Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.068 příspěvků, z toho 1068 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

• Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Středa 25. března 2009 ve 2:48® soda
soda

Jak pak to vypadá na vltavě 7 pánové? Dá se vláčet?

Pondělí 23. března 2009 ve 21:06® David H.
David H.

Během brzké doby sem převedeme všechny příslušné příspěvky z fóra. Díky za strpení.

Neděle 22. března 2009 v 16:32® Beer.Beda
Beer.Beda

Noba>> zatím se mi nejvíce zamlouvá v tomto jěště zimním počasí přívoz v Libčicích ale je tam dost narváno.Z ryb je tam vše a pěkně tam berou kapříci cca 42.Jinak plotice cejni tloušti.Už sem tam vytáhl i podoustev a ostroretku.

Neděle 22. března 2009 v 9:55® noba
noba

Beer.Beda tak to máme hodně společného já Kralupy, jnak Vodnany.

Kde je v Kralupech nej chytání?

Pátek 20. března 2009 ve 21:50® skwor
skwor

Zítra aspoň na chvíli jdu. Je sice hnusně, ale absťák už přerostl únosnou mez. Byl jsem třikrát, to je málo.

Pátek 20. března 2009 ve 20:59® 6964boby

skwor – a duben ještě tam budem.Letos to vypadá,že to bude aktuální.No co se dá dělat.Snad se nějaký pěkný den najde.

Pátek 20. března 2009 ve 12:17® Beer.Beda
Beer.Beda

Tak já se taky přidám momentálně Kralupy jinak Protivín

Čtvrtek 19. března 2009 ve 23:00® flyfox

Libor- pokud se dopravíš do Prahy,tak koukni sem http://www.vltava2000.cz/…/default.asp

Čtvrtek 19. března 2009 ve 21:49® Libor
Libor

doporučte nějakou prodejnu (kamenou) s větším výběrem věcí na plavačku, splávků atd, trabucco nebo colmic atd.. ..at mám co házet do vody na Záplavech. Prodejna VIPA je pro mě mimo. díky L.

Čtvrtek 19. března 2009 ve 21:27® standas
standas

skwor: březen za kamna vlezem, to není přísloví z hlavy nějakého tupouna ale z praxe,bohužel. Statistika hovoří jasně:

Čtvrtek 19. března 2009 v 15:29® skwor
skwor

To je počasí, co? Taková chumelenice v březnu naštve…

Čtvrtek 19. března 2009 v 7:35® hajan

Zdary

Čtvrtek 19. března 2009 v 0:02® Libor
Libor

6964boby : taky jsem ještě u vody nebyl :-)

Středa 18. března 2009 ve 23:07® 6964boby

Halt jsem čtvrtej. Lepší než nebejt.Jsem zvědav jak se to tu rozjede.Je to docela velkej region. Letos jsem u vody ještě nebyl,ale rád bych.Jenže v tomhle času-nečasu?

Středa 18. března 2009 ve 13:29® slimak
slimak

Tak do třetice všeho dobrého a zlého…:-D

Středa 18. března 2009 v 11:36® Libor
Libor

jsem druhý :-)

Středa 18. března 2009 v 10:33® skwor
skwor

Jsem tu první :-) Tak středočeši, sem! :-)

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1