Chytej.cz

Pěst na oko

V diskuzi je 4.948 příspěvků, z toho 4948 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 24. října 2013 v 17:18® Fryw
Fryw

OBr> omg. jsem nechtěl, ale jdu napivo :-D

Čtvrtek 24. října 2013 v 17:15® OBr
OBr

džigit> to mi nedělej todleto..úplně tu lahodu cítím :-> Já v září povařil domácí chmel a je z toho výborná záležitost, lepší jak ten muj hořčák ze srazu.

Pokud nemáš vodu nějak extra špatnou, natoč jí z kohoutku. Vona se dá věda dělat ze všeho. Jestli to jedeš z pixly (usuzuji podle těch 23l), tak tě „profík“ stejně sprdne, ale tobě to bude jedno, protože to bude TVOJE vymazlené a bude dobré pivo . Na co se chystáš?

Čtvrtek 24. října 2013 v 17:14® Fryw
Fryw

OBr> "Ve městě Santa Rosa je to letos už čtvrtý takový incident, kdy policie někoho zastřelila. " Nemyslím celé USA samozřejmě, to by byl trošku jiný poměr.

džigit> to není jen o policajtech. Oběti jsou všichni v této události. Jak policajt který se stal vrahem tak rodina co přišla o dítě.

Čtvrtek 24. října 2013 v 17:09® kubas
kubas

Fryw> To byla určitě nějaká „lepší“ mládež. V těch částech Brna se moc „normálních“ lídí ve večerních a nočních hodinách nepohybuje. Bohužel, centrum (střed) Brna je snad nejnebezpečnější čtvrtí. Tam to jde večer jen stylem nedívat se nalevo ani napravo, nasadit tempo a dostat se co nejrychleji na rozjezd :-(( .

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:56® džigit

OBr> no ja vyrazil na balenou ,ale po shlédnutí cenovky to pořešim obdobně.Při 23 litrech už to je v kasičce znat.Včil se mi to nějak seběhlo-zitra čerstva zasilka masa z „jihu“(kutle,li­ca,jazyky),v so­botu zabijam a včil mi budka zakuřuje pstruhy.Kujwa,to bude fikend :-D
A ať mi kery pravi,že to tu nepatři :-))

Tento příspěvek byl editován 24.10.2013 16:58:07 uživatelem džigit.
Čtvrtek 24. října 2013 v 16:53® džigit

Fryw> běž na chvilu robit policajta mezi gibony a uvidiš,jak změniš nazor.A mali snědoši,či jini latinos za mořem by Ti tež poopravili nazory

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:49® OBr
OBr

džigit> přiznám se bez mučení, že úplně obyčejnou vodu z vodovodu, bez převaření, jen pustím kohoutek.. teď jsem otevřel jedno po 10 měsících a je výbornépivo

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:47® OBr
OBr

Fryw> hele, v „tomto regionu“ znamená 300 milionů lidí, 4 případy na takovouhle sumu mi přijde ještě ok. Co pak Indie? Tam zase pořád znásilňují.. ještě že se k nám nedostanou „informace“ z Číny, nemluvě o Africe.. z toho, že si média začínají všímat podobných situací, nesmíme dělat nějaké závěry nebo dokonce uzávěry. Na Nově byla doba, kdy se každý večer vysmívali Japoncům, co zase vymysleli za pitomosti..Vypovídá to o nich něco? Jen o Nově…

Díky písmu víme, že podobnou „krizi“ společnosti prožívalo lidstvo už od svého počátku.. a protože jsme nepoučitelní, bude se to opakovat stále dokola. V jednom jsem s Klausem souhlasil(ohledně glob.oteplování) – tohle je další z věcí, se kterou nic neuděláme, naším úkolem je se s tím nějak vyrovnat a přizpůsobit se. To je jediné, co nám jde dobře.

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:39® Fryw
Fryw

džigit> Kdo by se nerozjel. Se podívám na dvě malý děti a pak kam směřujeme…

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:32® džigit

OBr> jakou používáš vodu na to domácípivo ?

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:30® džigit

Fryw> ses rozjel,Alberto :-))

Čtvrtek 24. října 2013 v 16:07® Fryw
Fryw

Ta společnost je nemocná. Nemocná systémem, kulturou, konzumem, nacionalismem (nebo už fašismem?!).....to jsou jen důsledky. Nejen to že policie vraždí občany(4. případ v tomto regionu z poslední doby), ale i ten nemocnej člověk co jde do školy střílet. Ale náš vzor dotahujeme… "Bezdomovce ubili pro zábavu tři mladíci. Jeden má 16 let

Čtěte více na: http://brnensky.denik.cz/…0131021.html"

Tento příspěvek byl editován 24.10.2013 16:10:24 uživatelem Fryw.
Čtvrtek 24. října 2013 v 15:35® kubas
kubas

Alov> Věta: „Všechno blbě“, to asi vystihuje nejlépe…

OBr> No právě, proto je lepší nesoudit, protože o tom víme kulový.

Čtvrtek 24. října 2013 v 15:20® OBr
OBr

kubas> víme prd a blbý je, že z takovejch prdů pak vznikají hloupé fámy

Čtvrtek 24. října 2013 v 15:02® Alov
Alov

kubas> No ono je minimálně divné, že nereagoval na výzvu. Zásah taky neštastný. Všechno blbě. Klukovi to život nevrátí.
Problém je spíš v tom, co se v Americe děje. Americká společnost, jež má plná ústa svobody a demokracie je už nyní ve spousta ohledech zdegenerovaná. Plnými doušky nasává to, co do ní media a politici lejou horem spodem a podle toho to tam začíná vypadat.
Kamarád byl nedávno na 14 dní na dovolené v NY a řekl doslova. „Zajímavé město, zajímavé možnosti, ale ty poměry a přístup k životu. Hrůůůza!! Stačilo a nikdy více!! “…

Čtvrtek 24. října 2013 ve 14:55® kubas
kubas

OBr> Je to těžký no, rozhodně se asi ale nedá paušalizovat. Třeba byli někde poblíž civilisti, kteří mohli případně přijít ke zranění atd. Každopádně je to hrozný, co se stalo, o tom žádná, ale nevíme jak to bylo. Vynášet soudy je hrozně jednoduchý…

Čtvrtek 24. října 2013 ve 14:41® OBr
OBr

Kluka je mi z principu líto, na druhou stranu to je důsledek tamní situace. U nás jsou všichni naštvaní na cikány, takže když už nějakýho potkám v noci, hledám apriori po kapsách, čím bych se mohl bránit, i když mi třeba nic nechce udělat. Jim tam střílejí po školách mladí kluci, takže když bych nějakýho se zbraní v ruce potkal a on nereagoval na výzvu, asi není co řešit.

džigit> no právě, nechci nikomu sahat do svědomí, ale když se objeví informace o „policejní zvůli“, hned se křičí. Přitom zrovna čerstvě zase nějakej teenager střílel ve škole, to se zase bude křičet, že policie nic nedělala..nebo taktně mlčet…

Tento příspěvek byl editován 24.10.2013 14:51:47 uživatelem OBr.
Čtvrtek 24. října 2013 ve 14:16® kubas
kubas

džigit> Tak hlavní je, že víš, nad čím se pozastavuju a nepozastavuju :-| .

Čtvrtek 24. října 2013 ve 14:12® džigit

http://www.youtube.com/watch?…

Čtvrtek 24. října 2013 ve 13:53® džigit

že se nepozastavíte nad tím,když takový malý sráč vystřílí půl školy…

Čtvrtek 24. října 2013 ve 13:34® kubas
kubas

Fryw> Co k tomu napsat? :-(( … Radši nic, jen my vyvstala na mysl jedna scéna z Pelíšků, která teda ale byla úsměvná aspoň.

Tento příspěvek byl editován 24.10.2013 13:34:15 uživatelem kubas.
Čtvrtek 24. října 2013 v 11:54® Fryw
Fryw

Třináctiletého školáka s umělou puškou policisté zastřelili

http://www.novinky.cz/…trelili.html

Čtvrtek 17. října 2013 v 9:26® nnnap
nnnap

Bigpista> hahaha, klasické zelené pochvy

Čtvrtek 17. října 2013 v 8:35® Bigpista
Bigpista

Tak už se prý nesmí říkat, že je maso ze zvířátek.

http://www.novinky.cz/…poprask.html

Pondělí 14. října 2013 ve 23:57® FInnnp

Jednoho z těch lumpů znám asi 20 let.Né osobně,ale jen tak z ulice.Jeden čas jsme měli vedle sebe kanceláře.Je to takový hodný strejda.Docela nenápadný a slušný.Člověk by to do něj neřekl.......A na­konec se z něj vyklube takový takový Grázlík.

Pondělí 14. října 2013 v 18:33® OBr
OBr

olda> akorát budeme víc nasr***, nevědomost je sladká, v tomhle asi byl minulej režim „zlatej“

Pondělí 14. října 2013 v 17:37® olda
olda

džigit> je nasrán,tak práskne i ostatní,myslím že toho ví hodně. Pokud ho neoddělají,tak se snad něco dozvíme.

Pondělí 14. října 2013 v 16:17® džigit

olda> já bych mu ten jeho obrat na dobrou víru až tak nežral.Pouze zhrzený odsouzený.Já jsem porušil?!? …a co oni?Tak když já,oni taky- klasická česká reakce

Pondělí 14. října 2013 v 15:58® olda
olda

http://www.novinky.cz/…kolacek.html

že by už ?

Neděle 13. října 2013 v 11:57® nnnap
nnnap

džigit> no kua! To je dobrý i pro mne:->