Chytej.cz

Ostrava a okolí

V diskuzi je 1.335 příspěvků, z toho 1335 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 12. září 2012 ve 2:25® PiPe

IV.TO.ŠIRDA Prosím te kdy bude výlov rybnika Arnošt pod přehradou Olešna. Chtěl bych ukázat vnukům jak se to dělá,když se rybník vyloví. Díky za odpověd. Zdraví PiPe.

Čtvrtek 5. července 2012 v 15:17® Nametakerskiller

Díky moc! Ono to vypadá banálně, když to člověk vidí vysvětlené, ale mě by to fakt nenapadlo. Ještě se tu nevyznám až tak dobře. A díky moc i za vyznačení v mapě.

Čtvrtek 5. července 2012 v 15:06® džigit

VŽ je zkratka Vítkovické železárny,u revíru je jejich čerpačka a je to na Pískových dolech

foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2012/th-img49881.jpg
Čtvrtek 5. července 2012 ve 14:55® Nametakerskiller

Všem příjemný den,

měl bych otázku, pokud někdo bude mít chvilku a chuť mi to ozřejmit. Jedná se o to, že jsem „staronový“ rybář, vrátil jsem se k tomu asi po 13 letech a úplně v jiném regionu než jsem původně bydlel. Momentálně jsem v Ostravě a za boha si nedokážu najít všechny revíry, co bych rád prošel. Velice mě zaujal revír Odra 3 A, kde je jako první uvedeno (mimochodem s úžasnými fotkami) Rameno u VŽ. Prosím, co je to VŽ? Nedokázal jsem to zjistit. A kde to vlastně je? Za odpovědi předem díky.

Sobota 30. června 2012 ve 13:25@ Karel 1969

Nedávno jsme byli ubytovaní na hotelu v Jeseníkách ( www.prometheusresort.cz ) a tam nám nabídli zdarma si zachytat na soukromém rybníce…a musím říct, že to bylo fakt super. Sice malí kapři, ale za hodinu jsem jich měl 8, ale kolega chytal i pstruhy, a jednoho candáta, když to shrnu velmi příjemné odpoledne, dobré pivko v kiosku na místě a superčerstvý vinikající pstruh na grilu, fakt zážitek…budu opakovat a všem doporučuju

Čtvrtek 24. května 2012 v 15:01® džigit

lunimus> není zač :-)

Čtvrtek 24. května 2012 ve 14:46® lunimus

džigit> dakujem :-) … predpokladam, ze tak v priebehu 2–3 tyzdnov by som sa mohol do OVY dostat, takze asi pojdem aj s prutmi :-)

Čtvrtek 24. května 2012 ve 12:30® džigit

lunimus> http://www.suderrybolov.wbs.cz/kontakt.html

http://www.staroch.estranky.cz/…/staric.html

Tento příspěvek byl editován 24.5.2012 12:33:39 uživatelem džigit.
Čtvrtek 24. května 2012 ve 12:24® džigit

lunimus> solidní soukromák je u Hranic na Moravě – Skalička http://www.skalicka-ryby.cz/ a pak ve Stařiču, směr Frýdek-Místek,hned vedle hlavní cesty.Zjistím Ti web.

Čtvrtek 24. května 2012 v 9:05® lunimus

džigit> Moja sestra sa vydala do OVY, takze raz za cas sa tam ukazem a vzdy si spravime aj nejaky pekny vylet do okolia. Vzhladom k tomu, ze urcite vezmeme so sebou aj decka, tak idealna vzdialenost do 50km od OVY .. samozrejme ak je nieco naozaj zaujimave 51km a podobne, tak sem s tym :o)

Čtvrtek 24. května 2012 v 8:13® džigit

lunimus> ten soukromák může být jak daleko od OVA?
Jinak http://www.rybsvaz-ms.cz/cenik.html

Středa 23. května 2012 v 11:09® lunimus

Priatelia, mam na vas jednu otazocku, ktorou zrejme vybocim z vasej temy, ale chcem sa opytat. Kde v oblasti Ostravy je mozne zakupit hostovacku a kolko to cca vyjde na vikend pre zahranicneho rybara?

druha otazka je na doporuceny revir v ramci OVY a blizkeho okolia

pripadne asi najjednoduchsie to bude vyriesit nejakym sukromnym rybnikom v blizkosti. Co by ste mi doporucili?

Úterý 8. května 2012 ve 21:54® HaDová
HaDová

čvachta> svůj příspěvek pro příště vložte do rubriky rybářské akce . Díky.

Úterý 8. května 2012 v 19:21® kety.vydra
kety.vydra

slevnicka.cz> A? :-((

Pátek 27. dubna 2012 v 19:35® Valda
Valda

figos> JESTLI CHCEŠ DOVEZU TI TO PŘÍMO DOMŮ BEZ CENY DOPRAVY POKUD JE TO OKOLÍ OSTRAVY,KARVI­NÉ ATD…

Tento příspěvek byl editován 27.4.2012 19:35:51 uživatelem Valda.
Sobota 21. dubna 2012 v 10:15® čvachta

ZVEME VÁS NA RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na rybníku NOVÝ STAV v Rychvaldě

Vážení rybáři, stejně jako v letech minulých jsme i letos pro Vás připravili „Rybářské závody“ na rybníku Nový Stav v Rychvaldě. Rybářské závody se budou konat v sobotu, 5.května 2012, od 7.00 hodin. Obsazování sektorů, které si vylosujete předem při zakoupení startovného, bude probíhat od 6.30 hodin. Týden před závodem budou do rybníku Nový Stav vysazeny ryby v lovné velikosti. Startovné na závod lze zakoupit pouze v sídle společnosti RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o., Orlovská 1279, 735 32 Rychvald a to v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin. Zahájení prodeje ve středu, 11.dubna 2012. Vzhledem k zajištění kulturního prostředí chytajících bude počet závodníků limitován. Startovné je 290,– Kč za osobu (děti do 15 let 100,– Kč) a v ceně startovného je občerstvení – klobáska,pivo (nealko).

Soutěžit se bude tradičně o bohaté ceny. Informace budou průběžně upřesňovány na vývěskách a na internetových stránkách www.rybarstvirychvald.cz.

Součástí závodu bude celodenní prezentace výrobků německé firmy SUCCESSFUL BAITS a B .RICHI na prodejním stánku U ČVACHTY poblíž hlavního stanoviště. Pro všechny návštěvníky závodu bude platit zvýhodněna cena na vystavované produkty

foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2012/th-img48567.jpg
Čtvrtek 5. dubna 2012 ve 13:31® gigiko9

figos>zdar, kupuju v mohelnicích u fish pro. Fungují na tel, doprava je v pohodě do druhého dne – ppl. Nevím jaké je u tebe větší nnožství, já jsem odebral najednou max 12 litrů. pokud vím, tak se dá sehnat větší množství i v polsku, z Karviné to máš kousek.

Sobota 31. března 2012 ve 23:06® džigit

figos> všecky lepší prodejny Ti to objednají,jen cena se může lišit.Taky otázka,co je větší množství…
Taky to jde přes net u Fish Pro Mohelnice

Sobota 31. března 2012 v 19:24® figos
figos

Ahoj lidi.Mám dotaz nevíte kde sehnat třeba i přes net větší množství červů?Moravskos­lezský kraj nebo i jinde přez internet díky.

Pondělí 26. března 2012 v 16:18® CMPO

Zdar chlapy, byli jsme loni na kaprech na žermanické přehradě, byl to výbuch, ale jezdil tam nějaký místní chlap a ten tahal jednoho za druhým, slíbil nám udělat boilies, ale někde jsme ztratili papírek s kontaktem. Neznáte ho někdo ? nebo nemá někdo na něj kontakt? Tvrdil, že dělá boilie i na zakázku!

Čtvrtek 8. března 2012 v 9:40® kety.vydra
kety.vydra

PiPe> Arnošt se lovil na podzim.Jinak,„tady“ se moc nechodí.Chodí se sem http://www.chytej.cz/…ava-a-okoli/ :-)

Středa 7. března 2012 ve 23:56® PiPe

IV.TO.ŠIRDA Prosím tě již byl vylov rybníka Arnošt pod přehradou Olešna?Na podzim jste uvaděli,že to bude na jaře 2012. Dík za odpověď.PiPe

Čtvrtek 26. ledna 2012 ve 14:43® vencasklo

školení nových členů 28.1.2012 v 8h30­min.na areálu MO Ostrava Záhumenní ul.v O- Porubě. Můžeš se zúčastnit. cena školení 500kč.

Tento příspěvek byl editován 26.1.2012 14:45:09 uživatelem vencasklo.
Pondělí 23. ledna 2012 ve 13:10® jirkaV

Forme> mrkni na to http://mobohumin.sweb.cz/index.htm

Čtvrtek 19. ledna 2012 ve 20:31® Forme

Čau chlapy mám otázku. 1.chci si dělat povolenku na mimopstruhový revíry tady na ostravsku(Bohu­mín).Ale trvalé bydliště mám jinde, tím se chci zeptat jestli je to možné či ne, udělat přímo tu. 2. nejsem členem a zajímala by mě cena celkové povolenky na rok 2012.A další věc je kde vůbec začít a koho první oslovit o vydání rybářského lístku + Jak dloho trvá Celý průběh vyřizování tohoto lístku + Zkoušky. Díky moc za odpovědi

Úterý 17. ledna 2012 v 9:23® kety.vydra
kety.vydra

Forcell> Utekl jsi od sousedů kvůli hádek? Tož vitaj:-)

Pondělí 16. ledna 2012 ve 21:59® džigit

Forcell> to se musíš mrknout do fóra,tam je to přehlednější,tak se tam děje víc

Pondělí 16. ledna 2012 ve 21:08® Forcell
Forcell

Zdravím osazenstvo,jak to tady vypadá? Nadáváte si,nebo je tu klidná zimní nálada?

Pátek 13. ledna 2012 ve 12:10® džigit

ROMERO> no jo,stává se.Ona ta výjimka už byla vloni.Na tom mém odkaze je to srozumitelně

Pátek 13. ledna 2012 v 11:43® ROMERO
ROMERO

džigit> dival jsem se jen na ČRS ne na stranky svazove