Chytej.cz

Muškaření

V diskuzi je 54.568 příspěvků, z toho 54568 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 30. května 2016 ve 22:14® LaMa
LaMa

bruny> suchy – hacek z tenkeho dratku aby musku nezatezoval a dobre plavala… mokry – hacek z hrubsiho az hrubeho dratku, aby musku zatezoval a neplavala … daji se koupit i nejake univerzaly ale … zadnou filozofii v tom nehledej, pouzivam i mokre hacky na suche musky, tam kde cekam velkou rybu, tyto hacky sou pevnejsi nez suche a ryba je narovna jen z obtizemi, staci pridat nejake to cdc navic :-) ale suchy hacek bych na mokrou nepouzil ;-) btw vetsinou primo na krabicce od hacku mas napsano jestli je to na suchou (dry) nebo mokrou (wet) musku …

Tento příspěvek byl editován 30.5.2016 22:15:31 uživatelem LaMa.
Pondělí 30. května 2016 ve 21:39® bruny

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi suchým a mokrým háčkem. Jsem začínající muškař a vázač, tak se v tomhle neorientuji eště.

Pondělí 30. května 2016 ve 12:46® drozďák

u.x.a> Milý Uxo, na netu je tvoje socializace marná, na MRKu jsi to dotáhnul na generální BAN, což za moji desetiletou historii dokázalo jen pár lidí, je to vskutku unikum. Ani na Chytej si nezačal zrovna ideálně. Jestli si schopen alespoň minimální sebereflexe, pak to vzdáš a soustřediš se na hledání místa na slunci v reálném světě, a tím prokážeš mnohem více užitku sobě i ostatním. Virtuálně ti hledání kamarádů selhalo na celé čáře.

Pondělí 30. května 2016 ve 12:41® mvincik
mvincik

a mám klid…

Pondělí 30. května 2016 ve 12:32® drozďák

u.x.a>

Sobota 28. května 2016 ve 22:08® u.x.a
u.x.a

a už je to tu zase, dejte si mě prosím do ignorace..

Sobota 28. května 2016 ve 21:50® regulus
regulus

u.x.a> ty seš ale kus .....

Ty nemáš jenom problém z očima, ty máš i dlouhý vedení a to hodně. Pokud je někdo provokatér, tak seš to ty, ale neboj, my jsme zvyklí, takovejch vysejračů už tady bylo … . Rád se pohybuješ na samé hranici abys ještě byl v toleranci pravidel, ale můžu tě ujistit, že pokud se na některý věci nevysereš, tak ti to v klidu já nebo třeba i někdo jinej smázne i když to za tou hranicí nebude. No a to, že si u HaDa vykoleduješ BAN je taky docela možný, ale je to jen ve tvých rukách.

Sobota 28. května 2016 ve 21:13® Medvěd
Medvěd

u.x.a> lžeš

Sobota 28. května 2016 ve 20:28® u.x.a
u.x.a

regulus> Kdyby si semnou nechtěl mluvit tak si mě dá do ignorance přece..,jenže medvěd to nikdy neudělá je to tak trochu provokatér , kuli němu mě vlastně vyhodili z mrku protože na mě žaloval MM..možná mě vyhodí i odsud ale mě je to šumák .. Nestojím o tady o falešnou popularitu ani nikde jinde…a komu tady vadím tak ad si mě dá prosím do ignorance ale jste povětšinou sr..í tak to nikdo stejně neuděláte..

Sobota 28. května 2016 v 19:42® Sintrix
Sintrix

jediné plus vodácké sezóny. Pivo na každém rohu.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119592.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img119593.jpg
Sobota 28. května 2016 ve 13:12® regulus
regulus

u.x.a> ty máš potíže se zrakem???

Když ti někdo slušně napíše, že si s tebou nechce povídat, tak proč mu v následujícím příspěvku napíšeš aby si tě dal do ignorace a že mu budeš stejně psát?

Já nevím jak tobě, ale mě to moc normální nepřipadá.

Sobota 28. května 2016 ve 13:02® regulus
regulus

Medvěd> já asi taky tak, pokud je co číst …

Pátek 27. května 2016 ve 20:35® u.x.a
u.x.a

Medvěd> tak si mi dej do ignorace, proč si to vlastně nikdy na Mrku neudělal? budu ti psát protože tě mám jinak vlastně rád..

Pátek 27. května 2016 v 7:42® Medvěd
Medvěd

u.x.a> hele,nějak mne Tvý omluvy nezajímají.Vlastně není se zaco omlouvat.Já to tak nějak přešel a nakonec jsem byl rád,žě Tě Martin nevyhodil jen za tu jednu pitomost.A nepiš mi prosím,nechci si s Tebou povídat

Pátek 27. května 2016 v 7:38® Medvěd
Medvěd

regulus> ahoj,já si tady sem tam čtu,jen plkám čím dál míň.

Pátek 27. května 2016 v 7:28® Sintrix
Sintrix

Draky> žádný problém. Stačí kožíšek projet kartáčem. :-D

Čtvrtek 26. května 2016 ve 22:24® Draky
Draky

Sintrix> Nebo si přeje, aby se jeho kožíšek stal muškou! :-)

Čtvrtek 26. května 2016 ve 22:23® Sintrix
Sintrix

Tak a mám s vázáním utrum !!! Dnes mi bylo zabaveno nářadí. Že prý už jsem si vyhrál dost a na řadě je již on. :-)

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119583.jpg
Čtvrtek 26. května 2016 ve 21:42® Chose
Chose

Pořídil jsem dneska rotačního Tvrdka tak vážu na víkend. Podle počasí nejspíš vyrazím na Labskou a nějakou pstruhovku v okolí…

Fotka narychlo z iPhonu…

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119582.jpg
Čtvrtek 26. května 2016 ve 20:55® brach
brach

Některé kydy jsou neomluvitelné… A je jedno, jestli jsou na MRKu, nebo tady.

Tento příspěvek byl editován 26.5.2016 20:57:12 uživatelem brach.
Čtvrtek 26. května 2016 ve 20:42® regulus
regulus

Medvěd> zdarec, že se taky stavíš a i slůvko utrousíš … :-)

Čtvrtek 26. května 2016 ve 13:14® u.x.a
u.x.a

Medvěd> ahoj medvěde chtěl bych se ti omluvit, smrti se bohužel nikdo nevyhneme :-((

Čtvrtek 26. května 2016 v 11:30® Medvěd
Medvěd

regulus> trošky byly

Čtvrtek 26. května 2016 v 8:25® u.x.a
u.x.a

lubik01> ta muška je moje, já mušky neumím vázat!

Středa 25. května 2016 ve 22:47® regulus
regulus

u.x.a> na téma MRK se se mnou vůbec nebav, to že jsem úplně někomu jinýmu napsal, že s ním nekamoším neznamená, že bych pro ti němu něco měl, jen tam prostě nemám a nikdy jsem neměl registraci, nedostal jsem tam BAN a jediný co o tom vím, že tomu velí Maťák, kterýho neznám. Z druhé strany proti tomuto serveru nic nemám, jen jsem nikdy v minulosti ani v současné době nenašel důvod proč bych se tam měl registrovat, protože mi tam to prostředí prostě nesedí, což neznamená, že to tam je špatně, lidi jsou různí a ne každýmu vyhovuje to co vyhovuje třeba i většině.
Tvoje kydy typu „smrt některým jedincům“ se mi taky vůbec nelíbí, nevidíš si do tlamy, už docela začínám chápat jádro pudla.
No a když to tak vezmu dokola a kolem, ty asi nebudeš moc typ co by se snesl s většinou, což by ani tak nemusel bejt problém, jen pohled typu já su normální a všichni ostatní jsou pyče nebude úplně optimální. :-))

Středa 25. května 2016 ve 20:02® lubik01

u.x.a> Hele kdo nedává pozor seš tady akorát TY a neumíš asi číst.Já psal tvoji a né nějakou kupovanou a nebo stáhlou z netu!!!!A teď sem na tebe zvědavej a hlavně se nevymlouvej,že ti nejde vložit fotka jo.

Středa 25. května 2016 v 19:36® u.x.a
u.x.a

regulus>s mrkem taky ne kamarádím, nelíbí se mi celej systém Mrku, líbí /nelíbí, lidi, majitel, tady je to mnohem lepší ve všem, jenom smrt některých jedinců to tam změní… raději je nebudu jmevoat čtou to i tady..

Středa 25. května 2016 v 19:32® u.x.a
u.x.a

lubik01> ukázal!! nedáváš pozor❗

Úterý 24. května 2016 ve 22:18® mvincik
mvincik

regulus> Tak určitě… :-)

Úterý 24. května 2016 ve 22:18® mvincik
mvincik

u.x.a> Nemůže. To ty víš sám nejlíp.