Chytej.cz

Pěst na oko

V diskuzi je 4.948 příspěvků, z toho 4948 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 18. května 2015 v 6:45® fila
fila

Dobre rano panove.Dva roky sem tu nebyl a vidim ze je stale veselo.

Tento příspěvek byl editován 18.5.2015 06:46:08 uživatelem fila.
Úterý 21. dubna 2015 ve 12:43® džigit

Tady politika a náboženské problémy nepatří!!! Tady je to o rybách, rybaření, potažmo přírodě !!!

Tento příspěvek byl editován 21.4.2015 12:45:31 uživatelem džigit.
Pondělí 20. dubna 2015 ve 20:59® prroud

pilot,no zaplatpanbu,to to trvalo,ty „strejdo“!:-)

Pondělí 20. dubna 2015 v 19:51® pilot

prroud> Jak jsi mladý, tak jsi " nezkušený " nechci napsat přímo že hloupý Tobě zřejmě nestačí odpovědi tvých spolu rybářů na tvoje slovní jednání? pak promiň, ale ještě jsi nedorostl do rybářské diskuze. Ano již tě ignoruji.

Neděle 19. dubna 2015 v 18:35® džigit

Mysak1> možností je vícero,enem chcet

Neděle 19. dubna 2015 v 18:20® Mysak1

džigit> Už to tu někdo někde psal. Nejlíp aby anonym mohl jen číst ( u palivca bych dal vyjímku;-) ) a ne psát sračky. Ale o tom si musí rozhodnout pan majitel a ten má teď příjemnější práci. Ale jistě i jemu se nelíbí jak to tu upadá. Jasně ,že za pár týdnů se bude chodit víc na rybče a ty „blbé“ příspěvky se pak naředí ale teď je to tu untr hnus.

Neděle 19. dubna 2015 v 18:04® džigit

Mysak1> třa tlačit na vrchnost,aby ses moh takeho mamrda bloknut a bude pokoj

Tento příspěvek byl editován 19.4.2015 18:07:29 uživatelem džigit.
Neděle 19. dubna 2015 v 17:49® Mysak1

pilot> Jenže tím právě trpí ty diskuze. On se jednou za čas vždy někdo neudrží a reaguje na něj a máš na týden vystaráno, vše se topí v hounech. Ale musím uznat že má neskutečnou výdrž ale i kačení žaludek, protože každej normální běloch když vycítí ,že někde není chtěnej ,tak se stáhne. Mám prostě obavy že taková ta normální plkárna a kamarádský rýpání ,kdy se člověk krásně odreagoval, je fuč. Nepotřebuju tady řešit celosvětové válečné konflikty, globální oteplování a nesmrtelnost chrousta, toho mám v běžném životě dost a dost.:-((

Neděle 19. dubna 2015 v 17:40® prroud

pilot> spravne,ignoruj me a mas pokoj,vlastne po tom primo touzim,udelame to vzajemne,ok?,diky :-)

Neděle 19. dubna 2015 v 17:19® pilot

Prrouda je potřeba ignorovat a bude hned klid pro plodnou diskuzi. On je ten správný, svatý a vše znající – takže slušně řečeno = nakakat !

Neděle 19. dubna 2015 v 15:36® Mysak1

Tady na chytej se poslední dobou posraly jaksi všechny diskuze Je na pytel že to nedochází těm kteří to posrali. Ti co dřív přispívali do diskuzí už jen čtou a plkaj radši ve skupinkách na fb. Škoda. A to je právě na „pěst na oko“ ,nu škoda.

Neděle 19. dubna 2015 v 9:12® prroud

To ale dzigite neni jednak tvoje vec,podruhy ti do toho nic neni,taky se nenavazim do toho co pises!!! To si v prvni rade uvedom! Staci mi se podivat na to ze pro tebe jsou hodinky za 15 litru drahy a uz do toho jebes! Pro jinyho muzou bejt naopak levny a nikdy by sei je nekoupil.Premejslej nez naposes volovinu ze svyho malickyho dvoreckovyho rozhledu!!! A nerozciluj se nad tim co jsem napsal,spis se kua zamysli!!!

Neděle 19. dubna 2015 v 9:09® džigit

prroud> ty si fakt jetej.Sereš tu sve světoborne názory všude a všem. Na špičku nosu se nedohledneš maximálně sám,neb by už ti dávno došlo,že ti tu na ně většina sere!

Neděle 19. dubna 2015 v 9:03® prroud

Jenze ono to ani tak neni o politice jako o tom,ze kdo chce psa bit,hul si vzdycky najde,abys me mohl smazat,ruku na srdce,dzigite!!! :-)) ))))))))))))))))))

Neděle 19. dubna 2015 v 8:58® prroud

Vsak ji tam dzigite nemotej a smaz ji,dal si nedohlidni dal jak na spicku nosu,ale pak neplakej,bude pozde bycha honit!

Neděle 19. dubna 2015 v 8:52® džigit

pilot> máš pravdu strycu,jebat politiku do rybařiny.....

Neděle 19. dubna 2015 v 8:11® satan666
satan666

Vcera jsem pri chytani narazil na"TOTO".Dcela me to Nastvalo,ze takhle velkej"Znamej Kaufland"je takove Prase.no nedalo mi to vylezl jsem stran zbalil prut a sel za nejakym sefem zminovaneho supermarketu..Sefa jsem v Sobotu nenasel..oznamil jsem to nejake pani"Mala Sefova Asi"rekla ze tam nekoho poslou..nicmene se tam zitra jdu podivat a jestli to tam bude…Nahlasim na Prislusne urady..OPRAVDU TO PEKNEJ POHLED NENI I KDYZ PREPRAVKY JSOU EVIDENTNE CERSTVE..?!

Tento příspěvek byl editován 19.4.2015 08:48:16 administrátorem džigit.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
foto/diskuze/pest_na_oko/2015/th-img113259.jpgfoto/diskuze/pest_na_oko/2015/th-img113260.jpg
Sobota 18. dubna 2015 v 18:38® pilot

Do řiti, toto je rybářský portál, tak proč sem taháte politiku-kurňa. Dobře fandíš Putinovi – dobrá, ale proč to prezentuješ tady, koho zajímá tvůj názor. Kdyby jsi šel raději na ryby a ukázal co umíš. PRROUDE

Sobota 18. dubna 2015 v 10:13® nnnap
nnnap

prroud> děkuji

Sobota 18. dubna 2015 v 10:03® prroud

nnnap> to je v pohode,vydovadel ses? Uz jsem zvyklej na nazory ovcanu stada,tekze se na tebe nezlobim,je mi te akorat lito.Tim diskusi s tebou koncim.

Sobota 18. dubna 2015 v 10:00® nnnap
nnnap

prroud> hahaha, pobavil, díky. Prodloužil s mi život o dobrou hodinu. Možná stihnu funus dalšího proruských kolaboranta z KSČ. Díky, hehe

Sobota 18. dubna 2015 v 9:58® nnnap
nnnap

prroud> myslíš ty hovada, co si rozdělily evropu, co přes nás přešly zleva doprava a pak je hnaly ty druhý hovada zpět zprava doleva? Jo, abych věděl, z čeho seš tak vykakínkovanej. Jo a nech si udělat rozborku krve, ty slovane :-D . Budeš se divit. Teda promiň nemáš se čím divit. :-D

Tento příspěvek byl editován 18.4.2015 10:01:11 uživatelem nnnap.
Sobota 18. dubna 2015 v 7:01® LuboO
LuboO
Viem, ze je to spoza hranic, ale aj u nas sa deju veci, nad ktorymi zastava rozum. Clovek nevie, ci sa ma smiat, alebo zaplakat…
Úterý 14. dubna 2015 ve 12:28@ prroud

Klobasa,par lidem jsem otevrel oci a hlavne se sam spousty zasadnich veci dozvedel.Znas to,kone muzes dovist k rece a ukazat mu vodu,ale napit se uz musi sam.Takze Putinovu Rusku urcite fandim.Nakonec jsou to Slovani a vzdycky nas tahali pres nasi nevdecnost z pruseru,to Amerika nikdy neudela,ta kouka jen kde vydelat a nakrast,po ni potopa,vsak je to porad Anglicka kolonie a porad si drzej Nemecko v nesvepravnos­ti.Kdyz se o to zacnes zajimat zjistis kdo financoval valky a vydelaval na nich,kdo zavedl onen komunismus,zjistis rozdily mezi trockistou,bol­sevikem a komunistou a podobne,je to celkem slozity ale lidem se to nevysvetluje,ne­potrebujou obcany,ale ovladatelny ovcany.

Úterý 14. dubna 2015 ve 12:20® Klobasa
Klobasa

prroud> Myslím holport China, Rusko , USA. Už jsi něčeho docílil od r. 2001?

Úterý 14. dubna 2015 v 11:41@ prroud

Klobaso,vejmluvy,ja tu hubu nedrzim uz od roku 2001 a nikde me jeste nezavreli,ani se o to nepokusili.Naopak vidim sem tam ze zacinaji premejslet nad tim jak se ozejvame.

Úterý 14. dubna 2015 v 11:38@ prroud

Klobasa,popis mi tu hrozbu z vychodu:-)) ),mas na mysli ty co za nas umirali a nebejt jich,uz tady nejsme peknejch par let? :-)

Úterý 14. dubna 2015 v 11:37® Klobasa
Klobasa

džigit> Sem si říkal, že už jsem to kdysi viděl trochu jinak;-)

Úterý 14. dubna 2015 v 11:34® Klobasa
Klobasa

prroud> Jsem zticha jako většina ostatních. Kdybych nedržel hubu a krok, dávno dřepím v lochu. Větší hrozbu než co popisuješ vidím z východu.

Úterý 14. dubna 2015 v 11:29® džigit

Klobasa> ono na tom něco pravdy bylo,ale stále se to různě kopíruje,jen se mění údaje v dramatickém dovětku o vymazání autora :-)