Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Ostrava a okolí

V diskuzi je 1.300 příspěvků, z toho 1300 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

• Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
Úterý 28. května 2013 ve 21:02® luckyway
luckyway

Te buh ostravaci. Nevite nekdo, kde je rybarsky shop v Porube. Synek dela vysoku na Banske a potreboval bych, aby mi tam zabeh cosi kupit. Dik

Neděle 19. května 2013 ve 20:38® cadoxfishing

Zdravím, chtěl bych Vás pozvat na rybářské závody na jezeře Nebesák, více na www.cadoxfishing.cz

Tento příspěvek byl editován 19.5.2013 20:40:13 uživatelem cadoxfishing.
foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2013/th-img98585.jpg
Čtvrtek 16. května 2013 v 18:36® mkratas

Uvolnili se nám dvě místa na tábor na Slezské hartě v termínu 27.7.-3.8.2013 pokud je zájem tak mi napište do osobky.

Čtvrtek 2. května 2013 v 11:45® džigit
džigit

Hora> Talian se temu začalo říkat po italských dělnících,keři tu v okoli stavěli železnici.Myslim,že aj tu ďuru kdysi vykopali.Mam kamoša,kery tu „po nich“ tež zustal :-))

Čtvrtek 2. května 2013 v 9:27@ lososs

Talian

foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2013/th-img98114.jpg
Úterý 30. dubna 2013 v 17:46® rudko

zdarec chodi nekdo na odru 3

Středa 24. dubna 2013 v 18:52® skorec3@seznam.cz
skorec3@seznam.cz

David Havlíček> dik za reakci to me nenapadlo urcite tam pisnu nebo cinku doufal jsem ze nekdo bude vedet co a jak protoze uz je to poradny flak vody a za pekny ranec ale plnim si klukovsky sen tak to chcu dotahnout do konce a vyvarovat se strat a skod

Středa 24. dubna 2013 ve 13:36® David H.
David H.

skorec3@seznam.cz> obrátil bych se na nějaké produkční rybáře. Nebo třeba na učiliště do Třeboně. Tady asi moc expertů na tuto problematiku nebude…

Tento příspěvek byl editován 24.4.2013 13:36:15 uživatelem David H..
Neděle 21. dubna 2013 v 17:55® skorec3@seznam.cz
skorec3@seznam.cz

potrebuju poradit zacinam zarybnovat rybnik o rozloze 13800m2 z prumernou hloubkou 4.5–6 metru z hruba po cele rozloze par melcin na okrajich lesa voda po kontrole naprosto v poradku vhodna k chovu ryb,ma nekdo zkusenosti z propoctem unosnosti teto vody a nejlepsi mozne kombinace ryb?bude to revir chyt a pust z moznosti odkoupeni ulovku ,za rady predem vsem vydram dik .

Pondělí 15. dubna 2013 ve 23:21® Buldokov

jj a vedle je ještě cvičak pro psy pokud se nemýlím,taky jsem tam párkrát byl

Středa 6. března 2013 ve 14:33@ lososs

no doufam že svama se tam nepotkam

Neděle 3. března 2013 v 18:03® Hora
Hora

lubo OV> to je jednoduché – vem si špunty do uší a máš klid, ale potom by jsi vlastně neslyšel pípáky,hm tak bys musel být tak hluchej jako já. :-D a potom by jsi si zvyknul.pivo

Pátek 1. března 2013 v 19:57® lubo OV
lubo OV

No to musí být „úžasně relaxační“ rybolov. Za prdelí fabryka, železnice a dálnice. By mě muselo jebnout :-)

Středa 20. února 2013 v 16:31@ lososs

Talian je cca 5min od svinova,momentalně hloubka je 160cm ale při plnem stavu kolem 300cm

Úterý 19. února 2013 ve 20:12® Hora
Hora

michallos> Je to rybník – nádrž bývalého závodu Tažíren trubek ve Svinově,myslím,že mu říkali Talian ( kdybych se pletl,tak mě opravte )je to nádrž obložená panely a hloubka nepřevyšovala 1,5 m. Tady je na mapě http://www.mapy.cz/#… Kdysi jsem tam byl několikrát na závodech,kolegové je pořádali cca 2 x ročně.Jinak do loňska ho měli pod palcem bývalí zaměstnanci tažíren,ale jak je vidno vyšší zájem zvítězil. 8-(

Tento příspěvek byl editován 19.2.2013 19:13:23 uživatelem Hora.
Neděle 17. února 2013 v 17:34® kraui
kraui

Dobrý den pánove rybáři. Potřeboval bych pomoci s vyplnění dotazníkem pro mou přítelkyní k absolventské práci. Dotazník je anonymní. Prosím o vyplnění a poslání na mail kalusova.misa@seznam.cz zde je odkaz: http://uloz.to/…yplneni-docx

Všem mockrát děkuji.

Sobota 16. února 2013 v 1:19® michallos

lososs> Kde přesně to je?hoď souřadnice.

Pátek 15. února 2013 v 16:04@ lososs

Letos začal nový soukromý revír v Ostravě-Svinově(),již se chytají pstruzi na dírkách,v dubnu se sadí větší osádka větších kaprů,jeseterů a koi kaprů.

Tento příspěvek byl editován 15.2.2013 15:42:09 administrátorem HaDová.
Důvod editace: Příspěvek neobsahoval relevantní obsah.
Úterý 29. ledna 2013 ve 20:14® VB
VB

Marakara> Podle toho jaká je tvá cílová ryba?

Sobota 26. ledna 2013 v 17:14® Marakara

Chlapi chtěl sjem se zeptat na nějaký dobrý soukromý revír doporučtě mi něco. Hodně chodím do Staříče.

Čtvrtek 13. prosince 2012 v 0:01® Dědek64

Čus. Tak jsem se tady přišel po letech podívat a dokonce jsem si vzpoměl i na nick a heslo :-93; lubo OV>

Pátek 19. října 2012 v 7:42® PiPe

Ahoj IV.TO.ŠIRDA prosim tě ,kdy je výlov rybnika ve Stovkách. Je to 20 nebo 21.10.2012. Šli bychom se podívat s vnukama. Díky za informaci.PiPe.

Čtvrtek 13. září 2012 ve 2:34® PiPe

Díky za informace IV.TO.ŠIRDA a Kety.Vydry. ZDRAVÍ PíPe.

Středa 12. září 2012 ve 21:01® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

PiPe> termíny výlovů kety.vydry jsou správné, ale záleží na tom, jesli se podaří nastrojit tyto rybníky v uvedených termínech. Pokud budeš číst příspěvky na foru chytej Ostrava a okolí, tak den před vylovem tam budu psát, jestli se výlov uskuteční.Budu zvát všechny chytejáky, ať se přijdou podívat.

Středa 12. září 2012 v 7:16® kety.vydra
kety.vydra

PiPe> Na toto fórum se chodí minimálně.Ale pokud ti nebude vadit,že ti odpovím já,tak jsem ti to našel na jejich stránkách zde – http://www.crsmofm.cz/info/

Výlovy kaprových rybníků proběhnou v těchto termínech:

20.10.2012 Řehánek

21.10.2012 Stovky 5+4, Fukalovice

27.10.2012 Arnošt

Začátek výlovů v 7.00 hod.

Středa 12. září 2012 ve 2:25® PiPe

IV.TO.ŠIRDA Prosím te kdy bude výlov rybnika Arnošt pod přehradou Olešna. Chtěl bych ukázat vnukům jak se to dělá,když se rybník vyloví. Díky za odpověd. Zdraví PiPe.

Čtvrtek 5. července 2012 v 15:17® Nametakerskiller

Díky moc! Ono to vypadá banálně, když to člověk vidí vysvětlené, ale mě by to fakt nenapadlo. Ještě se tu nevyznám až tak dobře. A díky moc i za vyznačení v mapě.

Čtvrtek 5. července 2012 v 15:06® džigit
džigit

VŽ je zkratka Vítkovické železárny,u revíru je jejich čerpačka a je to na Pískových dolech

foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2012/th-img49881.jpg
Čtvrtek 5. července 2012 ve 14:55® Nametakerskiller

Všem příjemný den,

měl bych otázku, pokud někdo bude mít chvilku a chuť mi to ozřejmit. Jedná se o to, že jsem „staronový“ rybář, vrátil jsem se k tomu asi po 13 letech a úplně v jiném regionu než jsem původně bydlel. Momentálně jsem v Ostravě a za boha si nedokážu najít všechny revíry, co bych rád prošel. Velice mě zaujal revír Odra 3 A, kde je jako první uvedeno (mimochodem s úžasnými fotkami) Rameno u VŽ. Prosím, co je to VŽ? Nedokázal jsem to zjistit. A kde to vlastně je? Za odpovědi předem díky.

Sobota 30. června 2012 ve 13:25@ Karel 1969

Nedávno jsme byli ubytovaní na hotelu v Jeseníkách ( www.prometheusresort.cz ) a tam nám nabídli zdarma si zachytat na soukromém rybníce…a musím říct, že to bylo fakt super. Sice malí kapři, ale za hodinu jsem jich měl 8, ale kolega chytal i pstruhy, a jednoho candáta, když to shrnu velmi příjemné odpoledne, dobré pivko v kiosku na místě a superčerstvý vinikající pstruh na grilu, fakt zážitek…budu opakovat a všem doporučuju