Chytej.cz

Muškaření

V diskuzi je 54.568 příspěvků, z toho 54568 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 28. února 2016 ve 14:10® Draky
Draky

Tak já dnes takto. :-)

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img118135.jpg
Pátek 19. února 2016 v 11:59® lubik01

Tak to tady trošku oživíme,ne??

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img118015.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118016.jpg
Středa 17. února 2016 ve 22:00® Spayline

Nejsem zde dlouho, lezu sem co týden, sice moc nepřispívám, ale přesto jsem zvědavý na jakýkoli smysluplný příspěvek k muškařině. Proto si dovolím vyzvat k ignoraci Palivce, nereagujme na něj a on vysmahne. Ty reakce (i ty moje) jsou voda na jeho mlýn. Pokud voda zapadne, ztratí se – jeho provokační neumětelský mlýn domele.

Tento příspěvek byl editován 17.2.2016 21:01:01 uživatelem Spayline.
Středa 17. února 2016 ve 13:57@ ovád

berme to prosím jako uzavřené téma. Doufejme, že se jednání oné osoby v budoucnu zlepší. :-)

Středa 17. února 2016 ve 13:54® regulus
regulus

No tak se koukám, že se rozpoutala vskutku poučná diskuse o muškaření … :-D :-(

Středa 17. února 2016 ve 13:13® gavlos
gavlos

Uz nekolikrat sem ho nabadal aby hodil do placu nejakou svou musku…a on?nic.bez reakce..ztoho usuzuji,ze s pitomcem jako ja nehodla komunikovat.nebo opravdu neumi nic,jen se ohanet odkazy na cizi weby,a posledni moznost neovlada ani fotak v telefonu a uz vubec ne nejaky fotak(ikdyz rozumu tu rozdaval prehrsle…hihi

Středa 17. února 2016 ve 13:06® gavlos
gavlos

ovád> hehe.jenze on nevi kdo je jeho otec..proto asi nevi co si ma napsat do karty.nebo ze by se stydel…klido budu v jeho ocich za debila,ale se vztycenou hlavou a svym jmenem..ja jsem ze svym zivotem navysost spokojeny…dokazal jsem co jsem chtel uz ve 33 letech. Ze neco nevim ohledne rybareni?takovych je nas tu spousta…za to se opravdu nestydim…nemusim mit x diplomu a ruznych metalu,aby me lidi uznavali a meli radi…ale pan dokonaly asi travi svuj volny cas pouze s diplomy,a s kamarady?bych veril tomu ze zadne nema…zapskly stary"inteligen­tni"dedek....­.hehe

Středa 17. února 2016 v 10:12® hraji
hraji

PALIVEC> zklidni se, nebo tě vymažu

Středa 17. února 2016 v 10:09@ ovád

PALIVEC> jsi jen blbeček, co se vytahuje a skutek utekl. Když nevíš kudy kam, navážíš se do rodiny oponenta. Odpovím stejným metrem. Kdyby tvůj fotr věděl, co s tebe vyroste za trola, raději by se „vyvenčil“ do záchoda.

Středa 17. února 2016 v 10:06@ ovád

PALIVEC>Ty sám jsi hejl. A navíc tupý. O internetu víš kulové, jinak by jsi nepsal takové ptákoviny. Jsi internetový anonym, který pouze útočí a kope kolem sebe. Je třeba ti dát čuchnout tvé vlastní mediciny. To máme všichni padnout na prdel, když napíšeš že jsi byl nalogován na akademických forech ?? A že chytáš 60 let, co máš všechno nastudované atak. Ty jsi četl maximálně dětské časopisy a komiksy. Na víc tvá mozková kapacita nestačí. Vědátore.

Středa 17. února 2016 v 10:04@ PALIVEC

ovád> Hlupáčku, klidně ti napíšu něco o svém vzdělání. Vystudoval jsem techniku v Praze (tepelné stroje, spalovací motory, vozidla a tak), potom v emigraci (dohmnali mi k ní komunisti) fyziku vysokých energií v německém Heidelbergu a potom v USA, když jsem chytal částice v Berkeley, jako hobby klasické anglosaské právo a moderní ekonomii.

Ty máš nejspíš zvláštní školu nedokončenou, podle toho, co tu zvracíš. Tvůj fotr za komoušů co dělal? Chdodil na 1. máje do průvodu a volal ať žije KSČ, že?

Středa 17. února 2016 v 9:58@ PALIVEC

Spousta pitomců lozí po webu a hledá zázračné mouchy, vosy a tak. Já muškařím 60+ let a celá ta léta čtu vědecká pojednání, co žere pstruh a co lipan. Kdysi jsem o tom sám cosi publikoval. Taky jsem zkoumal obsah žaludků. Bylo to zbytečné, všechno bylo dávnou vyzkoumáno. Pstruzi a lipani na území, co se dnes nazývá střední Evropa, žerou setsakramensky dlouho to samé. Pstruh má 80% potravy různá vývojová stádia chrostíků. Tak to prostě je v přírodě zařízeno. Jistě, žere i gammarusy, i vosy, i … Ale 80% jsou chrostíci.

Nemám důvod reagovat na jednové hejly co na mne útočí. Ani jsem je nečet. Když tady, ale i na MRKu občas čtu ty zoufalé výkřiky soudruhů postpubertálních, kteří si nepřečetli ano hovno a chtějí zaručené rady, ani mi jich není líto.

Středa 17. února 2016 v 9:53@ ovád

… krycí jméno Doktorand :-)

Středa 17. února 2016 v 9:51@ ovád

PALIVEC>.. se se svými znalostmi se dokážeš maximálně dost na záchod. A tam zapomeneš, proč jsi tam šel. jediné tituly, které si můžeš nárokovat jsou imbecil a spolupracovník StB.

Středa 17. února 2016 v 9:48@ PALIVEC

ovád> Kam já nemůžu hlupáčku? Se svými znalostmi SW a netu se namontuji i do tvé ledničky. I do tvé staré, pokud ji máš nalogovanou. Ale o to, kam ho strkáš ty, zájem nemám ani nejmenší. Já býval nalogovaný na akademických sítích v Německu a ve státech, když ty jsi sral do plínek, nebo tě měl fotr ještě v gatích, chudáku.

Středa 17. února 2016 v 9:37@ ovád

Palivče, Palivče. Kam čert nemůže, alespoň zasmradí, že ??

Středa 17. února 2016 v 9:08® Sintrix
Sintrix

Palivec> víš kam můžeš jít se svými komentáři soudruhu ?? Ano přesně. Na ÚV. Tam můžeš klidně radit i s novým výstřelem z Aurory.

Tento příspěvek byl editován 17.2.2016 08:11:02 uživatelem Sintrix.
Pondělí 15. února 2016 ve 20:51® Spayline

Palivec> Přesně tahle křídla z vixlajvantu nad hlavou včí jak čmelák, kroutí vlasec, a vůbec jsou na prd. Ale to tě nejspíš, Palivče, nezajímá, anóbrž ty nejsi muškař ani náhodou, viď…?

Tento příspěvek byl editován 15.2.2016 19:52:45 uživatelem Spayline.
Pondělí 15. února 2016 ve 13:50® lubik01

LaMa> Marťas,to je jasné takovejch urejpanejch chytráků je plno.Tak at se ukáže když je to takovej radil.Tady se tak akorát ohání soudruhama a kdoví jestli sám nebyl.

Pondělí 15. února 2016 ve 13:41® LaMa
LaMa

lubik01> to driv budou v kazde rece a kazde tunce plavat pul metrovi potocaci nez sem MR. Pavlivec hodi svou mouchu :-D Kdo vi jestli vubec muskari??? :-D

Pondělí 15. února 2016 v 9:55® lubik01

Palivec> No jak to tak čtu tak všeználek seš tady jedině TY!!!!!Dej tady svoji muchu ty všeumělče a né od někoho z webu a pak dělej chytrého ano.

Pondělí 15. února 2016 v 8:12@ Palivec

Sintrix> Sem zapomněl na Rudlu Hegera, napiš mu, že na potočníky ať motá menší hlavu! Jak já miluju takové soudruhy, co všechno vědí! http://www.rudiheger.eu/…fischen.html?… A že sem za svůj dlouhý život viděl soudruhů mnoho, i v Evropě, i v Americe. Žádný z nich ale nevynášel jednoznačné soudy jako ty, LOL. Jsi blahoslavený, tvé bude kráklovství nebeské! Ten potočník z Hegerovy stránky, snad to pochopíš.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img117983.jpg
Pondělí 15. února 2016 v 7:52@ Palivec

Draky> A pamatuj: nad Tiemco TMC 2488 není

Pondělí 15. února 2016 v 7:37@ Palivec

Sintrix> Jesusmarjá, expert.

Radil jsem jemu, poradím i tobě: Reisinger, Bauernfeid, Loidl-Entomologie pro muškaře http://www.flyfishingloidl.at/…tenkunde.asp

Neděle 14. února 2016 ve 22:12® Sintrix
Sintrix

Draky> Draky použij jiný typ háčku. Třeba chrostíkový Gamakatsu F11B vel. 18 od Brčála. A menší hlavičku.

Sobota 13. února 2016 v 18:28@ Palivec

Draky> Zapomeň na blbosti, to je dobré na klobouk. Ano, chytíš na to rybu, ale kašli na to. Chováš se jako nezkušený začátečník. Vidíš se v každé blbé mouše, ale základní grify jistě ještě nemáš. Ideální pro tebe jsou jednoduché a účinné mušky, jaké váže Roman Moser, nebo jaké jsou v knížce o entomologii pro muškaře. I v knížce o muškách z CDC máš jednoduché dokonalé a účinné vzory. Třeba F-muška…

Středa 10. února 2016 ve 14:15® LaMa
LaMa

Draky> na 18–20 me uz prijde zbytecne tam davat jeste nozicky… vynech nozicky a boj to nebude … ;-)

Úterý 9. února 2016 ve 23:12® kubas
kubas

Draky> Proto to píšu :-D .

Úterý 9. února 2016 ve 23:07® Draky
Draky

kubas> Nooo od tebe je to čest. :-D :-D

Úterý 9. února 2016 ve 21:58® kubas
kubas

Draky> Na tebe dobrý podle mě :-D .