Chytej.cz

Ostrava a okolí

V diskuzi je 1.335 příspěvků, z toho 1335 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 13. ledna 2012 v 10:43® džigit

Ciffik> šak to tam je napsané,místo lovu,označení,zápis i velikost nástražky :-)

Čtvrtek 12. ledna 2012 v 18:31® Ciffik
Ciffik

ROMERO> ale jen SUMCE !

Čtvrtek 12. ledna 2012 v 15:37® džigit

ROMERO> co na tom nechápeš?Vždyť to tam je rozepsané http://www.rybsvaz-ms.cz/…by-lovu.html

Čtvrtek 12. ledna 2012 ve 12:43® ROMERO
ROMERO

je pravda že se na odra 1a Vrbice muže od 16.6 do 31.8 chytat nonstop ?? jeto na Črs ale moc tomu nerozumim neni to tam rozepsane

Středa 11. ledna 2012 ve 13:54® džigit

kloix> a co čekáš? V okolí Ova je vody dost /koukni do soupisu/ a svoje Top fleky Ti neprozradí nikdo…

Úterý 10. ledna 2012 ve 12:13® kloix

hmm, to bych nečekal že na ryby se chodí k vodě… díky za cenné rady, Jiřík

Neděle 8. ledna 2012 v 18:13® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

kloix> poradím ti…na ryby chodím zásadně k vodě :-) a pokud bys chtěl nějaké bližší informace, tak přijď na náš jarní ostravský srazík, bude určitě v březnu a přesný termín a místo srazu se dozvíš na Chytej Ostrava a okolí,Ivetka

Neděle 8. ledna 2012 v 16:10® kloix

Zdravím Vás, potřeboval bych od někoho z Ostravy poradit kam tu chodíte na ryby-minulý týdem jsem si byl pro svoji první povolenku a neznám revíry v okolí. Bydlím v Porubě u duhy – takže se nabízí štěrkovna Hlučín a štěrkovna Benešov + Opava…

Čtvrtek 22. prosince 2011 ve 12:24® jajco
jajco

P.R.E.D.A.T.O.R> Tuším že kolega Alov,Já přes něj jenom jezdím.

Čtvrtek 22. prosince 2011 v 10:36® P.R.E.D.A.T.O.R

je tady někdo z Krnova??

Středa 23. listopadu 2011 ve 20:30® bojka
bojka

cadoxfishing> to jses regnul jen k vůli reklamě ??? :-)) )

Středa 23. listopadu 2011 v 15:32® cadoxfishing

male ifo cadoxfishing > zrusena reklama

Tento příspěvek byl editován 4.12.2011 23:01:44 administrátorem CeP.
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:50® kety.vydra
kety.vydra

kajman60> Defenestraci na Kolaříkové? Už před 10ti lety bylo pozdě…Myslím,že Frýdek se neměl nidky osamostatnit,na­prosto zbytečná věc a nikam to,myslím,nevedlo.

Mě je sice 33,ale nedávno mě potěšil kolega,když mi při odchodu od vody řekl: „Synku,je to na tobě.“

Taky někdy reaguju unáhleně,ale jinak,v pohodě:-)

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:39® kajman60
kajman60

kety.vydra> …pravděpodobně -unáhlená reakce- to víte…v mým věku,když mladí u vody mě již zařazují mezi „dědky“…:-(

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:36® kajman60
kajman60

Tomáš-Tom> Pokud máte takové info a jste u zdroje,čtete zde různé dohady a fámy,bylo by myslím Vaše čest zde uvés věci na pravou míru.Každý máme své zdroje,…známý známých atd..a pak vznikají tyto dezinformace.Člen­ská základna je pak na*raná a nemůže některým nerozhodným členům výboru přijít na jméno.Nálada v naší MO je na hranici vzteku (aspoň v mém okolí),a raději by se vrátili pod ÚS Ostrava a na Kolaříkové provedli defenestraci.Asi tak.Takže omluva,jestli něco vyznělo špatně.Rybám Zdar.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:30® kety.vydra
kety.vydra

kajman60> Teda promiňte kolego,ale jak jinak jsem si měl to – „.....aha,člen MO Lučina…tak to nic…“ vyložit?

Tento příspěvek byl editován 10.11.2011 20:31:27 uživatelem kety.vydra.
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:27® kajman60
kajman60

kety.vydra> Pane kolego,ale vůbec nic nemám proti členům MO Lučina…má odpověď tobě viz níže byla snad k jinému tématu …nebo ne?Také jsem napsal,že bych uvítal i jinou možnost co s případnými slovenými rybami.A to,že jsme samos.MO je mi také proti srsti,neboť jsem to já osobně nemohl v té době ovlivnit.A ta hrstka mých kolegů také ne.Přehlasovali nás „chamtiví a důležití místní nenažranci“,kteří si mysleli,že to tak bude lepší.A na Žermanky i Těr.jsem léta rád jezdil.Bohužel již nebydlím tak v dosahu,tak se mi jaksi nechce hledat „volný flek“ mého mládí… Slunce v duši.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:22® Tomáš-Tom

kety.vydra> To je pravda vše se dnes mění,ale včera platilo toto tak uvidíme,ale dle mého názoru je včerejší stanovisko to nejrozumnější.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:18® kety.vydra
kety.vydra

Tomáš-Tom> No sláva,konečně bližší informace.Otázka je,co z toho bude pravda za takový týden (všechno se dneska mění)…Ale i tak,díky.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:10® kety.vydra
kety.vydra

kajman60> Co máš proti MO Lučina? To se jako nemůžu vyjadřovat k SHMO F-M ? A já můžu za to,že se Frýdečáci osamostatnili? Od té doby,co jsou „samostatní“ si musím jak cocot léta letoucí kupovat „jejich“ papíry-hostovačku.A co jako? =-|

Tento příspěvek byl editován 10.11.2011 20:11:17 uživatelem kety.vydra.
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:04® Tomáš-Tom

kajman60> Abych uvedl věc na pravou míru.Dělám u Povodí jako rybář a mám na starost pstruhařství Morávka a Žermanice.S MO FM dlouhodobě spolupracujeme a dodáváme jim zejména lipana a potočáka.Proto zde nehodlám šířit fámy.Včera v 10 hod proběhlo jednání přímo na Bašce za přítomnosti p.Širůčka a všichni zůčastněni včetně něho se shodli na tom,že podzimní výlov je nesmysl protože by se to už prostě nestihlo a mohlo by to taky dříve zamrznout.Nehledě na to že takto pozdě slovené ryby mají velkou pravděpodobnost špatného přezimování.Pokud by se Baška měla spustit ůplně tak to od teď bude trvat nejméně 14 dní.Jelikož rybářství,které to pro MO FM mělo slovit se vyjádřilo ve smyslu,že sloví ryby pouze ty které sjedou pod hráz a do bahna kvůli bezpečnosti svoje lidi nepošle a za případné škody neručí obrátilo se vedení Povodí na své vlastní rybáře.Po zhodnocení situace vyšel názor ten na podzim nelovit a je otázka jestli vůbec,protože to v podstatě pro odtěžení sedimentů pod pláží není potřeba.již nyní jsou částečně přístupné a u výpustě je 5 m vody a u ostrava dva.Takže by po upuštění metru zbyl pro ryby dostatečný prostor a mohlo by se v klidu těžit.Navíc by odpadly komplikace s výlovem a na Bašce by zůstaly všechny ryby včetně těch větších což dělá revír atraktivní.Nelze totiž počítat s tím,že by se při úplném vypuštění do nádrže zase vrátily.Toť vše s pozdravem Petrův zdar Tom

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20:31® kajman60
kajman60

Tomáš-Tom> …aha,člen MO Lučina…tak to nic…

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20:22® kamos007
kamos007

lubo OV> j už to chápu

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20:21® lubo OV
lubo OV

kamos007> přečti si to číslo z pravé strany na levou. Tedy z opačného směru, než čteš běžně.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20:19® kajman60
kajman60

Tomáš-Tom> Jen jsem předal informaci z dnešního dopoledne od člena který mluvil s ČLENEM výboru.Toť vše.Pokud jste i Vy členem výboru SHMO ČRS F-M, dejte vědět správné informace.Jinak budu muset požádat oficielní cestou dle zákona o přístupu o informacích o konečné vyjádření a zápis ze schůze MO poř.č. _:??? Asi tak.

Tento příspěvek byl editován 10.11.2011 19:23:08 uživatelem kajman60.
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20:10® Tomáš-Tom

kajman60> Nevím jak je pane kolego vaše reakce myšlena,ale s tím výlovem letos určitě nepočítejte.A je opravdu otázka zda se bude lovit na jaře,protože to v podstatě kvůli odtěžení nánosu pod pláží není potřeba.Pokud dojde ke spuštění vody ještě o metr tak lze v klidu těžit a u výpustě zbyde 4 m vody a u ostrova metr takže z toho bude pořád slušný rybník,kde ryby přečkají bez úhony.Navíc pokud by došlo ke kompletnímu osušení přes léto a plánovanému povápnění tak z Bašky bude po následující dva roky velice úživný rybník a né křišŤálová voda jak si přejí koupající.Jinak to že odtěžení bahna je téměř zbytečná a nic neřešíci akce je holý fakt.Kvalitu vody to nezlepší a přítoková oblast se opět brzy zabahní.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 v 16:50® kajman60
kajman60

Jinak,…má poslední informace z dopoledne je ta,že se včera dohodli(konečně snad??),že to dají vše do Olešné.Baščani brblali jak sviňa ale pak ustoupili.Takže co je v Arnoštu,půjde pak pravděpodobně tam plus dokoupení dravců aj.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 v 16:36® kajman60
kajman60

kety.vydra> Jistě,po slovení pár set kaprů aj. do Arnošta,kde by mělo být ještě místo,to by měl vědět Siruček(..i bílou rybu k dravcům)zbytek do Stovek,které už pro tento případ mohly být napuštěny a do Řehánku,Jenže!…tam by nesměly být ty pařezy,které nebylo možno??? za ta léta vyrvat.Proto tam nejde slovit nevodem.A Olešná se už nebude spouštět kvůli výlovu této „kaluže“.Pak to vše vrátit zpět do Bašky i s tou novou násadou K2(po vybagrování to bude cca-K3).Samozřejmě dostatečně přikrmovat a nevymlouvat se že se neurodil bentos..jak zde již bylo jistou osobou zmiňováno.A kdo by se zpětného slovení zůčastnil,zdarma povolenku na další rok.Neboj…zájemců by bylo dost.Aspoň z mého okolí(myšleno-rybářského).Nebo máš jiný návrh?Toto je můj a nikomu ho nenutím.

Čtvrtek 10. listopadu 2011 v 9:38® kety.vydra
kety.vydra

kajman60> Máš jiný návrh?

Středa 9. listopadu 2011 ve 23:32® kajman60
kajman60

…a jenom „dubové hlavy“ by mohlo napadnout dát slovené (ač jen ušlechtilé)ryby jen do Arnošta.