6964boby : taky jsem ještě u vody nebyl :-)

Středa 18. března 2009 ve 22:07® 6964boby

Halt jsem čtvrtej. Lepší než nebejt.Jsem zvědav jak se to tu rozjede.Je to docela velkej region. Letos jsem u vody ještě nebyl,ale rád bych.Jenže v tomhle času-nečasu?

Středa 18. března 2009 ve 12:29® slimak
slimak

Tak do třetice všeho dobrého a zlého…:-D

Středa 18. března 2009 v 10:36® Libor
Libor

jsem druhý :-)

Středa 18. března 2009 v 9:33® skwor
skwor

Jsem tu první :-) Tak středočeši, sem! :-)

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1